در این مقاله قصد داریم یکی از معروف ترین پوکر بازهای جهان با نام الکساندر فیتزجرالد را به شما معرفی کنیم و به ارائه توضیحاتی در رابطه با بیوگرافی، ثروت، استراتژی ها، مصاحبه ها او ‌و… بپردازیم. هم چنین می توانید آموزش بازی پوکر حرفه ای را از او یاد بگیرید. ما در این مورد تمامی اطلاعات لازم را برای شما در دسترس قرار داده ایم.

بیوگرافی الکساندر فیتزجرالد

بیوگرافی الکساندر فیتزجرالد

الکساندر فیتزجرالد یکی از بهترین و حرفه‌ ای‌ ترین پوکر بازان جهان می باشد که در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است. با این حال او به عنوان یکی از پوکر بازان انگلیس شناخته شده است. الکساندر از سنین کم به پوکر علاقه پیدا کرد و در نوجوانی وارد دنیای پوکر شد. او به سرعت توانست پیشرفت کند و استراتژی ‌ها خاص خودش را در شرایط مختلف به کار گیرد. در ادامه می ‌توانید جزئیاتی در رابطه با نحوه ورود این پوکر باز به صنعت پوکر را بخوانید و بیشتر با او آشنا شوید.

  • توجه داشته باشید که الکساندر در سایت شرط بندی پوکر هم فعالیت می کند و توانسته از این راه درآمد قابل توجه ای کسب کند.

بیشترین برد این پوکر باز چقدر بوده است؟

اگر بخواهیم در رابطه با بیشترین برد و یا بهترین برد این پوکر باز حرفه ای صحبت کنیم بهتر است به رقابت های او در سال 2009 اشاره کنیم. در این سال الکساندر فیتزجرالد توانست در یکی از رویدادهای اصلی پوکر، مبلغی بیش از 223 هزار دلار به دست بیاورد. بخشی از علاقه مندان به پوکر، الکساندر را با این پیروزی می شناسند، چرا که پیروزی او باعث شد تا از او به عنوان یک شخص با انگیزه یاد شود.

عکس های الکساندر فیتزجرالد را در کجا مشاهده کنیم؟

همه ما دوست داریم عکس های مختلفی از افراد معروف و مشهور مورد علاقه خود را ببینیم. اگر شما هم جزو طرفداران الکساندر فیتزجرالد هستید و تمایل دارید عکس ها او را مشاهده کنید، می توانید به صفحات او در شبکه های مختلف مجازی مراجعه کنید. او در شبکه های مجازی هم چون اینستاگرام، توییتر و … فعالیت دارد و عکس هایی را از طریق این اپلیکیشن ها با طرفداران خود به اشتراک می گذارند.

اینستاگرام الکساندر فیتزجرالد

اینستاگرام الکساندر فیتزجرالد

اگر شما هم دوست دارید پیج اینستاگرام این پوکر باز حرفه ای و معروف را دنبال کنید باید بگوییم آیدی پیج الکساندر alexfitzgerald88@ می باشد. شما می توانید با سرچ کردن این آیدی در اپلیکیشن اینستاگرام به صفحه او دسترسی پیدا کنید و سپس با فعال کردن گزینه فالو، او را دنبال کنید تا عکس ها و فیلم های این پوکر باز را ببینید و در جریان اخبار او قرار بگیرید.

مصاحبه با این پوکرباز

در سال 2016 این پوکر باز معروف و درجه یک مصاحبه ای با ایان جان داشت که این مصاحبه در کتاب هایی با نام “The Myth of Poker Talent” و “Why Anyone Can Be a Poker Genius” منتشر شد. این مصاحبه تا حدودی به دیدگاه های الکساندر و مهارت های او در پوکر اشاره داشت.

ویژگی های الکساندر فیتزجرالد در بازی پوکر

گرچه الکساندر وارد زمینه ‌های مختلف ورزشی، درسی و‌… شد و همچنین در این زمینه‌ ها سعی در موفقیت داشت اما در هیچ کدام از آن ها موفقیت چشمگیری نداشت. این در حالی بود که توانایی او در انجام بازی ‌های پوکر و همچنین استعداد او در این زمینه کاملاً محسوس بود. همچنین لازم است بگوییم که او برای اینکه بتواند رقیب ‌هایش را شکست دهد و در پوکر پیشرفت کند تلاش بسیاری کرد و کاملا با انگیزه و مسئولیت ‌پذیر بود.

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

طبیعی است که الکساندر فیتزجرالد نیز همانند هر شخص دیگریس از معروفیت، درگیر حواشی و شایعاتی شود و با اخبار غیر واقعی در رابطه با زندگی شخصی و کاری اش مواجه شود. حواشی زیادی در رابطه بازی های الکساندر و همچنین زندگی شخصی او وجود دارد که هیچ یک از آن ها باعث نشده است الکساندر فیتزجرالد انگیزه اش را در پوکر از دست دهد.

درآمد الکساندر فیتزجرالد چقدر است؟

اگر شما هم کنجکاو هستید که بدانید درآمد الکساندر فیتزجرالد چقدر است باید بگوییم این پوکر باز حرفه ای تا کنون توانسته است در رقابت های گوناگونی برنده شود و افتخارات زیادی کسب کرده است که در پی آن ها جوایز نقدی بالایی دریافت کرده است. او اکنون یکی از ثروتمند ترین پوکر بازهای جهان به شمار می رود.

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

آن طور که به نظر می رسد این پوکر باز تاکنون در شهرها و کشورهای محتلفی زندگی کرده است اما اگر می خواهید بدانید او اکنون در کجا زندگی می کند، باید بگوییم الکساندر در حال حاضر در کاستاریکا زندگی می کند.

الکساندر فیتزجرالد در چه تورنومنت هایی حضور داشته است؟

الکساندر تا کنون در تورنمنت های بزرگ زیادی شرکت کرده است و توانسته است موفقیت های بسیاری کسب کند. اگر کنجکاو هستید که بدانید او در کدام تورنمنت ها حضور داشته است، می توانید به سایت اصلی او مراجعه کنید و تمام این اطلاعات را با جزئیات بخوانید.

اصلیت این پوکر باز کجایی است؟

اصلیت این پوکر باز کجایی است؟

پیش از این هم خواندید که الکساندر فیتزجرالد در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است و در آنجا بزرگ شده است اما برخی از افراد او را یک پوکر باز اهل انگلیس می دانند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :