در این مقاله می خواهیم شما را با مشهورترین بلاگر ایرانی و مفهوم بلاگر و تعدادی از بلاگرها آشنا کنیم برای رسیدن به پاسخ سوالات ذهن خود لطفا تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

۱۰ مورد از مشهورترین بلاگرهای ایرانی چه کسانی هستند؟

۱۰ مورد از مشهورترین بلاگرهای ایرانی چه کسانی هستند؟

شما در اینستاگرام بسیاری از بلاگرها را مشاهده می کنید و شاید دوست داشته باشید مانند آن ها باشید آن ها از این راه به معروفیت بسیار رسیده اند و طرفداران بسیاری را جذب خود کرده اند.

هدف بلاگرها معمولاً تبلیغ محصولات خاص و آموزش شغلی می باشد که برای آن ها درآمد زایی هم می شود. در این مقاله می خواهیم شما را با ده نفر از مشهورترین بلاگرهای ایران آشنا کنیم.

نگار جماعتی

نگار جماعتی یکی از بلاگرهای لوازم خانگی مشهور در شهر تهران می باشد. وی شغل خود را به خاطر کار بلاگر بودن رها کرده است و در حال حاضر در پیج اینستاگرامش ۴۹۸k فالوور و ۲۵۸ پست دارد‌.

ساریسا حیدری

ساریسا حیدری معروف به فلفل زاده ساکن رشت می باشد. این بلاگر مشهور در زمینه بیوتی و زیبایی فعال می باشد، او با سادگی و خونگرمی خود در اینستاگرام طرفداران زیادی پیدا کرده است در حال حاضر پیج اینستاگرام او ۳۴۶k دنبال کننده دارد.

مهناز حسینی یکی از مشهورترین بلاگر ایرانی

مهناز حسینی معروف به دختر روستا در یکی از روستاهای اطراف اصفهان زندگی می کند این بلاگر زندگی روتین، ساده و بی آلایش خود را به نمایش می‌گذارد. در زمینه نقاشی و آشپزی در اینستاگرام فعال می باشد و تعداد دنبال کننده های او در اینستاگرام ۵۸۸k می باشد.

شبنم شاهرخی

وی یکی از بلاگرهای ورزشی معروف در کشور ترکیه می باشد او به دلیل اینکه نمی توانست در ایران به عنوان یک بانو بلاگر ورزشی فعالیت کند به همراه همسر و دو فرزندش به کشور ترکیه مهاجرت کرده اند.

آیدا پوریا نسب

آیدا یکی از فعال ترین بلاگرها در زمینه تربیت و آموزش کودکان می باشد.‌ با منتشر کردن بازی هایی که با پسرش نیک انجام می دهد به معروفیت رسیده است. علاوه بر بلاگر بودن شرکت بسته بندی محصولات ایزد فود را مدیریت می کند و نیمی از درآمد شرکت را به امور خیریه اختصاص می‌دهد.

الهام جان

الهام جان

الهام جان در اینستاگرام معروف به ماهان و ملورین می باشد. او با اشتراک گذاشتن عکس های برادر شوهرهایش در اینستاگرام معروف شده است. الهام در پیج اینستاگرام خود معمولا از روتین زندگی خود استوری می گذارد مانند آشپزی، نحوه تربیت کودک، روابط خویشاوندی و…

وحیده علی حسینی

وحیده علی حسینی یکی از بلاگرهای معروف در زمینه لوازم مهندسی، پزشکی می باشد. این بانوی زیبا زندگی سختی را به همراه ۴فرزند خود گذرانده است. پیج اینستاگرام او یکی از پیج های پرطرفدار می باشد. در حال حاضر وحیده ساکن‌ تبریز می باشد.

یاسمین در لیست مشهورترین بلاگر ایرانی

یاسمین یکی از زیباترین بلاگرهای ایران می باشد. این دختر زیبا با وجود معلولیتی که دارد اعتماد به نفسش را از دست نداده و در اینستاگرام فعالیت می کند او با گذاشتن عکس ها خود در صفحه شخصیش به معروفیت رسیده است و الگویی برای بیماران خاص شده است.

مهیار رحیمی

دارای ۳۱ سال سن می باشد و در شهر رشت زندگی می کند. مهیار یکی از بلاگرهای فعال سفر می باشد او عاشق گردش در طبیعت می باشد او با تبلیغ کردن مکان های بکر و زیبا در طبیعت تعداد فالوور های پیج خود را ۷۴۵k رسانده است.

راضیه

راضیه اولین بلاگر لایف استایل ایرانی مقیم انگلستان می باشد. راضیه در پیج اینستاگرام خود عکس پسر همسرش را منتشر کرده است و مثل فرزند خود او را بزرگ کرده است. می توانید پیج اینستاگرام راضیه را در اینستاگرام فالو کنید.

پر درآمد بلاگر ایرانی متعلق به چه شخصی است؟

درآمد بلاگرها متغیر می باشد و مبلغی برای درآمد بلاگرها تعیین نشده است ممکن است یک بلاگر ماهی ۲ تا ۷ میلیون درآمد داشته باشد و بلاگر دیگری بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون درآمد داشته باشد.

درآمد آن ها بستگی به تبلیغاتی که در پیج اینستاگرام خود انجام می‌ دهند و تعداد فالوورهایشان دارد. هرچه تعداد تبلیغات آن ها بیشتر و تعداد لایک تبلیغات آن ها بیشتر باشد، درآمد بلاگر بیشتر می باشد تفاوت مشهورترین بلاگر ایرانی و خارجی در درآمد آن ها می باشد زیرا درآمد بلاگرهای خارجی بر اساس دلار محاسبه می‌شود. با سر زدن به اینستاگرام کریستیانو رونالدو به خوبی به این موضوع پی می برید.

اینستاگرام مشهورترین بلاگر ایرانی حاوی چه مطالبی می باشد؟

بلاگر ها با فعالیت در اینستاگرام معروف می شوند. در واقع اینستاگرام محلی برای مشهور شدن آن ها می باشد. آن ها از زندگی روزمره خود فیلم می گیرند و در اینستاگرام به نمایش می گذارند حتی از نحوه درست کردن دمنوش خود نیز کلیپ تهیه می کنند و در حال حاضر افراد بسیار مشهوری به عنوان بلاگر در اینستاگرام فعالیت دارند.

نمی توانیم به شخص خاصی اشاره کنیم آن ها کلیپ ها و تبلیغات کاری خود را در اینستا به نمایش می گذارند مثلاً بلاگر فشن از استایل لباس پوشیدن خود عکس در اینستاگرام می گذارند تا به عنوان یک تبلیغ طرفدارانش مشاهده کنند.

مشهورترین بلاگر ایرانی کیست؟

مشهورترین بلاگر ایرانی کیست؟

در حال حاضر افراد بسیاری در زمینه های مختلف مشغول به بلاگری می باشند و نمی توان به طور قطع به نام یک بلاگر اشاره کرد و او را به عنوان مشهورترین بلاگر معرفی کنیم. زیرا هر کدام از بلاگرها در زمینه کاری خود معروف هستند و فالوورهای بسیاری دارند.

در این بخش می خواهیم با چند کار بلاگرهای مشهور شما را آشنا کنیم مانند کارهای مشهور ترین بلاگر ایرانی در حرفه بلاگرها زیبایی، روزمرگی، دکوراسیون، کتاب، پوشاک و… می باشد. عکس های مشهورترین بلاگر ایرانی را می توان در شبکه های اجتماعی مشاهده کرد.

همچنین می توانید کلیپ مشهورترین بلاگر ایرانی را در یوتیوب یا صفحه شخصی آن ها تماشا کنید. زندگی مشهورترین بلاگر ایرانی در معرض دید همگان می باشد و حاشیه های مشهور ترین بلاگر ایرانی مانند الناز گلرخ سریع به گوش طرفدارنش می رسد.

مشهورترین فود بلاگر ایرانی چه فردی می باشد؟

فردی که به عنوان یک فود بلاگر در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد به تست غذا های گوناگون می پردازد و از خود فیلم و کلیپ تهیه می‌کند و در مورد مزه آن غذا توضیحاتی می دهد و در صفحه اینستاگرامش با دیگران به اشتراک می گذارد.

از مشهورترین فود بلاگرهای ایرانی می توانیم به کاپیتان عرفان اشاره کنیم وی از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را در تست غذاها شروع کرده است. در ابتدا خودش غذا درست می کرد و آن غذا را معرفی می‌کرد و بعد از مدتی با رفتن به رستورانها و تهیه کلیپ از خود و منتشر کردن آن در صفحه مجازی خود روز به روز بر شهرت او افزوده شد.

مشهورترین بیوتی بلاگر ایران چه فردی می باشد؟

از مشهورترین بلاگرها در زمینه زیبایی می توان به الناز گلرخ اشاره کرد. او یک میکاپ آرتیست حرفه ای می باشد الناز در یکی از بهترین مناطق تهران سالن آرایشی و زیبایی داشته است و کار در آرایشگاه باعث شد تا به سمت بلاگر آرایشی جذب شود.

او به دلیل فعالیت های محدود خود در ایران به دبی مهاجرت کرده است و از آن کشور به ادامه فعالیت های خود می پردازد. الناز گلرخ حدوداً ۱۷۰۰ عکس از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است و ۲ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد الناز عنوان بهترین میکاپ آرتیست رقابتCOSMOPOLITAN در سال ۲۰۱۷ کسب کرده است.

مشهورترین تریپ بلاگر ایران چه شخصی می باشد؟

تریپ بلاگر به معنای تیپ زدن و ست کردن لباس ها متناسب با هارمونی رنگ ها می باشد. در دنیای امروزی افراد به لباس پوشیدن خود بسیار اهمیت می دهند. بلاگرها این کار را راحت کرده اند و با آموزش های صحیح در اینستاگرام باعث شده اند به راحتی ست کردن لباس ها را بیاموزیم و بدون دردسر بهترین تیپ را بزنیم.

از مشهورترین تریپ بلاگرها می توانیم به مژگان معروف به رنگی رنگی جان اشاره کنیم وی در پیج اینستاگرامش ۷۱۰k فالوور دارد و به روز ترین لباس ها را برتن می کند و تبلیغات خود را به عنوان استوری و پست منتشر می کند.

مشهورترین فشن بلاگر ایرانی چه شخصی می باشد؟

مشهورترین فشن بلاگر ایرانی چه شخصی می باشد؟

نگین میرصالحی یکی از معروفترین مدل های ایرانی و خارجی در فشن و استایل می باشد. مشخصات فردی او دارای ۳۰ سال سن می باشد در حال حاضر ساکن آمستردام هلند می باشد او با برندهای معروفی مانند دیور و سامسونت همکاری می کند.

اکثر عکس های اینستاگرام او مربوط به استایل و لباس هایش می باشد تعداد فالوورهای او در اینستاگرام ۴،۹ میلیون نفر می باشد و در کانال یوتیوب خود۲۵۰۰۰۰ فالوور دارد. در سال ۲۰۱۶ به عنوان مدل اروپا معرفی شده است وی در سال ۲۰۱۵ محصولات بهداشتی و مراقبتی مو به نام “گیسو” را راه اندازی کرده است و در این کار بسیار موفق ظاهر شده است. در این بین افرادی نظیر ملیکا زمانی، آنا وکیلی و پارمیس راز قرار دارند که شاخ های اینستا می باشند و اشاره به آن ها خالی از لطف نبود.

کارهای بلاگرهای معروف چه چیزهایی هستند؟

  • بلاگر مکان های تفریحی
  • بلاگر مد و لباس
  • بلاگر بازی های رایانه ای
  • بلاگر طنز
  • بلاگر اقتصادی
  • بلاگر دکوراسیون
  • بلاگر غذا
  • بلاگر خودرویی

سوالات متداول درباره مشهورترین بلاگر ایرانی

بلاگر چیست؟

به افرادی می گویند که در حرفه خاصی فعالیت می کنند و در اینستاگرام بسیار مشهور می باشند.

بهترین بلاگر های ایران در زمینه مد و فشن چه کسانی هستند؟

در این زمینه بلاگرهای بسیاری مشغول به فعالیت می باشند مانند نگین میرصالحی، مهسا غضنفری.

بلاگر یوتیوب به چه شخصی گفته می شود؟

به افرادی گفته می شود که در ساخت ویدیو فعالیت دارند و به همین دلیل شبکه اجتماعی یوتیوب را انتخاب می کنند.

بهترین بلاگرها در زمینه آرایشی چه کسی می باشند؟

الناز گلرخ و صدف بیوتی بهترین بلاگرهای آرایشی هستند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :