در این مقاله می خواهیم شما را با پولدارترین بلاگرهای جهان در زمینه فوتبال، فشن بلاگر، فود بلاگر و… آشنا کنیم لطفاً تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

پولدارترین بلاگرهای جهان چه کسانی هستند؟

پولدارترین بلاگرهای جهان چه کسانی هستند؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم در مورد پولدارترین بلاگرهای جهان صحبت کنیم اما در ابتدا باید بدانیم بلاگر کیست و به چه اشخاصی بلاگر گفته می شود. بلاگر شخصی است که بر روی افراد تاثیر بسیاری دارد و در حرفه خاصی مشغول به فعالیت است.

اشخاصی که دارای فن بیان عالی و طرفداران بسیاری در فضای مجازی باشند می‌توانند به عنوان یک بلاگر معرفی شوند. در واقع بلاگر بودن یکی از شغل‌های جدید در دنیای امروزی به شمار می رود می‌توانیم این کار را در خانه خود به راحتی انجام دهیم و درآمد بسیار از این راه کسب کنیم در این قسمت به ۱۰ نفر از پولدارترین بلاگر های جهان اشاره می کنیم.

گری واینر چاک

گری در گلخانه خود میوه‌های گوناگون پرورش می دهد و از این طریق موفق شده تا خط تولیدی از نوشیدنی‌ها راه اندازی کند. توانسته ویدیو هایی از این نوشیدنی‌ها در وبلاگ خود منتشر کند و حدود ۶۰ میلیون دلار از فروش این نوشیدنی ها در شبکه‌ های اجتماعی بدست آورد. این بلاگر سالانه میلیون ها دلار از منتشر کردن کلیپ های خود به دست می‌آورد.

دوئین جانسون

جانسون بازیگر آمریکایی می باشد که در صفحه اینستاگرام خود ۲۰۵ میلیون نفر فالوور دارد. این بلاگر هر پست تبلیغاتی که در صفحه اینستاگرام خود می گذارد حدود یک میلیون و ۱۵ هزار دلار دریافت می کند در حال حاضر درآمد او سالانه ۳۲۰ میلیون دلار برآورد شده است.

کایلی جنر

این بلاگر دارای ۲۳ سال سن می باشد و در کشور آمریکا زندگی می‌کند و در جایگاه بیست و نهمین افراد ثروتمند جهان قرار گرفته است. او درصفحه اینستاگرام خود ۲۰۲ میلیون نفر فالوور دارد و هر پست تبلیغاتی که در صفحه خود می‌گذارد ۹۸۶ هزار دلار دریافت می کند. اینستاگرام کایلی جنر با کلیک کردن بر روی کلمه رنگی برای شما در دسترس خواهد بود.

کریستین رونالدو یکی از پولدارترین بلاگرهای جهان

این بلاگر اصالتاً پرتغالی می باشد و در صفحه اینستاگرام خود ۲۴۵ میلیون نفر فالوور دارد و جزء بلاگر های پرطرفدار فوتبالیستی می باشد. هر پستی که در صفحه اینستاگرام خود برای تبلیغات می‌گذارد ۸۸۹ هزار دلار دریافت می کند در حال حاضر جزء افراد ثروتمند با ۱۱۷ میلیون دلار در جایگاه دوم بلاگر های ثروتمند قرار گرفته است.

لیونل مسی

کمتر شخصی است که این فوتبالیست آرژانتینی را نشناسد. دستمزد این فوتبالیست بسیار بالا می باشد و در حال حاضر در پیج اینستاگرام خود یک میلیون نفر دنبال کننده دارد و ثروت او سالیانه ۱۲۶ میلیون دلار حاصل شده است این بلاگر هم جزء افراد ثروتمند جهان قرار گرفته است.

کیم کارداشیان

این بلاگر دوست داشتنی و زیبا که از مدل های اینستاگرام می باشد. طرفداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارد. هر پستی که او در صفحه اینستاگرام خود تبلیغ می کند ۸۵۸ هزار دلار هزینه دارد در حال حاضر ۹۳ میلیون نفر دنبال کننده در صفحه اینستاگرام خود دارد.

آریانا گرانده

این بلاگر دوست داشتنی‌ متولد فلوریدا می باشد. طبق تحقیقاتی که در بین بلاگرها‌ انجام داده‌ اند وی رتبه پنجم در بین افراد ثروتمند دارد. او هم مانند کیم کارداشیان برای هر پست تبلیغاتی خود ۸۵۸ هزار دلار دریافت می‌کند و تعداد دنبال کننده های او در صفحه اینستاگرام ۲۰۹ میلیون نفر می باشند.

داویکا هورن

این بلاگر معروف به مای داویکا می باشد او به عنوان مدلینگ در کشور تایلند مشغول می باشد. به ازای هر پست تبلیغاتی خود در پیج اینستاگرام ۶۰ هزار و ۲۰۰ دلار دریافت می کند و دنبال کنندگان او در صفحه اینستاگرام یک میلیون‌ نفر می باشد.

پریانکا چوپرا

این بازیگر هندی سرشناس در لیست نفر ۲۸ افراد ثروتمند قرار گرفته است. به ازای هر پست تبلیغاتی که در صفحه اینستاگرام خود قرار می دهد ۲۸۹ هزار دلار دریافت می‌کند و ۲ میلیون دنبال کننده دارد.

بیانسه

او یکی از زیباترین بانوان بلاگر در سراسر جهان می باشد و برای هر پست تبلیغاتی که در صفحه اینستاگرام خود قرار می دهد ۷۰۰ هزار دلار هزینه دریافت می کند در حال حاضر یک و نیم میلیون نفر دنبال کننده در صفحه اینستاگرام خود دارد.

عکس های پولدارترین بلاگرهای جهان را در کجا می توانیم مشاهده کنیم؟

عکس های پولدارترین بلاگرهای جهان را در کجا می توانیم مشاهده کنیم؟

معمولاً بلاگرها پولدار افراد سرشناس و مشهوری هستند که در زمینه های مختلفی مانند فوتبال، سینما، خوانندگی و افراد مشهور هالیوود… فعالیت دارند.

عکس های آن ها را به واسطه شغل آن ها معمولاً بر روی جلد مجلات و بیلبوردهای تبلیغاتی می توانیم مشاهده کنیم یا از طریق شبکه های مجازی در صفحه اینستاگرام آن ها یا در یوتیوب و آپارات جستجو کنیم. کلیپ از پولدارترین بلاگرهای جهان را در یوتیوب مشاهده کنید و حواشی پولدارترین بلاگرهای جهان در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام‌ منتشر شده است.

پولدارترین بلاگرهای جهان و ایران چه کسانی هستند و چه حرفه ای دارند؟

پولدارترین بلاگرهای جهان و ایران چه کسانی هستند و چه حرفه ای دارند؟

همانطور که اشاره کرده ایم بلاگرها افراد مشهور و سرشناسی هستند که در یک حرفه خاصی مانند انواع ورزش ها، خوانندگی، بازیگر و… مشغول به فعالیت هستند. معمولاً بلاگرهای ثروتمند بازیگران و فوتبالیست ها هستند به خاطر درآمد زیاد آن ها می باشد.

در قسمتی از این مقاله به پولدارترین بلاگرهای خارج از کشور و شغل آن ها اشاره کرده ایم در این قسمت به پولدارترین بلاگرهای ایرانی و حرفه آن ها اشاره خواهیم کرد همچنین افرادی نظیر ملیکا زمانی و هلیا جلیل نژاد را می توان در رده های بعدی این لیست در نظر داشت.

  • سردار آزمون فوتبالیست
  • رامبد جوان بازیگر و مجری
  • بهاره رهنما بازیگر
  • علیرضا جهان بخش فوتبالیست
  • حامد آهنگی استندآپ کمدین
  • سیروان خسروی خواننده

پولدارترین بلاگرهای فوتبالیست جهان چه کسانی هستند؟

همانطور که می دانید بازی فوتبال یکی از پردرآمدترین ورزش ها می باشد به همین دلیل درآمد بسیاری فوتبالیست ها کسب می کنند. معمولا آن ها در کنار کار ورزشی فوتبال خود به کار تبلیغات پرداخته اند.

یکی از این فوتبالیست ها کریستین رونالدو می باشد که با برندهای معروف و مشهور ساعت و لباس های ورزشی و همچنین شامپو های بدن همکاری می کند در حال حاضر او در لیست پولدارترین فوتبالیست های جهان قرار گرفته است. در این بخش از مقاله می خواهیم به چند نفر از پولدارترین بلاگرهای فوتبالیست جهان اشاره کنیم.

زلاتان ابراهیمویچ

‏این فوتبالیست ثروتمند برای هر پست در اینستاگرام خود ۴۰۰ هزار دلار دریافت می‌کند و درآمد سالیانه او در حال حاضر ۱۴۱ میلیون دلار می باشد.

گرت بیل

گرت بیل درآمد سالانه او ۷۲ میلیون دلار برآورد شده است. حدود یک و نیم میلیون نفر در اینستاگرام خود دنبال کننده دارد.

دیوید بکام در لیست پولدارترین بلاگرهای جهان

این فوتبالیست بازنشسته درآمد میلیون دلاری از اینستاگرام کسب می‌کند. او برای هر پست در اینستاگرام‌ ۳۵۷ هزار دلار دریافت می کند در حال حاضر درآمد سالیانه او ۳۵۷ هزار دلار می باشد.

پولدارترین فود بلاگرهای جهان چه کسانی هستند؟

پولدارترین فود بلاگرهای جهان چه کسانی هستند؟

شاید تاکنون معنی فود بلاگرها به گوش شما خورده باشد در واقع به افرادی فود بلاگر می گویند که در شبکه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، پینترست و وبلاگ ها مشغول به فعالیت هستند و آن ها معمولاً خوشمزه ترین غذاها را در رستوران ها و فست فودها تست می کنم و به مردم عادی معرفی می کنند.

برای آن که یک بلاگر فود معروف در اینستاگرام باشیم باید اطلاعات درست و صادقانه در مورد آن غذا به فالوورهای خود توضیح دهیم در این بخش به معرفی پولدارترین فود بلاگرهای جهان اشاره می کنیم.

جیمی اولیور

این بلاگر یک سرآشپز حرفه ای می باشد و غذاهای بسیار لذیذ و متنوعی را در صفحه اینستاگرام خود ارائه می‌دهد و فالوورهای خود را به غذاهای گیاهی تشویق می‌کند. در حال حاضر در صفحه اینستاگرام ۷.۴ میلیون نفر فالوور دارد و درآمد بسیار زیادی از این راه کسب می کند.

کوین کری

این بلاگر معمولاً غذاهایی را در صفحه اینستاگرامش به انتشار می‌گذارد مناسب افرادی است که به ورزش علاقه دارند. بیشتر دستور غذا هایش را به صورت ویدیو منتشر می کند و در حال حاضر ۱.۴ میلیون نفر فالوور دارد.

اسمیتن

اسمیتن یکی از بلاگرهای معروف اینستاگرام می باشد که ۱.۱ میلیون نفر فالوور دارد و برای خود وب سایت غذا طراحی کرده است و کتاب آشپزی هم منتشر کرده است. او در پیج خود عکس هایی از غذاهای مختلف منتشر می کند و درآمد بسیار بالایی از این راه به دست می‌آورد و جزء پولدارترین فودبلاگرها محسوب می شود.

پولدارترین فشن بلاگرهای جهان چه کسانی هستند؟

پولدارترین فشن بلاگرهای جهان چه کسانی هستند؟

فشن بلاگرها در واقع افرادی هستند که در زمینه مد و لباس فعالیت می کنند و به ما مشاوره رایگان می دهند تا به راحتی لباس مورد نظر خود را اتخاب کنیم و حتی آموزش می دهند تا کدوم رنگ ها را با هم ست کنیم‌، همچنین به روزترین لباس ها را معرفی می کنند.

آن ها از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر و… به معرفی لباس ها می پردازند در این مقاله می خواهیم به چند مورد ازپولدار ترین فشن بلاگرها جهان اشاره کنیم.

کیارا فرنگی

یکی از بلاگرها در زمینه مد و استایل در اینستاگرام می باشد وی از مشاوران فشن استایل نیز می باشد. ده میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و جزء پولدارترین ها در زمینه فشن بلاگر محسوب می شود.

پاتریس

این بلاگر برای خود سایت طراحی کرده است که ایده های جالبی برای پوشیدن و ست کردن لباس های رنگارنگ با هزینه بسیار کمی ارائه داده است. این بلاگر دو نیم میلیون نفر دنبال کننده دارد و مورد پسند جوانان و نوجوانان می باشد.

آیمی سانگ

یکی از بلاگرهای مشهور در شرق آسیا می باشد او سبک سانگ استایل دات را به وجود آورده است. او نزدیک به ۵ میلیون دنبال کننده دارد و حدود ۷۵۰ هزار پست مربوط به مد و لباس در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است که این معروفیت باعث شده است که ثروت بسیاری به دست آورد.

پولدارترین اینستا بلاگرهای جهان چه کسانی هستند؟

اینستا بلاگرها معمولاً به افراد گفته می شود که در فضای مجازی اینستاگرام مشغول به فعالیت بلاگری می باشند. این فعالیت ها شامل بخش های مختلفی مانند فعالیت های ورزشی، هنری، آرایشی طنز، کمدین، سفر، مد و استایل، روزمرگی، دکوراسیون و… می باشد.

پولدارترین واینرها و بلاگرهای جهان را می توانید در ویکی پدیا جستجو کنید. در این بخش می خواهیم به پولدار ترین اینستا بلاگر های جهان اشاره کنیم.

دنیا جهانبخت

این بلاگر یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام می باشد با شکست عشقی به شهرت رسیده است‌. تعداد دنبال کننده های او ۳ میلیون نفر می باشد و به خاطر تبلیغات آرایشی که در پیج اینستاگرام خود انجام می‌دهد درآمد بالایی کسب می‌کند.

نیلی افشار

این بلاگر دارای ۳۰ سال سن می‌ باشد و با منتشر کردن ویدیوهایی از خود در اینستاگرام به شهرت فراوان رسیده است و درآمد بسیار زیادی از این را به دست آورده است او سه میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

راضیه

یکی از بلاگرهای ایرانی مقیم کشور انگلستان می باشد. مادر دو فرزند می باشد و بیشتر در زمینه لوازم خانگی مشغول به فعالیت می باشد و یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و درآمد بسیار زیادی از این راه کسب می کند.

ماشین های پولدارترین بلاگرهای جهان چه مدلی می باشند؟

معمولاً بلاگر های پولدار به دلیل درآمدی که در اینستاگرام دارند آخرین مدل های ماشین ها را سوار می شوند. بعضی از آن ها به دلیل اینکه دائم در فضای مجازی حضور دارند ماشین های گران قیمتی مانند لکسوس بنز و… را خریداری می کنند.

گاهی اوقات چندین ماشین دارند که در پارکینگ خانه خود گذاشته اند و لباس های خود را با رنگ ماشین خود ست می‌کنند. بلاگرهای خارج از کشور به دلیل اینکه درآمد آن ها بر اساس دلار محاسبه می شود بهترین و آخرین مدل ماشین ها را خریداری می کنند.

سوالات متداول

بلاگر چیست؟

به افرادی که در شبکه های مجازی به تبلیغ حرفه ای پرداخته اند بلاگر می گویند.

بلاگرهای پولدار جهان معمولاً در چه زمینه های فعالیت دارند؟

فود، سفر، دکوراسیون و… فعالیت دارند.

پولدارترین بلاگرهای جهان در کجا زندگی می کنند؟

پولدارترین بلاگرهای جهان معمولا در خارج از کشور زندگی می کنند.

پولدارترین بلاگر های آرایشی خارج از کشور چه کسانی هستند؟

الناز گلرخ و صدف بیوتی می باشند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :