در این قسمت می خواهیم درباره اینستاگرام سلبریتی های ایران صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

در اینستا سلبریتی های ایران چه می گذرد؟

در اینستا سلبریتی های ایران چه می گذرد؟

تا به حال به این موضوع فکر کرده ‌اید که در اینستاگرام سلبریتی های ایرانی چه می گذرد؟ در این باره باید بگوییم که امروزه سلبریتی های معروف ایران در اینستاگرام توانسته‌ اند به فالووران زیادی برسند. هم چنین آن ها توانسته اند که با فالووران خود ارتباط خوب و قوی برقرار کنند. در این باره باید بگوییم این افراد در مورد زندگیشان، کار ها و فعالیت هایی که قرار است در آینده انجام دهند، اوضاع جامعه و … با مخاطبان خود صحبت می ‌کنند.

هم چنین باید افزود برخی از این سلبریتی ها داستان زندگی خود را و این که چه کار هایی انجام می دهند با مخاطبان خود به اشتراک می‌ گذارند. به عنوان مثال برخی از آن ها مسافرت و جا های دیدنی که می ‌روند با انتشار عکس و فیلم از آن مکان ها در صفحه خود به این گونه با فالووران ارتباط برقرار می کنند. تا مخاطبان نیز در جریان کار هایی که این سلبریتی ها انجام می دهند باشند. هم چنین باید افزود که خیلی از مردم این که بدانند سلبریتی مورد علاقه شان چه کاری در طول روز انجام می دهد برایشان جذاب است.

عکسهای اینستاگرامی سلبریتی های ایرانی را چگونه ببینیم؟

امروزه سلبریتی ها توانستند با دوربین های حرفه ای و عکاسان ماهر عکس های زیبا و جذابی را از خود بگیرند و در صفحه اینستاگرام خود برای مخاطبان و فالوورانشان به اشتراک بگذارند. این عکس‌ ها به قدری زیبا و متنوع هستند که لایک و ویو های زیادی را از آن خود می‌ کنند. برای این که بتوانید عکس ‌های زیبای این سلبریتی ها را مشاهده کنید بهتر است که صفحه اینستاگرام آن ها را دنبال کنید.

تصاویر اینستاگرام سلبریتی های ایران

در زمان های گذشته و قبل از اینستاگرام، مردم عکس های سلبریتی های مورد علاقه شان مانند فوتبالیست ها، بازیگران خوانندگان و … را می ‌توانستند در فیسبوک و اینترنت مشاهده کنند. اما امروزه عکس های بیشتر و متنوع تری از افراد معروف ایرانی در اینستاگرام توسط خودشان و یا فن پیج های شان به اشتراک گذاشته می شود. برخی از این تصاویر بسیار زیبا و فوق العاده هستند. هم چنین برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام سلبریتی های ایران می توانید اسم کامل آن ها را در اینترنت جستجو کنید.

معروف ترین هشتگ های اینستاگرام سلبریتی های ایران چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که هشتگ که برای برچسب گذاری پست ها استفاده می شود. در این قسمت به هشتگ های معروفی که توسط سلبریتی ها به وجود آمده است و باعث شده است که ظرف چند ساعت ترند شوند، می پردازیم.

نه به اعدام

یکی از هشتگ های بسیار کاربردی در بین سلبریتی ‌های جهان هم چنین سلبریتی های ایرانی نه به اعدام است. این مورد زمانی توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد که شخصی که بی گناه است پای چوبه ‌دار نرود. به این گونه در همه پیج های اینستاگرام هشتگ هایی به عنوان نه به اعدام زده می شود و به این صورت مردم حمایت خود را نسبت به آن شخص اعلام می کنند و از مسئولین خواهش می کنند تا در مجازات آن شخص تخفیفی قائل شوند.

ماسک بزنید

به دلیل وجود کرونا، حدود یک سال است که یکی از هشتگ هایی که در بین مردم جهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد هشتگ ماسک بزنید است. پزشکان بیان کرده اند که ماسک زدن در بیرون از خانه و در مکان‌ های عمومی بسیار مهم است و به این گونه باعث می ‌شود تا بیماری به دیگران انتقال پیدا نکند.

در خانه بمانید

باز هم به دلیل وجود کرونا یکی دیگر از هشتگ هایی که بسیار مورد استفاده مردم قرار می گیرد، هشتگ خانه بمانید است مخصوصاً در ایام تعطیلی عمومی. مردم برای این که به هم نوعان خود یادآوری کنند که بیماری کرونا جدی است هشتگ خانه بمانید را می زنند و به این گونه در خانه ماندن را بیان می کنند.

واکسن بخرید

از دیگر هشتگ هایی که مدتی است ترند شده هشتگ واکسن بخرید است، چرا که مسئولین ایران بیان کرده اند که قرار نیست واکسن خارجی را دریافت کنند و به این گونه مردم اعتراض خود را بیان می کنند و خواستار خرید واکسن هستند.

کتاب بخوانید

از دیگر هشتگ هایی که سلبریتی ها ترند کردند هشتگ کتاب بخوانید است. هدف سلبریتی ها این است که مردم را تشویق کنند تا کمتر در اینستاگرام و دنیای مجازی باشند و کمی هم وقت خود را برای کتاب خواندن بگذارند.

جنجالی ترین استوری های اینستاگرام سلبریتی های ایران مربوط به چه موضوعاتی بود؟

گاهی اوقات سلبریتی ها و افراد معروف در اینستاگرام خود استوری هایی منتشر می کنند که موجب ایجاد حواشی می ‌شود. البته برخی از این استوری ها ناخواسته است.

استوری محسن افشانی

استوری محسن افشانی

محسن افشانی یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی است که مدتی قبل در استوری خود به تهدید کردن و فحاشی شاخ های مجازی مانند داوود هزینه و میلاد حاتمی پرداخت.

استوری سیما تیرانداز

مدتی قبل سیما تیرانداز یکی از بازیگران مطرح ایرانی استوری منتشر کرد که در آن به اوضاع نابسامان ایران اشاره کرد. این استوری حواشی زیادی را در بر داشت.

استوری بهنوش بخیتاری

مدتی است که بهنوش بختیاری استوری هایی می گذارد که مخاطب این استوری ها ریحانه پارسا بازیگر ایرانی ساکن ترکیه است این استوری ها حواشی زیادی را در بر داشته است. برای دسترسی به اینستاگرام بهنوش بختیاری تنها کافی است بر روی کلمه مربوطه کلیک نمایید.

استوری ریحانه پارسا

استوری ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از بازیگران پر حاشیه ایرانی ساکن ترکیه است. او به طور معمول اکثر استوری هایی که می گذارد به دلیل ایجاد حاشیه و ترند شدن نامش می باشد.

استوری مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر ایرانی ساکن آلمان است، او مدت قبل استوری از خودش منتشر کرد که در آن دست افراد نامحرم مانند ابی را گرفته بود. این استوری حواشی زیادی را در بر داشت و همه از او انتقاد کرده بودند که چرا به افراد نامحرم دست می زند ولی هنوز حجابش را بر نداشته است.

هزینه تبلیغات اینستاگرام سلبریتی های ایران چقدر است؟

سلبریتی های ایرانی مانند سلبریتی های خارجی در اینستاگرام خود به تبلیغات برخی از برند ها و محصولات می پردازند البته باید افزود که این افراد تبلیغات کم ولی با هزینه های زیاد را انجام می دهند. برخی از افراد بیان کرده اند که تبلیغات در اینستاگرام سلبریتی های ایران در 1400 بیشتر از قبل خواهد شد.

رامبد جوان

رامبد جوان یکی از بازیگران معروف ایرانی است که در اینستاگرام فالووران زیادی دارد و در صفحه خود تبلیغات انجام می دهد. گفته شده است برای هر تبلیغ حدود 10 الی 25 میلیون پول دریافت می کند.

بهاره رهنما

بهار رهنما یکی از بازیگران مطرح ایرانی که در اینستاگرام فعالیت گسترده ‌ای انجام می ‌دهد و توانسته است فالووران زیادی به دست آورد. او نیز در اینستاگرام برخی از محصولات و برند ها را تبلیغ می‌ کند اما گفته شده است که برای هر تبلیغ مبالغ زیادی را دریافت می کند.

اینستاگرام سلبریتی های ایرانی در ترکیه

برخی از سلبریتی ها از ایران مهاجرت کردند و هم اکنون در ترکیه ساکن هستند. از آن جایی که این سلبریتی ها در ترکیه آزادی بیشتری دارند، استوری ها و فیلم های راحت تری از خود برای مخاطبان به اشتراک می‌ گذارند. از سلبریتی های معروفی که هم اکنون در ترکیه ساکن هستند می توان به امیر تتلو یکی از خوانندگان پرحاشیه ایرانی، سارن خواننده جوان و با استعداد ایرانی، ریحانه پارسا یکی از بازیگران جوان ایرانی که به تازگی به ترکیه مهاجرت کرده است و برخی از افراد دیگر اشاره کرد.

اینستاگرام سلبریتی مگزین

خیلی از مجلات معروف در ایران هستند که با سلبریتی های ایرانی همکاری ‌هایی داشته اند و عکس آن ها و هم چنین مصاحبه هایی از آن ها را در مجله خود قرار داده اند. هم چنین این سلبریتی ها با به اشتراک گذاشتن عکس هایی از این مجلات در فروش و هم چنین دیده شدن این مجلات نقش بسزایی داشته اند.

پر طرفدار ترین اکانت های اینستاگرام سلبریتی های ایران

پر طرفدار ترین اکانت های اینستاگرام سلبریتی های ایران

اکانت های برخی از سلبریتی ها در بین مردم بسیار محبوب و پر طرفدار شده است تا جایی که برخی از آن ها دارای فالوور های زیاد و هم چنین ویو ها و بازدید های زیادی نسبت به سایر سلبریتی ها هستند. از این سلبریتی ها می توان به مهناز افشار، رامبد جوان، محمدرضا گلزار، الناز شاکردوست، سحر قریشی، علی دایی، علی کریمی و به خیلی از افراد دیگر اشاره کرد.

سوالات متداول

پر طرفدار ترین اینستاگرام سلبریتی های ایران متعلق به چه کسانی است؟

از این سلبریتی ها می توان به مهناز افشار، محمدرضا گلزار، الناز شاکردوست، علی دایی، علی کریمی، رامبد جوان، سحر قریشی و به خیلی از افراد دیگر اشاره کرد.

تا به حال چه هشتگ هایی در ایران ترند شده است؟

از هشتگ هایی در ایران ترند شده است می توان به: نه به اعدام، واکسن بخرید، در خانه بمانید، ماسک بزنید ترند اشاره کرد.

در اینستاگرام سلبریتی های ایران چه می گذرد؟

سلبریتی های ایران توانسته اند که با فالووران خود ارتباط خوب و قوی برقرار کنند. این افراد در مورد زندگیشان، کار ها و فعالیت هایی که در آینده می خواهند انجام دهند، اوضاع جامعه و … با مخاطبان صحبت می ‌کنند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :