ژینا کلانتری طبق مدارک و شواهد موجود نامزد سابق خواننده پاپ ایرانی یعنی شادمهر عقیلی بوده است. البته پس از مدتی به دلایل مختلفی این نامزدی به هم می خورد. شادمهر عقیلی در آن سال ها آهنگ ژینا گل من را خوانده که طرفداران بسیاری را با همان ترانه به دست آورد و شایعات فراوانی نیز برای او رقم خورد. در این مقاله به بررسی حواشی و زندگی ژینا می پردازیم.

ژینا کلانتری کیست؟

ژینا کلانتری کیست؟

عکس های ژینا کلانتری در فضای مجازی و اینترنتی یافت می شود. اسم و نام ژینا کلانتری چندین سال قبل و بعد از ترانه زیبای شادمهر عقیلی مدیر سایت بت مجیک در میان مردم معروف شد. آن وقت ها در پی انتشار ترانه “ژینا گل من” شایعات بسیاری ساخته شد و تصاویر متعددی به نام ژینا به انتشار در آمد.

اکثر اخبار در این باره بود که شادمهر عقیلی با دختری به اسم ژینا کلانتری نامزده بوده که البته تمامی این ها قبل از رفتن از ایران بوده و به دلایلی این وصلت به مشکل می خورد و باعث جدایی می شود.

ژینا کلانتری الان کجاست؟

در حال حاضر، جوانب مختلفی از زندگی ژینا کلانتری نظیر محل سکونت او موضوع کنجکاوی بسیاری از مردم، به خصوص طرفداران این هنرپیشه محبوب و دوست دختر سابق خواننده پاپ کشور مان شده است. شایعات مختلفی در فضای مجازی منتشر شده‌ اند. گاهی به ادعای مهاجرت او به خارج از کشور اشاره دارند. اما می‌ بایست توجه داشت که منابع رسمی تأکید دارند ژینا کلانتری در حال حاضر در شهر تهران زندگی می‌ کند و به همراه خانواده‌ و پسر 11 ساله اش به نام اهورا مزدا در این شهر مشغول به فعالیت‌ های خود است.

اینستاگرام ژینا کلانتری

همانند بسیاری از شخصیت های محبوب و غیر محبوب یا بهتر است بگوییم مانند تمامی کاربران فضای مجازی، ژینا کلانتری نیز دارای پیج اینستاگرام می باشد. او در آن تصاویر و ویدیوهای خود و سایر اشخاص را به اشتراک با دیگران گذاشته است. این پیج اینستاگرامی دنبال کنند گان فراوانی دارد. برای دنبال کردن اینستاگرام ژینا کلانتری می توانید از این لینک کمک بگیرید.

پخش آهنگ ژینا در کنسرت جدید شادمهر

پخش آهنگ ژینا در کنسرت جدید شادمهر

آهنگ “ژینا گل من” یکی از آهنگ‌ های محبوب و بسیار معروف شادمهر عقیلی است. او در دهه ۸۰ این آهنگ را منتشر کرد. این ترانه به عنوان یکی از آثار پر طرفدار این خواننده در آن دوران شناخته می‌ شود. بسیاری از طرفداران و مخاطبان این آهنگ را با عشق و احساسات مثبت وطن شناخته‌ اند.

شادمهر عقیلی در کنسرت اخیر خود در وین و مونیخ تصمیم به اجرای این آهنگ با یک تغییر جالب کرد. او به جای عبارت “ژینا گل من” از عبارت “گل من گل من” استفاده کرد. این تغییر نه‌ تنها نشان‌ دهنده حرکتی هنری و جالب در اجرای موسیقی بوده است، بلکه احتمالاً به عنوان یک یادآوری از یک رابطه عاشقانه و طولانی در گذشته، از جمله رابطه با ژینا کلانتری، تلقی می‌ شود.

این نوع اجرا تغییری در آهنگ‌ ها، علاوه بر جلب توجه مخاطبان، ممکن است به عنوان یک اظهار نظر یا احساس شخصی هنرمند درباره زندگی و آثار گذشته‌ اش تلقی شود.

ژینا کلانتری در ماه عسل حضور داشت؟

همان طور که قبلاً بیان شد شادمهر عقیلی آهنگ ژینا گل من را درباره ژینا کلانتری در زمان نامزدی اش با وی خوانده بود. چندی پیش در برنامه ماه عسل، احسان علیخانی اشاره ای به این ترانه داشت. چون مهمان های برنامه کسانی بودند که درباره آموختن آلات موسیقی به بچه های شان صحبت می کردند. احسان علیخانی گفت احتمالاً اولین آهنگی هم که یادشان دادید ژینا گل من بوده است. اتفاقاً اسم کسی که در برنامه به ساز علاقه داشت ژینا بود.

ژینا کلانتری و همسرش

پس از جدایی ژینا کلانتری از شادمهر عقیلی، او ازدواج کرد ولی پس از مدتی از همسرش جدا شد. او هم اکنون یک پسر تقریباً 7 یا 8 ساله دارد و چندی پس از جدایی از همسرش برای مدت کوتاهی با پسرش در خارج از کشور زندگی می کرد. ولی او برای بار دوم ازدواج کرده که تصاویرش در فضای مجازی میان کاربران می چرخد. شادمهر عقیلی عشق اولیه ژینا نیز با یک دختر خانم فیلیپینی ازدواج کرده که حاصل این ازدواج یک دختر به نام ملینا می باشد.

ژینا کلانتری در کنسرت شادمهر

ژینا کلانتری در کنسرت شادمهر

مدت ها پیش، خبری مبنی بر حضور ژینا کلانتری، عشق قدیمی و سابق شادمهر عقیلی، در یکی از کنسرت‌ های او در شبکه های اجتماعی منتشر شد که حاشیه های فراوانی را از سوی کاربران مجازی به دنبال داشت. این اتفاق باعث کنجکاوی بسیاری از طرفداران این دو هنرمند شده و سوالاتی درباره صحت این خبر به وجود آمد. باید ذکر کرد که تا کنون ژینا یا شادمهر به طور مستقیم به این خبر واکنش نشان نداده‌ اند. بنابراین امکان تایید یا تکذیب این خبر وجود ندارد.

ژینا کلانتری بازیگر است؟

طبق صحبت های انجام شده، ژینا یک بازیگر بوده است ولی اطلاع دقیقی از فیلم ها و سریال هایی که ژینا بازی کرده در دسترس نیست و کاملاً به شکل مجهول الهویت می باشد. تنها این مورد که ژینا به عنوان نامزد سابق شادمهر عقیلی و علاقه زیاد آن دو به هم در همه شبکه های مجازی در ارتباط با ژینا صحبت شده است.

ژینا کلانتری چند سالشه؟

ژینا کلانتری چند سالشه؟

هیچ اطلاع دقیقی از سن و سال ژینا کلانتری در دسترس نیست. ولی با توجه به سن شادمهر عقیلی که متولد سال 1351 است، می توان تاریخ تولد ژینا را در همان سال ها تقریب زد. البته از چهره او این طور بر می‌ آید که او بالای 40 سال دارد و البته زیر 50 سال می باشد.

ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی به ایران برگشته اند؟

ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی به ایران برگشته اند؟

شایعه شایعه شایعه! نه ژیلا کلانتری به ایران برگشته است و نه شادمهر عقیلی قصد باز گشت به ایران را دارد. این شایعات بیشتر جنبه جلب توجه دارند. در مصاحبه ای که با شادمهر شده او گفته که هرگز به ایران بر نخواهم گشت و اگر اتفاقی برایم افتاد جسدم را به وطن برنگردانید.

ژینا هم که با انتشار تصاویرش معلوم است که هرگز در ایران به سر نمی برد. پس از کاربران خواهشمندیم به محض انتشار خبری فوراً آن را نپذیرند. مگر آن که از منبعی معتبر و رسمی و قابل اطمینان منتشر شود.

آیا مرگ ژینا کلانتری حقیقت دارد؟

آیا مرگ ژینا کلانتری حقیقت دارد؟

تا کنون، شایعات مختلفی در فضای مجازی درباره مرگ ژینا کلانتری به چشم می‌ خورد. اما به نظر می‌ رسد که این ادعاها بیشتر از حد شایعه‌ ای باشند و هیچ تایید رسمی‌ ای در این زمینه اعلام نشده باشد. برخی از کاربران بر این باورند که پس از مهاجرت و جدایی شادمهر از ژینا، او خودکشی کرده و به زندگی خود پایان داده است. اما ژینا کلانتری در حال حاضر در قید حیات می باشد و خود نیز به صورت دوره‌ ای تصاویر و ویدئوهای خود را به صورت پست یا استوری در فضای مجازی به اشتراک می‌ گذارد.

خیانت ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

این خانم در ابتدا طرفدار شدید شادمهر عقیلی بود. در کنسرت های وی شرکت می کرد تا این که در نهایت شادمهر نیز عاشق او شد. به این ترتیب روابط شان بیشتر و بیشتر شد. آن ها خیلی هم دیگر را دوست داشتند و قرار ازدواج داشتند. روز قبل از خروج شادمهر از ایران ژینا کلانتری برای شادمهر یک تولد می گیرد که البته فیلمش نیز در اینترنت هست و مشخص است که چه عشق سنگینی میان آن دو است. از این رو با توجه به تمام این صحبت ها، نمی توانیم در ارتباط با خیانت او صحبتی داشته باشیم. چرا که در هیچ منبع معتبری چنین چیزی وجود ندارد.

بازگشت شادمهر

شادمهر قرار بود بعد از رفتن به خارج، برگردد و با ژینا ازدواج کند. او را هم به خارج ببرد و به قولش هم عمل کرد. ولی وقتی برگشت متوجه شد که ژینا با مردی است که شوهر ژینا است و با هم زندگی می کنند. وقتی شادمهر این صحنه را دید قلبش به شدت شکست و دوباره به خارج برگشت و آهنگ رفتی و با یکی دیگه دوست شدی هیچ خیالی نیست را برای این بی وفا خواند.

تصاویر ژیلا و همسرش را در کجا ببینیم؟

عکس های ژینا کلانتری و همسرش در اینترنت یافت می شود. ولی جا دارد که بگوییم شوهر او را کسی نمی شناسد و به عبارتی مجهول الهویت می باشد. البته او بعد از جدایی از شادمهر یک بار ازدواج می کند ولی جدا می شود. اما دوباره ازدواج می کند و در حال حاضر صاحب فرزندی پسر می باشد که در سن نوجوانی به سر می برد.

ژینا هنوز هم با شادمهر در ارتباط است؟

ژینا هنوز هم با شادمهر در ارتباط است؟

ژینا کلانتری، از جمله اشخاصی است که از طریق رابطه با شادمهر عقیلی و همچنین فعالیت های هنری خود به عنوان یک هنر پیشه ایرانی به شهرت و محبوبیت دست یافته است. ژینا سال ها پیش در یک رابطه عاطفی با خواننده معروف ایران شادمهر عقیلی، به سر برده است. این رابطه با انتشار عکس‌ ها و فیلم‌ های دو نفره و عاشقانه آن ها در جشن تولد شادمهر در اوایل دهه هشتاد، توجه بسیاری از طرفداران شادمهر عقیلی را به خود جلب کرد. با این حال، به دلیل تصمیم شادمهر برای مهاجرت، این رابطه به پایان رسید.

پس از جدایی این دو هنرمند، هیچ یک از آن ها در مورد دلایل این جدایی اظهار نظری نکرده‌ اند و اطلاعات دقیقی در این خصوص موجود نمی‌ باشد. با این حال، برخی از مردم به عنوان دلیل اصلی جدایی، مهاجرت شادمهر عقیلی را مطرح کرده‌ اند. لازم به ذکر است که بعد از مهاجرت این دو فرد با یک دیگر اصلا در ارتباط نیستند و هر کدام دارای زندگی جداگانه در کنار خانواده های کوچک شان می باشند.

سوالات متداول

  1. ژینا کلانتری چه کسی است؟

    او دختری است که طبق برخی از منابع بازیگر بوده ولی علت مشهور بودن او نامزدی و خیانت در حق شادمهر عقیلی است.

  2. ژینا کلانتری کجاست؟

    ژینا در ابتدا در ایران بود ولی پس از جدایی وی از شادمهر عقیلی و ازدواج هایش به خارج مهاجرت کرده و در همان جا سکونت دارد.

  3. آیا مرگ ژینا کلانتری حقیقت دارد؟

    خیر؛ شایعه پراکنی در فضای مجازی به دلیل دیده شدن فراوان است. ژینا کلانتری زنده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :