ژینا کلانتری طبق مدارک و شواهد موجود نامزد سابق خواننده پاپ ایرانی یعنی شادمهر عقیلی بوده که پس از مدتی به دلایل مختلفی این نامزدی به هم می خورد. شادمهر عقیلی در آن سال ها آهنگ ژینا گل من را خوانده که طرفداران بسیاری را با همان ترانه به دست آورد و شایعات فراوانی نیز برای او رقم خورد.

ژینا کلانتری کیست؟

ژینا کلانتری کیست؟

عکس های ژینا کلانتری در فضای مجازی و اینترنتی یافت می شود. اسم و نام ژینا کلانتری چندین سال قبل و بعد از ترانه زیبای شادمهر عقیلی مدیر سایت بت مجیک در میان مردم معروف شد. آن وقت ها در پی انتشار ترانه “ژینا گل من” شایعات بسیاری ساخته شد و تصاویر متعددی به نام ژینا به انتشار در آمد.

اکثر اخبار در این باره بود که شادمهر عقیلی با دختری به اسم ژینا کلانتری نامزده بوده که البته تمامی این ها قبل از رفتن از ایران بوده و به دلایلی این وصلت به مشکل می خورد و باعث جدایی می شود.

در مصاحباتی که با شادمهر عقیلی شد شادمهر اظهار داشت که یکی از هوادارانش (که منظورش همان ژینا کلانتری بود) خیلی علاقه مند به کارهایش است و تصمیم گرفته که برای شادمهر یک جشن تولد بگیرد. انتشار تصاویر این جشن تولد ماجرای نامزدی شادمهر و ژینا را در بین مردم شایع کرد. البته شادمهر در مصاحبه هرگز نگفت که ژینا نامزدش بوده بلکه اظهار داشته که ژینا تنها یکی از هوادارانش می باشد.

ژینا کلانتری اینستاگرام

اینستاگرام ژینا کلانتری

همانند بسیاری از شخصیت های محبوب و غیر محبوب یا بهتر است بگوییم مانند تمامی کاربران فضای مجازی ژینا کلانتری نیز دارای پیج اینستاگرام می باشد که در آن تصاویر و ویدیو های خود و سایر اشخاص را به اشتراک با دیگران گذاشته است. این پیج اینستاگرامی دنبال کنندگان فراوانی دارد. برای دنبال کردن اینستاگرام ژینا کلانتری می توانید از این لینک کمک بگیرید.

ژینا کلانتری در ماه عسل

ژینا کلانتری در ماه عسل حضور داشت؟

همانطور که قبلاً بیان شد شادمهر عقیلی آهنگ ژینا گل من را درباره ژینا کلانتری در زمان نامزدی اش با وی خوانده بود. چندی پیش در برنامه ماه عسل، احسان علیخانی اشاره ای به این ترانه داشت. چون مهمان های برنامه کسانی بودند که درباره آموختن آلات موسیقی به بچه هایشان صحبت می کردند و احسان علیخانی گفت احتمالاً اولین آهنگی هم که یادشان دادید ژینا گل من بوده. اتفاقاً اسم کسی که در برنامه به ساز علاقه داشت ژینا بود.

ژینا کلانتری و همسرش

پس از جدایی ژینا کلانتری از شادمهر عقیلی، ازدواج کرد ولی پس از مدتی از همسرش جدا شد. او هم اکنون یک پسر تقریباً 7 یا 8 ساله دارد و چندی پس از جدایی از همسرش برای مدت کوتاهی با پسرش در خارج از کشور زندگی می کرد. ولی او برای بار دوم ازدواج کرده که تصاویرش در فضای مجازی میان کاربران می چرخد. شادمهر عقیلی عشق اولیه ژینا نیز با یک دختر خانم فیلیپینی ازدواج کرده که حاصل این ازدواج یک دختر به نام ملینا می باشد.

ژینا کلانتری بازیگر است؟

طبق صحبت های انجام شده نامزد سابق ژینا کلانتری یعنی شادمهر عقیلی بیان شده که ژینا یک بازیگر بوده است ولی اطلاع دقیقی از فیلم ها و سریال هایی که ژینا بازی کرده در دسترس نیست و کاملاً به شکل مجهول الهویت می باشد. تنها این مورد که ژینا به عنوان نامزد سابق شادمهر عقیلی و علاقه زیاد آن دو به هم و در نهایت جدایی بین آن ها در میان مردم شایع است.

ژینا کلانتری چند سالشه؟

ژینا کلانتری چند سالشه؟

هیچ اطلاع دقیقی از سن و سال ژینا کلانتری در دسترس نیست ولی با توجه به سن شادمهر عقیلی که متولد سال 1351 است می توان تاریخ تولد ژینا را در همان سال ها تقریب زد. البته از چهره او اینطور برمی‌آید که او بالای 40 سال دارد و البته زیر 50 سال.

ژینا کلانتری در ابتدا در تهران زندگی می کرد یعنی در شهری که شادمهر عقیلی بوده، اما پس از جدایی وی از شادمهر عقیلی او ازدواج کرده و جدا شده و مجدد ازدواجی دیگر کرده است که البته همسر او را کسی نمی‌شناسد. وی پسری حدود 7 یا 8 ساله دارد که همراه او در خارج از کشور زندگی می کند.

همانند همه خوانندگان، شادمهر عقیلی کنسرت های فراوانی داشته است. ژینا کلانتری از این رو که در ابتدا طرفدار پر و پا قرص شادمهر بوده در کنسرت های شادمهر شرکت می کرد که همین سبب آشنایی آن دو با یکدیگر و در نهایت عشق و عاشقی میان آن ها شد.

مدتی پس از جدایی ژینا و شادمهر، ژینا ازدواج کرد ولی اندکی بعد طلاق گرفت اما دوباره ازدواج کرد که تصویر حلقه های ازدواجش را برای کاربران به اشتراک گذاشت و همه را شوکه کرد. سوالی که ذهن همگان را درگیر به خود کرده این است که ژینا چطور توانست عشق به شادمهر را فراموش کند؟ پس این همه عشق و عاشقی چی شد؟ حالا نیز ژینا صاحب فرزندی پسر است که در سنین نوجوانی به سر می برد و هم اکنون آن ها در خارج از کشور زندگی می کنند.

بیوگرافی این خانم خیلی دقیق و کامل نیست، چرا که در بسیار از موارد حاضر به مصاحبه نشده و نخواسته اطلاعات زیادی از زندگی شخصی خود را برای دیگران بازگو کند. تنها اطلاعاتی که در دسترس است دوران نامزدی او با شادمهر و ازدواج های دوگانه و داشتن فرزندی پسر است.

ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی به ایران برگشته اند؟

شایعه شایعه شایعه! نه ژیلا کلانتری به ایران برگشته و نه شادمهر عقیلی و این شایعات بیشتر جنبه جلب توجه دارند. در مصاحبه ای که با شادمهر شده او گفته که هرگز به ایران بر نخواهم گشت و اگر اتفاقی برایم افتاد جسدم را به وطن برنگردانید.

ژیلا هم که با انتشار تصاویرش معلوم است که هرگز در ایران به سر نمی برد. پس از کاربران خواهشمندیم به محض انتشار خبری فوراً آن را نپذیرند مگر آن که از منبعی معتبر و رسمی و قابل اطمینان منتشر شود.

مرگ ژینا کلانتری

مرگ ژینا کلانتری

مطالبی در فضای مجازی مبنی بر مرگ ژینا به چشم می خورد ولی به نظر می رسد که شایعه ای بیش نیست. چرا که ژینا هر چند وقت یکبار تصاویر خود را با دیگران به اشتراک می گذارد و اگر در قید حیات نبود پس این تصاویر تازه و جدید از کجا می‌آید؟ البته به صحت تمامی مطالب موجود در فضای مجازی نمی شود اطمینان کرد، چرا که همواره عده ای بوده اند که برای دیده شدن اقدام به شایعه پراکنی می کنند.

علاوه بر تصاویر ژینا که همواره در حال انتشار است، مصاحباتی با ژینا وجود دارد که فیلم های آن در کانال های متعدد موجود در آپارات نیز هست و در آن ها مرگ خود را تکذیب می کند. همانطور که قبلاً بیان شد تصاویر زیادی از ژینا کلانتری در فضای مجازی می باشد، کافی است در اینترنت یک جستجوی ساده کنید و یا به پیج اینستاگرامی وی سر بزنید.

خیانت ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

این خانم در ابتدا طرفدار شدید شادمهر عقیلی بود. در کنسرت های وی شرکت می کرد تا اینکه در نهایت شادمهر نیز عاشق او شد روابطشان بیشتر و بیشتر شد. آن ها خیلی هم دیگر را دوست داشتند و قرار ازدواج داشتند. روز قبل از خروج شادمهر از ایران ؤینا کلانتری برای شادمهر یک تولد می گیرد که البته فیلمش نیز در اینترنت هست و مشخص است که چه عشق سنگینی میان آن دو هست که اتفاقاً ترانه ژینا گل من رو هم برای همین ژینا کلانتری خوانده بود.

بازگشت شادمهر

شادمهر قرار بود بعد از رفتن به خارج، برگردد و با ژینا ازدواج کند و او را هم به خارج ببرد و به قولش هم عمل کرد. ولی وقتی برگشت متوجه شد که ژینا با مردی است که شوهر ژیناست و با هم زندگی می کنند. وقتی شادمهر این صحنه را دید قلبش به شدت شکست و دوباره به خارج برگشت و آهنگ رفتی و با یکی دیگه دوست شدی هیچ خیالی نیست را برای همین بی وفا خواند.

تصاویر ژیلا و همسرش را در کجا ببینیم؟

عکس های ژینا کلانتری و همسرش در اینترنت یافت می شود ولی جا دارد که بگوییم شوهر او را کسی نمی شناسد و به عبارتی مجهول الهویت می باشد. البته او بعد از جدایی از شادمهر یک ازدواج می کند ولی جدا می شود. اما دوباره ازدواج می کند و در حال حاضر صاحب فرزندی پسر می باشد که در سن نوجوانی به سر می برد.

سوالات متداول

ژینا کلانتری چه کسی است؟

او دختری است که طبق برخی از منابع بازیگر بوده ولی علت مشهور بودن او نامزدی و خیانت در حق شادمهر عقیلی است.

ژینا کلانتری کجاست؟

ژینا در ابتدا در ایران بود ولی پس از جدایی وی از شادمهر عقیلی و ازدواج هایش به خارج مهاجرت کرده و در همانجا سکونت دارد.

ژینا کلانتری چند سال دارد؟

اطلاع دقیقی از سن ژینا کلانتری در دسترس نیست ولی با توجه با نامزدی وی با شادمهر می توان آن دو را تقریبا در سنین نزدیک به هم دانست. شادمهر عقیلی متولد 1351 است و ژینا کلانتری طبیعتاً کوچکتر از شادمهر می باشد. التبه به چهره اش می خورد بالای 40 و پایین 50 سال داشته باشد.

آیا مرگ ژینا کلانتری حقیقت دارد؟

خیر- شایعه پراکنی در فضای مجازی به دلیل دیده شدن فراوان است. ژینا کلانتری زنده است، چرا که او همواره تصاویری از خود منتشر می کند و طبق ویدیو هایی که در آپارات هست مرگ او تکذیب می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :