از وحید قلیچ می توان به عنوان یکی از چهره های ماندگار دنیا فوتبال نام برد. او هم اکنون نیز با فعالیت های خود، نامش را به عنوان یکی از سلبریتی های معروف ایران بر سر زبان ها جاری ساخته است. او از دروازه بانانی است که نامش در تاریخ باشگاه فوتبال پرسپولیس ذکر شده است و همچنان نیز برای طرفداران این باشگاه، چهره ای مهم و محبوب می باشد. در ادامه با بیوگرافی وحید قلیچ آشنا خواهید شد.

وحید قلیچ کیست؟

وحید قلیچ کیست؟

چهره های فوتبالی در هر دوره زمانی محبوبیت خاص خود را حفظ کرده اند. به طوری امروزه برخی از چهره های سابق دنیا فوتبال، به چهره های جنجالی تبدیل شده اند. وحید قلیچ چهره ای است که امروزه فعالیت های گسترده ای را از طریق پیج اینستاگرام خود به سرانجام می رساند. از این رو، به تازگی نام او بر سر زبان ها جاری گشته و اکثریت به دنبال زندگی نامه این چهره خاص می گردند. این چهره از متولدین دهه ۳۰ شمسی می باشد. تاریخ دقیق تولد او بیست و پنجمین روز آذر ۱۳۳۶ ذکر شده است.

از این رو می توان گفت که سن وحید قلیچ ۶۴ سال می باشد. او از دوران کودکی به بازی فوتبال علاقه داشت و سرانجام توانست با تلاش ها و تمرین های متعدد به موفقیت های چشم گیری در دنیا فوتبال دست پیدا کند. وی از شهروندان ایرانی با اصالت تهرانی است که از سال های جوانی و با سن پایین، وارد باشگاه معروف پرسپولیس شد.

سال ۱۳۵۹ به عنوان سال ورود این چهره به باشگاه پرسپولیس ذکر شده است. باید بدانید که در آن زمان، وحید قلیچ تنها بیست و سه سال داشت و توانست در این باشگاه در پست دروازه بانی مشغول به فعالیت شود. وی یکی از اعضا اصلی تیم پرسپولیس بود که حضور پر رنگ او در دربی های این تیم را می توان مشاهده کرد. در کارنامه ورزشی او تا کنون ۱۸۵ رقابت برای باشگاه پرسپولیس به چشم می خورد. وی در طی افتخار آفرینی های خود در باشگاه پرسپولیس، توانسته رکورد های قابل توجهی را به دست آورد که می توان به رکورد گرفتن پنالتی برای چهار بار اشاره کرد.

درآمد وحید قلیچ از کجاست؟

درآمد وحید قلیچ از کجاست؟

همان طور که می دانید او به عنوان کاپیتان سابق پرسپولیس و یکی از بهترین دروازه بان های قدیمی تیم ملی و تیم پرسپولیس فعالیت داشته است و در طول مدت فعالیت های خودش هیچ وقت بیکار و یا بدون درآمد نبوده است چون همیشه در تیم های مهم حضور درخشان داشته است و درآمد خودش را از این تیم ها به دست آورده است. اما در حال حاضر او از این کار بازنشسته شده است و کار دیگری را انجام می دهد چون برای انجام فعالیت های ورزشی توان قبلی را ندارد و نمی تواند مانند قدیم حضور پیدا کند.

معمولا کسانی که از کار های ورزشی و شغل های هنری بازنشسته‌ می شوند به سراغ شغل های دیگر می روند و کار های آزاد را انجام می دهند و برای بقیه زندگی که دارند از این کار ها درآمد زایی انجام می دهند. وحید قلیچ نیز در حال حاضر شغل آزاد دارد و از این راه کسب درآمد می کند و زندگی خودش را اداره می کند. او همچون دیگر افراد مشهور بعد از پایان شغل حرفه ای خود که دروازه بانی بوده است حالا وارد شغل دیگری شده است و از این راه هزینه های زندگی خودش را پرداخت می کند.

جوانی وحید قلیچ

جوانی وحید قلیچ

او یکی از چهره های سرشناس ایرانی می باشد که در عرصه ورزش فعالیت داشته است و از دوران نوجوانی شروع به کار کرده است. او از نوجوانی به ورزش علاقه مند بوده است و فوتبال را از سنین کم شروع کرده است و به طور رسمی در دهه 50 وارد تیم پرسپولیس شده است و در این تیم با شهرت رسیده است. او یکی از افرادی می باشد که استعداد خودش را از قدیم پرورش داده است و این ورزش را از سن کم آغاز کرده است.

وحید قلیچ چرا معروف شد؟

دلیل محبوبیت و شهرت وحید قلیچ بازی های مختلفی که ورزش فوتبال داشته است می باشد. چون همان طور که گفتیم او از زمان قدیم به عنوان دروازه بان و بازیکن پرسپولیس فعالیت داشته است و از این راه به شهرت رسیده است. او یکی از افراد معروف ورزشی می باشد که به دلیل درخشش و استعداد خوبی که در این راه داشته است معروف شده است و مورد توجه تمامی علاقه مندان پرسپولیس قرار گرفته است.

او در مدت زمانی که فعالیت داشت تاثیر زیادی در برد های پرسپولیس داشت و افتخارات زیادی کسب کرد. او در 185 بازی برای تیم پرسپولیس به میدان رفت و 4 عدد پنالتی در بازی ها را با نام خودش ثبت کرده است که هنوز هم در کارنامه کاری او به عنوان بهترین افتخارات او ثبت شده است.

فعالیت های اینستاگرام وحید قلیچ چیست؟

فعالیت های اینستاگرام وحید قلیچ چیست؟

وحید قلیچ اینستا را به عنوان اپلیکیشنی برای ارتباط با طرفدارانش انتخاب کرده است. او همچنین در اینستاگرام فعالیت های جنجالی را نیز انجام می دهد که امروزه نام او را پر رنگ تر از همیشه ذکر می کند. می توان گفت که به طور کلی این دروازه بان سابق پرسپولیس، فعالیت گسترده ای در اینستاگرام دارد. او اغلب از طریق استوری های پیج خود، از بسیاری از چهره های فوتبالی انتقاد و گلایه می کند.

او حتی با ماجرا های جنجال برانگیزی با چهره های شاخ اینستاگرام داشته است، که موجب شد تا موج انتقاد ها به سویش روانه شود. اگر از طرفداران این چهره هستید بهتر است که پیج اینستاگرام او را به آدرس، vahidqalich دنبال کنید. او هم اکنون نزدیک به ۱۴ هزار نفر فالوور دارد و ۲۳۹ پست را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

یوتیوب وحید قلیچ

او در برنامه های مختلف حضور دارد و یکی از چهره های مشهوری می باشد که فعال فضای مجازی می باشد. او اهمیت زیادی به این موضوع می دهد. او در مورد تمامی اتفاقات واکنش نشان می دهد. او در برنامه یوتیوب نیز فعالیت می کند و کانالی در این برنامه دارد که با نام خودش ساخته شده است. این کانال برای تمامی افراد قابل مشاهده می باشد. در کانال او محتویات مختلفی همچون کلیپ های گوناگونی که در آن ها افشاگری و صحبت های مختلف شده است قرار داده شده است.

ماجرا وحید قلیچ و تتلو چه بود؟

ماجرا وحید قلیچ و تتلو چه بود؟

دروازه بان اسبق دنیا فوتبال با انتشار یک ویدئو کوتاه مدت، از امیر تتلو مدیر سایت تتل بت انتقاد کرد. او در حدود ۷ ماه پیش یک ویدئو سه دقیقه ای را در اینستاگرامش منتشر کرد و خطاب به امیر تتلو، رپر مشهور ایرانی ساکن در ترکیه، صحبت های جنجالی را انجام داد. وی در این ویدئو از این که آقا تتلو مرتبا در مورد مردم ایران صحبت های ناخوشایند انجام می دهد، انتقاد کرد و او را “پلشت” نامید. پس از این صحبت های جنجالی و هنگامی که امیر تتلو هیچ واکنشی به آن ها نشان نداد، این دو چهره بیشتر از قبل وارد حاشیه شدند. البته باید ذکر کرد که وحید قلیچ به دلیل شخصیت خاصی که دارد در اینستاگرام بسیار جنجال برانگیز است.

وحید قلیچ با ساسی چه ارتباطی دارد؟

وحید قلیچ با ساسی چه ارتباطی دارد؟

انتقاد های این دروازه بان سابق باشگاه پرسپولیس، تنها روانه چهره های فوتبالی نیست. بلکه او از خواننده های بسیاری انتقاد کرده است که یکی از آن ها ساسی مانکن می باشد. ساسی مانکن که با انتشار موزیک ویدئو های جدیدش جنجال های جدیدی را برای خود به ارمغان آورد، مورد انتقاد این دروازه بان قرار گرفت. این دروازه بان به موزیک های این چهره واکنش نشان داد و در ویدئویی به این خواننده توهین و فحاشی کرد.

ماجرا وحید قلیچ و سنگرزاده چه بود؟

سهیل سنگرزاده از دیگر چهره های اینستاگرامی است که به تازگی در این فضا مشهور شده است. این چهره در اینستاگرام مشغول به انتشار پست های انگیزشی است که در آن ها از تیکه کلام های مخصوص استفاده می کند. سهیل سنگرزاده نیز از انتقاد های تند و شدید این دروازه بان سابق تیم پرسپولیس در امان نماند.

او چه لقبی به سنگرزاده داده است؟

وحید قلیچ سنگرزاده را اژدها نامید و به او اهانت کرد. پس از این ویدئو، بسیاری از طرفداران سهیل سنگرزاده به پیج این پیشکسوت فوتبال روانه شدند و انتقاد های بسیاری را به او روا داشتند. پس از موج های منفی به سمت پیشکسوت فوتبال، او نیز دوباره واکنش نشان داد و دوباره توهین هایی را به سهیل سنگرزاده و طرفدارانش روا داشت.

وضعیت مالی وحید قلیچ چگونه است؟

وضعیت مالی وحید قلیچ چگونه است؟

وضعیت مالی کسانی که در فوتبال و این حوزه فعالیت دارند نسبتا خوب می باشد و همه این موضوع را به خوبی می دانند. چون ورزش فوتبال اسپانسر های خیلی زیادی دارد و هزینه های سنگینی برای آن پرداخته می شود چون محبوب ترین ورزش میان مردم می باشد و همیشه مورد توجه می باشد اما نکته ای که در مورد زندگی و کار فعلی وحید قلیچ وجود دارد این است که او در حال حاضر از این شغل خارج شده است و کار دیگری انجام می دهد.

به همین دلیل است که در حال حاضر درآمد کمتری نسبت به قبل دارد. او زمانی که در فوتبال مشغول به کار بود جزء یکی از پولدار ترین چهره های مشهوری بود که زندگی خیلی خوبی داشت. او در حال حاضر نیز زندگی خوبی دارد اما درآمدش نسبت به قبل کمتر شده است و الان همچون مردم عادی زندگی می کند و درآمد مشخصی دارد که زندگی خودش را با آن می گذراند.

او در اینستا چه ویدئو هایی می سازد؟

او در اینستا چه ویدئو هایی می سازد؟

اما امروزه وی به ساختن ویدئو های توهین آمیز و جنجالی اش در اینستاگرام مشهور است. به همین دلیل موج های منفی بسیاری به سمت او روانه شده است. او هم اکنون به دنبال این است که یک باشگاه تمرین دروازه بانی راه اندازی کند و از همکاران فوتبالی خود انتظار دارد که در این امر از او حمایت کنند. اما تا کنون کمکی دریافت نشده و این موضوع باز هم انتقادات دیگری را به همراه داشت.

افشاگری های وحید قلیچ

در بخش های قبلی اشاره کردیم که وحید قلیچ افشاگری های مختلفی در مورد افراد مختلف داشته است و معمولا واکنش های خودش را نسبت به چهره های مشهور فوتبال و فوتبالیست ها منتشر می کند. برای مشاهده جزئیات این تیتر و مواردی که در مورد افشاگری های وحید قلیچ وجوه دارد می توانید در مورد آن ها جستجو کنید و مطالب و فیلم های آن ها را مشاهده کنید.

درگیری لفظی وحید قلیچ و یحیی گل محمدی

درگیری لفظی وحید قلیچ و یحیی گل محمدی

وحید قلیچ یکی از افرادی می باشد که به صورت جدی با خیلی از افراد درگیری داشته است و این درگیری ها بیشتر لفظی بوده اند. یکی از چهره هایی که او همیشه مخالفت های زیادی با رفتار او داشته است یحیی گل محمدی یکی از بهترین سرمربی های ایرانی می باشد. او در دوران شغلی خودش با این بازیکن مشکلات خیلی بزرگی داشته است و بار ها در شبکه های مجازی خصوصا اینستاگرام انتقاد های تندی نسبت به او داشته است که تاحد زیادی برای مردم قابل توجه بوده است.

همسر وحید قلیچ کیست؟

تا کنون در اینستاگرام تصاویری از همسر این دروازه بان منتشر نشده است. اما باید بدانید ‌که او در دوران جوانی ازدواج کرد و یک زندگی مشترک را تشکیل داد. او هم اکنون یک دختر و یک پسر دارد که هر دو نفر آن ها ازدواج کرده اند. همچنین این پیشکسوت فوتبال، نوه نیز دارد که تصاویر شان در پیج اینستاگرام این چهره به چشم می خورد.

این شخص از همسرش جدا شده است؟

این شخص از همسرش جدا شده است؟

باید این موضوع را به طور رسمی اعلام کنیم که او هیچ وقت از همسرش جدا نشده است و تمامی این اخبار شایعه و نامعتبر هستند و برای به چالش کشیدن او وارد حاشیه کردن او می باشد. زندگی شخصی این چهره مورد بحث بسیاری از کاربران می باشد اما همه اخباری که در مورد افراد مشهوری همچون او ساخته می شود واقعیت ندارند و خبر طلاق و جدایی او نیز جزء مواردی می باشد که نامعتبر هستند و به گونه ای شایعه هستند. این خبر اعتبار درستی ندارد و تحت هیچ شرایطی واقعیت ندارد و بهتر است شما این موضوع را باور نکنید.

او اصالتا از کدام شهر است؟

اصالت وحید قلیچ تهرانی می باشد. او در تهران چشم به جهان گشوده و هم اکنون نیز به همراه خانواده اش در این استان به زندگی مشغول است. او از دروازه بانان قدیمی پرسپولیس است و از ویژگی های ظاهری او می توان به قد وحید قلیچ اشاره کرد. او قد معمولی دارد و یک ورزشکار می باشد.

مغازه وحید قلیچ

همان طور که در بخش های قبل تر به این موضوع پرداختیم مجید قلیچ در حال حاضر بازنشسته شده است و دیگر در شغل های فوتبالی حضور ندارد. این موضوع چند سال است که انجام شده است. او در حال حاضر شغل آزاد دارد و این شغل مغازه تعویض روغن و اتو سرویس دارد و در این شغل مشغول به کار می باشد. او در حال حاضر روز های خودش را در این مغازه سپری می کند و زمان خالی خودش را پر می کند تا حداقل خانه نشین نباشد و همچون خیلی از افراد مشهور بیکار نباشد.

او شغل دیگری ندارد و تنها منبع درآمد فعلی او همین مغازه می باشد که در شهر تهران وجود دارد. بسیاری از افراد به عشق دیدن او به این مغازه می روند. برخی از سایت ها گویا این خبر هستند که این چهره در حال حاضر چند شغله است و کار های مختلفی را انجام می دهد. اما واقعا این طور نیست و او فعلا در همین شغلی که به آن اشاره کردیم فعالیت می کند و شغل دیگری ندارد. چون وقت خالی برای انجام کار های دیگر ندارد و خودش این موضوع را بار ها اعلام کرده است.

سوالات متداول

 1. وحید قلیچ در چه زمینه ای فعالیت می کرد؟

  او به عنوان یکی از پیشکسوتان دنیا فوتبال شناخته می شود. وی در باشگاه پرسپولیس به مدت ۱۱ سال دروازه بان بود.

 2. تولد وحید قلیچ در چه سالی می باشد؟

  وی متولد سال ۱۳۳۶ است.

 3. وحید قلیچ با امیر تتلو چه ارتباطی دارد؟

  قلیچ از آهنگ ها و نحوه زندگی امیر تتلو انتقاد کرد که در طول این مقاله به بررسی کامل این موضوع پرداخته ایم.

 4. شغل فعلی وحید قلیچ چیست؟

  او یک مغازه اتو سرویس در تهران دارد.

5/5 - (1 امتیاز)