دلارام خسروانی یکی از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام می باشد. او حاشیه های بسیار زیادی داشت. دلارام خسروانی به سبب صدای خوب خود و خواندن آهنگ های ایرانی و خارجی همراه با گیتار زدن و اشتراک آن ها در شبکه های مجازی بسیار معروف شد. اما حواشی بسیار زیادی برای او پیش آمد. در ادامه به معرفی کامل او می پردازیم.

دلارام خسروانی کیست؟

دلارام خسروانی کیست؟

دلارام خسروانی متولد سال 78 در تهران می باشد. او فعالیت خود را در اینستاگرام با خواندن آهنگ های ایرانی و خارجی و گیتار زدن آغاز کرد. به دلیل صدای زیبایی که داشت بسیار محبوب و مشهور شد. بعد از دیده شدن وی در فضای مجازی برخی حواشی باعث شد تا این دختر بیشتر شناخته شود و فالوور های او به چندین هزار نفر برسد. دلارام خسروانی تا 18 سالگی و تا قبل از آن که وارد حواشی شود در تهران زندگی می کرد و بعد از به وجود آمدن حواشی زیاد برای او و خانواده اش، آن ها تصمیم به ترک ایران داشتند تا در فضایی راحت تر زندگی کنند و به همین دلیل تورنتو کانادا رفتند.

داستان خودکشی دلارام خسروانی چیست؟

یکی از حواشی اینستاگرام که در پیرامون دلارام منتشر شد و جنجال زیادی را به وجود آورد در رابطه با خودکشی او بوده است. اما با این حال دلارام این حواشی را تکذیب کرده و در این باره بیان کرده است که در حال حاضر مسئولیت بزرگی بر عهده اوست و باید تمام تمرکز خود را بر روی بزرگ کردن فرزندش قرار دهد و به هیچ عنوان به خودکشی فکر نمی‌ کند.

دلارام خسروانی اینستاگرام دارد؟

دلارام خسروانی اینستاگرام دارد؟

همان طور که گفته شد دلارام به دلیل صدای زیبایی که داشت با خواندن و گیتار زدن و منتشر کردن آن ها در فضای مجازی خیلی زود شناخته شد و کمتر کسی است که او را نشناخته باشد. بعد از مشهور شدن وی و ایجاد حواشی معتدد و زیاد باعث شد تا اسم وی بیشتر به گوش برسد و همین کافی بود تا تعداد فالوور های وی به یک باره به صد هزار نفر برسد. حواشی او به قدری زیاد بود که علاوه بر اینستاگرام به بسیاری از سایت های و خبرگزاری ها نیز نفوذ کرد. دلارام خسروانی بعد از حواشی به وجود آمده در اینستاگرام کمتر آواز می خواند و بیشتر پست های منتشر شده وی در صفحه شخصی او معمولا عکس های خودش می باشد. دلارام خسروانی امروزه در پیج خود بیش از 300 هزار فالوور دارد.

برای ورود به پیج دلارام خسروانی می توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

حاشیه های دلارام خسروانی

حاشیه های دلارام خسروانی

به جرات می‌ توان بیان کرد که دلارام یکی از پرحاشیه‌ ترین چهره‌ های اینستاگرام است. از مهم ترین حواشی وی می‌ توان به: مهاجرت او به کانادا، بارداری ناخواسته اش، روابط شخصی او، فعالیت های جنجالی اش در فضای مجازی، اعتیاد دلارام و … اشاره کرد.

اعتیاد او حقیقت دارد؟

مدتی است که دلارام تصاویری از خود را در فضای مجازی منتشر می‌ کند که این تصاویر باعث حاشیه‌ هایی در رابطه با اعتیاد دلارام شده است. اما با این حال او تا به اکنون این اخبار را تایید و یا تکذیب نکرده است.

ماجرای دلارام خسروانی و حامیم

ماجرای دلارام خسروانی و حامیم

زمانی که هنوز حامیم به شهرت نرسیده بود با برخی از چهره‌ های مشهور به خوانندگی می‌ پرداخت که یکی از این افراد دلارام خسروانی بوده است. آن ها کلیپ‌ هایی از خوانندگی شان در کنار یکدیگر را در فضای مجازی همچون اینستاگرام منتشر می‌ کردند تا به این گونه به شهرت برسند و ویدیو آن ها از بازدید بالایی برخوردار شود. حال می‌ توانید کلیپ‌ های آوازخوانی دلارام و حامیم را در اینترنت و یا فضای مجازی جستجو و مشاهده کنید.

دلارام خسروانی طلاق گرفته است؟

دلارام خسروانی طلاق گرفته است؟

همان طور که در بخش اخبار سلبریتی ها گفته شد، برای دلارام خسروانی حواشی بسیار زیاد و متعددی به وجود آمد که یکی از آن ها طلاق وی بود. ماجرا از آن جایی شروع شد که دلارام به فردی به نام حسین رضوانی در رابطه بود و پس از مدتی دلارام عنوان کرد که باردار است. زمانی که حسین رضوانی از این قضیه را فهمید به دلیل شکی که به دلارام داشت تصمیم به سقط بچه گرفت. اما دلارام مخالفت کرد و حسین رضوانی خیلی سریع از دلارام جدا شد و او مجبور شد که خودش به تنهایی آن بچه را بزرگ کند.

دلارام خسروانی و ملیکا تهامی

بهتر است بدانید که در پیرامون دوستی و رابطه دلارام و ملیکا تهامی فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شود. در ابتدا بین دلارام و ملیکا تهامی دوستی عمیق و صمیمی مشاهده می‌ شد. اما پس از مدتی طبق گفته برخی از منابع ملیکا به دلارام خیانت می‌ کند و از او جلوی حسین دوست پسرش که از وی باردار بوده بد می‌ گوید و رابطه آن ها را شکراب می‌ کند. حتی مدتی با حسین در رابطه بوده است و این موضوع باعث شده تا دلارام به خارج مهاجرت کند.

در حال حاضر نیز هیچگونه ارتباطی بین آن ها وجود ندارد و خیلی از افراد ملیکا تهامی را مقصر از هم پاشیدن زندگی دلارام می‌ دانند و هم چنین بیان کردند که در حال حاضر ملیکا، کارمای رفتار بدش با دلارام را پس می‌ دهد.

دلارام خسروانی حاملگی

دلارام خسروانی حاملگی

ماجرای حاملگی دلارام و حواشی آن زمانی رخ داد که دلارام به حسین رضوانی دوست پسر خود گفت حامله است و حسن رضوانی نیز به این دختر شک کرد و خواست تا بچه را قبل از به دنیا آمدن سقط کند. اما دلارام زیر بار سقط بچه نرفت و حسین رضوانی از او جدا شد. زمانی که این خبر به گوش خانواده دلارام رسید شرایط برای او بسیار سخت تر شد. اما به هر حال او تحت هر شرایطی توانست بچه خود را به دنیا بیاورد و اسم بچه خود را دلناز گذاشت. پس از دوران حاملگی دلارام و به دنیا آمدن بچه دلارام خسروانی مدتی از فضای مجازی خارج شد و بعد از چند ماه زمانی که دوباره وارد اینستاگرام شد خبر از ازدواجش با حسین رضوانی را منتشر کرد که در نوع خود تعامل بر انگیز بود.

پیج حسین دوست پسر دلارام چیست؟

پیج حسین دوست پسر ین اینستاگرامر چیست؟

حسین رضوانی دوست پسر دلارام خسروانی بود که به دلیل حواشی رخ داده برای دلارام اسم او نیز بر سر زبان ها افتاد. پس از جدایی او از دلارام خسروانی وارد رابطه با شخصی دیگر به نام ملیکا تهامی وارد رابطه می شود و باعث می شود اسم وی در فضای مجازی بسیار به گوش برسد و فالوور های پیج او نیز بسیار افزایش پیدا کنند. البته پس از بازگشت او به سوی دلارام حسین رضوانی به دلیل جلوگیری از بروز حواشی جدید از فضای مجازی خارج شد و اکنون نیز پیج و فعالیتی در اینستاگرام ندارد.

رقص دلارام خسروانی

رقص دلارام خسروانی

دلارام خسروانی که به واسطه آهنگ خواندن و گیتار زدن در اینستاگرام و فضای مجازی به شهرت رسید. چندین بار نیز با رقص های خود سعی در جذب فالوور های بیشتر و شهرت بیشتر داشت که رقص های وی نیز مانند صدای او در فضای مجازی و اینستاگرام بسیار پخش شد و باعث شد که این دختر به یکی از چهره های شناخته شده اینستاگرام تبدیل شود.

دلارام خسروانی علاقه بسیار زیادی به حیوانات دارد و از حیوانات خانگی خود بسیار عکس و فیلم به صورت پست و استوری منتشر می کند و عنوان کرده است که از زندگی با این حیوانات بسیار لذت می برد.

دوست پسر کنونی وی چه کسی است؟

دوست پسر کنونی وی چه کسی است؟

در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد دوست پسر فعلی این چهره مشهور در دسترس نمی‌ باشد. اما با این حال برخی از منابع بیان کردند که او در حال حاضر با شخصی در رابطه است و همخانه‌ دوست پسرش می‌ باشد.

دلارام خسروانی و دخترش

دلارام تا به اکنون تصاویر و کلیپ‌ های متعددی در کنار دخترش را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است که می‌ توانید با مراجعه به اینستاگرام دلارام و یا حتی اینترنت تصاویر او به همراه دخترش را جستجو و مشاهده نمایید.

سوالات متداول

  1. دلارام خسروانی در کجا زندگی می کند؟

    وی مدتی است که دوباره به ایران برگشته است اما مشخص نیست به طور موقت به ایران بازگشته یا برای زندگی دائم در ایران حضور دارد.

  2. نام بچه دلارام خسروانی چیست؟

    او اسم دخترش را دلناز شبیه به اسم خود انتخاب کرد.

  3. دلیل جدایی حسین رضوانی از دلارام خسروانی چه بود؟

    مهم ترین دلیل جدایی حسین رضوانی از دلارام حامله بودن دلارام خسروانی بود و به دلیل این که حسین رضوانی به دلارام شک کرده بود به او گفت تا بچه را سقط کند و وقتی با مخالفت دلارام مواجه شد تصمیم به دوری و ترک دلارام خسروانی گرفت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :