کرج یکی از شهر هایی می باشد که پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام در آن جا زندگی می کنند و علاوه بر آن محل تولد بسیاری از سلبریتی های کنونی ایران شامل فوتبالیست، خواننده و بازیگر می باشد. یکی از دلایل وجود تعداد بالای سلبریتی ها در کرج به دلیل نزدیکی آن به شهر تهران می باشد و علاوه بر آن دلایل دیگری نیز مانند محیط شغلی و فعالیت باعث شده تا تعداد زیادی از فوتبالیست ها، خوانندگان و بازیگران مطرح در کرج زندگی کنند. در قسمت های بعد توضیحات بیشتری در مورد سلبریتی های ساکن کرج خواهیم داد.

سلبریتی های ساکن کرج چه کسانی هستند؟

سلبریتی های ساکن کرج چه کسانی هستند؟

شهر کرج به دلیل نزدیکی به شهر تهران و موقعیت مکانی بسیار مناسب باعث شده تا سلبریتی های زیادی مانند فوتبالیست ها، خوانندگان و بازیگران در این شهر ساکن باشند. به طور مثال طبیعی است که فوتبالیستی که در تیم های کرجی توپ می زند محل زندگی وی نیز در کرج باشد و یا به دلیل نزدیکی کرج به پایتخت باعث شده تعداد زیادی از سلبریتی ها کرج را برای زندگی انتخاب کنند. ممکن است شما به این موضوع فکر کرده باشید که سلبریتی های کرجی چه کسانی هستند که در این قسمت برخی از این سلبریتی های را معرفی خواهیم کرد.

مهدی ترابی

مهدی ترابی ستاره تیم فوتبال پرسپولیس می باشد که یکی از سلبریتی های ساکن کرج می باشد. مهدی ترابی متولد کرج می باشد و فوتبال خود را در تیم سایپای کرج آغاز کرد و اکنون نیز یکی از ستاره های تیم پرسپولیس می باشد که محل سکونت وی تا محل تمرین پرسپولیس فاصله چندان زیادی ندارد.

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ و پر طرفدار ایرانی می باشد که تقریبا در کل ایران شناخته شده است. محسن ابراهیم زاده از حدود 3 ساله پیش در شهر قدس زندگی می کرد اما به تازگی به شهر کرج نقل مکان کرده و امروزه نیز ساکن شهر کرج می باشد. محسن ابراهیم زاده متولد 23 دی ماه سال 1360 در خراسان رضوی می باشد.

مهدی احمدوند

از مهدی احمدوند می توان به عنوان یکی دیگر از سلبریتی های کرج نشین یاد کرد. مهدی احمدوند خواننده سرشناس ایرانی می باشد که در کرج متولد شده است و اکنون نیز در شهر کرج زندگی می کند اما مدام بین تهران و کرج در حال رفت و آمد می باشد.

محمد علیزاده

محمد علیزاده خواننده معروف و محبوب و یکی دیگر از سلبریتی های کرجی و ساکن کرج می باشد. محمد علیزاده از مشهور ترین و پر طرفدار ترین خوانندگان ایرانی می باشد که تقریبا در همه جای ایران طرفدار دارد و او نیز مانند تعداد زیادی از سلبریتی ها در کرج زندگی می کند. البته تمام فعالیت وی مربوط به کرج نمی شود بلکه وی بین تهران و کرج مدام در حال رفت و آمد است.

امیر حسین آرمان

امیرحسین آرمان بازیگر و سلبریتی دوست داشتنی می باشد که طرفداران زیادی دارد. امیرحسین ارمان در تهران به دنیا امده است و مدت زیادی در تهران زندگی کرده است اما چندی پیش به دلیل برخی از مشکلات تصمیم گرفت به کرج نقل مکان کند و مانند بسیاری از سلبریتی های ایرانی ساکن کرج شود.

بهرام حصیری

بهرام حصیری یکی از خوانندگان قدیمی و پر آوازه ایرانی می باشد که در 2 مرداد ماه سال 1330 در کرج به دنیا آمد. وی مدت زیادی در تهران زندگی کرد و اکنون نیز در سن 70 سالگی دوباره به شهر خود بازگشته است و در کرج زندگی می کند. بهرام حصیری یکی از سلبریتی های معروف و یکی از خوانندگان خوش نام ایرانی ساکن کرج می باشد.

مهران رجبی

مهران رجبی یکی از بازیگران مطرح سینمای ایران و یکی دیگر از سلبریتی های کرجی می باشد. مهران رجبی بازیگر 59 ساله ایرانی می باشد که فعالیت خود را از سال 1375 در عرصه سینما آغاز کرد و تا کنون به یکی از چهره های مطرح سینمای ایران تبدیل شده است. این بازیگر سرشناس اکنون در شهر کرج زندگی می کند.

مهدی مدرس

مهدی مدرس از دیگر خواننده های سرشناسی است که در کرج زندگی می کند. مدرس زاده شهر کرج می باشد و امروزه نیز فعالیت خود را در تهران و کرج دنبال می کند اما ساکن شهر کرج است. مهدی مدرس در 28 بهمن ماه سال 1361 متولد شده است و یکی از خوانندگان معروف ایرانی می باشد.

محمد نصرتی

محمد نصرتی پیشکسوت فوتبال ایران و تیم پرسپولیس می باشد که حتما گل های خاطره انگیز او را مخصوصا گل وی به بحرین و صعود ایران به جام جهانی 2006 را به خاطر دارید. محمد نصرتی یکی دیگر از سلبریتی های ساکن کرج می باشد که پارسال نیز هدایت تیم فوتبال گل ریحان کرج (اکسین البرز) را بر عهده داشت و امروز نیز به عنوان کارشناس فوتبال فعالیت می کند.

علیرضا اکبرپور

علیرضا اکبرپور بازیکن سابق تیم استقلال تهران می باشد که در یک خانواده فوتبالی در کرج متولد شده است. علیرضا اکبرپور که سابقه بازی در تیم آبی پوش تهرانی را دارد یکی دیگر از افراد شناخته شده ای می باشد که در شهر کرج زندگی می کند.

ورزشکارانی که در کرج زندگی می کنند

ورزشکارانی که در کرج زندگی می کنند

امروزه ورزشکاران زیادی در شهر کرج زندگی می کنند که اغلب ان ها والیبالیست ها و فوتبالیست هایی می باشند که یا در تیم های کرجی عضویت دارند و یا در شهر کرج زندگی می کنند که از معروف ترین آن ها می توان به مهدی ترابی و پوریا فیاضی اشاره کرد. علاوه بر والیبالیست ها و فوتبالیست ها ورزشکاران معروف دیگری نیز در رشته های مختلف وجود دارند که در شهر کرج سکونت داشته و زندگی می کنند.

خواننده های کرجی

خواننده های کرجی

در قسمت های قبل نام تعدادی از معروف ترین خوانندگانی که در کرج زندگی می کنند گفته شد که در این میان نام محمد علیزاده و محسن ابراهیم زاده به چشم می خورد اما در کنار این ها خوانندگان کرجی دیگری نیز مانند بهرام حصیری و تعدادی دیگر وجود دارند.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به کرج رفتند

همان طور که گفته شد در کرج سلبریتی های زیادی زندگی می کنند اما به طور قطع نمی توان گفت که برای همیشه به کرج رفته اند زیرا به دلیل فعالیت های شغلی ای که دارند ممکن است دوباره به تهران و یا شهر های دیگر برای سکونت مهاجرت کنند.

عکس سلبریتی های ساکن کرج

عکس سلبریتی های ساکن کرج

در این مقاله تعدادی از عکس های مربوط به سلبریتی های ساکن کرج وجود دارد و اگر به دنبال عکس های بیشتری هستید می توانید نام آن ها را در گوگل سرچ کنید تا با سلبریتی های بیشتری که در کرج زندگی می کنند آشنا و عکس های آن ها را مشاهده کنید.

درامد سلبریتی های ساکن کرج از کجاست؟

درامد سلبریتی های ساکن کرج از کجاست؟

هر کدام از سلبریتی های ساکن کرج از حرفه ای که در آن فعالیت می کنند مانند بازیگری، خوانندگی و فعالیت های ورزشی درامد زیادی کسب می کنند و علاوه بر آن از دیگر منابع نیز درامد کسب می کنند مانند امیرحسین ارمان که در کرج یک رستوران برای خود ساخته است که علاوه بر بازیگری از رستوران نیز درامد دارد.

خانواده سلبریتی های ساکن کرج کجا هستند؟

خانواده سلبریتی های ساکن کرج کجا هستند؟

اغلب سلبریتی های ساکن کرج متولد همین شهر می باشند و خانواده آن ها نیز در کرج زندگی می کنند اما در این میان ممکن است برخی از سلبریتی های در مکان دیگری متولد و به کرج نقل مکان کرده باشند و خانواده آن ها در شهر های دیگری مانند تهران زندگی کنند.

سلبریتی های ساکن کرج که حاشیه های زیادی داشته اند

حاشیه برای هر سلبریتی ای رخ می دهد که برای برخی ها کم حاشیه و برخی ها بیشتر از حد معمول است. سلبریتی هایی که در کرج زندگی می کنند که اغلب آن ها خواننده، فوتبالیست و بازیگر می باشند حواشی مربوط به خود را دارند که برخی ها نسبت به سایرین حواشی بیشتری داشته اند مانند محمد نصرتی که جزو پرحاشیه ترین فوتبالیست هایی به شمار می رود که در زمان فعالیت ورزشی حواشی زیادی برای خود رقم زد.

مصاحبه با سلبریتی های ساکن کرج

مصاحبه با سلبریتی های ساکن کرج

سلبریتی های ساکن کرج هر کدام در عرصه ای جداگانه فعالیت می کنند که تقریبا تمامی آن ها با رسانه ها و مجلات مختلف مصاحبه های زیادی داشته اند. اگر دوست دارید تا مصاحبه سلبریتی های ساکن کرج را مشاهده کنید کافیست تا نام آن ها را در اینترنت سرچ کنید.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن کرج

کلاب هاوس یکی از اپلیکیشن ها و شبکه اجتماعی محبوب در میان کاربران می باشد که اکثر سلبریتی ها نیز در فضای کلاب هاوس فعالیت می کنند که سلبریتی های ساکن کرج و دیگر شهر ها نیز در این شبکه اجتماعی حضور و فعالیت دارند.

سوالات متداول

 1. مشهور ترین فوتبالیست ساکن کرج کیست؟

  از مهدی ترابی ستاره تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران می توان به عنوان مشهور ترین و معروف ترین فوتبالیست ساکن کرج نام برد.

 2. معروف ترین خواننده ای که در کرج متولد شده است کیست؟

   فریدون آسرایی یکی از معروف ترین خوانندگان ایرانی می باشد که در کرج متولد شده است اما خارج از ایران سکونت دارد.

 3. چه تعداد سلبریتی در کرج زندگی می کنند؟

  در کرج سلبریتی های زیادی زندگی می کنند اما تعداد دقیق آن ها مشخص نیست.

 4. کدام سلبریتی در کرج رستوران دارد؟

  امیرحسین آرمان سلبریتی و بازیگر معروف سینما می باشد که در شهر کرج دارای رستوران لاکچری می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :