همانطور که می دانید آلمان یکی از کشور های صنعتی و توسعه یافته جهان می باشد که تعداد قابل توجهی از هنرمندان و سلبریتی های ایرانی ساکن آلمان می باشند بسیاری از این هنرمندان و پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام به منظور پیشرفت و زندگی راحت تر به آلمان مهاجرت کرده اند که در ادامه به بررسی زندگی سلبریتی های ساکن آلمان خواهیم پرداخت.

محتوا پنهان
سلبریتی های ساکن آلمان چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن آلمان چه افرادی هستند؟

از جمله سلبریتی های ساکن در آلمان می توان به خواننده های رپ ایرانی اشاره کرد که رامین جوادی، شاهین نجفی، سوگند و زخمی ساکن آلمان می باشند و همچنین آرش و ابی برای اجرا برنامه پرشین گات تلنت مدتی را به آلمان سفر کردند. فوتبالیست هایی چون اشکان دژاگه و احسان حاجی صفی هم در آلمان مشغول به فعالیت و زندگی می باشند همچنین بازیگرانی چون مهناز افشار و فلور‌ نظری هم ساکن آلمان می باشد.

سوگند

یکی از خواننده های رپ ایرانی می باشد که اصالتا اصفهانی هست اما مدتی است که به کشور آلمان مهاجرت کرده و در کشور آلمان همراه با همسرش زخمی و پسرش میراث از زندگی بسیار خوبی برخوردار است و به خوانندگی در حوزه رپ مشغول می‌ باشد.

شاهین نجفی

شاهین نجفی هم یکی دیگر از خواننده های رپ ایرانی ساکن در آلمان است که این خواننده سیاسی بیشتر درمورد درد و مسائل نابسامان کشور ایران می خواند به همین دلیل بسیار مورد استقبال مردم است که البته دولت ایران از این خواننده به عنوان فردی منفور یاد می کند!

رامین جوادی

رامین جوادی یکی از سلبریتی های ساکن آلمان ویکی پدیا را درگیر خود کرده است این خواننده ایرانی آلمانی در کشور آلمان زندگی می کند زیرا پدرش ایرانی و مادرش آلمانی می باشد و می توان گفت که رامین جوادی تابعیت ایرانی آلمانی دارد.

فلور نظری

فلور نظری یکی از بازیگران قدیمی و محبوب ایران می باشد که مدتی است اقامت آلمان را گرفته است البته برای بازیگری و یا انجام کارهایی در رابطه با سینما به ایران می آید اما اگر در ایران کاری نداشته باشد ترجیح می‌دهد که ساکن آلمان باشد!

مهناز افشار

مهناز افشار هم یکی دیگر از بازیگران ساکن آلمان است که متاسفانه ممنوع الورود به ایران شده است. این بازیگر محبوب و حرفه ای در آلمان مشغول به کار است و یکی از داوران برنامه پرشین گات تلنت می باشد ناگفته نماند که با دخترش در آلمان زندگی می کند و از همسرش جدا شده است.

اشکان دژاگه

یکی از فوتبالیست های برتر می باشد که تابعیت ایرانی آلمانی دارد زیرا همسر او آلمانی می باشد و سه تا فرزندش هم در آلمان به دنیا آمده اند و او تجربه بازی در تیم‌ های موفقی چون آلمان، روسیه و تیم ملی ایران را داشته است و اکنون اشکان دژاگه ساکن آلمان می باشد.

زخمی

زخمی همسر خواننده رپ سوگند می باشد این دو در کنار هم بسیار موفق اند و ساکن آلمان می باشند زیرا فیت های زیادی را منتشر کرده‌ اند ناگفته نماند که زخمی هم در حوزه خوانندگی به سبک رپ مشغول می باشد و تا کنون هواداران زیادی را جذب خود کرده است‌.

احسان حاج صفی

یکی از فوتبالیست برتر ایرانی می باشد که در تیم کی اف سی فرانکفورت هم تجربه بازی داشته است و مدتی ساکن آلمان بوده که البته اکنون هم همراه با خانواده‌ اش در آلمان زندگی می کند.

کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده را همه مردم ایران می شناسند زیرا یکی از زنان ستاره در ورزش کاراته است که به دلیل بی توجهی به جایگاهش تصمیم گرفت که از ایران خارج شود و او پناهندگی را انتخاب کرد که امروزه در کشور آلمان همراه با همسرش مشغول به زندگی و فعالیت در حوزه کاراته است.

محسن غفار

یکی دیگر از سلبریتی های ساکن آلمان محسن غفار می باشد که در زمینه جودو بسیار موفق و حرفه‌ای است اما در سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفت که مهاجرت کند و در نهایت پناهنده کشور آلمان شد، اکنون مقیم این کشور صنعتی می باشد.

ورزشکارانی که در آلمان زندگی می کنند

ورزشکارانی که در آلمان زندگی می کنند

در آلمان ورزشکاران بسیار زیادی زندگی می کنند که یا از طریق پناهندگی و یا از طریق مهاجرت قانونی اقدام کرده‌اند، بیشتر ورزشکاران به صورت پناهندگی ساکن آلمان شده اند که مهم ترین آن ها کیمیا علیزاده می باشد و همچنین افرادی چون:

۱- سامان بلاغی ۲- پریسا فرشیدی ۳- کسری پور مهدی نژاد ۴- سعید ملایی ۵- وحید سرلک ۶- محسن غفار ۷- مینا علیزاده ۸- مهدی جعفر قلی زاده ۹- مجید داداش ۱۰- انوش جعفری جز ورزشکاران ساکن آلمان هستند که این ورزشکاران در حوزه کشتی، قایقرانی، جودو، ایروبیک، ژیمناستیک، کاراته، تکواندو و … مهارت دارند.

خواننده های ایرانی مقیم آلمان

خواننده های ایرانی مقیم آلمان

بیشتر خواننده های ایرانی کشور آمریکا را برای مهاجرت در نظر می گیرند اما عده ای از خواننده ها در کشور آلمان مشغول به فعالیت می باشند که این خواننده ها عبارتند از: شاهین نجفی، سوگند، زخمی و …، همچنین باید گفت این سه خواننده رپ از محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم برخوردارند.

چه بازیگرانی که تابعیت آلمان دارند؟

چه بازیگرانی که تابعیت آلمان دارند؟

با توجه به اطلاعات بدست آمده می توان گفت که هیچ کدام از بازیگران ایرانی تابعیت کشور آلمان را ندارند. دو نفر از بازیگران معروف ایرانی به نام فلور نظری و مهناز افشار مقیم آلمان می باشند اما تاکنون حرفی از تابعیت آلمانی شان نزده اند البته ناگفته نماند که مهناز افشار تابعیت آلمان را دارد زیرا در آن جا به دنیا آمده است.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به آلمان مهاجرت کرده اند؟

سلبریتی های زیادی به آلمان مهاجرت کرده‌ اند اما یک سری از آن ها در حال رفت و آمد به ایران و آلمان می باشند که البته افرادی چون مهناز افشار، سوگند، زخمی، شاهین نجفی و … برای همیشه به آلمان مهاجرت کرده‌ اند و حتی می توان گفت که نمی توانند به ایران برگردند.

عکس سلبریتی های ساکن آلمان

عکس سلبریتی های ساکن آلمان

هنرمندان و سلبریتی های ساکن آلمان عکس های زیادی را از خود منتشر می کنند و تمامی این عکس ها در فضای مجازی قابل مشاهده و دانلود می باشد یکی از خبرنگاران عکسی انتشار کرد که خانواده سلبریتی های ساکن آلمان کجا ساکن هستند؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که عده ای از آن ها به همراه خانواده شان مهاجرت می کنند.

درامد سلبریتی های ساکن آلمان از کجاست؟

بیشتر سلبریتی های خارج نشین از وضعیت مالی خوبی برخوردارند که اقدام به مهاجرت می‌کنند که البته کشور آلمان هم یکی از صنعتی ترین و پیشرفته ترین کشور های جهان به شمار می آید پس کار کردن و پول دراوردن در این کشور کار سختی نیست. همچنین سلبریتی های ساکن آلمان می توانند با استفاده از محبوبیت شان، تبلیغات در پیج اینستاگرام و همچنین یوتیوب کسب درآمد کنند.

سلبریتی های ساکن آلمان که حاشیه های زیادی داشته اند

یکی از سلبریتی های ساکن آلمان که حاشیه های زیادی را روانه بازار کرد مهناز افشار است زیرا این بازیگر محبوب و معروف ایرانی مدتی است که به آلمان مهاجرت کرده است و زمانی که به آلمان مهاجرت کرد از همسرش جدا شد عده‌ ای بر این باورند که او با پول همسرش توانست اقامت آلمان را بگیرد و بعد از انجام اقامت هایش تصمیم به جدایی گرفت.

مصاحبه با سلبریتی های ساکن آلمان

در رابطه با مصاحبه می توان گفت که بیشتر مصاحبه ها با بازیگران ساکن در آلمان صورت می گیرد طی مصاحبه ای از مهناز افشار پرسیدند که دلیل جدایی از همسرش چه بوده است او در رابطه با پاسخ به این سوال گفت جواب این سوال کاملاً شخصی می باشد و از پاسخ دادن به آن معذورم!

کدام سلبریتی های ساکن آلمان برای کار به ایران می آیند؟

یکی از سلبریتی های ساکن آمریکا که برای کارش بیش از حد به ایران می آید فلور‌ نظری است زیرا این بازیگر معروف و محبوب ایرانی برای بازیگری و شرکت در برنامه های مربوط از آلمان به ایران می‌آید که البته اقامت آلمان را هم دارا می باشد.

اینستاگرام سلبریتی های ساکن آلمان

تمامی سلبریتی های ساکن آلمان در اپلیکیشن اینستاگرام با آیدی ( اسم انگلیسی شان) فعالیت می‌کنند و در اینستاگرام شان عکس های با کیفیت از تفریحات و حوزه کاری خود منتشر می‌کنند که البته برخی از سلبریتی ها در پیج شان تبلیغاتی را هم انجام می دهند.

کلاب هاوس سلبریتی های آلمانی

تمامی سلبریتی های ساکن آلمان در اپلیکیشن کلاب هاوس عضو هستند و همچنین در روم های مختلف و متفاوت با افراد معروف و هواداران شان ارتباط صوتی برقرار می کنند به عنوان نمونه مهناز افشار در بسیاری از روم ها سخنرانی های انگیزشی داشته است.

فوتبالیست های ساکن آلمان

در گذشته زیادی از فوتبالیست های لیگ آلمان را ایرانی ها تشکیل می دادند که این افراد عبارتند از: علی دایی، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، علیرضا منصوریان و … ، که امروز افرادی چون احسان حاج صفی در تیم اف اس وی فرانکفورت آلمان بازی کرده و‌ مدتی ساکن آن جا بوده است.

مصاحبه با سلبریتی های ساکن آلمان

مصاحبه‌ های زیادی با سلبریتی های ساکن آلمان صورت گرفته است که در هر یک از این مصاحبه ها صحبت های متفاوت و متعددی شده است برای دسترسی به این مصاحبه ها کافیست به گوگل، یوتیوب و اینستاگرام مراجعه کنید.

سلبریتی هایی که برای زایمان به آلمان رفتند

با توجه به شواهد به دست آمده می توان گفت تنها یکی از سلبریتی ها فرزند خودش را در آلمان به دنیا آورده است و آن سلبریتی کسی نیست جز مهناز افشار که کنون ساکن آلمان می باشد.

سوالات متداول

  1. کدام یک از خواننده های ایرانی تابعیت آلمانی دارد؟

    رامین جوادی. ‌

  2. کدام یک از بازیگران ایرانی به آلمان رفت ؟

    مهناز افشار.

  3. زخمی و سوگند مقیم کدام کشور اروپایی اند؟

    آلمان.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :