سلبریتی های ساکن انگلیس، افرادی هستند که به دلیل فعالیت هایی که انجام می دهند و محدودیت هایی که برای کار ان ها وجود دارد در خارج از کشور سکونت می کنند و اکثرا مقیم انگلیس هستند. در این مقاله قصد داریم تا با این سلبریتی ها که در لیست پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام هم حضور دارند اشنا شده و به بررسی زندگی ان ها بپردازیم.

محتوا پنهان
سلبریتی های ساکن انگلیس چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن انگلیس چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن انگلیس عموما بازیگران و خواننده ها و یا حتی ورزشکارانی هستند که در این کشور زندگی می کنند. ورزشکاران عموما افرادی هستند که در انگلیس در تیم های دیگر بازی می کنند و یا اینکه خواننده ها و رپر هایی که فعالیتشان با قوانین ایران هم خوانی ندارد می باشند. در ادامه می خواهیم در مورد این افراد بیشتر دانسته و با چند مورد ازاین افراد اشنا شویم.

آنا وکیلی

آنا وکیلی یکی از سلبریتی های فضای مجازی می باشد که در لندن زندگی می کند. این شخص که دارو ساز می باشد علاوه بر دارو سازی به فعالیت های دیگری از جمله خرید و فروش برند پوشاک نیز مشغول می باشد و هم چنین یک بلاگر می باشد.

مندی وکیلی

مندی وکیلی نیز خواهر انا وکیلی می باشد که او نیز در فعالیت به غیر از دارو سازی، در کنار خواهرش مشغول می باشد.

حسین تهی

حسین تهی، خواننده رپ ایرانی می باشد که مدتی است به خارج از ایران مهاجرت کرده است. او اکنون در لندن زندگی می کند و تمام اهنگ هایش را نیز در همان جا ضبط و اجرا می کند.

مهراد جم

مهراد جم از پر حاشیه ترین خواننده های مهاجر می توان به مهراد جم اشاره کرد که با رفتن از ایران و پیوستن به دنیا جهانبخت و ابراز علاقه به او، باعث به وجود امدن حاشیه های زیادی برای خود شد. او و دنیا جهانبخت که اکنون همسر او می باشد در لندن زندگی می کنند.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت یکی از سلبریتی های اینستاگرامی می باشد که او نیز در فضای مجازی حاشیه های بسیار زیادی را به وجود اورده است. او نیز هم اکنون در لندن زندگی می کند.

سامان قدوس

سامان قدوس بازیکن خوب فوتبال ایران نیز هم اکنون در یکی از تیم های لیگ انگلیس مشغول به بازی می باشد.

رضا قوچان‌نژاد

قوچان‌ نژاد که در رفتن ایران به جام جهانی با یک گل بسیار زیبا نقش داشته است مدتی در انگلیس زندگی می کرد و در ان جا نیز بازی می کرد. او در همانجا نیز ازدواج کرد و همسر وی خواهر ساره بیات می باشد.

هیچکس

هیچکس یکی از خواننده های رپ بسیار خوب می باشد. او به دلیل محدودیت هایی که برای خوانندگان رپ در ایران وجود دارد نیز به انگلیس رفته و اکنون در ان جا فعالیت می کند.

کریم انصاری فرد

از دیگر بازیکنانی که مدتی در انگلیس زندگی کرده است کریم انصاری فرد می باشد. او هم مدتی در انگلیس بازی و هم چنین زندگی می کرده است.

سینا ولی الله

سینا ولی الله مجری برنامه چند شنبه با سینا می باشد که برنامه ای در سبک تاک شو می باشد. او نیز از مدت ها پیش که از ایران رفت در لندن فعالیت می کند و زمان زیادی است که در حال ساختن برنامه چند شنبه با سینا می باشد. او اوایل در شبکه فارسی وان فعالیت می کرد اما اکنون در شبکه ای دیگر از شبکه های ماهواره ای در حال فعالیت است.

خواننده های ایرانی مقیم انگلیس چه کسانی هستند؟

خواننده های ایرانی مقیم انگلیس چه کسانی هستند؟

خواننده های زیادی در انگلیس زندگی می کنند و در همان جا نیز فعالیت می کنند. این افراد اشخاصی همانند حسین تهی و هیچکس می باشند که در انگلیس زندگی می کنند. دلیل زندگی این افراد در انگلیس این است که راحت تر می توانند فعالیت کنند و هم چنین برای ساخت موزیک ویدیو های خود دیگر محدودیتی مکانی و شخصی ندارند و به همین علت به راحتی می توانند که تمام ایده هایی که در ذهن دارند را پیاده کنند. زندگی در یک کشور اروپایی می تواند برای این نوع خوانندگان بسیار راحت تر باشد چراکه می توانند کنسرت هایی با تعداد جمعیت بالا برگزار کنند که خب برای خوانندگان رپ امکان برگزاری کنسرت در ایران وجود ندارد.

چه بازیگرانی که تابعیت انگلیسی دارند؟

بازیگران زیادی هستند که تابعیت کشور های خارجی را دارند. مثلا یکی از این بازیگران، مرحومه ماهچهره خلیلی می باشد که تابعیت انگلیس را دارد و در همان جا نیز بزرگ شده است.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به انگلیس مهاجرت کرده اند؟

سلبریتی های مختلفی همانند دنیا جهانبخت، مهراد جم و هم چنین انا و مندی وکیلی برای همیشه به انگلیس مهاجرت کرده اند.

عکس سلبریتی های ساکن انگلیس

عکس های سلبریتی های مقیم انگلیس را می توان با سرچ کوچکی در اینترنت پیدا نموده و تماشا نمود.

درامد سلبریتی های ساکن انگلیس از کجاست؟

اکثر سلبریتی هایی که ساکن انگلیس هستند در جهت حرفه خود فعالیت می کنند. مثلا بازیکنان رشته های مختلف ورزشی مخصوصا فوتبال، از راه حرفه خود کسب در امد می کنند. هم چنین دیگر سلبریتی ها همانند خواننده ها و یا هم چنین مجری های مانند سینا ولی الله نیز از همان حرفه خود کسب در امد می کنند. البته بعضی از بلاگر های اینستاگرامی نیز از طریق پست گذاشتن و یا استوری گذاشتن نیز به کسب در امد مشغول هستند.

سلبریتی های ساکن انگلیس که حاشیه های زیادی داشته اند چه کسانی هستند؟

سلبریتی های ساکن انگلیس که حاشیه های زیادی داشته اند چه کسانی هستند؟

از جمله سلبریتی هایی که حاشیه های بسیار زیادی داشتند می توان به دنیا جهانبخت و هم چنین مهراد جم اشاره کرد. مهراد جم یک خواننده بسیار موفق در ایران بود که تمامی اهنگ های وی به شدت در بین مردم رواج داشت. اما در یک تصمیم بسیار غافلگیرانه او قصد رفتن به لندن را گرفت و گفت که می خواهد با دنیا جهانبخت ازدواج کند. این خبر همانند بمب در فضای مجازی پیجید و باعث حاشیه های بسیار زیاد و هم چنین باعث شد فالوور های هر دو نفرشان بسیار زیاد بالا برود.

مصاحبه با سلبریتی های ساکن انگلیس

با سلبریتی های که داخل انگلیس زندگی می کنند مصاحبه های بسیار زیادی انجام شده است که اکنون متن تمامی این مصاحبه ها در سایت های مختلف خبری و خبر های انلاین نیز وجود دارد.

رپرهای ساکن انگلیس

رپرهای ساکن انگلیس

رپر های زیادی در خارج از کشور زندگی می کنند که بعضی از این افراد نیز در انگلیس زندگی می کنند. برای مثال سوگند و زخمی نیز در انگلیس زندگی می کنند. از دیگر رپر هایی که در انگلیس زندگی می کنند می توان به هیچکس اشاره کرد.

فوتبالیست های ساکن انگلیس

فوتبالیست های ساکن انگلیس

فوتبالیست های ایرانی زیادی تا کنون در انگلیس و در لیگ های انگلیسی زندگی کرده اند و اکنون در ایران هستند. اما یکی از فوتبالیست هایی که هم اکنون در حال بازی می باشد سامان قدوس می باشد که در یک باشگاه انگلیسی بازی می کند.

سلبریتی های ساکن انگلیس که کشف حجاب کردند

سلبریتی های ساکن انگلیس که کشف حجاب کردند

باید گفت که تقریبا تمامی سلبریتی های خانمی که در انگلیس زندگی می کنند کشف حجاب کرده اند و سلبریتی های اینستاگرامی که نام بردیم نیز از همین دسته افراد می باشند.

کدام سلبریتی های ساکن انگلیس برای کار به ایران می آیند؟

بسیاری از سلبریتی هایی که در انگلیس زندگی می کنند به دلیل خارج از چهار چوب بودن فعالیت هایشان اجازه ورود به ایران را ندارند. به همین دلیل کمتر دیده ایم که سلبریتی هایی که در خارج از کشور زندگی می کنند برای انجام کاری به ایران بازگردند. البته این شامل بازیکنان ورزشی که در خارج از ایران زندگی می کنند نیز نمی شود. انان می توانند هروقت اراده کنند به ایران باز گردند.

اینستاگرام سلبریتی های ساکن انگلیس

با پیدا کردن افراد ساکن انگلیس و هم چنین با شناسایی این سلبریتی ها می توان با زدن نام ان ها در سرچ اینستاگرام صفحه ان ها را پیدا کرد و هم چنین می توان در پیج این افراد تعداد بالای فالوور را مشاهده نمود.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن انگلیس

امروزه تمامی سلبریتی های مطرح، علاوه بر اینستاگرام و یوتیوب، دارای پلتفرم صوتی کلاب هاوس نیز می باشند. مدتی است که کلاب هاوس برای همگان قابل دسترسی شده است و همه می توانند به این اپلیکیشن دسترسی داشته باشند. می توان هم اکنون با نصب این اپلیکیشن و سرچ نام افراد و سلبریتی های مورد نظر که در انگلیس زندگی و فعالیت می کنند، صفحه ان ها را در کلاب هاوس پیدا نمود.

سلبریتی هایی که برای زایمان به انگلیس رفتند

بعضی از سلبریتی های برای زایمان به خارج از کشور مهاجرت می کنند. این افراد برای گرفتن تابعیت های خارجی برای فرزندانشان قصد رفتن به کشور های خارجی را می کنند. البته باید گفت که افراد زیادی تا کنون به امریکا و یا کانادا مهاجرت کرده اند اما هیچ خبری از اینکه سلبریتی برای زایمان به انگلیس مهاجرت کند دیده نمی شود. البته فرزند دنیا جهانبخت و مهراد جم بعد از به دنیا امدن تابعیت انگلیسی خواهد داشت.

سوالات متداول

 1. رپر هایی که در انگلیس فعالیت می کنند چه کسانی هستند؟

  هیچکس و سوگند و زخمی از افرادی هستند که در انگلیس فعالیت می کنند.

 2. همسر رضا قوچان‌نژاد چه کسی است؟

  همسر وی، خواهر بازیگر معروف ساره بیات می باشد.

 3. مجری ایرانی که در انگلیس زندگی می کند چه کسی است؟

  سینا ولی الله فردی ایرانی است که به عنوان مجری در لندن فعالیت می کند.

 4. کدام بازیکن فوتبال هم اکنون در انگلیس فعالیت می کند؟

  سامان قدوس از بازیکنانی می باشد که هم اکنون در انگلیس فعالیت می کنند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :