آیلار دیانتی که نام هنری اش دیانا است، یکی از بازیگران سابق فیلم های پورن و همچنین از مدل های اینستاگرام ایرانی- نروژی است. شاید نام او را در بسیاری از موزیک ویدیو ها دیده باشید. آیلار دیانتی امروزه در زمینه موزیک و خوانندگی فعالیت می کند؛ همچنین به عنوان بازیگر نیز در فیلم هایی شروع به بازی و ایفای نقش کرده است. در این مطلب سعی داریم با زندگی و فعالیت های آیلار بیش تر آشنا شویم.

آیلار دیانتی کیست؟

آیلار دیانتی کیست؟

در پاسخ به این سوال که آیلار چه کسی است باید نگاهی به بیوگرافی آیلار دیانتی بیندازیم. او متولد 12 فوریه سال 1984 در شهر تهران است. مدتی در فیلم های پورنو فعالیت داشت و در زمینه مدلینگ نیز فعالیت می کرد. او به زبان های نروژی، انگلیسی و فارسی کاملا مسلط است. امروز او را بیش تر در موزیک ویدیوها می بینیم، حتی از آیلار آهنگ هایی نیز منتشر شده است.

علت تسلط او به زبان نروژی این موضوع است که او در 3 سالگی به نروژی رفت و در واقع والدین نروژی جدیدش او را بزرگ کردند. والدین اصلی او از هم جدا شده بودند و مادرش به آمریکا مهاجرت کرده بود. او در سن 16 سالگی اش سفری به ایران کرد تا بتواند پدرش را ببیند اما بر خلاف میلش مجبور شد 2 سال در ایران بماند.

پس از این مدت به آمریکا، نزد مادر واقعی اش رفت که این سفر مسیر زندگی او را به کلی تغییر داد. او به دام اعتیاد به مواد مخدر افتاد و بازی در فیلم های پورن را آغاز کرد. پس از مدتی تصمیم گرفت تا برای ترک این مدل زندگی، نزد خانواده نروژی اش برگردد.

عکس های آیلار دیانتی را در کجا ببینیم؟

عکس های آیلار دیانتی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن تصاویر آیلار، کافی است نام او را در اینترنت سرچ کنید. البته بهتر است بدانید به دلیل سابقه آیلار برای بازی در فیلم های پورن، بسیاری از سایت ها که درباره او مطلب و عکس منتشر می کردند، فیلتر هستند و برای بازدید از آن ها حتما باید از فیلتر شکن استفاده کنید.

راه ساده تر برای دیدن تصاویر و ویدیو های آیلار دیانتی این است که به پیج اینستا خود آیلار و یا پیج هایی که درباره او فعالیت دارند، مراجعه کنید. در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب بهتر می توانید به تصاویر و ویدیو های آیلار دیانتی دسترسی داشته باشید.

پیج اینستاگرام آیلار دیانتی چیست؟

پیج اینستاگرام آیلار دیانتی چیست؟

آیلار دیانتی در اینستاگرام نیز به نام خودش فعال است. او در این پلتفرم تصاویر مختلفی از زندگی شخصی و روزمره و همچنین فعالیت هایش منتشر می کند. پیج او امروز نزدیک به 70 هزار فالوور دارد. متاسفانه بسیاری از کامنت های پست های آیلار هنوز مربوط به بازی هایی است که او در زمینه پورن انجام داده است.

با جستجوی آیلار دیانتی اینستا و یا اینستاگرام آیلار دیانتی می توانید پیج او را بیابید. او امروزه یکی از پوکر باز های حرفه ای رد سایت شرط بندی پوکر است و حتی در پیج اینستای او تصاویری از بازی هایی که انجام می دهد، دیده می شود.

یوتیوب آیلار دیانتی فعال است؟

یوتیوب آیلار دیانتی فعال است؟

آیلار دیانتی در گذشته به دلیل نوع مدل زندگی و شغلی که برای کسب درامد انتخاب کرده بود، مجبور بود در یوتیوب فعالیت زیادی داشته باشد. او باید تمامی ویدیو های خودش را در فیلم هایی که بازی می کرد در این فضا نیز منتشر می کرد تا بتواند مخاطبان زیادی به دست آورد.

امروزه آیلار یوتیوب خیلی فعالی ندارد و سعی می کند تنها به انتشار تصاویر و پست هایی در اینستاگرامش، برای ارتباط با مخاطبانش، اکتفا کند. تنها پلتفرمی که آیلار فعالیت زیادی در آن دارد همین اینستاگرام است.

حاشیه های آیلار دیانتی بیشتر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حاشیه های آیلار دیانتی بیشتر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حاشیه های زندگی آیلار دیانتی بسیار زیاد هستند. مهم ترین این حاشیه ها مربوط به سال 2004 است که آیلار مدعی شده بود با رابی ویلیامز، از خوانندگان انگلیسی موسیقی پاپ، رابطه داشته است. او ادعا کرده بود که رابطه جنسی آن ها به کرات اتفاق افتاده است. این ادعا باعث سر زبان افتادن آیلار شد اما ویلیامز و مدیر برنامه هایش به شدت این شایعه را رد کردند و آیلار هرگز نتوانست این شایعه را به حقیقت تبدیل کند.

دیگر حاشیه زندگی او در یکی از مصاحبه های آیلار شکل گرفت. او اعلام کرده بود که دوست دارد به ایران برگردد و باقی عمرش را در ایران و در نزد پدرش بگذراند. این شایعه نیز هرگز به حقیقت تبدیل نشد؛ چرا که آیلار به دلیل بازی در فیلم های پورن نمی توانست به ایران وارد شود و در این زمینه ممنوعیت داشت. یکی دیگر از حاشیه های زندگی آیلار زمانی بود که در سال 2004 در مسابقات دختر شایسته در کشور نروژ شرکت کرده بود. برگزار کنندگان این مراسم هنگامی که از سابقه بازی در فیلم های پورن توسط آیلار مطلع شدند، او را از این مسابقات حذف کردند؛ چرا که این کار بر خلاف قوانین آن ها بود.

مصاحبه با آیلار دیانتی

مصاحبه با آیلار دیانتی

مصاحبه های زیادی تاکنون با آیلار دیانتی شده است. دلیل زیاد بودن این مصاحبه ها به خاطر این موضوع است که خبرگزاری ها می دانند اگر با مدل ها و افراد جنجالی مصاحبه کنند این کار به پر بیننده شدن برنامه هایشان کمک می کند. آیلار در همین مصاحبه ها از حاشیه های زندگی خودش گفته است. او بار ها اعلام کرد که از بازی در فیلم های پورن پشیمان است و اگر به گذشته برگردد هرگز نزد مادرش در آمریکا نخواهد رفت. او گفته است که بسیار دوست دارد به کشورش ایران برگردد.

گرایش جنسی این مدل چیست؟

آیلار دیانتی دو جنس گرا است و در فیلم هایی با حضور هر دو جنس زن و مرد بازی کرده است. او در هر جایی که مصاحبه داشته است اعلام کرده است که بازی در این قبیل فیلم ها لکه ای سیاه و ننگ در پرونده اش است. او به دلیل سابقه بازی اش در فیلم های پورن از سوی ایرانیان تهدید به مرگ شده است.

لقب این مدل چیست؟

آیلار دیانتی مدت هاست که به جای اسمش با دیانا شناخته می شود. او در اوایل شروع فعالیتش علت انتخاب این اسم را رایج بودن آن در آمریکا و تلفظ راحتش قلمداد کرد. امروزه نیز او به همین نام در بین ایرانیان و خارج نشینان شناخته می شود.

آخرین سفر آیلار دیانتی به ایران چه زمانی بود؟

آخرین باری که آیلار به ایران آمد مربوط به زمانی است که او تنها 16 سال داشت. او در آخرین بار به دلیل اینکه بتواند پدر واقعی اش را ببیند به ایران سفر کرده بود. اکنون از آرزوهای آیلار این است که کاش هرگز از وطنش خارج نمی شد.

دوست پسر آیلار دیانتی کیست؟

تاکنون خبری مبنی بر رابطه آیلار دیانتی منتشر نشده است. تنها زمانی که او ادعای ارتباط جنسی و عاشقانه کرده بود بر می گردد به سال 2004 که او این موضوع را بیان کرد که با رابی ویلیامز در رابطه است. این حرف بیش تر در حد شایعه ماند و هرگز تبدیل به واقعیت نشد.

اگر در اینترنت آیلار دیانتی و رابی ویلیامز را جستجو کنید، خبر های آن زمان را می توانید پیدا کنید. رابی ویلیامز و مدیر برنامه های او به شدت جلو هر گونه حاشیه در رابطه با ارتباط جنسی رابی و آیلار را گرفتند.

با جستجوی عبارت آیلار دیانتی ویکی پدیا، مطالب مربوط به زندگی او و رابطه هایش در سایت ویکی پدیا آورده می شود. این مطالب به دلیل سابقه بد و ننگین آیلار مدت هاست آپدیت نشده است و بسیاری از موضوعات زندگی او در این سایت آورده نشده است.

این مدل در کدام کشور زندگی می کند؟

امروزه آیلار دیانتی در آمریکا ساکن است، او که به شدت علاقه دارد تا بتواند باقی عمرش را در کشور محل تولدش، ایران، سپری کند ممنوع الورود است. به همین دلیل مجبور است بقیه عمرش را در خارج از ایران سپری کند.

آیا آیلار دیانتی فیلم پورن بازی کرده است؟

آیلار دیانتی بازی در بیش از 10 فیلم پورن را در کارنامه فعالیت هایش دارد. او در این فیلم ها با هر دو جنس مرد و زن بازی کرده است. از بازی در این فیلم ها همیشه پشیمان است و آن ها را لکه ننگ کارنامه زندگی اش می داند.

چرا این مدل در مراسم دختر شایسته نروژ رد شد؟

آیلار دیانتی در مراسم دختر شایسته کشور نروژ شرکت کرده بود و با داشتن معیارهای زیبایی شانس بسیار زیادی در کسب مقام های برتر داشت. داوران مسابقه هنگامی که از سابقه بازی فیلم های پورن آیلار مطلع شدند، او را از ادامه مسابقه حذف کردند، حضور او مغایر با قوانین آن ها بود.

آهنگ آیلار دیانتی چه بود؟

آیلار دیانتی امروزه در زمینه خوانندگی و موسیقی هم فعالیت می کند. یکی از آهنگ های او وحشی ترین نام دارد که انتشار آن استقبال نسبتا خوبی برای آیلار به همراه داشت. او از طریق این اهنگ نیز توانست شهرت زیادی را کسب کند.

درامد آیلار از کجاست؟

آیلار امروزه درامدش از طریق بازی هایی است که در پوکر انجام می دهد. همچنین آیلار به تازگی شروع به منتشر کردن آموزش ها و ترفند هایی در این زمینه کرده است. آیلار در عرصه بازیگری و خوانندگی نیز فعالیت می کند و از این راه کسب درامد می کند.

سوالات متداول

 1. <strong>آیلار دیانتی متولد چه سالی است؟</strong>

  آیلار دیانتی متولد 12 فوریه 1984 در شهر تهران است.

 2. <strong>آیلار دیانتی با چه فرد مشهوری در رابطه بوده است؟</strong>

  آیلار در سال 2004 اعلام کرد با رابی ویلیامز، ستاره دنیای پاپ موسیقی انگلستان، رابطه جنسی دارد. این رابطه از سوی رابی و مدیر برنامه هایش رد شد.

 3. <strong>آیلار چه زمانی در ایران بود؟</strong>

  آیلار دیانتی آخرین بار در سن 16 سالگی برای دیدن پدرش به ایران آمد و بعد از آن هرگز نتوانست به ایران برگردد.

 4. <strong>آیلار امروزه به چه کاری مشغول است؟</strong>

  آیلار امروزه در زمینه موسیقی و خوانندگی فعالیت دارد. او همچنین در زمینه بازیگری و مدلینگ هم فعالیت می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :