بریتنی اسپیرز خواننده و بازیگر معروف و پر طرفدار آمریکایی است. نام کامل او بریتنی جین اسپیرز است و در لوئیزیانا که ایالتی در آمریکا است، بزرگ شده است. او به جز بازیگری و خوانندگی در زمینه هایی مانند رقاصی، ترانه سرایی و همچنین نویسندگی نیز مهارت دارد.

برای اطلاع از جزئیات زندگی بریتنی که یکی از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام می باشد با ما در ادامه همراه باشید.

محتوا پنهان
بریتنی اسپیرز کیست؟

بریتنی اسپیرز کیست؟

در پاسخ به این سوال که بریتنی اسپیرز چه کسی است باید نگاهی کلی به بیوگرافی بریتنی اسپیرز بیندازیم. بریتنی در مک کام که در می سی سی پی واقع است، در 2 دسامبر 1981 یا همان 11 آذر 1360 متولد شده است و در کنوود، لوئیزیانا دوران کودکی تا جوانی را طی کرده است. در زندگی بریتنی اسپیرز این نکته جالب است که او از همان سنین کودکی نسبت به اجرا و خواندن اشتیاق زیادی داشت. این علاقه آن قدر زیاد و مشهود بود که بریتنی در همان زمان کودکی در برنامه های تلویزیونی مختص کودکان شرکت کرده است. بریتنی تا به حال دو بار نامزد دریافت جایزه گرمی، که از مسابقات مهم در دنیای موسیقی است، شده است. همچنین 4 بار جایزه مسابقه بیلبورد موزیک را از آن خودش کرده است.

آدرس اینستاگرام بریتنی اسپیرز چیست؟

آدرس اینستاگرام بریتنی اسپیرز چیست؟

مانند دیگر هنرمندان و سلبریتی های دنیا، بریتنی در اینستاگرام حساب کاربری با نام خودش دارد. با جستجوی بریتنی اسپیرز اینستا در اینترنت در اولین آدرسی که برایتان آورده می شود می توانید حساب کاربری اینستاگرام این خواننده و بازیگر محبوب آمریکایی را پیدا کنید. او در این صفحه بسیار فعال است و تقریباً هر روز پست ها و استوری هایی از زندگی شخصی و فعالیت هایش منتشر می کند.

در پیج اینستاگرام بریتنی اسپیرز می توانید تصاویر و فیلم های زیادی را از زندگی خودش و سام اصغری، کنسرت ها، اجراها  و حتی فیلم هایی که بریتنی در آن ها بازی کرده است، ببینید. حساب اینستای بریتنی بسیار پر بازدید است و او نزدیک به 40 میلیون نفر فالوور دارد. پست ها و استوری های او همواره از پر بازدید ترین ها در این اپلیکیشن مجازی هستند و لایک و کامنت بالایی را به خود اختصاص داده اند.

یوتیوب بریتنی اسپیرز فعال است؟

یوتیوب بریتنی اسپیرز فعال است؟

یوتیوب بریتنی اسپیرز مانند دیگر خوانندگان آمریکایی همیشه پر از پست و کلیپ های جدید است. بریتنی، نه به اندازه صفحه اینستاگرامش، در یوتیوب هم فعالیت خوبی دارد. یوتیوب برای هنرمندان و خوانندگان راه بسیار خوبی برای کسب درآمد است؛ چرا که به ازای تعداد مشخصی بازدید از ویدیوهایی که آن ها منتشر می کنند مبلغی از طرف یوتیوب برای آن ها واریز می شود. بریتنی به عنوان خواننده ای که کنسرت ها و موزیک ویدیو های خوب زیادی از خودش دارد همیشه شانس این را داشته است که با انتشار کلیپ هایش، بازدید و متناسب با آن درآمد زیادی را از طریق یوتیوب کسب کند.

حاشیه های بریتنی اسپیرز درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های بریتنی اسپیرز درباره چه موضوعاتی است؟

در زندگی بریتنی همیشه شایعات و حاشیه های زیادی وجود داشته است. شایعاتی از جمله دوست پسران مختلف زندگی بریتنی، بارداری های مختلف، افسردگی، بیماری های روحی و روانی و همچنین درگیری های همیشگی بریتنی با پدرش از شایعات زندگی او محسوب می شوند. همان طور که تا الان شنیده اید پدر او با سام مشکل دارد و این رو دارد سعی می کند تا حق و حقوق بریتنی را ندهد و برای او شرط و شروطی گذاشته است که بسیار ناعادلانه می باشد.

دوست پسر های بریتنی اسپیرز کیست؟

دوست پسر های بریتنی اسپیرز چه کسانی بودند؟

بریتنی در سال 1999 رابطه عاشقانه ای با جاستین تیمبرلیک، از خوانندگان معروف آمریکایی، داشت. آن دو خواننده حدود سه سال با یکدیگر ارتباط داشتند و در دسامبر 2002 این رابطه برای همیشه به پایان رسید. با وجود پایان یافتن رابطه، این دو خواننده در مراسم هایی زیادی که هر دو حضور داشتند، با یکدیگر مشغول صحبت و احوال پرسی دیده شده اند که این خود نشان از تفاهمی جدا شدن و نداشتن اختلاف میانشان دارد.

بریتنی در سال 2004 با کوین فدرلاین ازدواج کرد و ثمره این ازدواج دو فرزند بود. مسائلی که به خاطر جدایی و سرپرستی فرزندانشان پیش آمد باعث ایجاد حواشی و جنجال های زیادی برای هر دو هنرمند شد. بریتنی مدتی با یک پسر افغان هم در مکان های عمومی دیده می شد که این ارتباط هیچ وقت آن قدر ها جدی نشد.

بریتنی مانند دیگر سلبریتی های خارج از کشور در دوران زندگی اش روابط آزاد را تجربه کرده است. روابط او اکثراً با دیگر سلبریتی های مشهور بوده که پس از جدایی از هر کدام، بر تعداد فالوورهایش افزوده شده است. او در چند سال اخیر با سام اصغری، مربی بدنسازی ایرانی، رابطه عاشقانه ای دارد. آن دو تصاویر و کلیپ های زیادی از با هم بودنشان در مناسبت های مختلف منتشر می کنند.

آلبوم های بریتنی اسپیرز کدامند؟

بریتنی اسپیرز آلبوم ها و آهنگ های زیادی را تا به امروز منتشر کرده است که در زیر چند نمونه از آن ها را بررسی می کنیم. او همچنین موزیک ویدیوها و تک آهنگ های بسیار زیاد و محبوبی را تا به امروز در اختیار مخاطبانش قرار داده است.

جالب است بدانید بریتنی اسپیرز نام خودش را در گینس برای فروش آلبوم ثبت کرده است. او با فروش بیش از 13 میلیون نسخه از آلبوم Hit me baby one more time در آمریکا و در میان نوجوانان و جوانان، توانست نام خودش را در گینس ماندگار کند. مجلات و سایت های زیادی او را پدیده ای در زمینه موسیقی می دانند و از او به عنوان موفق ترین خواننده و چهره پاپ موسیقی یاد می کنند. او به دلیل موزیک ویدیو های بسیار جذاب و هاتی که بیرون می داد به سرعت بر سر زبان ها می افتاد و آلبوم هایش یکی پس از دیگری به فروش می رفت.

آلبوم های بریتنی اسپیرز کدامند؟

آلبوم Oops!… I Did It Again

این آلبوم دومین آلبوم بریتنی است و در هفته اولی که منتشر شد حدود 1.3 میلیون نسخه از آن فروخته شده است. او برای این آلبوم رکورد فروش را زد و تا مدت ها به عنوان بهترین خواننده پاپ موزیک آمریکا بر سر زبان ها افتاده بود.

Glory

این آلبوم بریتنی پس از دوره بسیار سخت بیماری و افسردگی که بریتنی سپری کرد منتشر شد و او نام این آلبوم را برای خودش شکل گیری مجدد گذاشته است. در این آلبوم برخی آهنگ ها به شدت انگیزشی و با اشاره به دوره سختی که بریتنی سپری کرده بود، خوانده شده اند. این البوم توانست جوایز بسیاری را به دلیل الهام بخش بودن ترک های داخل ان به خود اختصاص دهد.

بریتنی

آلبوم بریتنی سومین آلبوم بریتنی است و یکی از بهترین آلبوم او به شمار می رود. آهنگ های این آلبوم به گفته خودش از زندگی و اتفاقاتی که برایش پیش آمده شکل گرفته اند. در این آلبوم ترک های عاشقانه و حتی غمگین با کیفیت خوبی را می شنویم. شما می توانید برای دانلود ترک های این البوم به سایت های معتبر مراجعه کنید.

آهنگ های بریتنی اسپیرز کدامند؟

بریتنی در رزومه فعالیت هایش آهنگ ها و ترک های زیبای زیادی را دارد. بسیاری از این آهنگ ها در مسابقات مختلف برنده جوایز گوناگونی شده اند. امروزه بسیاری از آهنگ های بریتنی بر روی کلیپ های اینستاگرامی و موزیک ویدیوهای خواننده های دیگر گذاشته می شود. اگر در اینترنت جمله بریتنی اسپیرز باز هم میخوام دانلود آهنگ را جستجو کنید، می توانید به دیگر آهنگ های آلبوم خاموشی که در سال 2007 منتشر کرده است دسترسی پیدا کنید. با جستجوی عبارت بریتنی اسپیرز مجرم آهنگ هم می توانید آهنگ قدیمی و شاید نسبتاً نوستالژی او را پیدا کنید و از گوش دادن آن لذت ببرید. این آهنگ از آهنگ های محبوب و پرطرفدار بریتنی است که موزیک ویدیوی آن هم از کلیپ های پر بازدید است.

اوه!… باز هم دسته گل به آب دادم

این آهنگ باعث شد بریتنی بتواند اولین جایزه مسابقه گرمی را از آن خود کند. اجرای او با این آهنگ بهترین اجرای زنده خواننده پاپ بود که به بریتنی تعلق گرفت. آلبومی که با همین نام منتشر شده بود و این آهنگ کلیدی ترین آهنگ آن به شمار می رفت، جوایز متعددی را برای بریتنی به ارمغان آورد.

من یک بنده هستم برای تو

این آهنگ بریتنی در کل جهان سر و صدای زیادی به پا کرد. کنسرتی نیست که بریتنی برگزار کند و این آهنگ را در آن اجرا نکند. البته جالب است بدانید پس از اجرای این آهنگ در یکی از اجراهای بریتنی در مراسم ام تی وی در سال 2001 این آهنگ یک دفعه ای میان مردم محبوب شد.

مانند یک باکره

اجرای این آهنگ در مراسم ام تی وی در سال 2003 ترندی جهانی شد. در این اجرا که بریتنی به همراه کریستیانا آگیلرا این آهنگ را می خواند، با ورود مدونا به اجرای آن ها همه چیز برای حاشیه ای جدید مهیا شد. در این اجرا بریتنی و مدونا یکدیگر را بوسیدند و باعث واکنش های زیادی از طرف مخاطبان شدند. ای

ن آهنگ نیز از آهنگ های محبوب بریتنی و پر دانلود او به شمار می رود.

آهنگ های بریتنی اسپیرز کدامند؟

بریتنی اسپیرز ادکلن اختصاصی دارد؟

بریتنی به مانند بسیاری از هنرمندان ادکلن اختصاصی خود را روانه بازار کرده است. بسته بندی و شکل ظاهری این عطر هم جذاب هست و همین دقت در انتخاب شکل و رنگ باعث شده به جز خوش بویی خود ادکلن، توجه مخاطب را بیش تر به خودش جلب کند.

علت دعوای بریتنی با پدرش چیست؟

پدر بریتنی، جیمی اسپیرز پس از دوران افسردگی شدید بریتنی که منجر به بیماری روحی روانی جدی و بدخیمی برای او شد، تصمیم گرفت کنترل کامل اموال و دارایی های بریتنی را بر عهده بگیرد. او با این کار به طور رسمی تقاضای قیم و سرپرست بودن بریتنی را کرده بود که خود بریتنی و نزدیکانش به شدت با این تقاضا مخالف بودند. در سال 2019 بریتنی خود شخصاً به دادگاه رفت و خواستار برکناری و رد قیم بودن پدرش از او و اموالش شد. او درخواست داد که در سلامت کامل به سر می برد و خودش می تواند اداره اموالش را بر عهده بگیرد.

بریتنی اسپیرز مواد مخدر مصرف می کند؟

در چند سال گذشته حواشی و اتفاقات زیادی برای این هنرمند پیش آمد که یکی از همین حواشی مصرف مواد مخدر توسط بریتنی بود. او سعی کرده که این شایعه را تکذیب کند ولی به گفته نزدیکانش بریتنی مدت زیادی به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده بود و حتی در زمان اجراهای زنده اش مصرف داشته است. البته چیزی که اکنون مشخص شده این است که او اکنون اعتیاد ندارد و زندگی سالمی را تجربه می کند.

بریتنی اسپیرز و نامزد ایرانی اش سام اصغری رابطه خوبی با هم دارند؟

سام اصغری و بریتنی یکدیگر را در یکی از موزیک ویدیو های بریتنی ملاقات کرده اند. آن ها به دلیل مشکلی که در صحنه پیش آمده بود مجبور شدند مدتی با یکدیگر صحبت کنند و صحنه ها را مرور کنند. این صحبت باعث نزدیکی و شروع ارتباط این دو هنرمند جذاب و خوش چهره شد.

رکورد بیشترین مدت زمانی که بریتنی با پسری در ارتباط بوده را سام اصغری شکسته است! او و بریتنی چند سالی است که با یکدیگر ارتباط عاشقانه خوبی دارند و در صفحات مجازیشان هم ویدیوها و تصاویر عاشقانه زیادی منتشر کرده اند. سام اصغری بارها تلاش کرده به بریتنی فارسی یاد بدهد. کلیپ هایی که در آن ها بریتنی فارسی حرف می زند بسیار جالب هستند.

بریتنی اسپیرز و مایکل جکسون با هم چه آهنگی خواندند؟

آهنگ The way you make me feel  آهنگ بسیار معروف بریتنی اسپیرز به همراه مایکل جکسون است. این آهنگ که می توانید کلیپ و اجرا های آن را نیز در یوتیوب مشاهده کنید از زیباترین و پر طرفدار ترین اجرا های این دو خواننده به حساب می آید. ترکیب صداهای متفاوت و دارای کنتراست این دو خواننده سبب

شده این آهنگ از به یاد ماندنی ترین آهنگ های آن زمان و حتی امروزه به شمار رود.

بریتنی اسپیرز ادکلن اختصاصی دارد؟

علت زشت شدن بریتنی اسپیرز چیست؟

بریتنی در زندگی شخصی اش اتفاقات ناگوار زیادی را تجربه کرده است. او بر خلاف هنرمندان دیگر به جای آنکه از دوران معروفیتش لذت ببرد، در این دوران به انواع بیماری های روحی روانی دچار شد. او مدت ها در بیمارستان روانی بستری بود. پس از مرخص شدن از بیمارستان، هنوز هم اثرات آن دوره در چهره بریتنی دیده می شود و او دیگر آن طراوت و شادابی را در چهره اش ندارد. همچنین بریتنی دیگر حوصله آرایش کردن و رسیدن به خودش را مانند اوایل دوران فعالیتش ندارد و اکثراً با آرایش بسیار کم جلوی دوربین می رود که این خود بر زشت دیده شدنش بی تاثیر نیست.

البته باید گفت که اکنون به لطف ارتباطش با سام اصغری او دارد چهره شاداب گذشته خود را به دست می اورد. نکته ای که باید به ان اشاره کرد کامنتی است که در زیر پست بریتنی در مورد چهره بدون ارایش او گذاشته بودند که در ان گفته شده بود تو چقدر ترسناک هستی و من از تو ترسیدم. سام اصغری هم جواب کوبنده ای به این کامنت داده بود و نوشته بود که ترسناک تو هستی که نمی توانی خود واقعیت را قبول کنی و به نظرم بریتنی بسیار جذاب می باشد که شجاعت این را دارد که خود واقعی اش را نشان بدهد. این پست و دعوای لفظی در کامنت بسیار در فضای مجازی وایرال شد و تا مدت ها دست به دست می شد.

سام اصغری و بریتنی اسپیرز باردار

سام اصغری که مدت هاست در کنار بریتنی زندگی می کند، از حواشی زندگی بریتنی در امان نمانده است. به گفته برخی این یک شایعه برای زندگی این دو زوج دوست داشتنی بوده است و صحت ندارد. برخی از سایت ها و روزنامه ها خبر از باردار بودن بریتنی از سام اصغری داده اند. آن ها همچنین خبر از دختر بودن فرزند این دو عزیز داده اند و این نکته را بیان کرده اند که بریتنی را در حال خرید لباس دخترانه برای نوزادشان در یکی از فروشگاه های آمریکا دیده اند.

حواشی زیادی در گذشته نیز برای این خواننده محبوب وجود داشت که به علت داشتن دو فرزند از ازدواج قبلی، بریتنی برای دوباره مادر شدن پیر شده است و دیگر تصمیم به آن ندارد. این حاشیه با خبر بارداری بریتنی و دختر دار شدن مجددش در تضاد است. همچنین مشخص نیست که او و سام اصغری قصد بچه دار شدن را دارند و یا اینکه می خواهند رابطه شان را بدون فرزند ادامه بدهند.

کنسرت britney spears

همیشه از کنسرت های شلوغ و پر از شور و هیجان به شمار می رود. در کنسرت های بریتنی آهنگ های پر طرفدار و معروف این خواننده از طرف سیل عظیمی از طرفداران که از کشورهای مختلف به کنسرت بریتنی آمده اند، تقاضا می شود. او در کنسرت هایش همیشه شور و اشتیاق و انرژی بسیار زیادی دارد که این مورد باعث می شود طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند و یک کنسرت پر شور و هیجان را به اجرا بگذارد.

ایرانی رقصیدن britney spears

از ویدیوهای پر بازدید و نسبتاً خنده داری بود که سام اصغری از دوست دخترش منتشر کرد. سام اصغری که بار ها تلاش کرده بود که کاری کند بریتنی فارسی صحبت کند، این بار ضربه نهایی را با منتشر کردن کلیپ رقص ایرانی بریتنی زد. این کلیپ حتی در یوتیوب هم جز کلیپ های پر بازدید بود که هم برای ایرانیان جذاب بود و هم برای طرفداران خارجی بریتنی به نوبه خودش دیدنی بود. این کلیپ باعث شد بسیاری از فالووران بریتنی که غیر ایرانی بودند هم با همان آهنگ شروع به رقصیدن ایرانی کنند و با تگ کردن بریتنی روی کلیپ های رقصشان، این مدل رقصیدن را تبدیل به ترندی در اینستاگرام کنند.

سام اصغری به طور کلی می خواهد رفتار های ایرانی را در دوست دختر خود ترویج بدهد که رقصیدن نمونه ای از ان ها می باشد. برای مثال باید گفت که بریتنی در یکی از پست های نوشته بود که سام من را به خوردت چای عادت داده است که این پست به خوبی این گفته را تایید می کند. البته ایرانی رقصیدن نیز نمونه دیگر این مورد بود.

درامد britney spears

از فروش آلبوم ها، آهنگ ها، کنسرت ها و اجراهای زنده اش است. بریتنی که از پولدار ترین هنرمندان آمریکا به شمار می رود درآمد نسبتاً زیادی از موسیقی و بازیگری به دست آورده است. او با وجود آن که به علت بیماری روحی روانی مجبور بوده تا مدت ها دست از فعالیت در زمینه موسیقی بردارد، باز هم در بین پولدارترین های آمریکا دیده می شود. او رقم بسیار زیادی را از فروش کنسرت های سالانه اش به دست می آورد. بریتنی از تمام دنیا طرفدار دارد که بسیاری از همین طرفدار ها حاضر هستند تا از کشورهای دیگر به کنسرت های بریتنی بیایند و صدای خواننده مورد علاقه اشان را از نزدیک بشنوند.

همچنین بریتنی درآمدی هم از محل فروش ادکلن اختصاصی اش دارد. این عطر خوش بود در تمام کشور های دنیا با رقم نسبتاً خوبی فروخته می شود. بریتنی همچنین یک ترانه سرای توانمند است. این راه هم به مانند روش های دیگرش در جهت کسب درآمد استفاده می شود.

علت دعوای بریتنی با پدرش چیست؟

جدا شدن britney spears از سام اصغری واقعیت دارد؟

خیر این جدایی واقعیت ندارد. سام و بریتنی رابطه بسیار خوب و عاشقانه ای در کنار یکدیگر دارند. بریتنی بار ها از حضور سام در زندگی ابراز خرسندی کرده است و از خدا بابت این هدیه ممنون بوده است. شایعاتی مبنی بر ازدواج رسمی و حتی باردار بودن بریتنی وجود دارد که همه حاکی از ارتباط قوی و قلبی بین این دو سلبریتی است. سام هم در کلیپ هایی که در پیجش منتشر می کند همیشه نشان داده است که عاشق بریتنی است و حتی در بد ترین شرایطی که برای بریتنی پیش آمد، لحظه ای او را رها نکرده است. در زمانی که بریتنی به دلیل حال بد روحی در بیمارستان بود و حتی پدرش هم حاضر به دیدن او نمی شد، سام اصغری همیشه کنار بریتنی بوده و مشوق اصلی او در کارهایش محسوب می شده است.

سوالات متداول

 1. <strong>بریتنی اسپیرز چند ساله است؟</strong>

  بریتنی متولد 2 دسامبر 1981 است و به تقویم ما 11 آذر سال 1360 است. او 40 سال دارد.

 2. <strong>بریتنی در گرمی جایزه برده است؟</strong>

  بریتنی دو بار در گرمی نامزد دریافت جایزه شده است.

 3. <strong>شوهر بریتنی چه کسی است؟</strong>

  دوست پسر بریتنی سام اصغری، مربی بدنساز و مدل ایرانی است.

 4. <strong>دعوای بریتنی با پدرش بر سر چه بود؟</strong>

  پدر بریتنی به علت بیماری بریتنی ادعای قیم بودن و سرپرستی بریتنی را کرده بود تا بتواند اختیار اموال و دارایی های دخترش را به دست بگیرد. بریتنی با ادعای صحت و سلامتی خودش اجازه این کار را نداد و مشکلات بین دختر و پدر پیش آمد که تا کنون ادامه دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :