امروز می خواهیم شما را با شاداب فراهانی آشنا کنیم و در رابطه با بیوگرافی و زندگینامه او به شما اطلاعاتی را بدهیم. اگر مایل هستید که این دنسر ایرانی را بیشتر بشناسید با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

شاداب فراهانی کیست؟

شاداب فراهانی کیست؟

بیوگرافی شاداب فراهانی را اینگونه آغاز می کنیم که او یکی از دنسر های معروف و محبوب در ایران می باشد و پس از مدتی تصمیم گرفت که برای همیشه از ایران برود و ادامه فعالیت هایش را در ترکیه ادامه دهد. او یکی از کسانی است که مدتی حاشیه‌ ای در رابطه با ازدواج و همسر او شنیده می‌ شد و به همه اعلام کرد که تاکنون ازدواج نکرده است. این دنسر معروف ایرانی با آهنگ های مختلف می رقصد و کلیپ هایش را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد و توانسته فالوورانی نزدیک به پانصد هزار نفر را به دست بیاورد. اخیرا نیز پیج اینستاگرام او را مسدود کرده اند.

عکس های جدید شاداب فراهانی را در کجا ببینیم؟

شاداب یکی از دنسرهایی می‌ باشد که عکس های متعددی از خودش می‌ گیرد و در شبکه اجتماعی به اشتراک می‌ گذارد و اکثر عکس های او نیز با کیفیت بسیار بالایی هستند که می توانید این عکس ها را در اینستاگرام مشاهده کنید و یا از طریق گوگل نیز به عکس های این دنسر دسترسی داشته باشید.

هم چنین از دیگر راه هایی که برای دیدن عکس های او وجود دارد این است که می‌ توانید این عکس ها را از طریق رفتن به پیج، فن پیج های او ببینید و از او حمایت کنید و شما نیز می‌ توانید در یوتیوب بپیوندید و در این شبکه اجتماعی نیز عکس های او را ببینید و بازخوردهای یوتیوبش را نیز بالا ببرید.

آدرس پیج اینستاگرام شاداب فراهانی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های مجازی می باشد که این دنسر ایرانی نیز در آن فعالیت می‌ کند و همیشه سعی دارد که تعداد فالوورانش را از طریق رقص های مختلف بالا ببرد. او یکی از کسانی است که در اینستاگرام کلیپ های زیادی در رابطه با انواع رقص ها و تکنیک های رقص می‌ گذارد و بازخوردهای خوبی را نیز در اینستاگرام توانسته است به دست بیاورد.

در واقع شاداب در اینستاگرام نتوانسته تعداد فالوورانش را هنوز به یک میلیون برساند اما در سال‌ های آینده این اتفاق نیز می افتد. او پست‌های زیادی را به اشتراک گذاشته است و همواره دیگر دنسرها نیز از او حمایت می‌ کنند. اگر می خواهید شاداب فراهانی اینستایش را پیدا کنید می توانید نام شاداب را به زبان انگلیسی در قسمت جستجو اینستاگرام سرچ کنید و سپس پیج هایی که با نام او بالا می آیند را انتخاب کنید و در میان پیج ها، پیج اصلی او را مشاهده کنید.

یوتیوب شاداب فراهانی فعال است؟

یوتیوب شاداب فراهانی فعال است؟

یوتیوب یکی از راه‌ هایی است که سلبریتی ها از طریق آن کسب درآمد می‌ کنند و برخی از آنان نیز کلیپ ها و ویدیوهایشان را در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌ گذارند. شاداب یکی از کسانی است که در یوتیوب فعالیت می‌ کند و ویدیو هایش را در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌ گذارد. او با هر آهنگی که می رقصد ابتدا ویدیو اش را می‌ گیرد و سپس در یوتیوب به اشتراک می گذارد اما توانسته بازدید های یوتیوبش را نیز بالا ببرد و افراد زیادی را جذب خودش کند.

درآمد این دنسر از کجاست؟

کسانی که در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند و یا دنسر هستند از راه‌ های مختلفی کسب درآمد می‌ کنند. یکی از رایج ترین روش ها برای کسب درآمد انجام تبلیغات است که آن ها توانستند از این طریق به معروفیت زیادی برسند و کسب و کارشان را بهتر بکنند و این تبلیغات را انجام دهند و با برند های مختلفی نیز همکاری می‌ کنند که در ازای هر تبلیغ ۲۴ ساعته در قالب استوری مبلغی پول را دریافت می‌ کنند. این هزینه به خود شخص تبلیغ کننده باز می‌ گردد و او باید تصمیم بگیرد که چه مبلغی باید برای تبلیغاتش پرداخت شود.

شاداب از طریق برگزاری کلاس های خصوصی رقص برای شاگردانش توانسته به درآمد خوبی دست پیدا کند و از این طریق نیز به ثروت بالایی برسد. او گاهی اوقات کلاس‌ های دیگری نیز برای طرفدارانش برگزار می‌ کند و هم چنین از طریق کلیپ هایی که در اینستاگرام می گذارد و می رقصد نیز کسب درآمد می کند و توانسته محبوبیت زیادی نیز از این طریق به دست بیاورد.

مسدود شدن پیج این مربی رقص به چه علت بود؟

در واقع بسته شدن پیج این مربی رقص به این علت بود که او در شبکه‌ های اجتماعی گویا محتوای غیر اخلاقی ایجاد می‌ کرد و اخیراً فعالیت هایش به راه‌ های نادرستی کشیده می‌ شد که جلوی او را گرفتند و پیج او را مسدود کردند تا دیگر نتواند هیچ گونه فعالیتی را ادامه دهد.

این اتفاق برای دنسر های دیگر هم اتفاق افتاده است که برخی از آن ها را در ادامه برایتان فهرست می کنیم :

شاداب فراهانی به کدام کشور مهاجرت کرد؟

شاداب فراهانی به کدام کشور مهاجرت کرد؟

در واقع شاداب پس از اینکه تصمیم گرفت برای همیشه از ایران برود و مهاجرت کند یک کشور را انتخاب کرد و کار های اقامتش را انجام داد و تصمیم گرفت که دیگر هیچ گاه به ایران باز نگردد و حرفه اصلی اش یعنی رقص را در خارج از کشور ادامه دهد تا بتواند موفق باشد. همه رقصنده ها می دانند که در ایران محدودیت‌ هایی داریم که نمی توانیم به راحتی با هر آهنگی برقصیم و این کلیپ ها را به اشتراک بگذاریم.

شاداب برای اینکه بتواند به آرزویش برسد ترکیه را مقصد مهاجرتش قرار داد و شهر استانبول را انتخاب کرد تا به آنجا برود و فعالیتش را شروع کند. او در حال حاضر در ترکیه اقامت دارد و در استانبول توانسته است خودش را یکی از بهترین رقصنده های ایرانی نشان دهد. او قصد مهاجرت از این کشور را ندارد و همیشه سعی دارد که در این کشور به شهرت دست پیدا کند.

حاشیه های این دنسر درباره چه موضوعاتی است؟

شاداب رقصنده ای می باشد که همیشه سعی دارد از حواشی به دور باشد و فقط روی کارش تمرکز کند و خودش را به یکی از بهترین رقصنده های ایرانی تبدیل کند. اما برخی از مردم برای او حاشیه های زیادی را درست می کنند و می خواهند که به او لطمه بزنند تا او از فعالیت‌ هایش بماند. اما به هیچ یک از این حواشی ها توجه نمی کند و فقط قصد دارد به آن هدفی که می خواهد برسد. اخیراً حاشیه‌ ای در رابطه با شاداب درست کرده بودند و می گفتند که او با کامی یوسفی رابطه دارد و می‌ خواهد که با او وارد رابطه شود که تمامی این صحبت‌ ها را نیز تکذیب کرد و هیچ گونه صحتی ندارد.

زیرا او یکی از رقصنده هایی است که آهنگ های خوانندگان را انتخاب می‌ کند و با آن ها می رقصد و این رقصیدن با آهنگ خوانندگان به این معنی نیست که می‌ خواهد با آن ها رابطه برقرار کند و فقط قصد دارد که آموزش های رقص را به طرفدارانش یاد بدهد.

آیا تا به حال مصاحبه ای با شاداب فراهانی انجام شده است؟

در رابطه با مصاحبه هایی که با اشخاص معروف صورت می گیرد می‌ توانیم بگوییم که این دنسر ایرانی هنوز به درجه‌ ای نرسیده است که مجری ها بخواهند از او مصاحبه رسمی داشته باشند و با او به گفتمان‌ هایی بپردازد.

همسر شاداب فراهانی کیست؟

همسر شاداب فراهانی کیست؟

شاداب فراهانی و همسرش یکی از حاشیه هایی است که اخیرا شنیده می شود اما این دنسر ایرانی تاکنون ازدواج نکرده است و هیچ گونه عکس در رابطه با ازدواج و دوست پسرش در شبکه های اجتماعی به اشتراک نگذاشته است.

لایو شاداب فراهانی درباره چه موضوعاتی است؟

می‌ خواهیم در رابطه با لایو هایی که شاداب با طرفدارانش به اشتراک می‌ گذارد صحبت کنیم و ببینیم که محتویات لایو های او در چه مواردی می باشد. شاداب یکی از کسانی است که در اینستاگرام لایو های متعددی می گذارد و توانسته با اشخاص معروفی در لایو ها حضور داشته باشد و گاهی آنان را به این لایو ها دعوت کند. در واقع او در لایو در مورد سوالاتی که از او می شود پاسخ می‌ دهد و برخی فالوورانش از او در لایو سوال می‌ کنند که برخی از تکنیک های رقص های مختلف را بگوید. او نیز با کمال میل این کار ها را انجام می‌ دهد و برخی دیگر نیز در این لایو به او ابراز عشق و علاقه می کنند که او نیز بازخورد مثبتی در صحبت‌ها از خودش نشان می‌ دهد.

اما در این میان برخی از افراد نیز هستند که در لایوها فقط به فحاشی می پردازند و فقط انرژی منفی می فرستند و به او می گویند که او زیبا نیست و در حرفه رقصندگی نیز هیچ گونه استعدادی ندارد که او در واکنش به این صحبت ها فقط پوزخند می زند و هیچ چیزی از خودش نشان نمی دهد. برخی از طرفدارانش از او می‌ خواهند که او لایو های بیشتری را به اشتراک بگذارد تا طرفدارانش بتوانند تکنیک‌ های بیشتری را از او یاد بگیرند و او نیز با کمال میل این لایو ها را می پذیرد.

رقص شاداب فراهانی را در کجا ببینیم؟

اگر می‌ خواهید به دیدن این کلیپ ها بپردازید می توانید به اینستاگرام بروید و سپس کلیپی که در آن رقصیده است را سیو کنید و یا آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. از دیگر راه ها برای دانلود و دیدن این کلیپ ها این است که به گوگل بروید و با سرچ کردن رقص شاداب به دانلود این کلیپ را انجام دهید تا بتوانید آموزش رقص ببینید و کمی دنسر بودن را از او یاد بگیرید.

کانال رقص شاداب فراهانی در تلگرام چه نام دارد؟

پس از اینکه پیج اینستاگرام او در شبکه‌های اجتماعی مسدود شد و ادامه فعالیت هایش را در کانال تلگرامی اش می گذارد و کانال تلگرامی اش را با نام شاداب راه‌ اندازی کرده است و فیلم‌ هایی که می رقصد را در این کانال قرار می‌ دهد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. پیج اصلی شاداب فراهانی چه تعداد فالوور دارد؟

  در واقع او در پیج اصلی اش حدود 500 هزار فالوور دارد.

 2. زندگینامه شاداب فراهانی چگونه گذشت؟

  زندگینامه او به خوبی گذشت و در حال حاضر درآمد بالایی از رقصندگی نیز دارد.

 3. سن شاداب فراهانی چند است؟

  سن این دنسر ایرانی تقریبا 27 می باشد.

 4. این دنسر از چه طریق کسب درآمد می کند؟

  یکی از راه های کسب درآمد او برگزاری کلاس های رقص است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :