بارش قاسمی یک دنسر ایرانی فعال در فضای مجازی است. او در سال هایی که در ایران زندگی می کرد با برگزاری کلاس های آموزشی سعی داشت تا به علاقمندان، رقص های مختلف و حرکت های متفاوتی را بیاموزد. در این مطلب قصد داریم زندگی و فعالیت های این هنرمند زیبا را نگاهی بیندازیم.

بارش قاسمی کیست؟

بارش قاسمی کیست؟

بارش قاسمی به گفته خودش از جمله افرادی بود که در کودکی به هر جمعی وارد می شد از او تقاضای رقص می کردند. طراحی و حرکات جدید در رقص، دغدغه همیشگی بارش از سنین کودکی تا به امروز است. او سعی می کند به کسانی که مانند او هستند و رقص دغدغه آن ها محسوب می شود، از هیچ آموزشی دریغ نکند. بارش قاسمی در زمانی که در ایران بود نتوانست فعالیتش را در زمینه رقص ادامه دهد و پیج اینستاگرامی که در آن فعالیت داشت چند بار به دست مقامات محترم قضایی کشورمان بسته شد. صحبت هایی از دستگیری بارش مدت ها قبل منتشر شد که هیچ وقت توسط خودش تایید و یا رد نشدند.

سرانجام بارش تصمیم گرفت تا برای همیشه و پس از شش سال دوری از خانواده اش، به کشور آلمان، کشوری که تمام اعضای خانواده اش در آن جا هستند برای همیشه مهاجرت کند. یکی از دوستان نزدیک بارش قاسمی، الناز قاسمی است. رقص آذری الناز قاسمی و بارش از آن دسته کلیپ های معروف و پر بازدید در زمان خودش در اینستاگرام است. بارش و الناز قاسمی در زمانی که هر دو در ایران بودند در کنار هم تدریس رقص را آغاز کرده بودند و بسیار محبوب بودند.

عکس های جدید بارش قاسمی را در کجا ببینیم؟

بارش در اینستاگرام بسیار فعال است و تقریبا هر روز از خودش مطلبی را در قالب استوری و یا پست منتشر می کند. او از کتاب خواندن هایش، موسیقی گوش دادن هایش و حتی ورزش کردنش هم عکس و مطلب پست می کند. به همین علت بهترین راه برای دیدن تصاویر و کلیپ های بارش، سر زدن به اکانت اینستاگرام بارش قاسمی است. بارش قاسمی اینستا بسیار فعالی دارد و در آن جا هم خیلی از کلیپ های آموزشی اش را منتشر می کند.

یوتیوب بارش قاسمی فعال است؟

بارش قاسمی به جز اینستاگرام در دیگر پلتفرم های مجازی مانند یوتیوب فعال است. او در یوتیوب به گونه ای متفاوت با اینستاگرام فعالیت دارد و ویدیو های خودمانی تری از خودش به همراه خواهرش، افسانه، که با هم زندگی می کنند را منتشر می کند. در یوتیوب بارش قاسمی بسیاری از کلیپ ها به زندگی شخصی و اتفاقات روزمره او مربوط است و در آن جا می توانید ویدیو های بسیار خنده دار و سرگرم کننده ای از بارش پیدا کنید. یوتیوب به نوعی راهی برای کسب درامد بارش است و سعی می کند فعالیت زیادی در آن داشته باشد.

درآمد این دنسر از کجاست؟

درآمد این دنسر از کجاست؟

بارش و الناز قاسمی (مدیر سایت شرط بندی بت پلاس) در زمانی که در ایران بودند، آموزشگاهی برای تدریس و آموزش رقص مبتدی تا حرفه ای تاسیس کرده بودند. با ممنوع شدن فعالیت های آن ها در ایران و مهاجرت هر کدامشان، این آموزشگاه تعطیل شد. در آن زمان درآمد این هنرمند از این راه بود. بعد ها و با مهاجرت همیشگی بارش به کشور آلمان، فعالیت هایش در زمینه رقص و آموزش از سر گرفته شد و در آن جا کلاس هایی را برای علاقمندان به رقص برگزار کرد و امروزه از این راه درآمد اصلی اش را به دست می آورد. همچنین امروزه ممکن است بارش را در ویدیو های زیادی به عنوان دنسر ببینید. او بخشی از درآمدش را با شرکت در کلیپ ها و موزیک ویدیو های خوانندگان به دست می آورد.

این دنسر ایرانی به چه سبکی می رقصد؟

بارش این توانایی را دارد که حرکات رقصش به مدل های مختلف باشد و تقریبا به انواع رقص تسلط دارد. این مزیتی برای کار حرفه ای او و درامدش محسوب می شود.

بارش قاسمی به کدام کشور مهاجرت کرد؟

باید بدانید که پدر و مادر بارش از یکدیگر جدا شده اند و بارش و خواهرش به مدت 6 سال از آن ها دور بودند. بارش در زمانی که در ایران بود هم در کنار خواهرش زندگی می کرد و پدر و مادرش با او زندگی نمی کردند.
بعد از اتفاقاتی که برایش در زمینه رقص و ممنوع شدن فعالیتش افتاد تصمیم گرفت نزد خانواده اش در کشور آلمان برود. از همین راه توانست ویزا و مهاجرتش را تسریع کند. امروزه بارش باز هم در کنار خواهرش ولی این بار در کشور آلمان زندگی می کند.

حاشیه های این دنسر درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه اصلی بارش قاسمی و هر دنسری در ایران مربوط به فعالیت هایشان در فضای مجازی است. ایراد همیشگی به کار دنسر های کشورمان، در محتوای کلیپ ها و پوشش های نامناسبی است که به صورت بی حجاب استفاده می کنند. بارش در زمانی که در ایران بود بار ها اخباری در زمینه دستگیری و زندانی شدنش وجود داشت که مهاجرت بارش تمامی این اخبار را تایید می کند.

آیا تا به حال مصاحبه ای با بارش قاسمی انجام شده است؟

برای دیدن مصاحبه های بارش می بایست لایو بارش قاسمی را جستجو کنید؛ چرا که تقریبا تمام مصاحبه هایی که با بارش انجام شده است به صورت لایو های اینستاگرامی بودند. او با شرکت در این لایو ها سعی می کند بهتر و بیش تر با مخاطبان و فالوورانش در ارتباط باشد و به سوالات آن ها پاسخ دهد.

دوست پسر بارش قاسمی کیست؟

دوست پسر بارش قاسمی کیست؟

بارش قاسمی تاکنون هیچ خبر و سندی درباره ازدواج و ارتباطش با پسری منتشر نکرده است. او همیشه اعلام می کند دغدغه اصلی او آرامش و پیدا کردن آن است؛ حال می خواهد این آرامش در کنار شخصی باشد و یا به صورت تنها به آن برسد.

لایو های بارش قاسمی درباره چه موضوعاتی است؟

بارش در لایو هایی که در اینستاگرام شرکت می کند سعی می کند هم زبان هایش را به انجام رقص و دیدن آموزش هایی در این زمینه تشویق کند. او همیشه رقص را موجب انگیزه و آرامش بیان می کند و از فالوورانش می خواهد حتما ساعتی در روز را به آن اختصاص دهند. بارش در گذشته و در اوایل مهاجرتش لایو های بیش تری را برگزار می کرد و در آن ها اتفاقات زندگی اش را از خوشی گرفته تا ناراحتی و حتی افسردگی های بعد از مهاجرتش را به مخاطبانش می گفت. امروزه بارش کمتر در لایو فعالیت دارد و بیش تر با پست و استوری سعی در ارتباط با مخاطبانش دارد.

بارش دوست الناز قاسمی است؟

الناز قاسمی و بارش از دوستان نزدیک یکدیگر بوده اند. این دو هنرمند به دلیل مشابهت در فعالیت حرفه ای که داشتند با یکدیگر دوست شده بودند و پس از مدتی شروع به انتشار کلیپ های رقص دو نفره از خودشان در فضای مجازی کردند. برای یافتن این ویدیو های می توانید دانلود فیلم رقص الناز قاسمی و بارش جدید را در اینترنت جستجو کنید.

رقص بارش قاسمی را در کجا ببینیم؟

تمام رقص های بارش قاسمی در اینترنت موجود می باشند. شما می توانید از پلتفرم های یوتیوب و اینستاگرام برای مشاهده این ویدیو ها و کلیپ های آموزشی استفاده کنید. بسیاری از این ویدیو ها در پیج خود بارش و یا فن پیج هایش نیز موجود هستند.

دانلود تمام رقص های الناز قاسمی و بارش چگونه ممکن می شود؟

دانلود تمام رقص های الناز قاسمی و بارش چگونه ممکن می شود؟

برای مشاهده و دانلود تمامی رقص های این هنرمند همان طور که گفته شد باید سری به فضای مجازی و دنیای اینترنت بزنید. برنامه های بسیاری وجود دارند که شما می توانید تک تک پست های اینستاگرامی و یا پست های موجود در صفحه یوتیوب بارش را با آن ها دانلود کنید و برای همیشه در سیستم و یا گوشی خود داشته باشید و بتوانید از آن ها استفاده کنید.

کانال رقص الناز قاسمی و بارش در تلگرام چه نام دارد؟

کانال تلگرامی رقص الناز و بارش قاسمی در گذشته بسیار فعال بوده است و در آن جا کلیپ های زیادی از این دو هنرمند یافت می شده است. امروزه دیگر این کانال که به اسم خود بارش و الناز بود، فعال نیست و در آن پستی قرار داده نمی شود.

سوالات متداول

 1. پدر و مادر بارش کجا هستند؟

  پدر و مادر بارش در آلمان و به صورت جدا از هم زندگی می کنند.

 2. بارش قاسمی ازدواج کرده است؟

  بارش هم اکنون مجرد است و خبری از ازدواج و یا دوست پسر داشتنش منتشر نشده است.

 3. بارش در ایران به چه کاری مشغول بود؟

  فعالیت و حرفه همیشگی بارش در رقص و آموزش آن خلاصه می شد. بارش چه در زمانی که در ایران بود و چه حال که در خارج از کشور است به همین حرفه مشغول است.

 4. بارش را در کجا می توانیم پیدا کنیم؟

  پیج اینستاگرامی بارش همیشه فعال است و بارش سعی می کند تقریبا همه روزه با پست و استوری با مخاطبانش در تماس باشد. همچنین بارش را در یوتیوب نیز می توانید ببینید و از دیدن کلیپ هایش هم سرگرم شوید و هم آموزش ببینید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :