ماریا منصور دختری است که اگر اهل فضای مجازی و به خصوص زندگی شخصی خوانندگان و سلبریتی ها باشید، بدون شک نامش را شنیده اید. او دختری است که ادعا داشته است که شادمهر عقیلی، ستاره پاپ دنیای موسیقی ایرانی زبان، به او تجاوز کرده است

این خبر برای هواداران شادمهر مدیر سایت شرط بندی بت مجیک را شوک بسیار بدی بوده است. در این مطلب نگاهی به زندگی و اتفاقات مربوط به ماریا منصور خواهیم داشت.

ماریا منصور کیست؟

ماریا منصور کیست؟

ماریا منصور یکی از خوانندگان بسیار پر حاشیه دنیای مجازی است. برای آن که بتوانیم بیش تر با این خانم جنجال آفرین آشنا شویم باید نگاهی به بیوگرافی ماریا منصور بیندازیم. او دختری است که با یک ویدیوی جنجالی موجی از واکنش ها را به سمت شادمهر عقیلی و زندگی این خواننده معروف آورد. چند وقتی است که در بین هنرمندان خانم، در هر قشری از بازیگری گرفته تا شاخ مجازی بودن، کمپینی به نام Me-too راه اندازی شده است. در این کمپین تمامی خانم هایی که از طرف مردان به آن ها تجاوز شده است و از آن به دلایل مختلف صحبتی نمی کردند، این طلسم سکوتشان را شکستند و شروع به افشاگری کردند.

در همین زمان، ماریا منصور با انتشار کلیپ نسبتا طولانی به طور بسیار دقیق و با جزییات زیاد، ماجرای تجاوز جنسی شادمهر عقیلی به خودش را مطرح کرد. این ویدیو در فضای مجازی بسیار پربازدید و پربازخورد بود و شروع شدن کامنت های مردم از هر نقطه دنیا را برای شادمهر به ارمغان آورد. هنوز مشخص نیست گفته های ماریا منصور تا چه اندازه صحت داشته باشند؛ اما این موضوع را تا به امروز هیچ کس فراموش نکرده است و در کامنت های پست های شادمهر همیشه خبری از حرف های ماریا دیده می شود. جالب است بدانید سن ماریا منصور با توجه به گفته هایش حدود 30 سال است و او خودش را یک دهه شصتی تمام عیار می داند. این روز ها او به شدت بر روی کار و خوانندگی متمرکز است و سعی دارد خیلی زود در جایگاه خوبی در این زمینه قرار بگیرد. یکی از آهنگ های جدید و معروف او وابسته نام دارد که می توانید برای دانلود آهنگ ماریا منصور وابسته به سایت های دانلود موزیک مراجعه کنید.

عکس های جدید ماریا منصور را در کجا ببینیم؟

برای دیدن تصاویر ماریا منصور و ویدیو های او می توانید به پیج اینستاگرام ماریا مراجعه کنید. ماریا منصور در زمینه موزیک و خوانندگی فعالیت دارد و پیج اینستاگرام نسبتا فعالی دارد که بسیاری از تصاویر و ویدیوهایش به زندگی روزمره او اختصاص دارد. شما می توانید با جستجوی نام ماریا منصور در دنیای اینترنت نیز به تصاویر و کلیپ های او دست پیدا کنید.

معروف ترین کلیپ ماریا

معروف ترین کلیپی که از ماریا وجود دارد همان کلیپ افشاگری است که در آن از شادمهر عقیلی صحبت کرده است. این کلیپ بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت و باعث معروف شدن ماریا شد.

پیج اینستاگرام ماریا منصور چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، ماریا منصور در زمینه خوانندگی و موزیک فعالیت دارد و در کارنامه هنری او نام چند آهنگی که منتشر کرده است، دیده می شود. پیج اصلی ماریا منصور تلفیقی از اسمش به همراه موزیک است و با جستجو در اینترنت می توانید آن را پیدا کنید. برای یافتن پیج ماریا منصور می توانید ماریا منصور اینستا را در اینترنت جستجو کنید.

ماریا منصور و شادمهر چه رابطه ای با هم داشتند؟

ماریا منصور و شادمهر چه رابطه ای با هم داشتند؟

ماریا منصور و شادمهر عقیلی هر دو در زمینه موزیک و خوانندگی فعالیت داشته اند. در گذشته حتی در چند کار قرار همکاری داشتند که اتفاقات پیش آمده باعث شد این همکاری هیچ گاه شکل نگیرد. در افشاگری که ماریا منصور انجام داده است به صراحت گفته است که در آن شبی که ماجرای تجاوز شادمهر پیش آمد، او و شادمهر قرار بوده تا درباره این همکاری و آهنگی که قرار است تولید شود، صحبت کنند.

یوتیوب ماریا منصور فعال است؟

برای خوانندگان غیر ایرانی نشین، داشتن یوتیوب همیشه مزیت و جزئی از زندگی آن ها محسوب می شود. ماریا منصور هم همیشه، حتی قبل از این افشاگری در یوتیوب فعال بود. ویدیوی افشاگری ماریا منصور از شادمهر عقیلی نیز برای اولین بار در یوتیوب ماریا منتشر شد و از آن جا بازدید و بازخورد های بسیاری را به دنبال داشت.

درآمد این شخص از کجاست؟

ماریا در زمینه موزیک فعالیت دارد و راه درآمدش از خوانندگی است. او سعی دارد تا در آینده بتواند در کنسرت هایی که دارد، طرفدارانش را ببیند و بیش تر با آن ها در ارتباط باشد. از این خواننده خوش صدا همه نوع آهنگ با تم های مختلف منتشر شده است. راه دیگر درآمد ماریا منصور، پیج یوتیوبش است. او در یوتیوب سعی می کند با انتشار کلیپ ها، موزیک ویدیو ها و همچنین قسمت هایی از زندگی شخصی اش، بازدید ها و بطبع آن درآمد بیش تری را به دست آورد.

ماریا منصور در کدام کشور زندگی می کند؟

ماریا منصور مدت زیادی است که به آمریکا مهاجرت کرده است. او امروزه ساکن شهر لس آنجلس است و در آن جا به فعالیتش در زمینه موزیک و خوانندگی می پردازد. ماریا همیشه اعلام کرده است که عاشق ایران بوده است و الان هم دوست دارد روزی بتواند مجددا به ایران بازگردد اما شرایط کار و فعالیتش در ایران وجود ندارد.

ماریا منصور اهل کجاست؟

ماریا منصور اهل کجاست؟

ماریا متولد شهر تهران در کشور ایران است. او از همان سنین نوجوانی به دنبال خوانندگی و مشهور شدن از این طریق بود و به همین دلیل خیلی زود برای همیشه به آمریکا مهاجرت کرد. او بارها اعلام کرده است که دلش برای ایران و هم وطنانش تنگ است و سعی می کند با خوانندگی به زبان فارسی این دلتنگی را برطرف کند.

حاشیه های این شخص درباره چه موضوعاتی است؟

مهم ترین و اصلی ترین حاشیه زندگی ماریا منصور به ماجرای افشاگری او از تجاوز جنسی شادمهر عقیلی بر می گردد. ماریا درست در زمانی که کمپین Me-too بین هنرمندان خانم رایج شده بود این افشاگری را انجام داد.

او در این ویدیو که نسبتا طولانی بود شروع به گفتن ماجرایی باور نکردنی از شادمهر عقیلی کرد و طرفداران شادمهر را در شوک بدی فرو برد. ماریا در این ویدیو اعلام کرده است که به دلیل یک جلسه کاری برای همکاری در کار مشترکی با شادمهر با او قرار داشته است. در این قرار نفرات دیگری نیز حضور داشتند و مشکلی پیش نیامده بود. برای ادامه صحبت ها شادمهر از او دعوت می کند تا به استودیوی شخصی اش مراجعه کند. اتفاق اصلی بعد از این جلسه می افتد.

ماریا در این ویدیو اعلام کرد که در آن جلسه فقط او و شادمهر حضور داشتند و فهمیده بود شادمهر حالت طبیعی ندارد و به شدت مست است. در ادامه جلسه شادمهر شروع به نزدیک شدن های غیر عادی به او کرده است و خواسته بود بدون رضایت ماریا او را ببوسد. ماریا جلوی این اتفاق را چند باری گرفت که همین مسئله شادمهر را عصبانی می کند و ماریا از آن جا بیرون می آید. ماریا در این ویدیو که جزییات این اتفاق را به طور کامل شرح داده است، این نکته را گفته است که این اتفاق برای بسیاری از دخترانی که با شادمهر عقیلی همکاری داشته اند، افتاده است و اولین بار نیست که این صحنه ها تکرار می شوند.

آیا تا به حال مصاحبه ای با ماریا منصور انجام شده است؟

پس از انتشار ویدیوی افشاگری ماریا، از او درخواست مصاحبه های زیادی چه در لایو های اینستاگرامی و چه در شبکه های مجازی اینترنتی شده بود. ماریا مصاحبه رسمی را انجام نداد و به همان ویدیویی که منتشر کرده بود اکتفا کرد. او در استوری خود اعلام کرد که تمامی حرف هایش را زده است و منتظر است وکیلش ادامه کار را پیگیری کند.

دوست پسر ماریا منصور کیست؟

دوست پسر ماریا منصور کیست؟

خود ماریا تاکنون خبری مبنی بر ارتباطش با کسی را منتشر نکرده است اما به گفته بسیاری از نزدیکان ماریا، او و شادمهر مدتی با یکدیگر در رابطه بودند و بنا به دلایلی دوستی شان را پایان دادند. آن ها عقیده دارند افشاگری ماریا درباره شادمهر ریشه در همین دوستی و رابطه آن ها داشته است.

واکنش شادمهر عقیلی در برابر ادعاهای ماریا چه بود؟

جالب است بدانید واکنش شادمهر به ماریا و ادعاهایی که داشته است، تنها سکوت بود و هیچ واکنشی برای تمام کردن این مسائل انجام نداد. عده ای این را تصور می کنند که سکوت شادمهر دلیل درستی برای اثبات این ادعا بوده است و از طرف دیگر، عده ای این سکوت را نشان دهنده بی اهمیت دروغین بودن موضوع از نظر شادمهر می دانند.

لایو های ماریا منصور درباره چه موضوعاتی است؟

لایو های ماریا منصور در زمانی که ویدیو جنجالی درباره شادمهر عقیلی را منتشر کرده بود، تمام و کمال به اثبات گفته هایش اختصاص داده شده بود. بعد از مدتی که با بی تفاوتی شادمهر نسبت به این موضوع، تب و تاب آن از بین رفت، ماریا سعی کرد روند و موضوع لایو هایش را تغییر بدهد و بیش تر به سمت موزیک و خوانندگی بیاورد.

شغل ماریا منصور چیست؟

ماریا در عرصه خوانندگی و شعر گفتن مهارت دارد و در این زمینه فعالیت می کند. از او تا به امروز آهنگ های زیادی منتشر شده است. یکی از معروف ترین آهنگ های ماریا، آهنگ همسنگر است که موزیک ویدیو بسیار خوب و کار شده ای برای آن منتشر کرده است. این آهنگ ماریا موضوعیتی سیاسی و انتقادی دارد و استقبال خوبی بین هوادارانش داشته است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. ماریا منصور چند ساله است؟

  ماریا خودش را یک دهه شصتی کامل می داند و حدودا 30 ساله است.

 2. شغل اصلی ماریا چیست؟

  ماریا در عرصه خوانندگی و موزیک فعالیت دارد و درآمدش را از همین راه به دست می آورد.

 3. ویدیو جنجالی ماریا درباره چه موضوعی بود؟

  ویدیو ماریا که حاشیه های زیادی را در پی داشت مربوط به تجاوز جنسی شادمهر عقیلی بوده است.

 4. ماریا در کجا زندگی می کند؟

  ماریا مدت هاست به دلیل ادامه فعالیت هایش در زمینه موزیک و خوانندگی به آمریکا مهاجرت کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :