سلما شکیب یک دنسر ایرانی در اینستاگرام می باشد که به وسیله این برنامه بسیار معروف شده است. در این مقاله قصد داریم درباره جزییات زندگی سلما شکیب به شما اطلاعات مفیدی را ارائه دهیم. در ادامه می توانید با خواندن این پست از اطلاعات جالب و هیجان انگیزی درباره این دنسر جوان بهره مند شوید.

سلما شکیب کیست؟

سلما شکیب کیست؟

شکیبا ایزد خواه که به سلما شکیب معروف می باشد در شهر کردستان به دنیا امده است. او در تاریخ ۱۱ فروردین ماه سال ۱۳۷۱ به دنیا آمده است و از مربیان معروف در زمینه بدن سازی و رقص می باشد. وی برعکس بقیه دنسر ها که به خارج از کشور مهاجرت کرده اند، در کشور خودمان ساکن است و در همین جا به فعالیت هایش ادامه می دهد. سلما با اینکه کردستانی است اما نزدیک به ۱۵ سال در شهر همدان زندگی کرده است.

به گفته پدر سلما، او برای زندگیشان خیر و برکت زیادی داشت و با تولد سلما در کارش ترفیع گرفت. به دلیل اینکه سلما در کودکی بیشتر در کنار برادر و پسران فامیل بوده است، خلق و خوی بسیار پسرانه ای دارد. پدر سلما دارای فوق لیسانس در رشته مدیریت بازرگانی می باشد و مادرش نیز دارای لیسانس صنایع دستی است. به دلیل بیش فعالی که سلما داشت مادرش او را در کلاس رزمی کاراته ثبت نام کرد و مدت ها در این ورزش رزمی مشغول به فعالیت بود.

عکس های جدید سلما شکیب را در کجا ببینیم؟

شاید شما دوست داشته باشید که عکس های سلما شکیب را ببینید اما راه های آن را بلد نباشید. در اینترنت و سایت های مختلف، عکس های زیادی از شکیبا ایزد خواه موجود می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده، این عکس ها را پیدا کرده و مشاهده نمایید. همچنین سلما در اینستاگرام نیز دارای پیج شخصی می باشد. شما می توانید با جست و جوی نام او در این برنامه عکس های زیادی از او در پیجش ببیند. شکیبا ایزد خواه، علاوه بر این ها در برنامه تلگرام نیز دارای کانال می باشد. او در این کانال عکس های زیادی را از خود منتشر کرده است. در این قسمت می خواهیم عکسی که از این بدن ساز و دنسر تهیه کرده ایم را در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه می توانید این عکس را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام سلما شکیب چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سلما شکیب چیست؟

افراد معروف و سلبریتی های زیادی هستند که در اینستاگرام دارای پیج هستند و در آن فعالیت گسترده دارند. یکی از این افراد شکیبا ایزد خواه، معروف به سلما شکیب می باشد. او از مربیان بدن سازی و رقص شافل می باشد. سلما شکیب در اینستاگرام با انتشار 577 پست، تاکنون 586 هزار دنبال کننده را در سراسر جهان به خود جذب کرده است. او در این فضا کلیپ هایی از رقص خود و عکس های فعالیت روزمره خود را منتشر می کند. همچنین وی با برگزاری لایو های زیادی در این فضا با طرفداران و دوستان خود زمان می گذراند. شما می توانید با جست و جوی عنوان salama.shakib پیج سلما شکیب را بیابید و در صورت تمایل دنبال نمایید.

یوتیوب سلما شکیب فعال است؟

یکی از افرادی که به صورت جدی در برنامه پر طرفدار یوتیوب فعالیت می کند، سلما شکیب است.او در این برنامه کلیپ های رقص خود و فیلم هایی از کار های روزانه اش را منتشر می کند. برنامه یوتیوب نیز به ازای لایک ها و بازدید از کلیپ های او، مبلغی را به سلما شکیب اختصاص می دهد. شما می توانید با جست و جوی نام او در این برنامه صفحه اش را بیابید و کلیپ هایی که او منتشر کرده است را مشاهده کنید.

درآمد این دنسر از کجاست؟

درآمد این دنسر از کجاست؟

اگر دوست دارید که بدانید، سلما شکیب از چه راه هایی درآمد کسب می کند، در این قسمت می خواهیم به آن اشاره کنیم. او از افرادی است که مربی رقص و بدن سازی می باشد و با برگزاری کلاس های عمومی و خصوصی مبلغ زیادی را به دست می آورد. همچنین سلما با جذب دنبال کننده و منتشر کردن استوری های تبلیغاتی مبلغ زیادی را از آن خود می کند. علاوه بر این ها سلما در یوتیوب نیز دارای صفحه است و مبلغی را از یوتیوب نیز دریافت می کند.

عکس های این دنسر

در این جا می خواهیم عکسی که از این دنسر تهیه کرده ایم به شما نشان دهیم. در ادامه می توانید عکس جذاب و با کیفیتی را که از او تهیه کرده ایم مشاهده کنید.

عکس های این دنسر

سلما شکیب به کدام کشور مهاجرت کرد؟

مدتی پیش بود که سلما شکیب به علت محدودیت هایی که در کشور ایران بود، تصمیم گرفت که از ایران خارج شود. او در دو سال گذشته، به همراه همسرش ایران به مقصد ترکیه ترک کردند. سلما و همسرش اکنون در شهر استانبول ساکن هستند.

حاشیه های این دنسر درباره چه موضوعاتی است؟

بر خلاف دیگر سلبریتی ها و افراد معروف دیگر، سلما شکیب از افراد آرام در فضای مجازی می باشد. او از افرادی است که تا به حال حواشی زیاده نداشته و جزء افراد تقریبا بی حاشیه به شمار می رود. فقط مدتی پیش خبری مبنی بر اینکه او از همسر خود جدا شده است منتشر شد که سریعا این خبر را تکذیب کرد.

آیا تا به حال مصاحبه ای با سلما شکیب انجام شده است؟

تاکنون هیچ مصاحبه ای با این دنسر و بدن ساز معروف انجام نگرفته است. او در لایو هایی که با دوستان وطرفدارانش برپا می کند، به سوالاتی که ذهن ان ها را درگیر کرده است پاسخ می دهد. فیلم این لایو ها در اینترنت و یوتیوب موجود می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده آن ها را ببینید.

همسر سلما شکیب کیست؟

همسر سلما شکیب کیست؟

آشنایی سلما و همسرش، از طریق فیس بوک بود. حمید کریم زاده، همسر سلما شکیب که در آن زمان در لس آنجلس زندگی می کرد و برای آشنایی بیشتر به ایران آمد و از نزدیک با خانواده سلما آشنا شدند و سپس با یک دیگر ازدواج کردند. نام همسر او حمید کریم زاده می باشد که از خوانندگان خوش صدا و معروف ایرانی می باشد. او آهنگ هایی مانند خدای روی زمین را خوانندگی کرده است. عکس های زیادی از سلما شکیب و همسرش در اینستاگرام و سایت های مختلف موجود است که می توانید آن ها را تماشا کنید.

لایو سلما شکیب درباره چه موضوعاتی است؟

او در اینستاگرام لایو های زیادی را با دنبال کننده هایش می گذارد. او در بعضی از لایو ها با آهنگ های مختلف می رقصد و گاهی نیز نکاتی را درباره یک رقص زیبا آموزش می دهد. همچنین او در لایو های خود بسیار گرم و صمیمی با فالوور هایش رفتار می کند و بیشتر سعی دارد که به پرسش های ذهن آن ها پاسخ بدهد. فیلم لایو های سلما در اینترنت و یوتیوب موجود می باشد. شما با یک جست و جو می توانید آن را پیدا کرده و مشاهده کنید.

رقص سلما شکیب را در کجا ببینیم؟

سلما از مربیان رقص شافل است که در زمینه بدن سازی نیز فعالیت جدی می کند. وی در پیج شخصی اینستای خود، فیلم های بسیاری از رقص خود را منتشر می کند. شما می توانید برای دیدن کلیپ های رقص او به صفحه اش در اینستاگرام مراجعه کنید. همچنین او در برنامه یوتیوب نیز، فیلم های زیادی را از لحظه رقصیدنش منتشر کرده است. شما می توانید با یک جست و جو آن ها را ببینید. از راه های دیگر دیدن رقص شکیبا ایزد خواه می توان به کانال تلگرامی او اشاره کرد. سلما شکیب در کانال خود، ویدئو های زیادی را از رقصیدنش منتشر کرده است. شما می توانید با عضو شدن در کانال او رقص هایش را مشاهده کنید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

کانال رقص سلما شکیب در تلگرام چه نام دارد؟

بسیاری از افراد معروف هستند که در فضا های مختلف مجازی فعالیت می کنند. یکی از این افراد سلما شکیب است که علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب و تلگرام نیز فعالیت گسترده دارد. او در کانال خود در تلگرام عکس های شخصی زیادی از خود منتشر می کند و همچنین کلیپ های رقص خود را بارگزاری می کند و سعی می کند که ان ها را به طرفدارانش آموزش بدهد.

سوالات متداول

 1. سلما شکیب یا شکیبا ایزد خواه در چه تاریخی و چه شهری به دنیا امده است؟

  او در تاریخ 11 فروردین ماه سال 1371 به دنیا آمده است و اکنون 29 ساله است. وی در شهر بوجار، واقع در استان کردستان متولد شده است.

 2. پدر و مادر سلما شکیب دارای چه مدرکی هستند؟

  پدر سلما دارای فوق لیسانس در رشته مهندسی بازرگانی می باشد. همچنین مادر او نیز در مهندسی صنایع دستی دارای لیسانس می باشد.

 3. سلما شکیب، اکنون در چه شهری زندگی می کند؟

  او از معدود افرادی است که به علت وابستگی به خانواده در ایران و شهر تهران ساکن بود، البته چندی پیش همراه همسر خود به ترکیه و به شهر استانبول نقل مکان کرد.

 4. سلما دارای چند خواهر و برادر می باشد؟

  او در خانواده فقط یک برادر دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :