علیرضا فاتحی را می توان یکی از جدید ترین افرادی که در بین پوکر بازان مطرح ایرانی می باشد، یاد کرد که در همین چند سال گذشته موفق شده است که به سرعت پله ‌های ترقی را پشت سر بگذارد. پس ما را تا انتها همراهی کنید تا بیشتر با این پوکر باز مطرح ایرانی فعال در تورنمنت پوکر های جهانی آشنا شوید.

علیرضا فاتحی کیست؟

علیرضا فاتحی کیست؟

علیرضا فاتحی، پوکر باز معروف ایرانی، متولد سال 1357 در تهران می باشد. فاتحی هم اکنون در دبی به تجارت مشغول است و توانسته است در چند سال پله های ترقی را طی نماید. علیرضا فاتحی ابتدا بازی پوکر را به شکل پنج کارت در نوجوانی آموخت. سپس به دنبال یادگیری بازی پوکر مکزیکی و بازی هولدم رفت و گفته می شود او این دو بازی را از فربد گوهریان، یکی از دوستان نزدیکش آموخت.

عکس های علیرضا فاتحی را در کجا ببینیم؟

اگر شما علاقه مند به دیدن عکس های این پوکر باز مشهور هستید و می خواهید بیشتر با او آشنا شوید، می توانید با مراجعه به صفحه شخصی وی در فضای مجازی و هم چنین سایت های مختلف عکس های علیرضا فاتحی را ببینید.

آیا علیرضا فاتحی مهاجرت کرده است؟

مسئله ای که این روز ها خیلی مطرح است، موضوع مهاجرت سلبریتی ها و افراد معروف است که اغلب بسیار پر سرو صدا می شود. علیرضا فاتحی هم جزو افرادی است که چند سالی است که از ایران مهاجرت کرده است و هم اکنون در دبی زندگی می کند و موفقیت های زیادی در این شهر کسب کرده است.

استراتژی علیرضا فاتحی در پوکر چیست؟

استراتژی علیرضا فاتحی در پوکر چیست؟

علیرضا فاتحی پوکر را از یک دوست نزدیک بـه نام فربد گوهریان یاد گرفت که یک‌ بار تمام پول خود را طی یک ساعت بازی باخته بود. بعد فاتحی، بلک جک را بـه گوهریان یاد داد کـه باعث شد وی تمام پول باخته را دوباره زنده کند.

چند هموطن وقتی استعداد علیرضا را مشاهده کردند به او پیشنهاد دادند تا در مسابقات بزرگ تری شرکت کند. او پیش از این کـه در تورنمنت‌ ها شرکت کند، دانش خود از پوکر را در تالار های آنلاین پوکر آزمود و آنجا نیز به موفقیت‌ هایي رسیده بود. این پوکر باز معروف بـه جز کیفیت خوب بازی‌ اش، بـه لبخند هایش مشهور است.

افتخارات این پوکر باز شامل چه مواردی است؟

او تا به امروز در تورنمنت هتل هیلتون پراگ و تو کریستال کوو هتل به مقام اول رسیده است و در مجموع تو یازده مسابقه توانسته است به مقام های خیلی خوب دست پیدا کند و بزرگ ترین پولی که در مسابقات برنده شده به سال ۲۰۱۶ میلادی بازمی گردد که در کازینو مونته کارلو، در بازی نو لیمیت هولدم سوم شد و  ۹۸۴ هزار دلار از این بازی به جیب زد.

در آن مسابقات به عنوان چهره‌ ای کاملا گمنام در حالی به مقام سوم رسید که جایگاهی بالاتر از بازیکنانی داشت که بیش از چهل سال به عنوان بازیکن پوکر مطرح بودند. علیرضا فاتحی روی هم رفته سال ۲۰۱۹ چندان موفقی نداشت و تنها موفق شد ۱۰۷ هزار دلار تو این سال برنده شده و جالب اینجاست که اون سال ۲۰۱۷ هم موفقیت بزرگی را تجربه نکرده بود.

همسر علیرضا فاتحی کیست؟

یکی از مسائل مهم در رابطه با این پوکر باز ایرانی این است که آیا ازدواج کرده است یا مجرد است! علیرضا فاتحی تا بحال مطلبی در رابطه با ازدواجش در فضای مجازی منتشر نکرده است و بنابراین این پوکر باز ازدواج نکرده و همسر ندارد.

حاشیه های علیرضا فاتحی در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حاشیه های علیرضا فاتحی در رابطه با چه موضوعاتی است؟

علیرضا فاتحی فرد بسیار کم حاشیه ای است و همواره به دنبال آرامش بوده است. نکته جالب توجهی که در مورد فاتحی مشهور است، لبخند های معروف اوست و در بین بازیکنان مسابقات پوکر به مهربانی معروف است. او فرد بسیار خوش قلب و مهربانی است و همه دوستان و آشنایانش او را با این ویژگی ها توصیف می کنند. او در یک مصاحبه که با سایت کارت پلیر داشته است می گوید باید از زندگی لذت ببرید و تا اینکه مثل یک ربات فقط بازی پوکر را انجام دهید.

ثروت علیرضا فاتحی چقدر است؟

طبق بررسی ها میزان جوایزی که علیرضا فاتحی تا کنون برنده شده است، به 2.3 میلیون دلار می رسد و در لیست بیشترین جوایز نقدی تاریخ پوکر ایرانیان بعد از امیر واحدی قرار دارد. هم چنین علیرضا فاتحی تنها مرد ایرانی است که صاحب و برنده دستبند طلای WSOP شده است. اکنون 50 سال است که بیشتر بازیکنان پوکر رویای کسب دستبند طلای WSOP سری جهانی مسابقات پوکر را در سر دارند. مقامات WSOP، دستبند طلای WSOP مسابقات جهانی را گران‌ترین جایزه در ورزش می‌ دانند. آن‌ ها می‌ گویند اگر بخواهیم ارزش این دستبند ها را با اعداد بسنجیم، حداقل 500000 دلار برای برخی از قطعات مدرن آن تخمین خواهیم زد. جدید ترین نسخه‌ دستبند طلا سری مسابقات پوکر در سال  2016 با نام کوی نگوین (Qui Nguyen) طراحی شد و اکنون به عنوان نمونه‌ ای براق و درخشان در مسابقات wsop عرضه می شود.

شغل اصلی این پوکر باز چیست؟

شغل اصلی این پوکر باز چیست؟

علیرضا فاتحی علاوه بر پوکر، در دبی مشغول به تجارت است و از این راه هم کسب درآمد می کند. علیرضا در تجارت هم موفق بوده و توانسته پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند.

علیرضا فاتحی در کدام کشور زندگی می کند؟

علیرضا فاتحی، پوکر باز ایرانی، بعد از مهاجرت از ایران به امارات متحده عربی رفت و شهر دبی را برای ادامه زندگی انتخاب کرد. امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده‌ است. اقتصاد دبی با صنعت نفت آغاز به رشد کرد و با صنعت سیاحت و توریست آن را استحکام بخشید. بیشتر درآمد دبی از منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به شهروندان خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور دوباره کالا، ترانزیت مسافر و کالا و هم چنین قسمت بزرگی نیز از گردشگری و دیگر خدمات مالی و بازرگانی تأمین می‌ شود. دبی به تازگی توجه جهانیان را از راه ساخت و ساز های بزرگ و همین‌ طور رویداد های تفریحی و ورزشی هیجان‌ انگیز به خود جلب کرده‌ است.

این پوکر باز در کدام یک از تورنمنت های مهم شرکت کرده است؟

این پوکر باز در کدام یک از تورنمنت های مهم شرکت کرده است؟

در آپریل سال ۲۰۱۶، علیرضا فاتحی با عملکرد عالی خود در طی رقابت Super High Roller مونته کارلو توانست تمامی رقبا را شکست دهد و پس از این پیروزی بود که در میان سایر بازیکنان پوکر اروپا به فردی شناخته شده تبدیل شد. مونته کارلو جزو برترین مسابقات پوکر در سطح جهان محسوب می شود و در حال حاضر به رقابت‌ های خود در تورنمنت‌ های EPT ادامه می‌ دهد. علیرضا فاتحی علاوه بر دستیابی به موفقیت‌ های زیاد در بیزینس، توانسته به جوایز ارزنده‌ ای در دنیای پوکر دست یابد. او در دسامبر ۲۰۱۵ و پس از دو روز رقابت نفس گیر توانست برنده‌ ۲۵۰۰۰۰ دلار جایزه شود و بار دیگر افتخار آفرین شود.

آیا تا به حال مصاحبه ای با علیرضا فاتحی انجام شده است؟

در رابطه با مصاحبه های علیرضا فاتحی باید بگوییم که بله این پوکر باز معروف ایرانی، مصاحبه های زیادی با موضوعات گوناگون انجام داده است که اگر علاقه مند به دیدن این مصاحبه ها هستید می توانید با مراجعه به سایت های مختلف این مصاحبه ها را تماشا کنید. علیرضا فاتحی در یکی از مصاحبه هایش گفت که دوست دارد که ایرانیان بیشتری در دنیای پوکر حضور پیدا کنند، حتی دوستان و خانواده‌ اش را نیز تشویق می‌ کند تا به بازی‌ های پوکر روی بیاورند.

او می‌ گوید که اگر من می‌ توانم در این حرفه موفق شوم، پس هر کسی می‌ تواند در این راه به پیروزی دست یابد. با این‌ وجود همه‌ ما می‌ دانیم که کسب موفقیت‌ های پی‌ در پی در پوکر نیازمند مهارت بالایی است. جالب است که بدانید از زمانی‌ که او به رقابت‌ های پوکر روی آورده است، ما شاهد حضور بازیکنان ایرانی بیشتری در تورنمنت‌ های EPT بوده‌ ایم.

نظر حسین احسان در رابطه با علیرضا فاتحی چیست؟

نظر حسین احسان در رابطه با علیرضا فاتحی چیست؟

حسین انسان یکی از بزرگترین پوکر باز های زنده جهان است او توانسته جوایز زیادی را تا به حال کسب کند. حسین احسان بعد از اینکه به استعداد خود در زمینه پوکر پی برد در یک مسابقه بزرگ پوکر در آلمان شرکت کرد و توانست بین سیصد بازیکن مقام اول را به دست آورد و یک پورشه پانامرا را به عنوان جایزه به خانه ببرد.

او در مسابقات زیادی شرکت کرد که دومین پیروزی بزرگ او بر می گردد به سال 2014 که در یک مسابقه بزرگ در بارسلونا نفر سوم شد و توانست برنده 650 هزار یورو پول نقد بشود. حسین انسان در اینستاگرام با نام hosseinensanpoker فعال می باشد اما حسابش خصوصی بوده و زیاد علاقه ای به شهرت و فالوور جذب کردن ندارد.

علیرضا فاتحی بعد از کسب مهارت لازم و جبران کردن پول های از دست رفته اش، توسط چند هموطن از جمله حسین انسان تشویق شده بود کـه در مسابقات جایزه بزرگ پوکر شرکت کند. او پیش از این کـه در تورنمنت‌ ها شرکت کند، دانش خود از پوکر را در تالار های آنلاین پوکر آزمود و آنجا نیز بـه موفقیت‌ هایي رسیده بود.

سوالات متداول

 1. علیرضا فاتحی علاوه بر پوکر به چه کاری مشغول است؟

  علیرضا فاتحی علاوه بر پوکر، به تجارت مشغول است.

 2. آیا علیرضا فاتحی ازدواج کرده است؟

  در حال حاضر او ازدواج نکرده و مجرد است.

 3. میزان جوایزی که علیرضا فاتحی کسب کرده است چقدر است؟

  مبلغ 2.3 میلیون دلار تا کنون در تورنمنت ها کسب کرده است.

 4. علیرضا فاتحی در سال 2016 در کدام تورنمنت توانست سایر رقیبان را شکست دهد؟

      مونت کارلو Super High-Roller توانست 45 بازیکن دیگر را شکست دهد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :