شهرزاد رفعتی یکی از سلبریتی های ساکن کانادا می باشد که موفق شده است تا کنون، فعالیت های بسیار زیادی را در زمینه های شغلی انجام بدهد. او یکی از پولدار ترین زنان در کانادا می باشد و هم چنین یک کارآفرین موفق شناخته شده است. در ادامه به بررسی زندگینامه شهرزاد رفعتی خواهیم پرداخت و در مورد این شخص بیشتر خواهیم دانست.

شهرزاد رفعتی کیست؟

شهرزاد رفعتی کیست؟

شهرزاد رفعتی از سری افرادی می باشد که نام او در ایران بسیار به گوش رسیده است. این شخص یکی از افرادی می باشد که در هنگام خارج شدن از کشور، توانست موفقیت های مالی بسیار زیادی را به دست بیاورد. او در سال هزار و نهصد و هفتاد و نه متولد شده است و در تهران به دنیا آمده است. او همیشه آرزوی ساختن یک کشور جهانی را داشت و ایران را به قصد رسیدن به آرزو هایش ترک نمود. او بعد از ایران به شهر ونکور در کانادا رفت و در آن جا موفق شد که فعالیت های بسیار زیادی را انجام بدهد.

این شخص دارای مدرک کارشناسی در علوم و رایانه می باشد و مدرک خود را از دانشگاه بریتیش کلمبیا دریافت کرده است و زبان فرانسوی را بسیار خوب صحبت می کند. او هم چنین در دانشگاه پاریس سوربن فرانسوی را آموزش دیده است. این فرد یک کار آفرین نمونه می باشد چرا که او بنیان گذار و مدیر ارشد در شرکت فناوری و سرگرمی می باشد و شرکت او در ونکور کانادا واقع شده است.

او هم چنین در سال دو هزار و پنج، این کمپانی را بنیان گذاری کرد و در سال دو هزار و یازده، به عنوان یک مدیر عامل و بنیان گذار در مجله فست کمپانی در رتبه سی و هفت قرار گرفت. اگر بخواهیم در مورد افتخارات شهرزاد رفعتی بگوییم باید گفت که این شخص تا کنون جوایز بسیار زیادی را دریافت کرده است و با عنوان چهل فرد موفق زیر چهل سال افتخار آفرینی کرده است. هم چنین باید بگوییم که این شخص جایزه مدیر عامل موفق را در سال دو هزار و سیزده دریافت کرده است.

عکس های شهرزاد رفعتی را در کجا ببینیم؟

از آنجایی که شهرزاد رفعتی یک شخصیت بسیار برجسته در حوزه کارآفرینی می باشد، از او عکس های متعدد زیادی را می توان در فضای مجازی پیدا نمود. به جرات می توان گفت که عکس های او را با سرچ کردن نامش می توان دید و هم چنین باید بگوییم که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام نیز عکس های بسیار زیادی را می توان از این فرد موفق پیدا نمود. با نوشتن شهرزاد رفعتی اینستاگرام نیز می توان به عکس های او بسیار زیاد دست پیدا کرد.

چه حاشیه هایی برای شهرزاد به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای شهرزاد به وجود آمد؟

در مورد حاشیه های شهرزاد رفعتی باید بگوییم که این شخص، یکی از افرادی می باشد که همیشه سرگرم کار های خود بوده است و به دنبال دست یافتن به آرزو های خود بوده است بنابراین باید بگوییم که تا کنون از این شخص حاشیه زیادی به گوش نرسیده است. هم چنین باید گفت که او هیچ کار حاشیه بر انگیزی را انجام نداده است و هیچ خبر و سخن منفی از این شخص به گوش نرسیده است.

آیا تا به حال این فرد مصاحبه ای انجام داده است؟

شهرزاد رفعتی را همه به عنوان یک بانوی بسیار موفق می شناسند که با تاسیس شرکت تجاری خودش موفق شده است که نام خود را در میان کارآفرینان بزرگ جهان به ثبت برساند. بنابراین باید گفت که قطعا با همچین شخصی تا کنون مصاحبه های زیادی انجام شده است و هم چنین باید بگوییم که متن و حتی تصویر مصاحبه های این شخص در اینترنت موجود می باشد و می توان به سر زدن به اینترنت، به مصاحبه های این شخص دست پیدا کرد. هم چنین او لایو های بسیار زیادی را برگزار می کند که در این لایو ها به پرسش های دنبال کنندگان خود پاسخ می دهد و این را نیز می توان به عنوان مصاحبه های این شخص تلقی کرد.

شهرزاد در کدام کشور زندگی می کند؟

شهرزاد رفعتی یک فرد بسیار جاه طلب بوده و در سنین جوانی تصمیم می گیرد که برای رسیدن به آرزو های خود به خارج از ایران سفر کند. بنابراین باید بگوییم که این شخص، به کشور کانادا مهاجرت کرده است و هم اکنون در این کشور زندگی می کند.

همسر شهرزاد رفعتی کیست؟

همسر شهرزاد رفعتی کیست؟

تمامی اطلاعاتی که در مورد شهرزاد رفعتی وجود دارد، در خصوص این می باشد که این شخص در خارج از کشور شرکت خصوصی خود را تاسیس کرده است و باید بگوییم که این مورد، تمامی اطلاعاتی است که زبان به زبان می چرخد و در مورد او نقل می شود. هم چنین باید بگوییم که در میان این خبر ها، هیچ اشاره ای به این که این شخص ازدواج کرده است نشده است و هم چنین باید بگوییم که خود او نیز تا کنون هیچ حرفی در مورد این که ازدواج کرده است نزده است بنابراین نتیجه می گیریم که او تا کنون فردی را لایق خود پیدا نکرده است و هم چنان مجرد می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام شهرزاد رفعتی چیست؟

با سر زدن به فضای اینترنت و موتور جست و جوی گوگل می توان به راحتی به آدرس اینترنت این شخص دسترسی پیدا کرد. هم چنین باید بگوییم که این شخص، از یک اینستاگرام فعال برخوردار می باشد که عکس های زیادی را می توانیم در مورد این شخص به دست بیاوریم. هم چنین با سرچ زدن اینستاگرام شهرزاد رفعتی، می توان به پیج اصلی این زن موفق دسترسی پیدا کرد.

یوتیوب شهرزاد رفعتی

شهرزاد رفعتی علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز به فعالیت مشغول می باشد و باید بگوییم که این شخص، در این پلتفرم کلیپ هایی را در خصوص کار خود منتشر می کند که به راحتی می توان در مورد او و کار او آشنایی زیادی را پیدا نمود.

درآمد شهرزاد رفعتی از کجاست؟

درآمد شهرزاد رفعتی از کجاست؟

شهرزاد رفعتی یک ثروتمند میلیاردر می باشد که صاحب یک برند تجاری و یک شرکت اختصاصی می باشد که باید بگوییم که این شخص، در این حوزه موفق به کسب افتخارات بسیار زیادی شده است. باید بگوییم که او موفق شده است به آرزوی دیرینه خود برسد و صاحب شرکت خودش باشد و اکنون بین چند کارآفرین نمونه جهان، نام خود را مشاهده کند. بنابراین باید بگوییم که درآمد این شخص از شرکت اختصاصی خود او می باشد.

تحصیلات شهرزاد رفعتی چقدر است؟

شهرزاد رفعتی در کانادا و فرانسه درس خوانده است و باید بگوییم که این شخص، دارای مدرک کارشناسی می باشد که از دانشگاه بریتیش کلمبیا گرفته است. او دارای تحصیلات آکادمیک مرتبط با فعالیت خود می باشد و در حوزه کار خود مدرک دانشگاهی گرفته است.

موسسه شهرزاد رفعتی چه نام دارد؟

این شخص همانطور که گفته شد دارای برند تجاری خود می باشد و در این زمینه موفق شده است که شرکت خود را تاسیس کند. باید بگوییم که نام شرکت او، شرکت  فناوری و سرگرمی BroadbandTV Corp می باشد. با یک سرچ در اینترنت می توان در مورد شرکت او تمامی جزئیات را متوجه شد. او در مورد شرکت خود توضیحات بسیار زیادی را ارائه کرده است و باید بگوییم که این شخص تا کنون، اطلاعات زیادی را در مورد کار خود ارائه داده است. در اینستاگرام او اطلاعات بسیار زیادی را می توان در مورد کار این شخص به دست آورد. هم چنین در پیج یوتیوب او نیز اطلاعاتی از کار و شرکت این زن موفق وجود دارد.

شهرزاد رفعتی چه افتخاراتی کسب کرده است؟

شهرزاد رفعتی چه افتخاراتی کسب کرده است؟

شهرزاد رفعتی تا کنون موفق شده است که افتخارات بسیار زیادی را در این زمینه به دست بیاورد و باید بگوییم که افتخارات او شامل موارد زیر می باشد. او موفق شده است که جایزه زن تاجر سال را در سال 2020 به دست آورد. هم چنین باید بگوییم که موفق شده است کارآفرین نمونه سال، در سال 2019 بشود. از دیگر موارد می توان گفت که او به عنوان قدرتمند ترین زن کانادا در سال 2017 شده است. در سال 2018 جایزه مهاجران را به دست آورد و هم چنین برنده جایزه برتر در تالار مشاهیر شد.

او به عنوان بیست زن قدرتمند هالیوود ریپورتر در تلوزیون جهانی نیز عنوان کسب کرد و هم چنین در لیست قدرت متنوع زنان در گروه هوش تجاری زن سال نیز افتخار کسب کرد. این فرد هم چنین جوایز دیجی در سال 2014 را کسب نمود. او هم چنین به عنوان قدرتمند ترین زن کانادا، برنده 100 جایزه برتر در رشته هنر ها و ارتباطات شد. هم چنین باید بگوییم که او کارآفرین نو ظهور اقیانوس آرام در سال 2013 معرفی شد. پس از این نیز این شخص به عنوان صد فرد خلاق شرکت فست کمپانی معرفی شد و هم چنین عنوان های بسیار زیاد دیگری را در این زمینه کسب کرده است.

سوالات متداول

 1. شهررزاد رفعتی در چه سنی مهاجرت کرده است؟

  این زن ثروتمند در سن هفده سالگی از ایران مهاجرت کرد.

 2. این شخص از ایران به چه کشوری مهاجرت کرده است؟

  باید بگوییم که او از ایران به کشور کانادا و شهر ونکور مهاجرت کرده است.

 3. شهرزاد رفعتی با چه کسی ازدواج کرده است؟

  شهرزاد رفعتی هم چنان مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است.

 4. این شخص متولد چه سالی می باشد؟

  شهرزاد رفعتی متولد سال 1979 در تهران می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :