مدگل یکی از خوانندگان این روز های موسیقی است که به سبک رپ می خواند. او در این سال ها با خوانندگان زیادی همکاری کرده است و توانسته است با مخاطبانش ارتباط بسیار خوبی برقرار کند. بیوگرافی آتوسا madgal به ما در شناختن هر چه بیش تر این خواننده کمک خواهد کرد.

محتوا پنهان
از بیوگرافی آتوسا مدگل چه اطلاعاتی به دست می آید؟

از بیوگرافی آتوسا مدگل چه اطلاعاتی به دست می آید؟

آتوسا مدگل چند سالی است که وارد سبک رپ موزیک فارسی شده است. او تا به حال قطعات و موزیک ویدیو های زیادی منتشر کرده است که بسیاری از آن ها توانسته اند رکورد دانلود را به دست بگیرند. سن آتوسا مدگل 26 سال است و تاریخ تولد مدگل 7 اردیبهشت سال 1374 در شهر تهران است. او با وجود سن کمی که دارد توانسته است با خوانندگان مطرحی مانند عرفان پایدار و جیدال کار کند. در پاسخ به آن دسته از افرادی که می پرسند مدگل کیست در یک جمله باید بگوییم که او خواننده رپی است که مطمئنا در آینده می تواند به محبوبیت بالایی برسد. او از صدای بسیار زیبا و دلنشینی برخوردار است و تا قبل از فعالیتش در زمینه خوانندگی، به عنوان گوینده در یوتیوب و اینستاگرام مشغول فعالیت بود.

او 7 سال است که با جیدال، خواننده پر طرفدار رپ فارسی در ارتباط است. آن دو با هم آهنگ های زیادی را منتشر کرده اند و توانسته اند فالووران زیادی را در این سال ها به دست آورند. در حقیقت این جیدال بود که باعث علاقه شدید مدگل به خوانندگی و سبک رپ شد. آن ها تمامی کار هایشان را با هم انجام می دهند و جیدال در همه آهنگ هایی که تا به امروز از madgal منتشر شده است، حضور دارد.

آهنگ های محبوب مدگل کدامند؟

مدگل تا به حال موزیک ها و موزیک ویدیو های زیادی را منتشر کرده است. برخی از این موزیک ها مانند آلبوم بنفش توانستند مخاطبان زیادی پیدا کنند و برخی از آن ها، با وجود قوی بودن موزیک نتوانستند در بازار موسیقی خیلی پر فروش ظاهر شوند.

سرنوشت مدگل

یکی از آهنگ های محبوب و شنیدنی این خواننده این قطعه است. در این قطعه madgal به همراه دوست پسرش، جیدال خوانده است و در یکی از لایو هایش به این موضوع اشاره کرد که با این آهنگ به شدت همزاد پنداری می کند. آهنگ سرنوشت مدگل یکی از پر دانلود ترین و محبوب ترین قطعات این خواننده به حساب می آید.

زیبای وحشی مدگل

زیبای وحشی مدگل

مدگل زیبای وحشی را نقطه قوت کار های خودش می داند. او توسط این آهنگ به مردم معرفی شد و این آهنگ اولین کار حرفه ای او به صورت جدی به شمار می رود. زیبای وحشی باعث شد صدای madgal شنیده شود و برای او شهرت زیادی به همراه داشت.

بنفش مدگل

این آلبوم و ترانه محبوب بنفش توانستند جیدال و مدگل را به شهرت زیادی برسانند. با تک تک آهنگ های این آلبوم در اینستاگرام دابسمش و ویدیو هایی درست شد و همین موارد باعث شدند این ترانه و این آلبوم بسیار محبوب شوند. برخی از آهنگ های این آلبوم به رابطه مدگل و جیدال و اتفاقات بین آن ها اشاره دارد و همین واقعی بودن متن آهنگ ها باعث شده است بر محبوبیت این آهنگ ها افزوده شود.

دسترسی به اینستاگرام مدگل چگونه است؟

با جستجو نام madgalmusic می توانید به صفحه اینستاگرام این خواننده دسترسی پیدا کنید. در این سال ها مدگل اینستا را مکان اصلی فعالیت هایش در نظر گرفته است. او در این پلتفرم محبوب اجتماعی فعالیت زیادی دارد و روزانه حداقل 3 ساعت را در آن مشغول است. مدگل در اینستاگرامش تصاویر زیادی از زندگی شخصی و همچنین زندگی کاری که دارد، منتشر می کند و در این سال ها ارتباط بسیار خوبی با فالوورانش پیدا کرده است.

عکس های Madgal را چگونه ببینیم؟

عکس های Madgal را چگونه ببینیم؟

برای دیدن عکس های مدگل می توانید به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید. او هر روز از خودش اطلاعاتی را در قالب پست و استوری منتشر می کند. دنبال کننده های madgal تقریبا هر روز چهره او را می بینند و از حالش با خبر هستند. مدگل در اینستاگرام و یوتیوب به شدت فعال است و عکس و ویدیو های زیادی را از خودش منتشر می کند.

مدگل و دوست پسرش جیدال رابطه خوبی با هم دارند؟

Madgal حدود 7 سال است که با جیدال در ارتباط است. در به وجود آمدن مدگل خواننده امروزی، جیدال نقش زیادی را ایفا کرده است. در اصل می توان گفت که مهم ترین دلیل ایجاد علاقه madgal به خوانندگی، دوست پسرش بوده است. آن ها رابطه بسیار خوبی با هم دارند و در حال حاضر در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

مدگل یوتیوب

شاید برایتان جالب باشد که بدانید وی در ابتدا یوتیوب را به عنوان محل اصلی انتشار ویدیو هایش انتخاب کرده بود. او به عنوان گوینده در این پلتفرم روی ویدیو هایی که خودش از ادیت هایی عکس های مختلف ساخته بود، فعالیت می کرد. مخاطبان مدگل تا قبل از انتشار اولین آهنگش، او را به عنوان گوینده روی فیلم های یوتیوبی می شناختند.

دانلود آهنگ بنفش و مدگل بنفش

جیدال و مدگل بنفش را در سال گذشته منتشر کردند و با استقبال خوبی از این آلبوم و ترانه هایش مواجه شدند. آن ها مدت زیادی روی این آهنگ ها کار کرده بودند و تمام تلاششان را کرده بودند که قطعات این آلبوم را جز قطعات ماندگار موسیقی رپ فارسی به شمار آورند. یکی از محبوب ترین و پر دانلود ترین آهنگ های این آلبوم، ترانه بنفش است.

حاشیه های مدگال حول چه موضوعاتی است؟

حاشیه های مدگل حول چه موضوعاتی است؟

حاشیه همیشه زندگی زوج های خواننده، به جدایی و دوستی آن ها با یکدیگر بر می گردد. برای مدگل و جیدال هم در این باره حواشی زیادی منتشر شده است. در سال گذشته عده ای بیان کردند که این دو از هم جدا شدند و دیگر صدای madgal را در کنار جیدال نخواهیم شنید. آن ها خیلی زود قطعه ای با صدا مشترک منتشر کردند که موجب شد به تمام این حاشیه ها، پایان داده شود.

مصاحبه رسمی با Madgal انجام شده است؟

تمامی مصاحبه هایی که از مدگل منتشر شده است، همگی لایو های اینستاگرامی او با خوانندگان دیگر بوده است. این خواننده و جیدال در این سال ها لایو های زیادی را در کنار هم منتشر کرده اند. آن ها در این لایو ها سعی کرده اند به برخی از سوالات پر تکرار فالوورانشان توضیحات کاملی دهند.

مدگل و جیدال کجا زندگی می کنند؟

مدگل و جیدال در کشور ها و شهر های زیادی در کنار هم زندگی کرده اند. آن ها از زمان دوستیشان که در تهران شکل گرفت، تا به امروز که در شهر تورنتو هستند همیشه با هم بوده اند. madgal و جیدال سال های زیادی در شهر پاریس در کشور فرانسه زندگی کرده اند و بعد از چندین بار جابجایی به شهر های مختلف دنیا، بالاخره تصمیم گرفتند در شهر تورنتو ساکن شوند. آن ها امیدوار هستند که خیلی زود اقامتشان در این کشور را بگیرند و بعد از آن با خیال راحت تری به اجرا های زنده و انتشار آلبوم هایشان بپردازند.

همکاری این خواننده با گروه پایدار انجام شده است؟

مدگل در این سال ها سعی کرده است تا کار با خوانندگان زیادی را تجربه کند. این تجربه ها به او در به دست آوردن شهرت هر چه زودتر، کمک می کند. او تا به حال در اکثر ترانه هایش، با جیدال همخوانی کرده است. این دو در برخی از ترانه ها، که در آلبوم بنفش شاهد آن هستیم، با گروه پایدار نیز همکاری کرده اند.

درامد آتوسا مدگل از یوتیوبش چقدر است؟

مدگل قبل از آن که به کار خوانندگی بپردازد در یوتیوب مشغول به کار بود. او به عنوان گوینده و حتی دوبلور در این رسانه خودش و صدایش را به مردم معرفی کرد. او از راه بازدید ویدیو هایش توانست درآمد خوبی به دست آورد. همان طور که می دانید برنامه یوتیوب به ازای بازدید مشخصی از ویدیو ها، به صاحبین اکانت درآمد نسبتا بالایی را تعلق می دهد و بسیاری از بلاگر ها و سلبریتی ها تا به امروز از این راه توانسته اند به درآمد بالایی برسند.

موزیک ویدیو های مدگل چگونه است؟

مدگل در تمامی موزیک ویدیو هایش سعی می کند سبکی جدید را تولید کند. او سناریو های این موزیک ها را خودش می نویسد و روی اجرا شدن تک تک پلان ها، فکر زیادی می کند. او و جیدال تا به حال سه موزیک ویدیو منتشر کرده اند که تمامی آن ها مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته اند.

نظر خانواده آتوسا درباره رابطه او با جیدال چیست؟

خانواده مدگل در ابتدا مخالف رابطه بین دخترشان و جیدال بودند. آن ها می دانستند در صورت ادامه یافتن این رابطه، دخترشان مجبور است از کشور خارج شود و آن ها به هیچ وجه راضی به این مهاجرت و این وصلت نبودند. madgal هنوز هم نتوانسته است رضایت خانواده اش را به دست آورد و سال های زیادی است که دور از آن ها در کنار جیدال، زندگی می کند.

سبک لباس پوشیدن آتوسا مدگل چه نوعی است؟

سبک لباس پوشیدن آتوسا مدگل چه نوعی است؟

پوشش و لباس های مدگل بسیار جالب و مورد بحث هستند. او همیشه سعی می کند از رنگ های شاد و متفاوت در پوشش استفاده کند. بسیاری از هواداران madgal در این سال ها تلاش کرده اند که سبک لباس پوشیدنشان را نزدیک به سبک پوشش مدگل کنند. او از رنگ های فانتزی برای مو ها و آرایشش استفاده می کند که با ترکیب رنگ لباس هایش ست هستند.

سوالات متداول

 1. <strong>مدگل و جیدال از چه زمانی با یکدیگر در ارتباط هستند؟</strong>

  مدگل 7 سال است که با جیدال، خواننده پر طرفدار رپ فارسی در ارتباط است.

 2. <strong>هدف مدگل و جیدال از رفتن به کشور کانادا چه بوده است؟</strong>

  آن ها امیدوار هستند که خیلی زود اقامتشان در این کشور را بگیرند و بعد از آن با خیال راحت تری به اجرا های زنده و انتشار آلبوم هایشان بپردازند.

 3. <strong>مدگل در کنار چه کسی زندگی می کند؟</strong>

  او امروزه در کنار دوست پسرش، جیدال در شهر تورنتو زندگی می کند.

 4. <strong>مدگل چند سال سن دارد؟</strong>

  سن آتوسا مدگل 26 سال است و تاریخ تولد مدگل 7 اردیبهشت سال 1374 در شهر تهران است.

4.9/5 - (72 امتیاز)