سلبریتی های ساکن فرانسه را اقشاری همچون بازیگران و خوانندگان و ورزشکاران را در بر می گیرند. این مطلب در رابطه با بیوگرافی این سلبریتی های ساکن کشور فرانسه و جزئیات بیشتر در رابطه با عرصه فعالیت آن ها می باشد.

محتوا پنهان
سلبریتی های ساکن فرانسه چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن فرانسه چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن فرانسه اشخاص مطرح و معروفی درحوزه های مختلفی همچون خوانندگی، بازیگرانی و هنرپیشگی فعالیت دارند. فرانسه کشور بسیار جذابی برای زندگی هنرمندان می باشد. علاوه بر آن که سلبریتی های زیادی از ایران به فرانسه مهاجرت کرده اند، گردشگران بسیار زیادی نیز سالانه به این کشور زیبا جذب می شوند. این کشور بزرگ ترین کشور اروپای غربی به حساب می آید. پایتخت این کشور نیز شهر منحصر به فرد پاریس می باشد. بسیاری از عوامل وجود دارند که سلبریتی ها تصمیم گرفته اند به این کشور مهاجرت و ساکن شوند.

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی که یکی از سلبریتی های ساکن فرانسه است، نام شناسنامه ای او رهاورد فراهانی می باشد. گلشیفته فراهانی در سال هزار و سیصد و شصت و دو در کشور ایران شهر تهران به دنیا آمده است. نام پدر او بهزاد فراهانی و نام مادرش فهیمه رحیمی نیا است. گلشیفته در کشور ایران فعالیت در عرصه سینما و بازیگری را آغاز نمود و پس از آن که از کشور ایران مهاجرت کرد نیز به فعالیت خود در این عرصه ادامه داد. در حال حاضر نیز در این عرصه فعال است.

گلشیفته فراهانی یک خواهر با نام شقایق فراهانی دارد. شقایق فراهانی نیز همچون خواهرش در عرصه بازیگری و سینما نقش آفرینی می کند. این دو خواهر از نظر چهره بسیار به یکدیگر شباهت دارند. گلشیفته فراهانی فعالیت در بازیگری را در سال هفتاد و شش هجری شمسی با فیلم به نام «درخت گلابی» که توسط داریوش مهرجویی کارگردانی شده بود، شروع کرد.

گلشیفته با دارا بودن تنها چهارده سال سن، با نقش آفرینی اش در این فیلم توانست جایزه بهترین بازیگر نقش اول بخش بین‌ الملل جشنواره فیلم فجر در سال هفتاد و شش را از آن خود کند. بوتیک، اشک سرما، ماهی ها عاشق می شوند، میم مثل مادر، سنتوری و درباره الی، از جمله فیلم های مشهور فراهانی در کشور ایران می باشند که برای برخی از آن ها هم موفق به دریافت جوایز بسیار زیادی شد.

علیرضا جی جی

علیرضا جی جی یکی از چهره های مطرح و سلبریتی های ساکن فرانسه می باشد. جی جی فعال در عرصه خوانندگی به سبک رپ و آهنگ سازی است. وی در سال هزار و سیصد و شصت و سه هجری شمسی متولد شده است. علیرضا از کودکی به حوزه های سینما، موسیقی و آهنگ سازی علاقه داشته است. اولین سالی که وی فعالیتش را در حوزه رپ شروع کرد، سال دو هزار و دو میلادی بود.

در همان سال بود که علیرضا جی جی با سیجل آشنا شد. پس از گذشت سه سال از این رفاقت آن ها تصمیم گرفتند که گروه رپی را تأسیس نمایند و افراد دیگری را نیز به این گروه دعوت نمایند. این گونه شد که آن ها گروه زدبازی را تشکیل دادند. در سال دو هزار و پنج میلادی بود که این گروه زدبازی فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

بعد از علیرضا جی جی و سیجل، نسیم سومین فردی بود که به این گروه رپی پیوست و این سه نفر جزو بنیان گذاران گروه زد بازی به حساب می آیند. البته که گروه زدبازی از ابتدا تا کنون رپر های زیادی را به درون گروهش برای همکاری راه داده است. مهراد هیدن، سامان ویلسون، بهزاد لیتو و برخی دیگر از رپرها، از جمله افرادی هستند که در این گروه حضور پر رنگی دارند.

سیجل

سیجل یکی از سلبریتی های ساکن فرانسه، در پانزدهم مهر ماه سال هزار و سیصد و شصت و چهار در تهران به دنیا آمده است. نام و نام خانوادگی اصلی او سیاوش جلالی می باشد. در سال هزار و سیصد و هشتاد هنگامی که سیاوش جلالی فقط شانزده سال سن داشت، برای ادامه زندگی به همراه خانواده اش به کشور فرانسه برای همیشه مهاجرت می کنند.

تحصیلات دانشگاهی اش را در همان کشور می گذراند. با توجه به آن چه خود سیجل گفته است، سال های ابتدایی مهاجرتش به فرانسه برای وی بسیار سخت بوده و آشنایی اش با علیرضا جی جی از میزان این سختی کاسته است. سیجل نیز یکی دیگر از اعضای گروه زدبازی می باشد. بهتر است بگوییم سیجل به همراه نسیم و علیرضا جی جی از جمله بنیان گذاران گروه زد بازی می باشند و بعد ها بود که عضو های دیگری نیز به این گروه رپی پیوستند. از سال هزار و سیصد و هشتاد و شش بود که صدا و آوازه سیجل در سایت ها پیچید و او مطرح شدنش در عرصه خوانندگی رپ آغاز کرد.

شبنم طلوعی

شبنم طلوعی

شبنم طلوعی یکی از سلبریتی های ساکن فرانسه می باشد. شبنم در سال هزار و سیصد و پنجاه هجری شمسی در شهر تهران کشور ایران به دنیا آمده است. شبنم طلوعی، بازیگر سابق ایرانی و نویسنده رمان و کارگردان و نمایشنامه ‌نویس می باشد. در سال دو هزار و چهار میلادی بود که وی تصمیم گرفت ایران را به مقصد فرانسه ترک کند.

وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از مدرسه فیلم‌ سازی باغ فردوس و دیپلم هنرستان در رشته حسابداری و همسر سابق بازیگر سینما و تلویزیون کوروش تهامی می باشد. البته ناگفته نماند که وی در حال حاضر در پاریس است و در همان جا ازدواج کرده است. غلام رضا کمارجی نام و نام خانوادگی همسر دوم شبنم طلوعی است.

گلوریا هاردی

گلوریا هاردی یکی از سلبریتی های ساکن فرانسه در یازدهم بهمن ماه سال هزار و سیصد و شصت متولد شده است. اصالت پدر و مادر وی با یکدیگر متفاوت است. مادر او گویا اصالتا شیرازی و پدرش نیز اهل فرانسه و در آن جا به دنیا آمده است. گلوریا هاردی در عرصه بازیگری فعالیت دارد. ساعد سهیلی که یکی از بازیگران مطرح ایرانی می باشد، نام همسر گلوریا هاردی است.

ارتباط گلوریا با ساعد سهیلی در ورود و درخشش وی در عرصه بازیگری بی تأثیر نبوده است. این نکته ناگفته نماند که گلوریا هاردی در بین دو کشور ایران و فرانسه در حال رفت و آمد است و مطلقا در کشور ایران یا فرانسه زندگی نمی کند. بلکه در این دو کشور زندگی می کند.

ورزشکارانی که در فرانسه زندگی می کنند

برخی از سلبریتی های ساکن فرانسه را ورزشکارانی تشکیل می دهند که به این کشور مهاجرت کرده اند. مهرشاد شریف و سرکار خانم صدف خادم از جمله ورزشکارانی هستند که به کشور فرانسه مهاجرت کرده اند.

خواننده های ایرانی مقیم فرانسه

خوانندگانی که جزو سلبریتی های فرانسه به حساب می آیند تعداد متوسطی دارند. علیرضا جی جی و سیجل که از جمله اعضای گروه معروف رپی زد بازی می باشند به عنوان خواننده در سبک رپ در کشور فرانسه به زبان فارسی فعالیت دارند.

چه بازیگرانی که تابعیت فرانسه دارند؟

گلوریا هاردی و شبنم طلوعی از جمله بازیگران و هنر پیشگان این عرصه می باشند که تابعیت فرانسه را دارا می باشند. پدر گلوریا هاردی با توجه به نام خانوادگی این بازیگر اصالتا فرانسوی می باشد. از جمله سریال های معروف گلوریا، سریال کیمیا می باشد.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به فرانسه مهاجرت کرده اند؟

علیرضا جی جی و سیجل از جمله سلبریتی های ساکن فرانسه می باشند که اصالتا ایرانی هستند اما برای همیشه به فرانسه مهاجرت کرده اند. آن ها به علت انتشار آهنگ هایی با محتوای سیاسی و اجتماعی در کشور ایران ممنوع الکار هستند و هرگز نمی توانند جهت خوانندگی رپ به ایران بازگردند.

عکس سلبریتی های ساکن فرانسه را در کجا مشاهده کنیم؟

سلبریتی های ساکن فرانسه عکس های زیادی را از خود در صفحه های اجتمای خود نظیر پیج اینستاگرامشان به اشتراک می گذارند. با جستجوی ساده نام و نام خانوادگی سلبریتی مورد نظر، می توان به تصاویر آن ها دست یافت.

درآمد سلبریتی های ساکن فرانسه از کجاست؟

درآمد سلبریتی های ساکن فرانسه طبیعتا از طریق حوزه ای که در آن مشغول به فعالیت می باشند، به دست می آید. البته ناگفته نماند که اغلب این سلبریتی های ساکن فرانسه دارای سایت شرط بندی مخصوص به خودشان می باشند که از طریق آن درآمد بسیار زیادی را از آن خود کرده اند.

خانواده سلبریتی های ساکن فرانسه کجا ساکن هستند؟

برخی از خانواده های سلبریتی های ساکن فرانسه در ایران و برخی دیگر در آمریکا سکونت دارند. به عنوان مثال، سیجل یکی از خوانندگان و اعضای گروه رپی زد بازی، از جمله افرادی است که در سن شانزده سالگی به فرانسه مهاجرت کردند.

سلبریتی های ساکن فرانسه که حاشیه های زیادی داشته اند

علیرضا جی جی و گلشیفته فراهانی از جمله سلبریتی های ساکن فرانسه هستند که دارای حواشی بسیار زیادی می باشند. حواشی گلشیفته در رابطه با کشف حجاب وی بوده است. در رابطه با علیرضا جی جی نیز حاشیه شده بود که این شخص هم جنس گرا می باشد.

سلبریتی های ساکن فرانسه که کشف حجاب کردند

سلبریتی های ساکن فرانسه که کشف حجاب کردند

گلشیفته فراهانی فرد بسیار معروف و مطرحی در عرصه کشف حجاب می باشد. وی از جمله سلبریتی هایی است که کشف حجاب کرد. این کشف حجاب کردن گلشیفته فراهانی، حواشی زیادی را برای این بازیگر در پی داشت.

کدام سلبریتی های ساکن فرانسه برای کار به ایران می آیند؟

برخی از سلبریتی های ساکن فرانسه نیز هستند که جهت کار به ایران می آیند و دوباره برای ادامه زندگی به فرانسه باز می گردند. بازیگران از جمله اقشاری هستند که برای کارشان مجبور به سفر میان کشور ایران و کشور های دیگر می باشند. به عنوان مثال گلوریا هاردی بازیگری می باشد که در بین دو کشور ایران و فرانسه  در سفر می باشد.

اینستاگرام سلبریتی های ساکن فرانسه

صفحه های اینستاگرام سلبریتی های ساکن فرانسه را می توان با جستجو کردن نام و نام خانوادگی شان یافت. این جستجو کردن را در گوگل نیز می توان انجام داد و به آدرس اینستاگرام سلبریتی ساکن فرانسه  دسترسی پیدا کرد.

رپرهای ساکن فرانسه

بخشی از سلبریتی های ساکن فرانسه را رپر های ایرانی تشکیل می دهند. این رپرها در کشور ایران متولد شده اند و برای ادامه زندگی و پرداختن به فعالیت های هنری شان در عرصه موسیقی اقامت فرانسه را گرفته اند. علیرضا جی جی و سیجل و همسرش از رپرهایی هستند که در کشور فرانسه اقامت دارند.

فوتبالیست های ساکن فرانسه

سرکار خانم آناهیتا زمانیان از جمله فوتبالیست هایی است که به کشور فرانسه مهاجرت کرده است. در کشور ایران ما فوتبال زنان را نداریم. به همین علت آناهیتا زمانیان جهت فعالیت در عرصه فوتبال زنان به تیم فوتبال زنان فرانسه پیوسته است.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن فرانسه

برخی از سلبریتی های ساکن این کشور دارای صفحاتی در کلاب هاوس نیز می باشند. آن ها در کلاب هاوس با دوستانشان گرد هم می آیند و راجع به موضوع  مد نظرشان به صحبت کردن می پردازند. گاهی ممکن است طرفداران آن ها نیز در این روم ها حضور پیدا کنند.

سلبریتی هایی که برای زایمان به فرانسه رفتند

برخی از افراد جهت داشتن زایمان موفق و راحت تر تصمیم می گیرند که برای این کار به کشور های پیشرفته تری همچون آمریکا بروند. در این میان اما کشور فرانسه تا کنون سلبریتی را ثبت نکرده است که برای زایمان به این کشور رفته باشد.

سوالات متداول

 1. نام فوتبالیست زنی که به فوتبال زنان فرانسه پیوست چیست؟

  آناهیتا زمانیان نام فوتبالیست زنی که به فوتبال زنان فرانسه پیوست می باشد.

 2. بنیان گزاران اصلی گروه زدبازی چه کسانی هستند؟

  سیجل و علیرضا جی جی و نسیم از بنیان گزاران گروه زد بازی هستند.

 3. سیجل در چه عرصه هنری فعالیت دارد؟

  سیجل در عرصه خوانندگی در سبک رپ فعالیت دارد.

 4. گلوریا هاردی همسر کیست؟

  گلوریا هاردی همسر ساعد سهیلی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :