مانی کسراییان یکی از افرادی است که در کشور ایران در عرصه سینما فعالیت می کرد و اما بعد از مدت ها و به ثبت رساندن آثار هنری در ایران، تصمیم به پیوستن به شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای جم در ترکیه گرفت و به آن جا مهاجرت کرد.

مانی کسراییان کیست؟

مانی کسراییان کیست؟

مانی کسراییان در تاریخ سال هزار و سیصد و پنجاه و پنج هجری شمسی در شهر شیراز متولد شده است. مانی کسراییان نخست در کشور خودمان ایران در فعالیت های هنری در عرصه سینما و تئاتر حضور داشته است. اما پس از گذشت مدتی به کشور ترکیه مهاجرت کرد. وی جزو اولین افرادی بود که به تلویزیون ترکیه پیوست و در حال حاضر در کشور ترکیه در شهر استانبول سکونت دارد. او در این شهر به فعالیت های هنری اش همچون بازی در فیلم و سریال ها ادامه می دهد.

مانی کسراییان قبل از آن که به عرصه سینما وارد شود، فعالیت های هنری دیگری را نیز انجام می داد. او قبل از این در عرصه تئاتر فعالیت می کرده است. کسراییان در نمایش های مختلفی با نام های اسفندیار و سیاوش به روایت من، کبودان حضور یافته است. وی اولین بار در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش هجری شمسی بود که در فيلم « بانوی ارديبهشت» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد در مقابل دوربين به طور رسمی قرار گرفت و بازیگری کرد. در سال هزار و سیصد و هشتاد بود که اولین مجموعه تلویزیونی خود را که از کانال های تلویزیون ایران پخش می شد را با مجموعه داستان یک شهر بازی آغاز کرد. كسراییان بازيگری و فعالیت در عرصه سينما و تلویزیون را اولین بار با حضور هنر نمایی در یک فيلم سینمایی با نام «روزی كه هوا ايستاد» شروع کرد.

عکس های مانی کسراییان را در کجا ببینیم؟

عکس های مانی کسراییان را در کجا ببینیم؟

هر گونه محتوایی نظیر عکس و ویدئو مانی کسراییان را می توان در گوگل و شبکه های اجتماعی مختلف اعم از تلگرام و اینستاگرام و یوتیوب، پیدا کرد.

آدرس پیج اینستاگرام مانی کسراییان چیست؟

اینستاگرام مانی کسراییان دارای بیش از بیست هزار فالوور یا همان دنبال کننده می باشد. آیدی اینستاگرام او نام و نام خانوادگی اش می باشد که با جستجو آن در اینستاگرام می توان به راحتی پیدایش کرد.

یوتیوب مانی کسراییان

مانی کسراییان در اپلیکیشن یوتیوب نیز فعالیت دارد. اگر علاقه مند به دنبال کردن زندگی و روزمرگی های مانی کسراییان باشیم می توانیم با جستجوی وی در یوتیوب کانالش را بیابیم و او را سابسکرایب کنیم.

کلیپ های مانی کسراییان را در کجا ببینیم؟

کلیپ های مانی کسراییان را در کجا ببینیم؟

کلیپ های مانی کسراییان را می توان از طریق گوگل و شبکه های اجتماعی مختلف هم چون تلگرام و اینستاگرام و همچنین یوتیوب یافت و آن ها را تماشا کرد. به طور کلی محتوای خاص و بسیار زیادی از او در شبکه های اجتماعی وجود ندارد.

دوست دختر مانی کسراییان کیست؟

مانی کسراییان اعلام داشته است که هم جنس گرا می باشد. بنابراین می توان گفت که ایشان دوست دختر ندارد. البته بهتر است بگوییم دوست دختر عاطفی ندارد. اما دوست های دختر زیادی دارد که فقط با آن ها رفیق است.

درآمد مانی کسراییان از کجاست؟

منبع درآمد مانی کسراییان در واقع از حرفه بازیگری که در آن مشغول به فعالیت است می باشد

شغل اصلی این شخص چیست؟

مانی کسراییان در کشور ترکیه اقامت داشته و از طریق ایفای نقش در فیلم و سریال های ترکی درآمد کسب می کند.

چه حاشیه هایی برای مانی کسراییان به وجود آمد؟

همواره شاهد حاشیه ها و شایعات فراوانی در رابطه با زندگی شخصی و فعالیت های حرفه ای بازیگران و سایر افراد مشهور بوده ایم. مانی کسراییان هم از جمله سلبریتی های مشهوری است که از این دسته حاشیه ها بی نصیب نبوده است. از جمله حاشیه هایی که تا کنون برای او ایجاد شده است می توان به مواردی چون پیوستن و حضور او در شبکه تلویزیونی و ماهواره ای جم، اعتراف نمودن وی به همجنسگرا بودنش در طی برنامه بچه های رنگین کمان که از تلویزیون ایران اینترنشنال پخش می شد و همچنین شایعات مختلف دیگری مبنی بر ازدواج و جدا شدن از همسرش و یا ارتباط وی با افسانه پاکرو دگر بازیگر خوب کشورمان اشاره کرد.

مانی کسراییان چه فیلم های بازی کرده است؟

مانی کسراییان چه فیلم های بازی کرده است؟

مانی در فیلم های بسیار زیادی هم در ایران و هم در شبکه جم ترکیه به فعالیت پرداخته است. فیلم های معروف مانی کسراییان را به شما در ادامه معرفی خواهیم کرد.

هفت پرده

هفت پرده یکی از فیلم های سینمایی سینمای ایران می باشد که او در آن ایفای نقش کرده است. هفت پرده به کارگردانی فرزاد موتمن بوده و فیلم نامه نویسی این فیلم سینمایی نیز توسط فردی به نام سعید عقیقی انجام شده است. از جمله بازیگران معروف و سرشناسی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند می توان به مانی کسراییان، فریبرز عرب نیا، مهدی احمدی، شاه‌ علی سرخانی، مرحومه عسل بدیعی، گلشیفته فراهانی، مجید مشیری، هوشنگ قوانلو، ماهایا پطروسیان، بهزاد فراهانی اشاره کرد. موضوع این فیلم حول چهار دوست صمیمی می باشد که از مشکلات شدید مالی رنج می برند. این افراد برای حل چاره و رفع مشکلات خود تصمیم به گردهمایی و مشورت با یکدیگر می برند اما برخلاف تصور و میل باطنی تصمیم بر امر سرقت می گیرند، آن‌ ها با جمع آوری ابزار های مورد نیاز و تهیه‌ اسلحه، به فروشگاهی حمله کرده و پس از سرقت پا به فرار می گذارند. ولی پس از فرار کردن، سرانجام پلیس آن ها را محاصره کرده و می کشد.

بانوی اردیبهشت

فیلم بانوی اردیبهشت محصول سال هزار و سیصد و هفتاد و شش می باشد. این فیلم یکی از فیلم های ساخته شده توسط رخشان بنی اعتماد کارگردان خانم خوب و سرشناس کشورمان می باشد که این هنرمند در این فیلم زیبا و معروف ایفای نقش کرده است. فیلم بانوی اردیبهشت جزو ششمین فیلم هایی است که توسط وی کارگردانی شده است. ژانر این فیلم محبوب اجتماعی است و در کشور ایران ضبط و فیلم برداری شده است. سرکار خانم مینو فرشچی در نقش فروغ کیا و مادر مانی و جناب آقای مانی کسراییان در نقش مانی و پسر فروغ یکیا، در این فیلم جزو نقش های اصلی اثر محسوب می شوند. از دیگر بازیگر های فیلم بانوی اردیبهشت می توان به، گلاب آدینه، عاطفه رضوی، نیره فراهانی، باران کوثری، علی ایرانی، کتی کیا، رامین راستاد، لیدا معینی و دیگر بازیگران اشاره کرد. در این فیلم فروغ کیا شغلش فیلم سازی می باشد و تنها با پسرش زندگی می کند.

فروغ به همراه مانی تصمیم دارند نزد تعداد زیادی از زنان و مادران نمونه بروند که پس از طلاق از همسرشان، به تنهایی و به طور مستقل بار مسئولیت زندگی را به دوش هایشان می کشند. آن‌ ها به سراغ زنان و مادران موفق نیز می‌ روند، اما مادر مانی از انتخاب یک نمونه از این میان این مادر های انتخاب شده دلخور و ناراضی است. وی پس از آن انصراف خود را از ادامه کار به مافوق خود یعنی نقشی با نام آقای دکتر رهبر اعلام می‌ کند، اما دکتر رهبر که با او فقط از طریق صدایش در طول فیلم آشنا هستیم، این انصراف را به دلیل خستگی و عدم تصمیم‌ گیری در مورد آیندهٔ خودش و او می‌ داند. پسر فروغ با طعنه و کنایه زدن‌ های هر روزه به مادر او را از ازدواج با دکتر رهبر منع می‌کند. اما پس از برخورد ها و صحبت‌ ها و کشمکش‌ های بسیار زیاد میان فروغ و مانی، سرانجام فروغ به مانی می‌ فهماند که می‌ خواهد هم مادر باشد و هم به درخواست ازدواج دکتر رهبر پاسخ مثبت دهد.

داستان یک شهر

سریال داستان یک شهر، به تهیه کنندگی و کارگردانی جناب آقای اصغر فرهادی که فرد بسیار مطرح و معروفی در عرصه سینما و تلویزیون می باشد، تهیه شده است و از جمله آثاری است که این هنرمند در آن حضور و به ایفای نقش پرداخته است. فصل اول سریال داستان یک شهر دارای بیست و شش قسمت با پنجاه دقیقه است. این سریال پس از ساخته شدن، در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت به روی آنتن های تلویزیون ها رفت و انتشار یافت­­­ علاوه بر تهیه کنندگی و کارگردانی، نویسندگی این اثر توسط جناب آقای اصغر فرهادی انجام شده است. از جمله بازیگران معروف و مطرحی که در آن به ایفای نقش پرداخته اند آتنه فقیه نصیری، فرامرز صدیقی، رامبد شکر آبی، علی قربان زاده، امیرحسین صدیق، علی سلیمانی، مهتاج نجومی، ملکه رنجبر از جمله بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی می باشند.

خلاصه این مجموعه تلویزیونی این گونه است که یک گروه جدیدی به عنوان برنامه‌ ساز که شامل چند جوان با روحیات مختلف می باشد، تهیه و تولید برنامه ای تحت عنوان «در شهر» که از برنامه‌ های اجتماعی شبکه تهران بوده است را در دست گرفته. در هر برنامه با اشاره به موضوعاتی و صحبت کردن درباره آن ها گزارشاتی را تهیه می نمایند، که این گزارش آن‌ ها را با داستانی پیوست می‌ دهد.

سوالات متداول

 1. مانی کسراییان در چه عرصه ای مشغول به فعالیت است؟

  عرصه فعالیت مانی کسراییان بازیگری است.

 2. مانی کسراییان به کدام گرایش اعتراف کرده است؟

  مانی کسراییان اعلام نموده است که هم جنس گرا می باشد.

 3. مانی کسراییان در کدام کشور سکونت دارد؟

  مانی کسراییان در کشور ترکیه سکونت دارد.

 4. آدرس پیج اینستاگرام مانی کسراییان چیست؟

  آدرس صفحه اینستاگرام وی نام و نام خواندگی اش است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :