مبین ام دی یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که دنبال کنندگان فراوانی دارد. این بلاگر اینستاگرامی بالغ بر یک و نیم میلیون دنبال کننده دارد. این فرد دارای سه صفحه رسمی اینستاگرامی می باشد.

مبین ام دی کیست؟

مبین ام دی کیست؟

مبین ام دی یکی از افراد سرشناس در برنامه اجتماعی سرگرمی اینستاگرام می باشد که دنبال کننده های فراوانی را در صفحه رسمی خود دارد. مبین ام دی در زمینه ساخت کلیپ های طنز فعالیت می‌ کند و فیلم و کلیپ های ساخت خود را در صفحه خود منتشر می کند. مبین ام دی در صفحه اینستاگرامی خود پست ها و کلیپ هایی که خود می‌ سازد را منتشر می کند و با دنبال کنندگان خود به اشتراک می‌ گذارد.

mobin md از چه طریق کسب درآمد می کند؟

مبین ام دی از طریق و زمینه واینری به کسب درآمد می پردازد. این واینر اینستاگرامی دارای صفحه رسمی برای تبلیغات نیز می باشد. وی نشانی صفحه تبلیغاتی خود را نیز در بیوی پیج اصلی خود عنوان کرده است که برای انجام تبلیغات در صفحه این شخص باید به این پیج پیغام داد.

دسترسی به اینستاگرام مبین ام دی چگونه است؟

برای دسترسی به صفحه رسمی اینستاگرامی این بلاگر اینستاگرام راه‌ های مختلف و گزینه‌ های متعددی مطرح می باشد که در ادامه مبحث به آن ها خواهیم پرداخت. اولین گزینه مطرح و موجود خود نرم افزار اینستاگرام می باشد که با مراجعه به آن و جستجوی نام این بلاگر در قسمت سرچ می توان به صفحه رسمی این فرد دسترسی پیدا کرد. این بلاگر دارای سه صفحه رسمی در اینستاگرام می باشد که تحت نظر خود اداره می شود. مبین ام دی در صفحه رسمی خود که دارای یک میلیون و ۶۰۰ هزار دنبال کننده می باشد؛ دو صفحه دیگر خود را نیز در قسمت بیو اینستاگرام تگ کرده است.

گزینه مطرح بعدی مرورگر گوگل می باشد که با جستجوی نام این بلاگر و جستجوی آدرس صفحه شخصی این شخص می توان به آن دسترسی پیدا کرد. آدرس صفحه رسمی اینستاگرامی مبین ام دی به نشانی md_mobin می باشد که هم اکنون یک میلیون و ششصد هزار دنبال کننده دارد.

این واینر اهل کجاست؟

این واینر اینستاگرامی متولد ایران است و هم اکنون نیز در کشور ایران حضور دارد و کلیپ های طنز می سازد.

یوتیوب مبین ام دی فعالی است؟

اکثریت بلاگر های اینستاگرامی در یوتیوب نیز فعال می باشند و از این طریق کسب درآمد می کنند. جهت اطلاع از نشانی یوتیوب این افراد می توان به موتور جستجوی گوگل و همچنین خود نرم افزار یوتیوب مراجعه کرد.

لایو های مبین ام دی درباره چیست؟

لایو های مبین ام دی درباره چیست؟

بلاگر های حاضر در نرم‌ افزار اینستاگرام لایو های متعددی را برگزار می کنند بیشتر این لایو ها با حضور همکاران خود در زمینه های طنز های اینستاگرامی باشد. مبین ام دی نیز گه گاهی لایو هایی را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر می کند. موضوع و عنوان این لایو ها مشخص نیست و هر کدام از آن ها در باب و پیرامون موضوع مختلفی می باشد. اما اکثر آن ها با حضور همکاران خود در زمینه طنز های اینستاگرامی می باشد. بلاگر های معروف اینستاگرام لایو های در باب حرف و حدیث و شایعات پیرامون خود منتشر می کنند و در آن صحبت می کنند.

قیمت تبلیغات مبین ام دی چقدر است؟

مبین md در قسمت بیو صفحه اینستاگرامی خود پیج تبلیغات خود را نیز تگ کرده است و عنوان کرده است که برای انجام تبلیغات در پیج این بلاگر باید به صفحه تبلیغاتی او پیغام بگذارید. هم‌ چنین او طی پستی در این صفحه اینستاگرامی تبلیغاتی خود عنوان کرده است که به جز این پیج تبلیغاتی و شماره ای که در همین پست عنوان کرده است هیچ راه ارتباطی دیگری ندارد و هرگونه راه ارتباطی دیگر که از طریق افراد مختلف مطرح می شود کلاهبرداری می باشد. طی ماه های اخیر صحبت های بسیاری پیرامون درآمد تبلیغاتی بلاگر ها از تبلیغات در صفحات اینستاگرامشان مطرح شده است. این صحبت‌ ها حواشی بسیاری را پیرامون بلاگر های معروف اینستاگرامی مطرح کرده است که عنوان می کند؛ بلاگر های اینستاگرامی از تبلیغات پول های هنگفتی را کسب می کنند.

درآمد مبین ام دی چقدر است؟

میزان دقیقی از درآمد این بلاگر موجود نمی باشد؛ اما امروزه نرم افزار اینستاگرام محیط مناسبی برای کسب درآمد برای افراد مختلف می باشد. عمده درآمد این بلاگر از طریق انجام دادن تبلیغات های مختلف می باشد.

مبین ام دی با کدام یک از واینر ها رابطه نزدیکی دارد؟

مبین ام دی تا کنون با افراد زیادی در زمینه طنز همکاری داشته است از جمله آن ها می‌توان به محمد معماریان اشاره کرده است که از تولید کنندگان کلیپ های طنز در اینستاگرام می باشد. فعالان حوزه تولید کلیپ های طنز برای تولید کلیپ و محتوای صفحات خود با یکدیگر همکاری و فعالیت دارند که هر کدام از آن ها دارای گروه‌ های خاص خود می باشد که با همکاری یکدیگر به تولید محتوا می پردازند.

دوست دختر مبین ام دی کیست؟

دوست دختر مبین ام دی کیست؟

صحبت ها و شایعات زیادی در پیرامون این موضوع مطرح می باشد و هر روزه نام های مختلفی عنوان می‌شود اما خود این فرد تا کنون صحبتی در این مورد انجام نداده است. مدتی صحبت هایی پیرامون رابطه دوستی مبین ام دی و پارمیدا ممقانی مطرح شده بود.

حاشیه های این واینردرباره چه موضوعاتی است؟

بلاگر های اینستاگرام خصوصا در زمینه طنز حواشی مختلفی را تجربه می‌کنند. امروزه حواشی مختلفی پیرامون نوع موضوعات کلیپ های تولید شده توسط واینر های طنز مطرح می باشد که برخی از این کلیپ ها سخیف و بسیار بی محتوا می باشند. مبین ام دی نیز این حواشی را تجربه کرده است. مدتی نیز خبر رابطه مبین ام دی و پارمیدا در فضای مجازی مطرح و منتشر شد که انتشار این خبر نیز حواشی مختلفی را بوجود آورد.

آیا تا کنون مصاحبه ای با مبین ام دی انجام شده است؟

تا کنون مصاحبه رسمی با این واینر اینستاگرامی صورت نگرفته است.

کلیپ های mobin md را از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود کلیپ های این واینر گزینه های مختلف مطرح می باشد. اولین گزینه نرم افزار اینستاگرام می باشد که می توان از داخل صفحه رسمی اینستاگرامی خود مبین ام دی کلیپ هایش را دانلود کرد. در موتور جستجوی گوگل نیز کلیپ های مختلف این فرد موجود است. سایت های مختلفی نیز وجود دارند که کلیپ‌های افراد مطرح و تولید کننده کلیپ های طنز در اینستاگرام را در سایت های خود منتشر می کنند که با مراجعه به این سایت ها می توان این کلیپ ها را دانلود و تماشا کرد.

کانال تلگرام مبین ام دی چه نام دارد؟

این واینر در صفحه اینستاگرامی خود آدرس کانال تلگرامی خود را عنوان نکرده است. در صورتی که آدرس پیج دوم و صفحه تبلیغاتی خود را تگ کرده است. برای اطلاع از آدرس و نشانی کانال تلگرامی این واینر اینستاگرام می توان به خود نرم افزار تلگرام مراجعه کرد و با جستجوی نام این فرد در صورت داشتن کانال تلگرامی عضو شد.

مبین ام دی و پارمیدا چه رابطه ای با هم دارند؟

مدتی خبر دوستی این دو با یکدیگر در فضای مجازی و سایت های مختلف منتشر شد اما تا کنون این خبر توسط مبین ام دی و پارمیدا تایید رسمی نشده است.

تحصیلات مبین md چیست؟

این واینر تا کنون در مورد تحصیلات خود صحبت نکرده است اما طی پست و کلیپ های خود به این که دارای تحصیلات دانشگاهی می باشد اشاره کرده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. مبین ام دی کیست؟

  این واینر یکی از افراد سرشناس در برنامه اجتماعی سرگرمی اینستاگرام می باشد که دنبال کننده های فراوانی را در صفحه رسمی خود دارد. مبین ام دی در زمینه ساخت کلیپ های طنز فعالیت می‌کند و فیلم و کلیپ های ساخت خود را در صفحه خود منتشر می کند.

 2. کلیپ های mobin md را از کجا دانلود کنیم؟

  از داخل نرم افزار اینستاگرام می توان از صفحه رسمی اینستاگرامی خود این واینر کلیپ هایش را دانلود کرد. در موتور جستجوی گوگل نیز کلیپ های مختلف این فرد موجود است. سایت های مختلفی نیز وجود دارند که کلیپ‌ های افراد مطرح و تولید کننده کلیپ های طنز در اینستاگرام را در سایت های خود منتشر می کنند که با مراجعه به این سایت ها می توان این کلیپ ها را دانلود و تماشا کرد.

 3. دوست دختر مبین ام دی کیست؟

  صحبت ها و شایعات زیادی در پیرامون این موضوع مطرح می باشد و هر روزه نام های مختلفی عنوان می‌ شود اما خود این فرد تا کنون صحبتی در این مورد انجام نداده است.

 4. آدرس پیج اینستاگرام این واینر اینستاگرامی چه می باشد؟

  آدرس صفحه رسمی مبین ام دی به نشانی md_mobin می باشد که دارای یک میلیون و ششصد هزار دنبال کننده نیز می باشد. آدرس صفحه رسمی دیگر این فرد نیز در پیج اصلی خود تگ شده است که به نشانی _md_mobin می باشد که دارای 116 هزار دنبال کننده می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :