یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه مهدیس حسینی است که این روزها توانسته فالووران میلیونی نیز در اینستاگرام به دست آورد. به تازگی او به ایران بازگشته است البته مشخص نیست که مجدد به ترکیه باز خواهد گشت یا اینکه به فعالیت خود در ایران ادامه خواهد داد.

مهدیس حسینی کیست؟

مهدیس حسینی کیست؟

این روزها مهدیس به یکی از چهره های مشهور در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام تبدیل شده است. به همین دلیل خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در رابطه با بیوگرافی مهدیس حسینی، مهدیس حسینی قد و یا حتی تاریخ تولد مهدیس حسینی بیشتر بدانند. در این باره باید بگوییم که مهدیس با ساخت دابسمش و کلیپ های متنوع به یکی از چهره های معروف در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام تبدیل شده است. حال در رابطه با سن مهدیس حسینی هم باید بگوییم که او متولد 8 دی سال 81 می باشد و تنها یک خواهر بزرگ تر از خود دارد. پدر و مادر این چهره معروف مدت‌ ها قبل از یکدیگر جدا شده اند. در نهایت باید افزود که قد او 176 سانتی متر می باشد.

عکس های مهدیس حسینی را در کجا ببینیم؟

از آن جایی که مهدیس این روز ها عکس ها و کلیپ های بحث برانگیزی را از خود منتشر می‌ کند، به همین دلیل به یکی از شاخ های مجازی تبدیل شده است؛ حال خیلی از افراد تمایل دارند تا عکس های او را مشاهده کنند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینترنت مراجعه نمایید؛ نام این چهره مشهور را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و می‌ توانید عکس‌ های متعددی از او را در ژست های مختلف مشاهده نمایید. حتی می توانید عکس هایی از سالن مهدیس حسینی را نیز در اینترنت جستجو و مشاهده کنید. هم چنین باید افزود از آن جایی که این روزها مهدیس حسینی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است. به همین دلیل اگر به اینستاگرام او مراجعه نمایید نیز می توانید عکس ها و کلیپ های متعددی از این چهره مشهور را به راحتی مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام مهدیس حسینی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام مهدیس حسینی چیست؟

این روزها خیلی از افراد تمایل دارند تا آدرس پیج اینستاگرام این چهره معروف و سرشناس را به دست آورند. در این باره باید بگوییم که برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام مهدیس کافی است تا به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی تایپ کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که مهدیس بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام دارد. به همین دلیل پیج او نسبت به سایر پیج ها مانند فن پیج هایش و یا پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد. حال بهتر است که بدانید امروزه مهدیس اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است. او در پیجش کلیپ ها و عکس های متنوعی از خود را برای مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد که این موضوع باعث شده است هر روز به فالووران و مخاطبان او افزوده شود.

حال این موضوع را هم باید افزود که برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه های مجازی که این چهره معروف در آن ها فعالیت می‌ کند. مانند کلاب هاوس مهدیس حسینی و یا یوتیوب مهدیس حسینی کافیست تا مانند اینستاگرام به قسمت جستجوی این برنامه ها مراجعه کنید.

یوتیوب مهدیس حسینی چیست؟

مهدیس حسینی یکی از بلاگرهای معروف و سرشناس اهل ایران است که پس از این که توانست در اینستاگرام دنبال کنندگان زیادی را به دست آورد، فعالیت خود را در یوتیوب یکی دیگر از شبکه‌ های اجتماعی هم آغاز کرد. یوتیوب یکی از شبکه‌ های اجتماعی است که در حال حاضر مورد استقبال خیلی از بلاگر ها قرار گرفته است، چرا که آن ها با فعالیت در یوتیوب و آپلود ویدیوهایشان توانسته اند، یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند.

حال مدتی قبل مهدیس یک چنل در یوتیوب برای خود راه اندازی کرد و در حال حاضر ویدیو های خود را در چنل یوتیوبش با کیفیت بسیار بالا آپلود می‌ کند و این روز ها سابسکرایب‌ های بسیار زیادی نیز در یوتیوب دارد. او از طریق فعالیت در یوتیوب و بازدید ویدیوهایش توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و به دلار درآمدزایی می‌ کند.

حال اگر تمایل دارید تا چنل یوتیوب مهدیس را پیدا کنید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ یوتیوب مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی جستجو کنید تا به این گونه چنل او برای شما نمایش یابد. حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب مهدیس و هم چنین فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

کلاب هاوس مهدیس حسینی فعال است؟

کلاب هاوس مهدیس حسینی فعال است؟

مهدیس حسینی پس از این که در اینستاگرام دنبال کنندگان زیادی را به دست آورد، فعالیت خود را در سایر شبکه‌ های مجازی هم شروع کرد تا به این گونه بتواند به میزان شهرت و معروفیت خود بیفزاید. حال مدتی قبل او در کلاب هاوس نیز فعالیت خود را شروع کرد. در رابطه با کلاب هاوس بهتر است بدانید که یک شبکه اجتماعی بر پایه گفتگوی صوتی می‌ باشد که مدتی قبل در ایران ارائه شد و در میان کاربران ایرانی بسیار محبوب و پرطرفدار شد تا جایی که خیلی از بلاگر های معروف همچون مهدیس نیز در این شبکه اجتماعی عضو شدند تا به این گونه بتوانند با مخاطبانشان به صورت صوتی در ارتباط باشند.

البته ناگفته نماند که در حال حاضر فعالیت مهدیس در کلاب هاوس بسیار کمرنگ شده است و این روز ها تمرکز خود را بر روی فعالیت در اینستاگرام قرار داده است.

مهدیس حسینی در ترکیه زنگی می کند؟

مهدیس زمانی که در ایران زندگی می کرده است، چندین بار در صحبت‌ های خود بیان کرده بود که به دلیل قوانینی که در ایران برای بلاگر ها وجود دارد؛ نمی‌ تواند آن طور که می‌ خواهد در اینستاگرام فعالیت کند و به همین دلیل در فکر مهاجرت است. اما بعد از مدتی و زمانی که دوست صمیمی او نیکا اوین که یکی از چهره های معروف اینستاگرام نیز می‌ باشد از ایران مهاجرت کرد و ساکن استانبول شد. او نیز تصمیم گرفت تا همانند دوست صمیمی اش از ایران مهاجرت کند. مهدیس نزدیک به یک سال است که از ایران مهاجرت کرده و امروزه ساکن استانبول می باشد و در استانبول به فعالیت های خود می‌ پردازد. این موضوع را هم باید افزود که مهدیس اکثر اوقات فراغت خود را در کنار دوستان صمیمیش مانند نیکا می‌ گذراند. او در کنار آن ها به ساخت دابسمش و کلیپ می پردازد. می توانید کلیپ ها و عکس های مختلفی از مهدیس و نیکا را در اینستاگرام آن ها به راحتی جستجو و مشاهده کنید.

کلیپ های مهدیس حسینی را از کجا ببینیم؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، مهدیس با توجه به کلیپ هایی که منتشر می‌ کند به شهرت زیادی رسیده است و توانسته فالوور و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا کلیپ های این چهره معروف را مشاهده نمایید، پیشنهاد ما این است که به شبکه‌ های مجازی او مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین باید افزود که می توانید با مراجعه به اینترنت نیز کلیپ های متعددی از مهدیس را به راحتی جستجو و مشاهده کنید.

چه حاشیه هایی برای او به وجود آمد؟

امروزه برای خیلی از افراد مشهور و معروف در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام جنجال‌ ها و حاشیه‌ های متعددی مشاهده می شود که این موضوع شامل مهدیس نیز می‌ باشد. البته از زمانی که این چهره معروف به ترکیه مهاجرت کرده است، حاشیه های بیشتری در پیرامون او مشاهده می‌ شود. حال از عمده‌ ترین حاشیه هایی که تا به اکنون برای او به وجود آمده است؛ می‌ توان به مواردی مانند: دعوای او با نیکا دوست صمیمی‌ اش، روابط شخصی او، خبر دوستی او با امیر یکی از شاخ های مجازی، دعوای مهدیس با نگین فضلی، خرید فالووران فیک، مهدیس حسینی برگشت ایران، عکس ها و کلیپ های بحث برانگیزی که از خود منتشر می کند و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

دوست پسر مهدیس حسینی کیست؟

برای خیلی از مخاطبان و طرفداران مهدیس سوالی که به وجود می‌ آید، این است که دوست پسر او کیست؟ در این باره باید بگوییم که مهدیس هم اکنون مجرد است و با شخصی در رابطه نمی باشد. او این موضوع را بارها در استوری های خود بیان کرده است. جالب است که بدانید زمانی که یکی از فالووران مهدیس از او پرسید؛ که آیا تمایل دارد تا با یکی از پسرهای اکیپ دوست شود؟ او در این باره پاسخ داد که این موضوع به هیچ عنوان نه الان و نه در آینده اتفاق نخواهد افتاد.

 • خیلی از حواشی وجود دارد که او با محمد روشنفکر و امیر روز رابطه پنهانی داشته است!
مهدیس حسینی قبل عمل

مهدیس حسینی قبل عمل

در عصر مدرن خیلی از مردم تمایل دارند تا عمل‌ های زیبایی انجام دهند تا به این گونه چهره به روز و زیبا تری داشته باشند که این موضوع شامل بلاگر ها و چهره‌ های مجازی نیز می‌ باشد. حال باید افزود که مهدیس که یکی از چهره های معروف اینستاگرام به شمار می‌ رود نیز تا به اکنون عمل زیبایی بینی انجام داده است. او در این باره در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود که از عمل بینی اش راضی است. او اضافه کرد، قطعا اگر به گذشته برگردد باز هم این عمل زیبایی را انجام می دهد. می توانید عکس های قبل از عمل بینی این چهره معروف را در شبکه‌ های مجازی و یا گوگل جستجو و مشاهده کنید.

درآمد مهدیس از کجاست؟

برای برخی از مخاطبان مهدیس سوالی که به وجود می‌ آید این است که او چگونه درآمدزایی می‌ کند و منبع درآمد او چیست؟ همان‌ طور که می‌ دانید مهدیس در اینستاگرام فعالیت می‌ کند. او به دلیل کلیپ ها و عکس های متعددی که از خود در اینستاگرام منتشر می‌ کند، امروزه به یکی از چهره های معروف تبدیل شده است. حال با توجه به این که او در اینستاگرام فالووران میلیونی دارد؛ از طریق اسپانسرینگ و تبلیغات برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده است و درآمدزایی می‌ کند. بیان شده است که این چهره معروف برای هر تبلیغاتی که در استوری خود انجام می‌ دهد، میلیون‌ ها تومان پول دریافت می‌ کند. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر اینستاگرام او با توجه به فعالیت در یوتیوب و بازدید بالای ویدیوهایش نیز توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد. این روزها از مهدیس به عنوان یکی از بلاگرهای گران قیمت یاد می شود.

هم چنین مهدیس چندین بار در استوری های خود به مخاطبان و فالوورانش بیان کرده است که در بورس هم فعالیت می کند و از این طریق هم توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد.

آیا مهدیس حسینی باردار شده است؟

آیا مهدیس حسینی باردار شده است؟

مهدیس حسینی یکی از بلاگرهای معروف اهل ایران است که پس از این که به ترکیه مهاجرت کرد و مدتی را ساکن ترکیه بود، توانست توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند و به میزان شهرت و معروفیت او افزوده شد. حال بهتر است بدانید از زمانی که او در کانون توجهات قرار گرفته است و به یکی از بلاگر های معروف تبدیل شده است، هر از گاهی حاشیه‌ هایی در پیرامون او مشاهده می‌ شود که برخی از حواشی پیرامون او باعث به وجود آمدن دردسر های زیادی برای این بلاگر شده‌ است.

حال یکی از حواشی که مدتی قبل در پیرامون مهدیس به وجود آمد در رابطه با بارداری اش بوده است. در این باره بهتر است بدانید که مدتی قبل در فضای مجازی اخباری توسط برخی از پیج های خبری در رابطه با این که مهدیس حسینی بلاگر معروف اهل ایران از دوست پسر سابق خود باردار شده است در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد و باعث کنجکاوی خیلی از کاربران اینستاگرام شد.

البته ناگفته نماند پس از این که این حاشیه‌ ها به اوج خود رسیدند و جنجال زیادی را به وجود آوردند، مهدیس از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام یک لایو برگزار کرد و در این لایو به طور خلاصه بیان کرد که باردار نمی‌ باشد و تمام این اخبار را تکذیب کرد.

هم چنین مهدیس در ادامه بیان کرد که این اخبار توسط عده‌ ای برای به وجود آوردن هرج و مرج در پیرامون او منتشر شده است و از مخاطبان و دنبال کنندگانش درخواست کرد تا حواشی که در پیرامون او منتشر می‌ شود را باور نکنند، چرا که واقعیت ندارد.

تحصیلات این بلاگر چقدر است؟

در حال حاضر خیلی از مخاطبان مهدیس کنجکاو هستند تا در مورد میزان تحصیلات او اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید که مهدیس مدت ها قبل در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود که تحصیلاتش را در مقطع لیسانس به پایان رسانده است. البته ناگفته نماند که او در حال حاضر هیچگونه فعالیتی در رشته تحصیلی‌ اش ندارد و این روز ها به عنوان بلاگر و یوتیوبر مشغول به فعالیت می‌ باشد و مدتی است که به عنوان مدل نیز فعالیت خود را شروع کرده است.

البته این موضوع را هم باید افزود که مهدیس نیازی به مدرک تحصیلی هم ندارد، چرا که او به واسطه بلاگری توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و حتی در حال حاضر میزان درآمد او از خیلی از آدم‌ های تحصیلکرده بیشتر است.

آیا مهدیس حسینی تحت تعقیب است؟

آیا مهدیس حسینی تحت تعقیب است؟

در حال حاضر مشاهده می‌ شود که برخی از بلاگرهایی که دنبال کنندگان زیادی دارند و خارج از کشور زندگی می‌ کنند و به گرداندن سایت شرط‌ بندی مشغول اند، تحت تعقیب هستند، چرا که سایت‌ های شرط بندی کلاهبرداری هستند و تا به اکنون پول خیلی از مردم را بالا کشیده اند.

حال برخی از افراد تصور می‌ کنند که مهدیس نیز تحت تعقیب است. اما در این باره بهتر است بدانید که این بلاگر معروف تا به اکنون هیچگونه سایت شرط بندی را تبلیغ نکرده است و یا به گرداندن سایت شرط بندی نپرداخته است و در حال حاضر نیز ساکن ایران می‌ باشد. به همین دلیل او تحت تعقیب نمی‌ باشد.

مهدیس حسینی می تواند به ایران برگردد؟

در کشور ایران فعالیت بلاگرها در اینستاگرام باید طبق قوانین جمهوری اسلامی باشد. در این باره بهتر است بدانید که مدتی قبل قوانینی برای فعالیت در اینستاگرام تعیین شد و پس از آن بلاگر ها برای فعالیت در اینستاگرام باید از این قوانین پیروی کنند. حال ناگفته نماند اگر بلاگری از این قوانین پیروی نکند و این قوانین را زیر پا بگذارد، فعالیت‌ های او توسط پلیس فتا پیگیری می‌ شود.

حال یکی از این قوانین رعایت حجاب اسلامی در اینستاگرام می‌ باشد. با این حال با توجه به این که مهدیس از حجاب کاملی در اینستاگرام برخوردار نبود و تصاویر و کلیپ‌ های خود را بدون حجاب منتشر می‌ کرد، به همین دلیل این موضوع باعث شد تا فعالیت‌ های او توسط پلیس فتا پیگیری شود و حتی چندین بار به او تذکر دادند.

در نهایت مهدیس برای این که بتواند در اینستاگرام به صورت آزادانه فعالیت کند و پیشرفت بیشتری داشته باشد، به همین دلیل تصمیم گرفت تا از ایران به ترکیه مهاجرت کند و مدتی را ساکن استانبول بود. اما پس از مدتی با توجه به این که مهدیس احساس دلتنگی می‌ کرد و دیگر نمی‌ توانست استانبول را تحمل کند. به همین دلیل به ایران بازگشت و در حال حاضر طبق قوانین جمهوری اسلامی در ایران به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد.

زمانی که مهدیس به ایران نقل مکان کرد در یکی از استوری‌ های خود به طور کامل دلیل بازگشتش به ایران را بیان کرد. او در این باره توضیح داد که نمی‌ توانسته غربت را تحمل کند و تمایل داشته تا در کنار خانواده و دوستانش به فعالیت‌ های خود بپردازد. به همین دلیل در ابتدا برای این که از این موضوع آگاهی پیدا کند که آیا می تواند برای بار دیگر در ایران به فعالیت‌ های خود بپردازد به تهران سفر کرده و کار های اداری آن را انجام داده است. او پس از این که مطمئن شده می‌ تواند به ایران بازگردد، تمام وسایل خود را جمع کرده و برای همیشه به ایران بازگشته است.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مهدیس تا به اکنون به سوالاتی که در رابطه با این که آیا او تمایل دارد تا برای بار دیگر به خارج از کشور مهاجرت کند! این گونه پاسخ داده است که به هیچ عنوان دیگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را ندارد و می‌ خواهد در ایران به زندگی خود بپردازد و حتی اگر دیگر نتواند در اینستاگرام فعالیت کند، اما باز هم ایران را برای ادامه زندگی خود انتخاب می کند.

آیا مهدیس با امیر روز دوست بوده است؟

امیر روز یکی از بلاگرهای معروف اینستاگرام می‌ باشد که مدتی است به ترکیه مهاجرت کرده است و در حال حاضر ساکن استانبول می‌ باشد. حال مدتی قبل اخباری در رابطه با این که مهدیس با امیر روز دوست بوده است در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار حاشیه‌ های بسیار زیادی را نیز به وجود آورد.

پس از این جریانات مهدیس در یکی از لایو های خود تمام این شایعات را تکذیب کرد و در این باره بیان کرد که امیر روز تنها دوست صمیمی اوست که گاهی اوقات ویدیوهایی را در کنار یکدیگر می‌ سازند و در فضای مجازی منتشر می‌ کنند. هم چنین ناگفته نماند که در آن زمان امیر روز با نیکا فلاحی دوست صمیمی مهدیس در رابطه عاشقانه بوده است.

سوالات متداول

 1. مهدیس حسینی کیست؟

  مهدیس متولد 8 دی سال 1381 می باشد که با توجه به فعالیت گسترده ای که در شبکه های مختلف انجام می دهد؛ امروزه به یکی از چهره های مشهور تبدیل شده است.

 2. افراد چگونه می توانند عکس های این بلاگر معروف را مشاهده کنند؟

  برای مشاهده عکس های این بلاگر معروف و مشهور ایرانی کافیست تا به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت نیز می توانید عکس های متعددی از او را جستجو کنید.

 3. منبع درآمد مهدیس چیست؟

  منبع درآمد اصلی این چهره مشهور از طریق شبکه‌ های مجازی که در آن ها فعالیت می‌ کند مانند یوتیوب و اینستاگرام می باشد.

 4. آیا این چهره معروف از ایران مهاجرت کرده است؟

  مهدیس مدت‌ ها قبل از ایران مهاجرت کرده است و نزدیک به یک سال است که ساکن استانبول می باشد.

2.7/5 - (6 امتیاز)