یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه مهدیس حسینی است که این روز ها توانسته فالووران میلیونی نیز در اینستاگرام به دست آورد.

مهدیس حسینی کیست؟

مهدیس حسینی کیست؟

این روز ها مهدیس به یکی از چهره های مشهور در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام تبدیل شده است. به همین دلیل خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در رابطه با بیوگرافی مهدیس حسینی، مهدیس حسینی قد و یا حتی تاریخ تولد مهدیس حسینی بیشتر بدانند. در این باره باید بگوییم که مهدیس با ساخت دابسمش و کلیپ های متنوع به یکی از چهره های معروف در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام تبدیل شده است. حال در رابطه با سن مهدیس حسینی هم باید بگوییم که او متولد 8 دی سال 81 می باشد و تنها یک خواهر بزرگ تر از خود دارد. پدر و مادر این چهره معروف مدت‌ ها قبل از یکدیگر جدا شده اند. در نهایت باید افزود که قد او 176 سانتی متر می باشد.

عکس های مهدیس حسینی را در کجا ببینیم؟

از آن جایی که مهدیس این روز ها عکس ها و کلیپ های بحث برانگیزی را از خود منتشر می‌ کند، به همین دلیل به یکی از شاخ های مجازی تبدیل شده است؛ حال خیلی از افراد تمایل دارند تا عکس های او را مشاهده کنند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینترنت مراجعه نمایید؛ نام این چهره مشهور را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و می‌ توانید عکس‌ های متعددی از او را در ژست های مختلف مشاهده نمایید. حتی می توانید عکس هایی از سالن مهدیس حسینی را نیز در اینترنت جستجو و مشاهده کنید. هم چنین باید افزود از آن جایی که این روز ها مهدیس حسینی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است. به همین دلیل اگر به اینستاگرام او مراجعه نمایید نیز می توانید عکس ها و کلیپ های متعددی از این چهره مشهور را به راحتی مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام مهدیس حسینی چیست؟

این روز ها خیلی از افراد تمایل دارند تا آدرس پیج اینستاگرام این چهره معروف و سرشناس را به دست آورند. در این باره باید بگوییم که برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام مهدیس کافیست تا به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی تایپ کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که مهدیس بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام دارد. به همین دلیل پیج او نسبت به سایر پیج ها مانند فن پیج هایش و یا پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد. حال بهتر است که بدانید امروزه مهدیس اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است. او در پیجش کلیپ ها و عکس های متنوعی از خود را برای مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد که این موضوع باعث شده است هر روز به فالووران و مخاطبان او افزوده شود.

حال این موضوع را هم باید افزود که برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه های مجازی که این چهره معروف در آن ها فعالیت می‌ کند. مانند کلاب هاوس مهدیس حسینی و یا یوتیوب مهدیس حسینی کافیست تا مانند اینستاگرام به قسمت جستجوی این برنامه ها مراجعه کنید.

مهدیس حسینی در ترکیه زنگی می کند؟

مهدیس زمانی که در ایران زندگی می کرده است، چندین بار در صحبت‌ های خود بیان کرده بود که به دلیل قوانینی که در ایران برای بلاگر ها وجود دارد؛ نمی‌ تواند آن طور که می‌ خواهد در اینستاگرام فعالیت کند و به همین دلیل در فکر مهاجرت است. اما بعد از مدتی و زمانی که دوست صمیمی او نیکا اوین که یکی از چهره های معروف اینستاگرام نیز می‌ باشد از ایران مهاجرت کرد و ساکن استانبول شد. او نیز تصمیم گرفت تا همانند دوست صمیمی اش از ایران مهاجرت کند. مهدیس نزدیک به یک سال است که از ایران مهاجرت کرده و امروزه ساکن استانبول می باشد و در استانبول به فعالیت های خود می‌ پردازد. این موضوع را هم باید افزود که مهدیس اکثر اوقات فراغت خود را در کنار دوستان صمیمیش مانند نیکا می‌ گذراند. او در کنار آن ها به ساخت دابسمش و کلیپ می پردازد. می توانید کلیپ ها و عکس های مختلفی از مهدیس و نیکا را در اینستاگرام آن ها به راحتی جستجو و مشاهده کنید.

کلیپ های مهدیس حسینی را از کجا ببینیم؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، مهدیس با توجه به کلیپ هایی که منتشر می‌ کند به شهرت زیادی رسیده است و توانسته فالوور و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا کلیپ های این چهره معروف را مشاهده نمایید، پیشنهاد ما این است که به شبکه‌ های مجازی او مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین باید افزود که می توانید با مراجعه به اینترنت نیز کلیپ های متعددی از مهدیس را به راحتی جستجو و مشاهده کنید.

چه حاشیه هایی برای او به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای او به وجود آمد؟

امروزه برای خیلی از افراد مشهور و معروف در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام جنجال‌ ها و حاشیه‌ های متعددی مشاهده می شود که این موضوع شامل مهدیس نیز می‌ باشد. البته از زمانی که این چهره معروف به ترکیه مهاجرت کرده است، حاشیه های بیشتری در پیرامون او مشاهده می‌ شود. حال از عمده‌ ترین حاشیه هایی که تا به اکنون برای او به وجود آمده است؛ می‌ توان به مواردی مانند: دعوای او با نیکا دوست صمیمی‌ اش، روابط شخصی او، خبر دوستی او با امیر یکی از شاخ های مجازی، دعوای مهدیس با نگین فضلی، خرید فالووران فیک، مهدیس حسینی برگشت ایران، عکس ها و کلیپ های بحث برانگیزی که از خود منتشر می کند و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

دوست پسر مهدیس حسینی کیست؟

برای خیلی از مخاطبان و طرفداران مهدیس سوالی که به وجود می‌ آید، این است که دوست پسر او کیست؟ در این باره باید بگوییم که مهدیس هم اکنون مجرد است و با شخصی در رابطه نمی باشد. او این موضوع را بار ها در استوری های خود بیان کرده است. جالب است که بدانید زمانی که یکی از فالووران مهدیس از او پرسید؛ که آیا تمایل دارد تا با یکی از پسر های اکیپ دوست شود؟ او در این باره پاسخ داد که این موضوع به هیچ عنوان نه الان و نه در آینده اتفاق نخواهد افتاد.

 • خیلی از حواشی وجود دارد که او با محمد روشنفکر و امیر روز رابطه پنهانی داشته است!
مهدیس حسینی قبل عمل

مهدیس حسینی قبل عمل

در عصر مدرن خیلی از مردم تمایل دارند تا عمل‌ های زیبایی انجام دهند تا به این گونه چهره به روز و زیبا تری داشته باشند که این موضوع شامل بلاگر ها و چهره‌ های مجازی نیز می‌ باشد. حال باید افزود که مهدیس که یکی از چهره های معروف اینستاگرام به شمار می‌ رود نیز تا به اکنون عمل زیبایی بینی انجام داده است. او در این باره در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود که از عمل بینی اش راضی است. او اضافه کرد، قطعا اگر به گذشته برگردد باز هم این عمل زیبایی را انجام می دهد. می توانید عکس های قبل از عمل بینی این چهره معروف را در شبکه‌ های مجازی و یا گوگل جستجو و مشاهده کنید.

درآمد مهدیس از کجاست؟

برای برخی از مخاطبان مهدیس سوالی که به وجود می‌ آید این است که او چگونه درآمدزایی می‌ کند و منبع درآمد او چیست؟ همان‌ طور که می‌ دانید مهدیس در اینستاگرام فعالیت می‌ کند. او به دلیل کلیپ ها و عکس های متعددی که از خود در اینستاگرام منتشر می‌ کند، امروزه به یکی از چهره های معروف تبدیل شده است. حال با توجه به این که او در اینستاگرام فالووران میلیونی دارد؛ از طریق اسپانسرینگ و تبلیغات برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده است و درآمدزایی می‌ کند. بیان شده است که این چهره معروف برای هر تبلیغاتی که در استوری خود انجام می‌ دهد، میلیون‌ ها تومان پول دریافت می‌ کند. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر اینستاگرام او با توجه به فعالیت در یوتیوب و بازدید بالای ویدیو هایش نیز توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد. این روز ها از مهدیس به عنوان یکی از بلاگر های گران قیمت یاد می شود.

هم چنین مهدیس چندین بار در استوری های خود به مخاطبان و فالوورانش بیان کرده است که در بورس هم فعالیت می کند و از این طریق هم توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد.

سوالات متداول

 1. مهدیس حسینی کیست؟

  مهدیس متولد 8 دی سال 1381 می باشد که با توجه به فعالیت گسترده ای که در شبکه های مختلف انجام می دهد؛ امروزه به یکی از چهره های مشهور تبدیل شده است.

 2. افراد چگونه می توانند عکس های این بلاگر معروف را مشاهده کنند؟

  برای مشاهده عکس های این بلاگر معروف و مشهور ایرانی کافیست تا به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت نیز می توانید عکس های متعددی از او را جستجو کنید.

 3. منبع درآمد مهدیس چیست؟

  منبع درآمد اصلی این چهره مشهور از طریق شبکه‌ های مجازی که در آن ها فعالیت می‌ کند مانند یوتیوب و اینستاگرام می باشد.

 4. آیا این چهره معروف از ایران مهاجرت کرده است؟

  مهدیس مدت‌ ها قبل از ایران مهاجرت کرده است و نزدیک به یک سال است که ساکن استانبول می باشد.

2.7/5 - (6 امتیاز)