ریز در پوکر امری است که باید به صورت اصولی آن را بیاموزید و ما در این مقاله سعی داریم تا در این امر به شما راهنمایی های لازم را بدهیم. بازی پوکر یک بازی بسیار هیجان انگیز و محبوب می باشد که افراد بسیاری در آن حرفه ای بوده و در نتیجه شما برای اینکه برد را در این بازی تجربه کنید باید اصول این بازی را به خوبی بیاموزید که این موضوع در این بازی بسیار مهم و حساس می باشد. بنابراین برای حرفه ای شدن در این بازی تا انتها ای مطلب همراه ما باشید.

ریز در پوکر چیست

ریز در پوکر چیست

ریز در پوکر در واقع به معنی این است که شما با چیپ های خود به ارزش دلخواه به پات اضافه کنید. برای اینکار باید سیاست خاصی را در نظر داشته باشید که از آن بتوانید سود کسب کنید. به صورت کلی انجام هر فعالیتی در این بازی باید با فکر و سیاست باشد تا شما را به سمت برد ببرد. این موضوع بسیار مهم یم باشد که شما در چه دست هایی باید ریز بدهید و چه زمانی می توانید با اینکار برنده باشید.

چه زمانی در پوکر ریز دهیم؟

بر اساس تجربه حالت هایی را در این بخش بررسی می کنیم: بر سر میزه 5 نفره هولدم زمانی که دیلر کارت ها را پخش می کند و شما کارت های خود را دیدید و دو کارت هم ارزش مثل دو پادشاه داشتید؛ ریز کنید زیرا که در این حالت باعث می شود تا تنها حریف های قوی در بازی وارد شوند و این گونه شانس برد خود را افزایش داده اید. از طرفی سه کارت اول، زمین می خورد و شما استریت هستید درست ترین کار این است که به ریز دادن فکر کنید؛ زیرا که در این حالت شانس بالاتری برای برد دارید.

چه زمانی ریز در پوکر اشتباه است؟

زمانی ریز دادن در پوکر اشتباه می باشد که پس از بررسی حریفان خود و متوجه شدن سبک آن ها یکی از آن ها هجومی بازی کند؛ شما هم هجومی بازی کنید. زیرا که در این حالت مشخص است که دست قوی دارد و شانس برد شما 50-50 خواهد بود و این اصلا خوب نیست.

فرق بین ریز دادن و فولد دادن در پوکر

فولد دادن در صورتی است که شما دست خوبی نداشته باشید و آن را بیاندازید و ریز دادن افزایش ارزش پات می باشد.

انجام این تکنیک در تورنمنت ها توصیه می شود؟

انجام این تکنیک در تورنمنت ها توصیه می شود؟

بله زیرا که این موضوع بسیار در قدرت بازی تاثیر گذار است و مجموعه این اتفاق ها می باشد که باعث می شود تا شما بتوانید استراتژی های خود را پیاده سازی کنید.

سوالات متداول

  1. آیا ریز در پوکر به صورت مکرر کار درستی است؟

    خیر زیرا که باعث می شود تا قدرت خود را از دست بدهید.

  2. آيا ریز دادن با ری ریز یکسان است؟

    خیر در ری ریز شما باید شرطی که فرد قبلی به پات اضافه کرده است را مجدد به پات اضافه کنید.

  3. آیا با ریز دادن در این بازی می توان درآمد ثابت داشت؟

    خیر زیرا که شما باید برای برد و کسب سود سیاست کلی قوی داشته باشید تا به سود برسید و این امر امری ثابت نخواهد بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :