یکی از مهم ترین استراتژی هایی که در بازی پوکر یعنی فولد دادن در پوکر است. از این رو با توجه به درخواست کاربران می خواهیم در این مقاله اطلاعات بسیار عالی در مورد این بازی به شما ارائه دهیم. تا بتوانید از این تکنیک در بازی هایتان استفاده کنید و شرط بندی های موفق تری داشته باشید.

فولد دادن در پوکر چیست؟

فولد دادن در پوکر چیست؟

معنی فولد دادن در پوکر یعنی دست انداختن می باشد. از این رو یکی از تکنیک های رایج این بازی می باشد که فقط در سبک چینی آن کاربرد ندارد. در ساده ترین حالت ممکن زمانی که کارت ها توسط دیلر پخش می شود و در این هنگام شما می بینید که کارت مناسبی ندارید. در واقع شانس خود را برای ادامه بازی نمی بینید. در این هنگام باید دست خود را در زمان مشخص دراپ کنید و یا بیاندازید.

آموزش فولد دادن در پوکر

زمانی می توانید از یک تکنیک به خوبی استفاده کنید که آموزش درستی دیده باشید. از این رو در این بخش می خواهیم در مورد اصول فولد دادن در پوکر و آموزش آن در این بازی اطلاعات خوبی به شما ارائه نماییم. از جمله اصول مهم این بازی این است که اگر بیگ بلایند در بازی نیستید، حتما با دست هایی که پیر نیستند و شانس استریت و فلاش کمی دارند فولد دهید. هم چنین در زمانی که به یک نفر ریز در پوکر می دهید و او شما را ری ریز می کند. اگر بلوف زده اید فولد دهید چون حریف به احتمال زیادی چیزی برای ارائه دارد.

بهترین زمان فولد دادن در پوکر

اکثر کاربران در مورد زمان فولد دادن از ما سوال پرسیده اند. بهترین زمان فولد در پوکر این است که در دست خوانی مهارت خوبی پیدا کرده باشید. هم چنین پوکر فیس را در این بازی به راحتی انجام دهید. از این رو پس از تشخیص دست می توانید فولد دهید.

این تکنیک برد تضمینی به همراه دارد؟

یکی از نکات بسیار مهم برای کاربران این است که آیا استفاده از این استراتژی کمک می کند که یک برد تضمینی داشته باشیم یا نه؟ از این رو اگر بتوانید این تکنیک را به درستی یاد بگیرید و هم چنین در زمان مناسب خود استفاده کنید. می تواند نتیجه خوبی هم برای شما داشته باشد. فولد دادن در پوکر یکی از مهم ترین تکنیک هایی است که در این بازی وجود دارد. از این رو افراد حرفه ای از این مهارت در بازی پوکر استفاده می کنند تا بتوانند از آن سود خوبی کسب کنند و نتیجه بهتری کسب کنند.

قوانین فولد دادن در پوکر

در نهایت می خواهیم در مورد مهم ترین و اصلی ترین قوانین فولد دادن در پوکر اطلاعاتی به شما ارائه دهیم. مهم ترین قانون این بازی این است که به هیچ عنوان نباید زود تر از موعد مقرر فولد دهید. زیرا دست دیگر بازیکن های میز ممکن است رو شود. از این رو این قانون بسیار مهم است و بهتر است که شما هم نسبت به این قانون هشیار باشید و از آن در بازی های تان استفاده کنید. تا نتیجه خوبی هم بتوانید کسب کنید.

قوانین فولد دادن در پوکر

سوالات متداول

  1. فولد دادن به چه معنا است؟

    در بازی پوکر یعنی انداختن دست و تسلیم شدن.

  2. آیا با این استراتژی می توان سود خوبی کسب کرد؟

    اگر به درستی از آن استفاده کنید بله برد خوبی می توانید تجربه کنید.

  3. مهم ترین قانون این بازی چه می باشد؟

    در این مقاله در مورد مهم ترین قانون این بازی برای شما صحبت کرده ایم.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :