شرط بندی بازی ولورانت یکی از گزینه های شما برای پیش بینی ورزش های الکترونیکی می باشد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد همراه ما باشید.

بازی ولورانت چیست؟

بازی ولورانت چیست؟

این بازی یک بازی ویدئویی چند نفره رایگان در ژانر تیراندازی اول شخص تاکتیکی است که توسط ریوت گیمز طراحی شده است. در اکتبر ۲۰۱۹ نام این بازی رمز پراجکت آ معرفی شد و در ۲ ژوئن ۲۰ ۲۰ منتشر شد که نسخه کلوز بتا در ۷ آوریل ۲۰۲۰ منتشر شده است. این بازی هنوز نسخه کنسولی ندارد؛ اما از طرف شرکت سازنده وعده داده اند که در صورت موفقیت بازی آن را به پلتفرم های دیگر هم می آورند.

آموزش بازی ولورانت به چه صورت است؟

این بازی یک بازی مهیج و محبوب است. بازی به این صورت می باشد که در ابتدای بازی فرد باید کاراکترهای بازی را انتخاب کند که هر کاراکتر یک قابلیت ویژه خاص خود را دارد.

دو گروه پنج نفره از بازیکنان در مقابل هم قرار می گیرند که یک تیم به عنوان مهاجم و تیم دیگر به عنوان مدافع است که بعد از گذشت ۱۲ راند جای دو تیم با یکدیگر عوض می شود.

تیم مهاجم برای بردن باید بمب بازی را در محلی که تعیین شده است قرار دهد و یا تمام اعضای تیم مقابل را بکشد و تیم مدافع هم باید از گذاشتن بمب در محل توسط تیم مهاجم جلوگیری کند و یا اینکه تمام اعضای تیم مقابل را بکشد.

در ابتدای هر راند مقداری پول به حساب بازیکن ریخته می شود که می تواند آن را برای خرید اسلحه و توانایی و زره استفاده کند.

بازی ولورانت را از کجا دانلود کنیم؟

علاقمندان این بازی ها می توانند با دسترسی به صفحات اینترنتی و جستجوی دانلود این بازی در مرورگر گوگل به این بازی دست پیدا کنند و آن را دانلود کنند.

بازی ولورانت سیستم مورد نیازش چیست؟

این بازی را می توان با یک سخت افزار ضعیف هم اجرا کرد. این بازی توانایی اجرا بر روی انواع سخت افزارها را دارد که هدف استودیو رایت گیمز از این قابلیت این بوده که بیشترین میزان مخاطب را داشته باشد.

بازی ولورانت برای اندروید هم آمده است؟

بازی ولورانت برای اندروید هم آمده است؟

ولورانت موبایل را می توان به عنوان یکی از بهترین بازی های اکشن در گوشی موبایل اندروید معرفی کرد که شباهت زیادی به بازی کانتر دارد.

فقط تفاوت های این بازی در این است که این بازی موبایل اسلحه ها و آیتم ها فضایی می باشند.

بازی ولورانت در ایران آزاد است؟

بازی ولورانت بتا در ایران آزاد نیست و علاقمندان با وی پی ان اقدام به دانلود این بازی کنند.

استریمر های این بازی چه کسانی هستند؟

از جمله معروف ترین استریمرهای معروف بازی ولورانت که یک بازی ویدئویی چند نفره رایگان در ژانر تیراندازی اول شخص تاکتیکی است که توسط ریوت گیمز طراحی شده است می توان به نام هایی چون ایمان آنیس با نام مستعار پو کیمین و لیریک و شراود اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. ژانر بازی ولورانت چیست؟

  ژانر ولورانت، تیر اندازی اول شخص است.

 2. بازی ولورانت در چه تاریخی منتشر شد؟

  این بازی در ۲ ژوئن ۲۰۲۰ منتشر شد.

 3. بازی ولورانت توسط چه کسی ساخته شد؟

  این بازی توسط ریوت گیمز ساخته شد.

 4. بازی ولورانت در سال ۲۰۱۹ در ابتدا با چه نامی معرفی شد؟

  با نام رمز پراجکت A معرفی شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :