اکلاهما سیتی عنوان تیمی می باشد که در رقابت‌ های بسکتبال کنفرانس غرب nba حضور دارد و از تیم‌ های مطرح و شاخص این رقابت‌ ها می‌ باشد که علاقه مندان و طرفداران بسیاری به این باشگاه ورزشی بسکتبال جلب شده اند.

این تیم تا کنون عنوان ها و قهرمانی های بسیاری را در رقابتهای سراسری nba و همچنین رقابت‌های بخش کنفرانس غرب به دست آورده است؛ همین مسئله یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این تیم در بین علاقه مندان به ورزش بسکتبال در سراسر دنیا می باشد. توجه داشته باشید که برای شرط بندی بسکتبال nba روی بازی های اکلاهما سیتی با بونوس 200 درصدی می توانید از لینکی که در دسترس شما قرار داده ام نهایت استفاده را داشته باشید.

تاریخچه تیم اکلاهما سیتی

تاریخچه تیم اکلاهما سیتی

تیم اکلاهما سیتی در سال ۱۹۶۷ بنیانگذاری و تاسیس شد و از آن سال علاقه مندان بسیاری را به ورزش بسکتبال و تیم به خود جذب کرد. این تیم در ابتدای تاسیس خود متعلق به شهر سیاتل بود و نام دیگری داشت؛ اما پس از به وجود آمدن مشکلاتی در حوزه مالی این تیم از این شهر به شهر اکلاهما انتقال یافت.

تیم اکلاهما سیتی چه بازیکنانی دارد؟

در این تیم که یکی از از تیم های nba است بازیکنان مطرحی مشغول به بازی می باشند که از جمله آن ها می توان به جاش گیدی، تری مان و داریوس بازلی اشاره کرد. از این بازیکنان از تیم ها و کشور های خارجی به این تیم پیوستند؛ اما برخی دیگر از رقابت های داخلی به این تیم ملحق شده اند.

پرحاشیه ترین بازی اکلاهما سیتی چه بود؟

تیم اکلاهما سیتی از تیم های موفق در رقابت های بسکتبال کنفرانس غرب می باشد که تا کنون در بازی های بسیاری حضور پیدا کرده است. برخی از این بازی ها با حواشی مختلفی همراه شده اند و گاها برخی از این حواشی تا مدت ها پس از پایان این مسابقات نیز ادامه پیدا کرده است.

این تیم تا کنون در فینال ها و مسابقات حساسی حضور پیدا کرده است که می توان از این فینال ها به عنوان پر حاشیه ترین بازی های این تیم نام برد. رنگ های پیراهن این تیم در تمام رشته های ورزشی تیم های حاضر در بازی های خانگی و خارج از خانه رنگ پیراهن متفاوتی دارند. تیم اکلاهما سیتی نیز در بازی‌ها و رقابت های خانگی خود با رنگ پیراهن سفید و بازی‌ هایی که خارج از خانه برگزار می‌ کند با پیراهن آبی حاضر می‌ شود.

رقیب تیم اکلاهما سیتی

رقیب تیم اکلاهما سیتی

در رقابت های کنفرانس غرب 15 تیم حضور پیدا می‌کند برخی از این تیم‌ها تا کنون به قهرمانی های متعددی دست پیدا کرده اند که از این تیم‌ ها می‌ توان به عنوان رقبای اصلی تیم اکلاهما سیتی نام برد. از میان تیم های حاضر در کنفرانس غرب می‌توان از گلدن استیت و لس آنجلس کلیپرز به عنوان رقبای اصلی تیم اوکلاهاما سیتی نام برد.

اسم قدیمی تیم اکلاهما سیتی چه بود؟

این تیم در ابتدای تاسیس خود با نام سیاتل سوپر سانیکس شناخته و مطرح می شد. اما پس از سال ۲۰۰۸ و بنا به وجود آمدن مشکلاتی این تیم به شهر اکلاهما سیتی منتقل شد و با همین نام نیز عنوان می شود.

سرمربی فعلی تیم اکلاهما سیتی چیست؟

در این فصل از رقابت‌ها هدایت این تیم به عهده آقای Billy Donovan می باشد.

چه بازیکنان قدیمی معروفی در این تیم حضور داشته اند؟

در این تیم بازیکنان مطرح و معروف ای در گذشته مشغول به فعالیت و بازی بودند که از جمله آن ها می توان به استیون آدامز اشاره کرد.

آخرین بازی تیم اکلاهما سیتی با کجا بود؟

این تیم در آخرین دیدار خود به مصاف تیم راکترز رفته است که مغلوب این تیم شده است.

این تیم چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این تیم تا کنون ۱۱ قهرمانی در رقابت‌ های کنفرانس غرب را به دست آورد.

اخبار اکلاهما سیتی را از کجا دنبال کنیم؟

اخبار اکلاهما سیتی را از کجا دنبال کنیم؟

اخبار این تیم مطرح و محبوب رشته ورزشی بسکتبال را می توان از سایت های خبری ورزشی مختلف دنبال کرد.

این تیم چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

این تیم تا کنون یک بار سابقه قهرمانی در این رقابت‌ ها را در کارنامه دارد. در سال ۱۹۷۹ این تیم موفق به کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها شده است.

سوالات متداول

 1. سرمربی فعلی تیم اکلاهما سیتی کیست؟

  در این فصل از رقابت‌ ها هدایت این تیم به عهده آقای Billy Donovan می باشد.

 2. این تیم چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

  این تیم تا کنون یک بار سابقه قهرمانی در این رقابت‌ها را در کارنامه دارد. در سال ۱۹۷۹ این تیم موفق به کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها شده است.

 3. اخبار اکلاهما سیتی را از کجا دنبال کنیم؟

  اخبار این تیم مطرح و محبوب رشته ورزشی بسکتبال را می توان از سایت های خبری ورزشی مختلف دنبال کرد.

 4. این تیم چه افتخاراتی کسب کرده است؟

  این تیم تا کنون ۱۱ قهرمانی در رقابت‌های کنفرانس غرب را به دست آورد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :