نغمه مقصودلو که فرزند فریده واثق است به عنوان خواهر امیرحسین مقصودلو شناخته می‌ شود که امیرحسین در صفحات مجازی به عنوان امیر تتلو شناخته می شود که این روزها حاشیه‌ های بسیار زیادی را در ارتباط با خود دارد و همین حاشیه ها باعث جذب مخاطبان بسیار زیادی برای او و خانواده او شده است. این هنرمند به عنوان هنرمند رسمی کشور ایران شناخته می‌ شود و او در عکاسی و هنرهای تجسمی فعالیت بسیار زیادی داشته و در این رشته به عنوان یک فرد موفق و هنرمند شناخته می شود و همچنین در جشنواره بین المللی شرکت کرد و توانست جایزه ای را برای خود ثبت کند.

نغمه مقصودلو کیست؟

نغمه مقصودلو کیست؟

بیوگرافی این هنرمند به این صورت است که او متولد ایران و در شهر تهران است که ملیت ایرانی دارد؛ اما در ارتباط با سال تولد او اطلاعاتی در دست نیست و همواره طلاعات بسیار کمی را از خود و زندگی خود در فضای مجازی به اشتراک می‌ گذارد. اما به نظر می‌ رسد که در دهه سوم زندگی خود فعالیت می‌ کند و توانسته به عنوان یک فرد موفق شناخته شود و علاوه بر برادرش از حاشیه‌ ها دور شود. او همچنین با فعالیت خود در حوزه هنرهای تجسمی و فعالیت خود در رشته عکاسی توانسته به عنوان یکی از هنرمندان در ایران شناخته شود و علاوه بر برادر خود و خانواده اش سعی کرده از حاشیه‌ ها دور شود و همواره به عنوان یک فرد موفق توانسته از جشنواره بین المللی جایزه‌ ای را کسب کند و این طور به نظر می‌ رسد که توانسته درآمد خوبی را هم از این را به دست آورد.

پیج اینستاگرام نغمه مقصودلو چیست؟

این فرد فعال و هنرمند در صفحات مجازی مختلف فعالیت دارد که او در اینستاگرام دارای پیجی است و هواداران و طرفداران بسیار زیادی دارد که توانسته با به اشتراک گذاری پست های بسیار زیادی از خود همواره به یک فرد محبوب تبدیل شود و آدرس پیج اینستاگرام نغمه خواهر امیر تتلو به صورت naghmeh_maghsoudlou است که او در حدود ۹۴ هزار دنبال کننده و مخاطب دارد و تعداد پست های او به بیشتر از ۱۰۰۰ عدد می‌ رسد که بیشتر عکس‌ های او از هنر او که عکاسی است وجود دارد. علاوه بر این که این روزها خانواده او مادر و برادرش در صفحات مجازی توانستند حاشیه های بسیار زیادی را برای خود به دست آورند و همواره از این حاشیه ها دور بوده و به عنوان یک فرد کم حاشیه و هنرمند شناخته می شود که مردم هم بازخورد خوبی را نسبت به او دارند.

نسبت تتلو با نغمه مقصودلو چیست؟

نسبت تتلو با نغمه مقصودلو چیست؟

این روزها با توجه به جنجال های بسیار زیادی که تتلو در صفحات مجازی برای خود به وجود آورده و همواره به عنوان یک فرد تحت تعقیب شناخته می شود باعث ایجاد حاشیه های بسیار زیادی برای خود و خانواده‌ اش شده است. به نظر می رسد که نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو است و همواره در گذشته فعالیت و ارتباط خوبی را با او داشته است. اما با گذشت زمان و اینکه این هنرمند توانست یک هنرمند رسمی در کشور انتخاب شود از حاشیه هایی که در ارتباط با برادرش بوده دور شده تا بتواند در کارش و فعالیت خود به عنوان یک فرد موفق باقی بماند.

واکنش نغمه مقصودلو به دستگیری امیر تتلو چه بود؟

نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو در جهت دستگیری برادر خود ابراز نگرانی کرد و مدعی شد که هر کاری می کند تا برادرش آزاد بشود. مدتی پیش در جهت دستگیری امیر تتلو افراد زیادی به این خبر واکنش نشان دادند. در ابتدا برخی افراد گمان داشتند که شایعه ای بیش نیست و برای ایجاد جنجال چنین ادعاهایی وجود دارد.

به هر حال بعد از یه هفته مشخص شد که این رپر واقعا دستگیر و به ایران منتقل شده است. اعضای خانواده امیر تتلو همه برای او نگران بودند و در این رابطه صحبت های زیادی کرده اند. در این بین اما نغمه خواهر تتلو در جهت آزادی برادر خود گاهی تلاش می کند و مدعی می باشد که برادرش باید آزاد بشود.

بسیاری از افراد می دانند که نغمه مقصودلو معمولا از دخالت در حواشی مرتبط با برادرش خودداری می‌ کند. با این حال در زمان دستگیری تتلو واکنش‌ هایی از سوی او مشاهده شده است. نغمه در استوری‌ های اینستاگرام خود به حمایت از برادرش پرداخته و گاهی اخباری را در رابطه با او به اشتراک می گذارد. با این وجود باز هم نغمه با توجه به نگرانی هایی که دارد فعالیت زیادی در صفحه شخصی اش نمی کند.

در مقابل خواهر دیگر امیر تتلو یعنی نسیم مقصودلو در این زمینه فعال‌ تر است. او به طور مداوم پست‌ ها و استوری‌ هایی در مورد تتلو منتشر می‌ کند و به تازگی در استوری خود از وضعیت خوب برادرش خبر داده است. برای کسانی که به دنبال اطلاعات دقیق‌ تر و معتبر تر در مورد امیر تتلو هستند توصیه می‌ شود که پیج‌ های نغمه و نسیم مقصودلو در اینستاگرام را دنبال کنند.

نغمه مقصودلو در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

نغمه مقصودلو در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

نغمه مقصودلو نیز همانند برادر خود هنرمند می باشد و در زمینه عکاسی نیز فعالیت دارد. نغمه معمولا در صفحه اینستاگرامش تصاویری که توسط او گرفته شده است را منتشر می کند تا از این طریق هنر خود را با مخاطبانش به اشتراک بگذارد.

مدتی پیش خبرهایی منتشر شد که نشان می داد نغمه تصمیم دارد در زمینه خوانندگی فعالیت کند. در پی این ماجرا مخاطبانش منتظر پخش آهنگ نغمه مقصودلو بودند اما وی در استوری اینستاگرام خود اعلام کرد که چنین موضوعی حقیقت ندارد. او معتقد است که استعدادی در زمینه خوانندگی نداشته و بیشتر به عکاسی علاقه مند می باشد.

عکس نغمه مقصودلو

این فرد معروف همواره عکس های بسیار زیادی را از خود در صفحات مجازی به اشتراک می‌گذارد که مردم هم با مشاهده این عکس ها بازخورد بسیار خوبی را نسبت به خود دارند و همواره از او حمایت و طرفداری می کنند. برای مشاهده عکس های نغمه مقصودلو می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جست و جو کردن نام او عکس‌ هایش را مشاهده کنیم و همچنین می توانیم با مراجعه به پیج اینستاگرام او و دنبال کردنش عکس های او را که در حالت های مختلف از خود به اشتراک گذاشته را مشاهده کنیم.

همچنین او در پیج اینستاگرام خود عکس های بسیار زیادی را به صورت هنری گرفته و به اشتراک گذاشته که مردم هم بازخورد بسیار خوبی را نسبت به او دارند و همواره از او طرفداری می‌ کنند. با وجود اینکه برادر او امیر تتلو (مدیر سایت تتل بت) است تاثیری بر روی موفقیت و شهرت او نداشته است و همواره او به یک هنرمند رسمی تبدیل شده است.

نغمه مقصودلو چه حاشیه هایی داشته است؟

این فرد محبوب و مشهور این چنین به نظر می‌ رسد که سعی کرده با توجه به این که برادرش به عنوان امیر تتلو که حاشیه‌ های بسیار زیادی را به دنبال خود دارد و دست به فحاشی به مردم زده است دوری کند. مادر او فریده واثق هم که با حمایت از تتلو توانسته حاشیه‌ هایی را به دنبال خود داشته باشد اما این فرد تمام تلاشش را کرده که از این حاشیه‌ ها دور باشد و بتواند در حوزه هنرهای تجسمی در ایران و هم در رشته عکاسی فعالیت خوبی را داشته باشد و به عنوان یک هنرمند شناخته شود.

اما باز هم با وجود اینکه او خواهر این خواننده معروف است که همواره حاشیه‌ هایی را به دنبال خود دارد و با توجه به فعالیت خود در صفحات مجازی و تبلیغات مختلف در پیجش همواره حاشیه‌ هایی را به دنبال خود داشته است اما او باز هم این حاشیه‌ ها را قبول ندارد. حاشیه دیگر مربوط به او به علت دستگیری خواهرش که شغل خوانندگی را داشته است باعث تاثیر بر روی این فرد شده است.

شغل نغمه مقصودلو چیست؟

همان طور که گفته شد این فرد با توجه به اینکه از کودکی خود علاقه بسیار زیادی به عکاسی و هنرهای تجسمی داشته است فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده و به عنوان یکی از افراد موفق و هنرمند در این حوزه شناخته می‌ شود. او توانست در یک جشنواره بین المللی جایزه ای را کسب کند و این موضوع او را از حاشیه هایی که خانواده‌اش به دنبال دارند دور کرده است. علاوه بر این در صفحات مجازی خودش در اینستاگرام تبلیغات مختلف را انجام می‌ دهد که با این تبلیغات توانسته درآمدی را هم به دست آورد اما شغل اصلی او که فعالیت در حوزه عکاسی و هنرهای تجسمی است.

همسرش این شخص کیست؟

همسرش این شخص کیست؟

اطلاعات زیادی در ارتباط با اینکه همسر این فرد کیست در صفحات مجازی وجود ندارد اما همواره حاشیه‌ های بسیار زیادی وجود دارد که نشان می‌ دهد این فرد با افراد مختلفی در ارتباط است؛ اما این هنرمند این خبر را تکذیب کرده و این را به اشتراک گذاشته که ازدواج نکرده است و قصد ازدواج را هم ندارد و از شرایط زندگی فعلی خود رضایت دارد.

آیا نغمه مقصودلو آهنگ خوانده است؟

این هنرمند شناخته شده در میان مردمان ایران در حوزه عکاسی و هنرهای تجسمی فعالیت بسیار زیادی را دارد که توانسته در این حوزه‌ ها موفق شود و جوایزی را برای خود کسب کند. او تا کنون آهنگی را نخوانده اما دابسمش های مختلفی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است و خواهر نغمه که نسیم نام دارد آهنگی را خوانده و به نظر می‌ رسد که بازداشت شده است.

واکنش امیر تتلو به خوانندگی خواهرش چه بود؟

با توجه به این که خواهر تتلو آهنگی را خوانده و در صفحات مجازی به اشتراک گذاشته بود و به دست پلیس دستگیر شد. اما امیر تتلو واکنش خاصی را نسبت به این قضیه نشان نداد و این طور به نظر می‌ رسد که او دیگر رابطه خوبی را با خواهران خود ندارد .همواره نغمه مقصودلو سعی کرده که از برادرش و حاشیه‌ های او دور باشد. زیرا به عنوان یک هنرمند ایرانی شناخته می‌ شود که توانسته جایگاه خوبی را در کشور ایران برای خود به دست آورد.

آیا این شخص فرزند دارد؟

با توجه به اینکه حاشیه های بسیار زیادی برای افراد موفق به وجود می آید داشتن فرزند این هنرمند حاشیه ای بود که در صفحات مجازی سر و صدا به پا کرد. اما او این خبر را تکذیب کرد و این را ذکر کرد که ازدواج نکرده و فرزندی را هم ندارد و از شرایط زندگی خود رضایت کافی را دارد.

نغمه مقصودلو چه فیلمی را کارگردانی کرده است؟

نغمه مقصودلو چه فیلمی را کارگردانی کرده است؟

این هنرمند با فعالیت خود در صفحات مجازی و همچنین در حوزه هنرهای تجسمی و عکاسی توانسته جایگاه خوبی برسد و به نظر می‌ رسد که در فیلمی به نام کوتاه شنل که کارگردانی اش را به عهده گرفته بود و این فیلم توانست بازخورد خوبی را در میان مردم را داشته باشد.

چرا خواهر تتلو ازدواج نکرده است؟

نغمه مقصودلو دومین خواهر امیر تتلو در حال حاضر مجرد می باشد و ازدواج نکرده است. وی تلاش دارد چنین موضوعی را برای مخاطبان خود روشن کند چرا که معمولا حواشی در رابطه با ازدواج او وجود دارد. بر خلاف نغمه، خواهر بزرگتر امیر تتلو یعنی نسیم متاهل است و فرزندی دارد.

نغمه مقصودلو که در زمینه عکاسی فعالیت می کند به دلیل حرفه‌ ای و دقیق بودن در زمینه هنری خود با افراد زیادی همکاری کرده است. علی‌ رغم حواشی متعددی که در اطراف امیر تتلو وجود دارد نغمه هیچ وقت خود را درگیر این مسائل نکرده و تمرکزش را بر روی زندگی حرفه‌ ای و شخصی خود گذاشته است. او زندگی آرام و بی‌ دردسری داشته و روحیاتش مخالف رفتارهایی است که از برادرش تتلو دیده می شود.

در مورد زندگی شخصی نغمه اطلاعات زیادی منتشر نشده و او درباره روابط شخصی اش از جمله دوست‌ پسرها یا روابط گذشته خود صحبتی نداشته است. نغمه به عنوان یک شخصیت بی‌ حاشیه و کم‌ فعالیت در فضای مجازی شناخته می‌ شود، بنابراین جزئیات زیادی از زندگی شخصی او در دسترس نیست.

تنها اطلاعاتی که به صورت آشکار موجود می باشد وضعیت مجرد بودن او است. امیر تتلو در گفتگوهای خود بارها اشاره کرده است که خواهرش نغمه همراه با مادرشان زندگی می‌ کند و مجرد است. این در حالی است که نسیم خواهر بزرگتر آن‌ ها ازدواج کرده و صاحب فرزندی نیز می باشد.

نغمه مقصودلو کجا زندگی می کند؟

نغمه مقصودلو کجا زندگی می کند؟

نغمه مقصودلو یک شخصیت آرام و به دور از حواشی است و برخلاف دیگر اعضای خانواده اش دنبال زندگی جنجالی و پر سر و صدا نمی باشد. او خود را درگیر ماجراهای خانواده نمی کند و علاقه‌ ای به فضای مجازی نیز ندارد. نغمه فقط در حوزه کاری خود در اینستاگرام فعال است و گاهی ویدیوهایی از آهنگ‌ های برادرش را به اشتراک می‌ گذارد اما به طور کلی در فضای مجازی فعالیت چشمگیری ندارد.

او در تهران زندگی می‌ کند و از کودکی در این شهر بزرگ شده است. نغمه و مادرش همچنان در تهران ساکن هستند و بر خلاف خواهر و برادرش تمایلی به تغییر محل زندگی خود ندارد.

خواهر تتلو در یوتیوب هم فعالیت می کند؟

نغمه مقصودلو نیز همانند بسیاری از افراد معروف در یوتیوب فعالیت می کند و کانال خود را دارد. در واقع یوتیوب به عنوان یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌ های اینترنتی شناخته می‌ شود. این برنامه فرصت خوبی را برای افراد مختلف در جهت کسب درآمد از طریق تولید محتوا فراهم می کند. این روزها مردم استفاده بیشتری از یوتیوب دارند به‌ ویژه پس از آن که امیر تتلو هنرمند معروف این برنامه را ترویج داد. بنابراین طبیعی است که خواهران این رپر نیز در چنین فضایی فعالیت داشته باشند.

نغمه در یوتیوب بیشتر محتواهای مرتبط با عکاسی و فیلمبرداری های خود را به اشتراک می گذارد. نغمه در پیج اینستاگرام و کانال یوتیوب تمرکز اصلی خود را بر روی شغلش قرار داده‌ است. البته باید بگوییم که او گاهی اوقات ویدیوهایی از کنسرت‌ ها و اجراهای امیر تتلو را نیز به اشتراک می‌ گذارد.

یکی از جالب‌ ترین محتواهای به اشتراک گذاشته شده توسط نغمه ویدیویی از بازی مادرش در سال 1372 در جشن پروانه است. این ویدیو در کانال یوتیوب او بسیار محبوب شده چرا که مادر نغمه در این فیلم نقش یک پروانه را اجرا می‌ کند و در آن زمان بسیار جوان‌تر بوده است. در واقع نغمه این فیلم را به دلیل محتوای آموزنده و زیبایی که دارد در یوتیوب خود منتشر کرده و با نظرات خوبی از سمت مخاطبانش رو به رو شده است.

برای دسترسی به کانال یوتیوب خواهر امیر تتلو کافی است نام نغمه مقصودلو را به زبان انگلیسی در یوتیوب وارد کنید. از این طریق می‌ توانید به کانال رسمی او دسترسی داشته و با دنبال کردن او تازه‌ ترین پست‌ ها و ویدیوهای منتشر شده توسط نغمه را مشاهده بکنید. این کانال یک منبع عالی برای علاقه مندان به عکاسی و فیلمبرداری است و همچنین برای طرفداران امیر تتلو نیز جذابیت‌ های خاص خود را دارد.

سوالات متداول

 1. آیا نغمه مقصودلو از شرایط خود در ایران رضایت دارد؟

  با توجه به جایگاه خوبی که در ایران دارد و توانسته درآمد خوبی را هم بدست آورد به عنوان یک فرد موفق شناخته می شود و رضایت کافی را در زندگی خود دارد.

 2. عمده فعالیت نغمه مقصودلو در کدام حوزه است؟

  این فرد توانا در حوزه‌ های مختلف فعالیت داشته اما حوزه ای که از سنین جوانی به آن مشغول بوده فعالیت در حوزه هنرهای تجسمی بوده که توانسته جوایزی را در این حوزه به دست آورد.

 3. آیا او به خارج از کشور مهاجرت کرده است؟

  این هنرمند به عنوان یک فرد ایرانی شناخته می‌ شود و در کشور ایران زندگی می‌ کند.

 4. آیا توانسته در ایران به عنوان یک هنرمند شناخته شود؟

  او با توجه به استعداد خود و فعالیت در حوزه های مختلف توانسته به عنوان یک هنرمند رسمی در ایران شناخته شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :