فریده واثق نام فردی است که دارای سه فرزند به نام امیرحسین، نسیم و نغمه مقصودلو است. این روزها امیرحسین به عنوان امیر تتلو شناخته می شود که توانسته با فعالیت خود در فضای مجازی همواره حواشی های بسیار زیادی را به دنبال خود داشته باشد. این فرد که به عنوان مادر او شناخته می شود، همواره او را حمایت می کند. این فرد به نظر می‌ رسد که به تازگی به تنهایی زندگی می‌ کند و علاوه بر این که پسرش به عنوان یک فرد پرحاشیه در فضای مجازی شناخته می‌ شود خود او هم حاشیه‌ های بسیار زیادی را به دنبال خود دارد. از این رو در این مقاله به معرفی کامل او پرداخته ایم.

فریده واثق کیست؟

فریده واثق کیست؟

اطلاعات زیادی از این فرد در صفحات مجازی و گوگل وجود ندارد. اما همواره او در فضاهای مجازی فعالیت می کند و به عنوان یکی از افراد پرحاشیه و سن بالا با ملیت ایرانی شناخته می‌ شود که مادر امیر تتلو (مدیر سایت تتل بت) است. شغل قبلی او رقصندگی بوده است و در این حوزه فعالیت بسیار زیادی را داشته است. اما اکنون اطلاعات زیادی را از خود و شغلش در صفحات مجازی به اشتراک نمی‌ گذارد. او این روزها با تبلیغات فراوان در صفحات مجازی و اینستاگرام توانست درآمدی را هم به دست آورد.

پیج اینستاگرام فریده واثق چیست؟

این فرد با توجه به حاشیه های بسیار زیادی که در ارتباط با پسر خود دارد. او با استفاده از شهرت پسر خود در صفحات مجازی فعالیت می‌ کند و مردم هم او را در صفحه اینستاگرامش دنبال می‌ کنند. آدرس پیج اینستاگرام او به صورت faride_vasegh است. بیشتر پست‌ های او از پسرش است. این چنین به نظر می‌ رسد که او توانسته مخاطبان زیادی را به علت شهرت پسر خود در فضاهای مجازی برای خود به دست آورد.

عکس فریده واثق

عکس فریده واثق

برای مشاهده عکس های او می توانید به گوگل مراجعه کنید و با جستجو کردن نام او عکس هایش را مشاهده کنید. او همچنین با وجود جراحی‌ های زیبایی توانسته چهره خود را جوان و زیبا کند. لازم به توجه است که بسیاری از طرفدارانش او را به علت حاشیه هایش و همچنین فعالیت اش در فضاهای مجازی دنبال می‌ کنند.

نسبت فریده واثق با امیر تتلو چیست؟

فریده مادر امیر تتلو است و با فعالیت بسیار زیاد خود در صفحات مجازی و شهرت پسر خود توانسته به مخاطبان بسیار زیادی دست پیدا کند. او در پیج اینستاگرامش عکس های بسیار زیادی را از تتلو به اشتراک گذاشته که بسیاری از مردم هم که طرفداران تتلو هستند بازخورد بسیار خوبی را نسبت به عکس‌ های او داشته اند.

فریده واثق چند فرزند دارد؟

همان طور که گفته شد این فرد پرحاشیه دارای سه فرزند است. او یک فرزند پسر و دو دختر دارد. پسرش در حوزه خوانندگی و مدیریت سایت شرط بندی فعالیت بسیار زیادی دارد و خارج از کشور زندگی می‌ کند. یکی از دخترهای او در حوزه خوانندگی و دیگر دخترش در حوزه عکاسی فعالیت بسیار زیادی را دارد.

فریده واثق چه حاشیه هایی داشته است؟

فریده واثق چه حاشیه هایی داشته است؟

این فرد پرحاشیه همواره توانسته است با ایجاد حاشیه بسیار زیاد برای خود دنبال کننده های بسیار زیادی را به دست آورد. همچنین نیمی از شهرت خود را به علت شهرت پسرش که این روزها حاشیه‌ های بسیار زیادی دارد به دست آورده است. مدت زمانی فریده واثق این را در صفحات اینستاگرام خود منتشر کرده بود که می‌ خواهد هم پای نوید محمدزاده در فرش قرمز قدم بردارد. همچنین حاشیه دیگر او مربوط به این است که پسرش امیر حسین مقصودلو در یکی از پست های اینستاگرامی اش مادر خود را تمسخر کرده بود و حرف های زشت بسیاری را به او نسبت داد که این باعث ایجاد حاشیه های بسیار جدی برای هر دوی این ها شد.

شغل فریده واثق چیست؟

در گوگل و دیگر صفحات مجازی این اطلاعات وجود دارد که در گذشته شغل رقصندگی را داشته است و با فعالیت بسیار زیاد خود در این حوزه توانسته مشهور شود. اما بعد از مدتی با فعالیت و شهرت پسر خود تصمیم به فعالیت در فضای مجازی را گرفت و در فضای مجازی فعالیت بسیار زیادی را دارد. علاوه بر آن با توجه به تبلیغاتی که در پیج اینستاگرام خود انجام می دهد توانسته درآمد خوبی را هم بدست آورد.

حمایت فریده واثق از امیر تتلو

حمایت فریده واثق از امیر تتلو

این فرد با توجه به اینکه بیش از نیمی از هواداران خود را از طریق شهرت پسرش به دست آورده و همواره طرفداران او از طرفداران پسرش هستند سعی کرده که حمایت خود را از پسرش در صفحات مجازی نشان دهد و عکس های بسیار زیادی را از فرزندش در صفحات مجازی به اشتراک می‌ گذارد و همواره این را ذکر کرده که او را بسیار دوست دارد و همواره برای دیدنش لحظه شماری می کند و همچنین آهنگ های بسیار زیادی از پسرش را در پست ها و استوری های خود نشان می دهد. همچنین به نظر می‌ رسد که او شهرت خود را به وسیله شهرت پسرش به دست آورده است.

دیده شدن فریده واثق در دادگاه تتلو

اخیرا عکس های فریده واثق مادر امیر تتلو در دادگاه مربوط به تخلفات این هنرمند منتشر شده اند و مشخص می باشد که وی در کنار پسرش قرار دارد و سعی می کند که از او محافطت بکند. بعد از این دادگاه فریده واثق اطلاعاتی در رابطه با شرایط و وضعیت تتلو در اختیار مخاطبانش قرار داد و سعی دارد که آن ها را از اوضاع این هنرمند مطلع سازد. همچنین باید بگوییم که عکس های فریده واثق و نغمه مقصودلو در کنار تتلو به صورت گسترده در سوشال مدیا موجود می باشند و با یک جست و جو ساده می توانید همه آن ها را مشاهده بکنید.

وکیل این شخص برای امیرحسین مقصودلو چه کسی است؟

وکیل این شخص برای امیرحسین مقصودلو چه کسی است؟

با توجه به صحبت های فریده واثق در رابطه با امیر تتلو مشخص شده که وی وکیلی بسیار حرفه ای برای پسر خود گرفته است و مدعی می باشد که به کمک این وکیل قطعا فرزندش آزاد خواهد شد. به هر حال او سعی دارد تتلو را حمایت کند و کاملا مشخص می باشد که در این مسیر تمام تلاش خود را می کند. همچنین لازم است بدانید که وکیل امیر تتلو تا کنون در رابطه با این هنرمند صحبت هایی داشته و مدعی شده که هنوز حکم قطعی او صادر نشده است. در واقع اخیرا حواشی در رابطه با اعدام تتلو منتشر شده و این وکیل تلاش دارد که به چنین حواشی پایان بدهد.

فریده واثق در کنسرت امیر تتلو

اگر اینستا فریده واثق را دنبال کنید متوجه خواهید شد که او علاقه زیادی به پسر خود یعنی امیر تتلو دارد و حتی یک بار در کنسرت او نیز حضور پیدا کرده است. در واقع این خانم با توجه به بی احترامی هایی که تتلو به او کرده است، باز هم تلاش دارد این خواننده را حمایت کند. به هر حال ویدیوها و تصاویر زیادی از فریده واثق در کنسرت تتلو موجود می باشد و می توانید با جست و جو در یوتیوب به تماشای آن ها بنشینید.

دلیل فحاشی امیر تتلو به مادرش چه بود؟

مدت ها قبل امیر تتلو در یک پست اینستاگرامی خود فحاشی بسیار زیادی را نسبت به مادر خود داشت. اما اطلاعات کاملی نسبت به این که چرا این کار را انجام داده است وجود ندارد. به نظر می‌ رسد که بعد از مدتی رابطه آن ها با یکدیگر درست شد و مادرش عکس های بسیار زیادی را از او در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

فیلم رقص فریده واثق را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم رقص فریده واثق را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که شغل قبلی فریده واثق که رقصندگی بوده است همواره ویدیوها و عکس هایی از او در صفحات مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب و همچنین گوگل وجود دارد. برای مشاهده آن ها می توانید با جست و جو کردن نامش و همچنین با مراجعه به این صفحات و سرچ کردن نام رقص های او، آن ها را مشاهده کنید.

همسر این شخص کیست؟

با توجه به این که همسر این فرد فوت کرده است اطلاعات زیادی از آن در گوگل و صفحات مجازی در دسترس نیست. لازم به ذکر است که او اطلاعات بسیار زیادی را از خود و زندگی اش در فضاهای مجازی به اشتراک نمی‌ گذارد. اما عکس های بسیار زیادی را از فرزند خود با نام تتلو به اشتراک می‌ گذارد و همواره از او حمایت و طرفداری می کند.

اصالت این شخص به کجا باز می گردد؟

اصالت این شخص به کجا باز می گردد؟

فریده واثق در تهران به دنیا آمده است و اکنون نیز در این شهر زندگی می کند. وی بارها در رابطه با دلیل خود برای این که چرا مهاجرت نمی کند صحبت کرده و مدعی شده که صلاح می داند در ایران بماند و از بودن در کنار آشنایان خود خوشحال است. این چهره معروف تا کنون تجربه سفرهای زیادی را داشته و گفته می شود که گاهی به ترکیه می رفته تا امیر تتلو را ببیند اما دوباره به ایران بازگشته است. در واقع مادر امیر تتلو مدعی می باشد که هر فردی باید در کشور خود به زندگی اش ادامه بدهد.

او همچنین بیان می کند که تتلو نیز همیشه تلاش کرده تا بتواند مجوز بگیرد و در کشور خود آثارش را در اختیار مخاطبان قرار بدهد. به هر حال اما این خواننده موفق نشد که به صورت رسمی در ایران فعالیت کند و به ترکیه رفت. اکنون اما بنابه دلایلی دوباره به ایران بازگشته اما در زندان می باشد. به هر حال برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در رابطه با فریده واثق و فرزندانش حتما اینستاگرام وی را دنبال کنید.

فریده واثق در جشن پروانه ها

مدتی پیش نغمه مقصود لو ویدیویی از مادر خود در یوتیوب منتشر کرد که در رابطه با برنامه ای قدیمی به نام جشن پروانه ها بود. در این کلیپ مشخص است که فریده واثق مادر تتلو نیز در حال اجرا می باشد و به نوعی یک تئاتر کودکانه را مدیریت می کند. نغمه در رابطه با این ویدیو نوشت حتی طراحی لباس ها نیز بر عهده مادرم بوده است و من واقعا به داشتن او افتخار می کنم.

به هر حال مدتی این ویدیو وایرال شد و مخاطبان تتلو متوجه شدند که تمام اعضای خانواده این خواننده همانند او هنرمند می باشند و در فعالیت های مختلف هنری نیز حضور داشته اند. برای دیدن این ویدیو می توانید به کانال یوتیوب نغمه مقصود لو مراجعه کنید. گفته می شود این تئاتر یکی از زیباترین برنامه های مربوط به کودکان بوده که سال ها قبل اجرا شده است.

سوالات متداول

 1. آیا این فرد پرحاشیه از درآمد خود رضایت دارد؟

  این چنین به نظر می‌ رسد که با توجه به فعالیت خود و تبلیغات مختلف در اینستاگرامش توانسته درآمد خوبی را به دست آورد.

 2. عمده فعالیت فریده واثق در کدام حوزه است؟

  او در حال حاضر در فضای مجازی فعالیت بسیار زیادی را دارد اما در گذشته در حوزه رقصندگی فعالیت داشته است.

 3. آیا فریده واثق تمام شهرت خود را از شهرت پسرش به دست آورده است؟

  بیش از نیمی از شهرت خود را به وسیله شهرت پسرش بدست آورده است. اما دیگر شهرت خود را به وسیله فعالیتش در صفحات مجازی به دست آورده است.

 4. آیا این فرد در خارج از کشور زندگی می‌ کند؟

  این طور به نظر می‌ رسد که این فرد با دختران خود در داخل ایران زندگی می‌ کند و همواره برای دیدار با پسرش به خارج از کشور می رود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :