در ادامه آموزش بازی پوکر جیمی گلد Jimmy Gold نخستین فرد تاریخ دنیای پوکر می باشد که توانسته جایزه ویژه 12 میلیون دلاری را برنده شود. او یکی از با استعداد ترین پوکرباز محسوب می شود که به گفته خودش هرگز دوست نداشته در هیچ بازی و مسابقه ای بازنده باشد. زمانی که او در مسابقه ای شرکت می کند حریفان را وادار می کند تا تمام استک های خود را وارد بازی کنند. مهارت او به حدی است که می تواند به راحتی تصمیم بگیرد که چه زمانی از بازی کنار برود تا از ضرر بیشتر جلوگیری کند. همچنین این قمار باز در کارهای خیریه نیز فعالی دارد و برای اطلاع بیشتر در مورد این بازیکن با ادامه مقاله همراه باشید.

جیمی گولد پوکر باز حرفه ای

جیمی گلد پوکر باز حرفه ای

در مورد بیوگرافی جیمی گلد در فضای مجازی اطلاعات چندانی منتشر نشده است اما همه می دانید که او یکی از برترین بازیکنان جهان محسوب می شود. وی در دوران حرفه ای خود موفق شده تا به دستاوردهای بسیاری دست یابد و استراتژی های منحصر به فرد خود را داشت. مهارت و استعداد او در پوکر بسیار بالا بود تا حدی که موفق به برنده شدن 12 میلیون دلار به صورت نقدی شد. او تنها بازیکن جهان محسوب می شود که به این مهم دست یافته است. زمانی که پوکر بازی می کرد به حدی در آن محو می شد که نمی دانست زمان چطور می گذرد و بارها پیش آمده که 24 ساعت به طور مداوم بازی می کرد.

جیمی گلد قهرمان تورنمنت 2006 WSOP

بازی پوکر جیمی گلد در سال 2006 بسیار دیدنی بود. در آن سال نخستین حضور خود را در مسابقات جهانی تجربه می کرد. او در نخستین حضور خود توانست تنها دستبند دوران حرفه ای خود را کسب کند که به همین دلیل چشم طرفداران بسیاری را از سایر نقاط جهان به خود جلب کرد. هر چند که دیگر موفق به تکرار چنین موفقیتی نشد اما با شرکت در مسابقات دیگر جایزه های زیادی را برنده شد. وی در کنار بازی پوکر در برنامه های تلویزیونی به عنوان گرداننده و مجری فعالیت می کند. در واقع شما هم می توانید مثل این قهرمان به سایت شرط بندی با تورنمنت مراجعه کنید و شاهد سود های میلیونی باشید.

دستبند قهرمانی جیمی گلد

اما او در ابتدا پوکر باز رسمی نبود و در مسابقات شرکت نمی کرد. در سال 2006 دو پوکر باز ماهر به نام های کریس مانیمیکر و جانی چان به او پیشنهاد همکاری برای ساخت برنامه ای در مورد مسابقات جهانی دادند. سپس بعد از ساخت این برنامه و اطلاعاتی که کسب کرده بود به شرکت در آن علاقمند شد و هر ساله در آن شرکت می کرد. وی در سال 2005 بود که اولین پیروزی خود را تجربه و 45 هزار دلار جایزه نقدی آن مسابقات را به جیب زد. یک سال بعد از آن در مسابقات جهانی شرکت و 12 میلیون دلار را از میدان مسابقات بیرون کشید. همچنین او 300 هزار دلار دیگر را از بازی هایی که با هدف کمک به نیازمندان برگزار می شد، برنده شده است.

عکس های گولد قهرمان

عکس های گلد قهرمان

برخی از افراد برای جمع آوری اطلاعات در مورد جیمی گلد ویکی پیدیا را زیرو رو می کنند اما در این سایت نیز اطلاعات چندانی به فارسی در مورد این بازیکن وجود ندارد. در حال حاضر تصاویری از او در اینترنت است که در حال بازی پوکر می باشد. درست پس از آنکه توانست جایزه ویژه 12 میلیون دلاری مسابقات جهانی را برنده شود، عکس هایش در اینترنت منتشر شد و طرفدارانش به سرعت آنها را دست به دست می کردند. او بدون شک یکی از برترین قماربازان تاریخ محسوب می شود که تا به حال یک بار دستبند طلایی این مسابقات را برنده شده است. استراتژی های او در مسابقات مختلف بی نظیر بوده است و طوری بازی می کرد تا حریفان مجبور به عکس العمل می شدند و تمام استک های خود را وارد بازی می کردند.

جیمی گولد در مجله های پوکر

جیمی گلد در مجله های پوکر

مجله بلوف که یکی از معتبرترین مجلات در زمینه بازی های پوکر محسوب می شود، در مورد این قهرمان مسابقات جهانی نوشته بود که وی به روش منحصر به فردی در مسابقات شرکت می کرد و استراتژی های خاصی داشت. او زمانی که پشت میز قرار می گرفت طوری بازی می کرد که حریفانش مجبور می شدند تا تمام استک های خود را استفاده کنند. اگر حریفان پول زیادی را وارد می کردند، در اینجا بود که او حواسش جمع بوده و تصمیم می گرفت که آیا او بلوف زده یا دست خوبی را بدست آورده است. هوشیاری و ذکاوت او در کنترل بازی و حریفان موجب شد تا گام به گام به موفقیت های خود اضافه کند و نام خود را در لیست برترین پوکربازان ثبت نماید. او بارها در مورد روش های مختلف در برنامه های تلویزیونی با پوکربازان گوناگون صحبت کرده بود و می دانست که چطور می شود درا ین طور مواقع بازی را به نفع خود پایان دهد.

درامد جیمی گولد

درامد جیمی گلد چقدر می باشد ؟

قبل از اینکه به بازی پوکر روی بیاورد، مجری و گرداننده برنامه های تلویزیونی بود که می شود گفت درآمد بالایی داشت. اما در سال 2006 زمانی که به پیشنهاد دو پوکرباز حرفه ای برای ساخت برنامه ای در مورد مسابقات جهانی جواب مثبت داد، با روش های ورود به بازی های پوکر آشنا شد  و در همان سال شرکت کرد. با توجه به اینکه از دوران کودکی نیز به این بازی پرداخته بود و مهارت خوبی داشت، خیلی زود توانست در نخستین گام خود در این مسابقات برنده شود و نخستین و تنها دستبند طلای خود را کسب نماید. همچنین او جایزه ویژه 12 میلیون دلاری را نیز به حساب خود واریز کرد.

سوالات متداول در مورد این قمار باز قهار

  1. جیمی گلد متولد کجاست ؟

    بر اساس اطلاعات منتشر شده او متولد کشور آمریکا می باشد و سال هاست در زمینه پوکر فعالیت حرفه ای می کند.

  2. جیمی گلد چند سال دارد ؟

    اطلاعاتی که در مورد او منتشر شده است، نشان می دهد که در حال حاضر بیش از 50 سال سن دارد.

  3. فیلم های جیمی گلد را از کجا می توان تماشا کرد؟

    در حال حاضر می توان کلیپ های بازی های او را در سایت های مختلفی مشاهده کرد و سطح مهارت خود را افزایش داد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :