فرفره های انفجاری یکی از پر طرفدار ترین و جذاب ترین بازی های دورهمی امروزی است که زمان کوتاهی است به عنوان اسباب بازی کاربردی مورد توجه افراد واقع شده است. در این بازی به دو صورت می توان شرکت کرد هم به صورت آنلاین و هم آفلاین می توان در این بازی حضور پیدا کرد و این نشان دهنده کاربرد گسترده ی بازی فرفره است. اگر شما مایل هستید بدانید این بازی چگونه صورت می گیرد و چه کسانی با چه رده سنی می تواند در یان بازی شرکت کنند به ادامه مطالب بپردازید تا توضیحات مناسبی درباره ی بازی فرفره به دست بیاورید.

بازی فرفره های انفجاری چگونه است؟

بازی فرفره های انفجاری چگونه است؟

فرفره انفجاری یک نوع بازی با چند قطعه از اسباب بازی پیشرفته است که قابلیت سرگرم کردن خوبی دارد و برایث کودکان استفاده ویژه ای دارد و کودکان چه دختر و چه پسر به این بازی علاقه بسیاری دارند. این اسباب بازی به عنوان یک وسیله مبارزه ای طراحی شده و ساخت آن صورت گرفته است و از فیلم ها و یا کارتون ها الگو برداری کرده اند. این وسیله کیفیت بسیار مرغوبی دارد و از طرف کمپانی بسیار مشهور طراحی شده است و اقدام به ساخت صورت گرفته است.

داخل بسته بندی این اسباب بازی تعدادی لانچر و برگه راهنمای کلکسیون و یک عدد فرفره و یک پایه قرار دارد و کودکان با داشتن این وسایل می توانند از طریق برگه راهنما طریقه استفاده از آن را آموزش ببینند و بعد از مدت زمان کوتاهی تسلط کافی برای بازی با این وسیله را به دست می آورند. این اسباب بازی پلاستیکی است ولی جنسش پلاستیک آن بسیار مرغوب و خوب می باشد و به راحتی می توان گفت که پلاستیکی که در این وسیله به کار رفته است فاقد هرگونه مواد شیمیایی سرطان زا و مواد سمی است.

بچه ها می توانند با استفاده از تخیل قوی که دارند خود را به عنوان قهرمان و برنده این بازی تجسم کنند و در مبارزه های پیاپی پیروز شوند و این عمل انرژی مثبت و همین طور اعتماد به نفس بسیاری به فرزندان شما می دهد. این انیمیشن باعث شده است که تمامی بازی های رایانه ای و اندرویدی  این انیمیشن نیز ساخته شود. فرفره های انفجاری با سرعت بسیار بالایی به دور خود می چرخند و تیغه های متصل به آن، به این فرفره کمک کرده تا با کمک آن دشمنان و حریف های شما نابود شوند.

آیا بازی فرفره های انفجاری برای موبایل و کامپیوتر هم وجود دارد؟

همان طور که در بالا خوانده اید فرفره های انفجاری در واقع یک انیمیشن بوده است که بعد از منتشر شدن این انیمیشن نه تنها بازی آن به صورت آنلاین ایجاد شد بلکه قطعه های اسباب بازی آن نیز ایجاد شده است و به صورت مستقیم کودکان از آن استفاده می کنند و سرگرم می شوند و همین طور شبه سازی شده این بازی در کامپیوتر و موبایل ها هم در دسترس افراد قرار گرفته است.

دانلود بازی فرفره های انفجاری

پیشنهاد ما برای شرکت در این بازی و دانلود این بازی هیجانی و بازی کردن به صورت آنلاین این است که به گوگل پلی مراجعه کرده و یا نام این بازی را در سایت های معتبر جستجو کرده و این بازی را به صورت رایگان و یا با پرداخت کردن مبلغی بسیار اندک دریافت کنید. در این صورت شما می توانید با آسان ترین روش این بازی را بر روی گوشی موبایل و یا کامپیوتر خود نصب کرده و در اوقات فراغت در آن شرکت کرده و لذت ببرید.

بازی فرفره های انفجاری را از کجا بخریم؟

در بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور این بازی وجود دارد و شما با آسان ترین راه می توانید به این بازی دسترسی داشته باشید و یا این که می توانید به سایت های معتبر سر بزنید و این بازی را بر روی موبایل خود نصب کنید به صورت آنلاین در اوقات فراغت خود با این بازی هیجانی خود را سرگرم کنید.

دانلود بازی فرفره های انفجاری

گیم پلی بازی فرفره های انفجاری

در این بخش در مورد یکی از حالت های بازی انفجاری توضیحاتی خواهیم داد. بازی دنیای بی بلید انواع بسیار گوناگون و متنوعی دارد که هر کدام از این ها نشان دهنده این است که این فرفره انفجاری در چه مبارزه ای شرکت می کند. به عنوان مثال فرفره انفجاری دفاعی نوعی از فن های دفاع تخصصی را در بر گرفته است و همانند قانون معروفی که می گوید بهترین حمله، یک دغاع خوب است آن ها نیز همین هدف را دنبال می کنند و از همین قانون پیروی می کنند. تورنمنت های این بازی جذاب و هیجانی دقیقا نشان دهنده این نکته مهم می باشد که در کدام یک از هدف های مهم این بازی تسلط کافی دارید.

تعداد نفرات مورد نیاز این بازی چقدر است؟

سال هاست که تعداد افراد شرکت کننده در این بازی ها مهم نیست. سن افراد برای این بازی هشت سال گفته شده و دختر ها و پسر های بالای هشت سال می توانند به راحتی به بازی بپردازند. برند این بازی بی بلید است و این بازی یک بازی مبارزه ای است که دارای بارکد است. این بازی یک بازی معتبر است که دارای ضمانت نامه و همچنین هولوگرام می باشد.

قیمت این بازی چقدر است؟

در سایت ها قیمت های متعددی برای این بازی گفته شد اما هیچکدام را نمی توان به عنوان قیمت اصلی در نظر گرفت. شما می توانید به با مراجعه به سایت های فروشگاهی معتبر به قیمت این بازی دست یابید اما باید بدانید هزینه این بازی هر روز متفاوت است. اگر شما قصد خرید این بازی را دارید می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و زمانی که تخفیف های خوبی دارند این بازی را با قیمت مناسب تر خریداری کنید.

بازی فرفره های انفجاری مربوط به کدام کشور است؟

این بازی ساخته شده طبق انیمیشنی است که از سمت کشور ژاپن ساخته شده است. طراحان این انیمیشن به نحوری قدر بوده اند که این بازی توانست به سرعت در دل همه جای گیرد و مورد استقبال افراد قرار گیرد.

رنج سنی بازی فرفره های انفجاری چقدر است؟

رنج سنی برای این بازی بالای هشت سال در نظر گرفته شده و اصلا برای سنین پایین مناسب نیست به همین دلیل خانواده ها باید توجه داشته باشند که فرزندشان مناسب سن خودش بازی کند. این بازی ترسناک نیست اما یه علت روحیه خشن شاید به نوعی برای کودکان زیر هشت سال جالب نباشد.

قوانین این بازی چگونه است؟

ادامه دادن این بازی بسیار جالب است به گونه ای که اگر مثلا فرفره رقیب شما از زمین خارج شود و این گونه چرخش ادامه پیدا نکند شما که حریف مقابل هستید می توانید به ازای یک امتیازی که حریف از دست داده شما دو امتیاز دریافت کنید. برنده مسابقه کسی است که در چند نبرد یا چند دوره برنده شود و بتواند امتیاز بیشتری به دست آورد. این بازی به گونه ای است که از هیجان بسیاری برخوردار است و باعث شده تا افراد بسیاری را به سمت خود بکشاند زیرا که این بازی باعث حس مثبت در بازیکنان می شود.

تورنومنت بازی فرفره های انفجاری

چگونگی برگزاری این تورنمت ها به گونه ای است که دو بازیکن باید. فرفره های خود را به زمین بازی پرتاب کنند و طبق استراتژی مورد نظر این بازی ادامه می یابد. بعد از این که فرفره بیش از رقیب چرخیده باشد شما برنده می شوید و این بازی به میل و رغبت شما ادامه می یابد.
همان گونه که می دانید می توانید شرط بندی مورد نظر خود را نیز به اتمام برسانید.

تورنومنت بازی فرفره های انفجاری

جنبه های مثبت بازی فرفره های انفجاری چیست؟

از جنبه های مثبت این بازی می توان مناسب برای سن کودکان در نظر گرفت زیرا که این بازی باعث می شود تا قوه تخیلشان تقویت شود و خودشان را به جای قهرمان این بازی قرار دهند که بادشمنان و رقبان خود می جنگد و در نهایت پیروز می شود.

جنبه های منفی بازی فرفره های انفجاری چیست؟

این بازی حالت های مختلفی دارد و بسته به شرایط که شرکت کنندگان در کدام یک از آن بازی می کنند جنبه منفی آن خواهد بود. بازی فرفره های انفجاری واقعی با آنلاین آن چنان تفاوتی نداردو اثرات مخرب آن یکسان می باشد. بازی انفجاری توربو و این بازی برای کامپیوتر همه از یک قانون خاص و مشخص پیروی می کنند.

نفره و اسباب بازی های این بازی باعث می شود تا حس خشم و قدرت طلبی افراد بالا رود. شما بازی در این محیط و همچنین دانلود کردن کلیپ های این بازی می توانید به راحتی به این موضوع پی ببرید. مشاهده فیلم‌ های این بازی حس مبارزه طلبی وخشم افراد را افزایش می دهد به طوری که به راحتی می توان از رفتار آن ها این را متوجه شد.

سوالات متداول

 1. این بازی ساخت کدام کشور است؟

  این بازی ساخت کشور ژاپن می باشد.

 2. سن افرادی که قابلیت شرکت در این بازی را دارند چقدر می باشد؟

  برای شرکت کردن در این بازی باید سن کودکان از هشت سال بیشتر باشد تا بتوانند در این بازی شرکت کنند و سرگرم شوند.

 3. برای شرکت در این بازی جنسیت شرکت کننده چقدر اهمیت دارد؟

  اصلا جنسیت افراد شرکت کننده در این بازی اهمیت ندارد و کودکان دختر و پسر می توانند در اوقات فراغت خود در این بازی شرکت کنند و خود را سرگرم کنند.

 4. برای تهیه بازی فرفره انفجاری چه باید کرد و از کجا می توان تهیه نمود؟

  این بازی را به دو صورت می توان در دست داشت. اولین روش به صورت آنلاین می باشد که فرد می تواند از گوگل پلی و یا سایت های معتبر این بازی را دانلود کند و بر موبایل و کامپیوتر خود نصب کند و در آن شرکت کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :