در کنار آموزش بازی پوکر باید بدانید که لونی هاروود یکی از جوان ترین قهرمانان پوکر جهان محسوب می شود که پدرش نیز یکی از بازیکنان نامدار این رشته بوده است. او تا به حال در مسابقات مختلفی شرکت کرده است و عناوین زیادی بدست آورده است اما مهمترین دستاوردهایش می توان به دو کمربند قهرمانی در مسابقات جهانی پوکر در سال های 2013 و 2015 میلادی اشاره کرد. او از همان سال در تمام تورهای جهانی شرکت و با حریفان خود بازی کرده است. وی در دانشگاه آلبانی نیویورک رشته اقتصاد را به پایان رسانده است و به همین دلیل یک استراتژیست ماهر محسوب می شود. در ادامه این مقاله به زندگی نامه و دستاوردهای این نابغه پوکر خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

معرفی لونی هاروود

معرفی لونی هاروود

این قهرمان در سال 1989 میلادی به دنیا آمده است و یک بازیکن حرفه ای پوکر به شمار می رود. او موفق شده دستبند طلایی سری جهانی این رشته را در سال 2013 میلادی برنده شود. همچنین در سال 2012 میلادی توانست در دو سری از رویدادهای چرخشی پوکر جهانی برنده شود و سپس در سال 2015 میلادی به دومین دستبند طلای خود در این رقابت ها دست یابد. تحصیللات خود را در رشته اقتصاد در دانشگاه آلبانی شهر نیویورک به پایان رساند. پس از آن به فلوریدا نقل مکان کرد و به بازی پوکر روی آورد.

بیوگرافی لونی هاروود

زمانی که به شهر فلوریدا رفت در آنجا پوکر را یاد گرفت و نخستین حضورش در مسابقات جهانی پوکر بود. گفته می شود که الهام اولیه او از آنجا شکل گرفت که زمانی که به بازی پدرش نگاه می کرد، در وجودش احساسی داشت که می تواند به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شود. زمانی که کودکی بیش نبود بارها شاهد بازی پدرش بود و از همان زمان بود که جرقه بازی پوکر در وجودش کلید زده شد.

بانوی پیر پوکر لونی هاروود

بانوی پیر پوکر لونی هاروود

روش برد لونی هاروود بسیار پیچیده می باشد. از آنجایی که او در دانشگاه رشته اقتصاد خوانده است و همچنین برخی از استراتژی های پدرش را نیز فرا گرفته است، حریفان او کار راحتی در برابر این بازیکن نداشتند. هوش و مهارت این بازیکن در میز بازی به حدی بود که به راحتی می توانست دست رقیبانش را بخواند و حرکات دقیق و حساب شده ای را انجام دهد. این قمار باز دو عنوان نخست تور جهانی پوکر را بدست آورده است. در سال 2012 در مسابقات چرخشی WSOP با 300 دلار ورودی شرکت کرد و در نهایت با 30 هزارو 994 دلار میز مسابقات را ترک کرد.

عکس های هاروود امریکایی

عکس های هاروود امریکایی

تصاویر و فیلم های لونی هاروود پس از آنکه توانست دو عنوان قهرمانی در مسابقات تور جهانی بدست بیاورد به سرعت در میان شبکه های اجتماعی در بین کاربران دست به دست می چرخید. علاقمندان به این رشته شاهد ظهور پدیده ای دیگر بودند. آنها می خواستند بدانند که آیا او می تواند مانند دیگر بانوان مانند ونسا سلبست رکوردهایی را از خود به جا بگذارد یا خیر. به همین دلیل آنها به فضای مجازی هجوم بردند تا در مورد این بازیکن اطلاعات بیشتری بدست بیاورند.

تورنمنت های لونی هاروود

تورنمنت های لونی هاروود

قهرمانی های لونی هاروود در پوکر موجب شد تا بیشتر علاقمندان به این رشته با نام او آشنا شوند. او در دومین حضور خود در سال 2012 توانست در سایت شرط بندی با تورنمنت با 355 دلار ورودی در انتهای بازی ها با 23 هزار و 90 دلار جایزه میدان مسابقات را ترک کند. او نخستین دستبند طلای خود را در حالی برنده شده بود که یک هزار و 500 دلار ورودی پرداخته بود. علاوه بر دستبند جایزه ویژه این رقابت ها به مبلغ 609 هزار و 17 دلار را به حساب خود واریز کرد. این پیروزی او تاریخی محسوب می شود و او را به دومین زنی تبدیل کرد که 3 بار به میز نهایی بازی های سری جهانی رسیده است و نخستین زنی لقب گرفت که دستبند طلایی را در یک سال برنده شده است.

علاوه بر آن، جایزه نقدی 609 هزار و 17 دلاری لونی هاروود قمار باز بالاترین جایزه ای است که یک زن در تاریخ رویداد های سری جهانی لاس وگاس برنده شده است. همچنین او با این جایزه پس از آنت اوبرستاد که یک میلیون دلار را در مسابقات تور اروپا کسب کرده بود، در جایگاه دوم ایستاده است. او در 31 جولای سال 2015 میلادی دستبند دوم خود را در مسابقات جهانی بدست آورد تا موفقیت های او پررنگ تر گردد.

لونی هاروود و شرکت در تورنمنت های

لونی هاروود و دستبند های پوکر

لونی هاروود بهترین پوکر باز زن جهان است که تا به حال دو دستبند طلای رقابت های جهانی پوکر را از آن خود کرده است. او با شرکت در این مسابقات به همه ثابت کرد که یک زن می تواند به این مهم دست یابد و با این دستاورد نام خود را در لیست بهترین های جهان ثبت کرد. این بازیکن دارای استراتژی خاصی می باشد که به دلیل اینکه پدرش نیز پوکرباز بوده است، روش های زیادی را با هم دیگر تمرین کرده اند.

لونی هاروود در لیست برترین پوکر بازان جهان در جایگاه نهم قرار دارد و یکی از بازیکنان معروف آمریکایی محسوب می شود. وی تا به حال دو کمربند قهرمانی مسابقات تور جهانی را در سال های 2013 و 2015 میلادی به نام خود ثبت کرده است و جایزه ای بیش از 600 هزار دلار را به حساب خود واریز کرده است. همچنین او موفق شده تا به حال 3 بار به مسابقه نهایی WSOP راه یابد که از این لحاظ رکورددار می باشد. بر اساس آمارهای منتشر شده او حدود 2 میلیون و 923 هزار و 298 دلار از این مسابقات به درآمد رسیده است.

سوالات متداول در مورد این بازیکن حرفه ای

  1. لونی هاروود اهل کجاست؟

    گفته می شود که او یکی از بازیکنان اهل کشور آمریکا می باشد و تا به حال دستاوردهای زیادی را بدست آورده است.

  2. آمار بازی های لونی هاروود را از کجا می توانم بدست بیاورم؟

    سایت های مختلفی هستند که گزارش ها و نتایج بازی های بازیکنان را منتشر می کنند و می توانید آنها را در دسترس داشته باشید.

  3. لونی هاروود در دانشگاه در چه رشته ای تحصیل کرد؟

    او در رشته اقتصاد درس می خواند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :