اگر تمایل دارید تا در رابطه با والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا اطلاعات مفیدی را بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

محتوا پنهان
والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افرادی هستند؟

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افرادی هستند؟

این روز ها والیبال به یکی از رشته‌ های ورزشی پرمخاطب و جذاب تبدیل شده است که در سرتاسر جهان هواداران و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد که این موضوع شامل مردم ایران نیز می‌ باشد. حال در این قسمت قرار است به معرفی برخی از والیبالیست های ایرانی شاغل در اروپا بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم همراه ما تا انتهای مطالب باشید. این موضوع را هم باید افزود برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا ویکی پدیا را مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که همه این بازیکنان استعداد خود را در لیگ والیبال ایران به نمایش گذاشته اند.

میلاد عبادی پور

میلاد عبادی پور متولد 25 مهر 1372 در شهر ارومیه است. قد او 196 سانتی متر و وزن این والیبالیست 78 کیلوگرم می باشد. او در رشته تربیت بدنی تحصیل‌ کرده است. جالب است که بدانید میلاد عبادی پور در یک شهریور سال 1399 به مناسب تولد نود سالگی باشگاه (اسکرابلچاتوف) تابعیت کشور لهستان را دریافت کرده است.

محمد موسوی یکی از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

محمد موسوی متولد 31 مرداد 1366 در شهر دزفول، والیبالیست است. قد سید محمد موسوی 2/03 سانتی متر می باشد. او دانشجوی لیسانس رشته تربیت بدنی است. حال این موضوع را هم باید افزود که او هم اکنون در تیم فنرباغچه یکی از باشگاه‌ های بزرگ و معروف والیبال مستقر در استانبول، حضور دارد. هم چنین جالب است که بدانید دو خواهر او نیز والیبالیست هستند.

جواد معنوی نژاد

محمد جواد معنوی‌ نژاد متولد 6 اذر 1374 در شهر اصفهان است، او یک والیبالیست ایرانی و عضو تیم ملی ایران است. بهتر است که بدانید محمد جواد تا سال 2019 در تیم بلو والی ورونا، ایتالیا حضور داشته است و در حال حاضر عضو باشگاه استاده پویتوین پویتیرز فرانسه است.

سعید معروف

میر سعید معروف متولد 28 مهر 1364 در شهر ارومیه است، او یک والیبالیست ایرانی است و کاپیتان و بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران بوده است. قد سعید معروف 189 سانتی متر می باشد. بهتر است که بدانید سعید معروف به مدت یک سال عضو تیم Emma Villas Siena، ایتالیا بوده است و در حال حاضر عضو باشگاه BAIC Motor Peking می باشد.

مجتبی میزا جان پور

مجتبی میرزاجان پور متولد 15 مهر 1370 در شهر بابل است، او یک بازیکن والیبال ایرانی است و قد او 2.05 سانتی متر می باشد. او هم‌ اکنون عضو تیم ملی والیبال ایران و باشگاه والیبال سپاهان اصفهان است. این والیبالیست سرشناس به مدت یک سال عضو باشگاه کاستلانا، ایتالیا بوده است.

مرتضی شریفی

مرتضی شریفی

مرتضی شریفی متولد 6 خرداد ماه 1378 در شهر ارومیه است، او بازیکن تیم ملی والیبال مردان ایران و شهرداری ارومیه است. قد مرتضی شریفی 193 سانتی متر می باشد. بهتر است که بدانید او در تیم بلو والی ورونا در سری آ ایتالیا (کالچیو) نیز حضور داشته است.

امیر غفور

امیر غفور متولد 16 خرداد 1370 در شهر کاشان است، او بازیکن تیم ملی والیبال مردان ایران و هم چنین باشگاه والیبال سپاهان اصفهان می باشد. امیر غفور در سال 2015 عضو باشگاه والی میلانو، ایتالیا و در سال 2017 عضو باشگاه لوبه ایتالیا بوده است. قد او نیز 2.02 سانتی متر می باشد.

فرهاد قائمی یکی از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

فرهاد قائمی متولد 6 شهریور 1368 در شهر گنبد کاووس است. او بازیکن والیبال اهل ایران می باشد و هم‌ اکنون عضو باشگاه والیبال سپاهان اصفهان است. بهتر است که بدانید فرهاد قائمی بین سال های 97-98 عضو باشگاه زراعت بانک آنکارا، ترکیه بوده است. قد او نیز 197 سانتی متر می باشد.

صابر کاظمی

صابر کاظمی متولد 3 دی 1377 در شهر گرگان است. او بازیکن تیم ملی والیبال مردان ایران و باشگاه والیبال فولاد سیرجان ایرانیان است. قد او 2.05 سانتی متر می باشد. بهتر است که بدانید این بازیکن بین سال های 2018-2019 عضو باشگاه زراعت بانک آنکارا، ترکیه بوده است.

مهتاب رحمانی

مهتاب رحمانی متولد 3 شهریور 1371 در شهر کرمانشاه است. او بازیکن کرد تیم ملی والیبال زنان ایران می باشد. بهتر است که بدانید این بازیکن در شهریور 1400 به تیم بوآویشتای پرتغال پیوست و در سوپرلیگ والیبال زنان پرتغال حضور دارد. قد او 182 سانتی متر است.

مونا دریس محمودی

مونا دریس محمودی متولد 1 اردیبهشت 1372 در شهر اصفهان است. او بازیکن تیم ملی والیبال زنان ایران می باشد. بهتر است که بدانید مونا دریس محمودی در عقد قراردادی رسمی به باشگاه بواویشتا پرتغال پیوسته است. قد او نیز 185 سانتی متر می باشد.

مبلغ قرارداد های والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چقدر است؟

مبلغ قرارداد های والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چقدر است؟

این روز ها برای خیلی از مردم سوالی که به وجود می‌ آید، این است که مبلغ قرارداد های والیبالیست های ایرانی شاغل در اروپا چقدر است؟ در این باره می‌ توان این گونه بیان کرد که اکثر والیبالیست های ایرانی مبالغ بسیار بالایی را به عنوان دستمزد دریافت می کنند و حتی از آن ها به عنوان گران قیمت ترین والیبالیست های ایرانی که در تیم‌ های اروپایی حضور دارند، نیز یاد می‌ شود. البته باید افزود که دستمزد هر کدام از این بازیکنان با توجه به برخی از موارد متفاوت می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید امروزه اکثر والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا اینستا را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و مخاطبانشان تبدیل کرده اند و در پیج خود پست های جالبی را برای طرفدارانش منتشر می کنند. از آن جایی که اکثر آن ها به شهرت زیادی رسیده اند و طرفداران بسیار زیادی دارند، به همین دلیل در اینستاگرام فالووران زیادی نیز دارند. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام هر کدام از این بازیکنان کافیست تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و نام بازیکن مورد نظر خود را جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. در نهایت باید افزود که با دنبال کردن صفحه اینستاگرام بازیکن مورد نظرتان می توانید از جدیدترین اخبار او مطلع شوید و هم چنین ویدیو ها و عکس های متعددی از او را مشاهده کنید.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افتخاراتی به دست آورده اند؟

یکی از مهم ترین دلایل شهرت و محبوبیت اکثر والیبالیست های ایرانی که عضو تیم های اروپایی هستند، افتخارات و عناوینی است که در طول دوران فعالیت خود کسب کرده اند. حال این موضوع را هم باید افزود اگر علاقه مند هستید تا در مورد افتخارات هر کدام از این بازیکنان ایرانی اطلاعات کامل و مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به ویکی پدیای والیبالیست مورد نظرتان مراجعه کنید.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا مهاجرت کرده اند؟

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا مهاجرت کرده اند؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اکثر والیبالیست های ایرانی در رده بهترین والیبالیست های آسیا و حتی سرتاسر جهان قرار گرفته اند. به همین دلیل خیلی از باشگاه های سرشناس جهان به ویژه اروپا از آن ها دعوت به همکاری کرده اند. به همین دلیل برخی از این بازیکنان ایرانی عضو تیم های خارجی شده اند. این موضوع را هم باید افزود که این دسته از والیبالیست ها بعد از اتمام قراردادشان احتمال دارد که دوباره با همان باشگاه قرارداد ببندند و یا به ایران بازگردند. به همین دلیل نمی‌ توان به طور قطع بیان کرد که اکثر این والیبالیست ها به خارج از ایران مهاجرت کرده اند.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا می توانند در تیم ملی بازی کنند؟

بهتر است که بدانید یک بازیکن در صورتی می تواند در تیم ملی حضور داشته باشد که مطابق با مقررات و قوانینی که در قرارداد او مشخص شده است، باشد. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به اینترنت مراجعه کنید.

چه حاشیه هایی برای این بازیکنان به وجود آمد؟

در عصر مدرن با توجه به وجود شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام و هم چنین رسانه‌ ها در پیرامون خیلی از افراد سرشناس و ورزشکاران جنجال‌ ها و حاشیه‌ های زیادی مشاهده می‌ شود که این موضوع شامل بازیکنان والیبال نیز می‌ باشد. هم چنین باید افزود که این حاشیه ها توسط کاربران در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دست به دست می شوند. حال از عمده‌ ترین حاشیه هایی که تا به اکنون در پیرامون این دسته از والیبالیست ها مشاهده شده است می‌ توان به روابط شخصیشان و هم چنین حرفه آن ها اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. چگونه می توان آدرس پیج اینستاگرام والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا را بدست آورد؟

  برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام بازیکن مورد نظرتان کافیست تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و نام والیبالیست مورد نظر خود را به انگلیسی تایپ کنید، تا پیج او برای شما نمایش یابد.

 2. میلاد عبادی پور کیست؟

  میلاد عبادی پور متولد سال 1372 در ارومیه است، قد او 196 سانتی متر می باشد. او در رشته تربیت بدنی تحصیل‌ کرده است. میلاد عبادی پور در سال 1399 به مناسب تولد نود سالگی باشگاه اسکرابلچاتوف تابعیت کشور لهستان را دریافت کرده است.

 3. آیا تا به اکنون برای والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا حاشیه ای به وجود آمده است؟

  اکثر حاشیه هایی که تا به اکنون برای والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا به وجود آمده است، در رابطه با حرفه آن ها و روابط شخصیشان بوده است.

 4. محمد موسوی کیست؟

  محمد موسوی متولد سال 1366 در شهر دزفول است، قد او 2.03 سانتی متر می باشد. محمد موسوی هم اکنون در تیم فنرباغچه یکی از باشگاه‌ های بزرگ والیبال مستقر در استانبول، حضور دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :