پوریا یلی یکی از والیبالیست های ایرانی است که این روز ها به دلیل بازی خوبش مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است.

پوریا یلی کیست؟

پوریا یلی کیست؟

در رابطه با بیوگرافی پوریا یلی باید بگوییم که او یکی از 10 بازیکن برتر والیبال معروف ایران است که برای تیم پیکان و تیم ملی والیبال مردان ایران بازی می‌ کند. برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می آید این است که پوریا یلی چند سال دارد؟ در رابطه با سن پوریا باید بگوییم که او متولد 1 بهمن سال 1377 در شهر قوچان می باشد. وزن او 81 کیلو گرم و قد پوریا 2/09 سانتی متر است. برای کسب اطلاعاعت بیشتر می توانید به ویکی پدیا پوریا مراجعه کنید.

آدرس پیج اینستاگرام پوریا یلی چیست؟

این روز ها پوریا یلی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است، حال اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این والیبالیست معروف را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین برای پیدا کردن آدرس یوتیوب پوریا نیز می‌ توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه نمایید، با مراجعه به یوتیوب او می توانید مصاحبه پوریا را نیز مشاهده کنید.

عکس های پوریا یلی را در کجا ببینیم؟

امروزه پوریا در لیست بهترین بازیکنان والیبال در ایران قرار گرفته است و مخاطبان زیادی نیز دارد. به همین دلیل خیلی از آن ها تمایل به مشاهده عکس پوریا یلی را دارند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینستگرام او مراجعه نمایید، می‌ توانید عکس‌ های متعددی از این بازیکن را مشاهده کنید. هم چنین علاوه بر اینستاگرام اگر به گوگل مراجعه کنید نیز می‌ توانید عکس‌ های مختلفی از او را مانند ماشین پوریا را به راحتی جستجو کنید. هم چنین در گوگل علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با ارتفاع اسپک پوریا، پوریا و همسرش و یا حتی صابر کاظمی را بدست آورید و یا به مشاهده قسمت هایی از پوریا در برنامه وقتشه و پوریا در خندوانه بپردازید.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

پوریا هم اکنون برای تیم پیکان بازی می کند و یکی از بازیکنان خوب این تیم به شمار می رود.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

در رابطه با درآمد این والیبالیست اطلاعاتی در اینترنت در دسترس نمی باشد، البته بیان شده است که او از والیبالیست های گران قیمت می باشد.

پوریا یلی در کدام تیم است؟

این والیبالیست در والیبال توانسته به موفقیت های زیادی برسد و در حال حاضر در تیم پیکان بازی می کند. هم چنین پوریا عضو تیم ملی بزرگسالان ایران نیز می باشد.

پوریا یلی چرا به تیم ملی دعوت نشد؟

تیم ملی والیبال ایران از فروردین اردوی خود را با دعوت از 27 بازیکن شروع کرد که متاسفانه از پوریا دعوت نشد. این موضوع بسیار عجیب بود زیرا وی را یکی از بازیکنان لیگ ملت های والیبال حساب می کردند. در مصاحبه پوریا که مدتی قبل با او انجام شده بود، او در رابطه با این موضوع صحبت کرده است.

سوالات متداول

 1. پوریا یلی کیست؟

  او یکی از والیبالیست های معروف است.

 2. چگونه می توان عکس های پوریا را مشاهده کرد؟

  برای مشاهده عکس های او می توانید به گوگل مراجعه کنید.

 3. قد او چند سانتی متر است؟

  قد پوریا 2/09 سانتی متر است.

 4. او متولد چه سالی است؟

  متولد 1 بهمن 1377 است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :