امیر حسین اسفندیار یکی از والیبالیست های ایرانی حرفه ای است، که امروزه با بازی خوبش مخاطبان بسیار زیادی را بدست آورده است.

امیر حسین اسفندیار کیست؟

امیر حسین اسفندیار کیست؟

در رابطه با بیوگرافی امیر حسین اسفندیار و هم چنین سن امیرحسین و این که امیرحسین اهل کجاست؟ باید بگوییم که او متولد 4 بهمن 1377 در شهر آمل می باشد و برای باشگاه والیبال نولیکو مازک و تیم ملی والیبال مردان ایران بازی می کند. او یکی از  10 بازیکن برتر والیبال ایران می باشد. حال در رابطه با این که امیر حسین چند سال دارد؟ باید بگوییم که او 22 سال دارد. وزن او 110 کیلوگرم و قد امیر حسین 2/09 سانتی متر می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام امیر حسین اسفندیار چیست؟

این روز ها امیرحسین اسفندیار اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است. حال اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید تا آدرس پیج اینستاگرام این بازیکن معروف را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین برای پیدا کردن آدرس یوتیوب امیرحسین اسفندیار نیز می‌ توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه کنید.

عکس های امیر حسین اسفندیار را در کجا ببینیم؟

امروزه از امیر حسین به عنوان یکی از بهترین بازیکنان یاد می شود که مخاطبان بسیار زیادی نیز دارد. حال برخی از مخاطبان او تمایل به مشاهده عکس های امیر حسین را دارند. اگر به اینستگرام او مراجعه نمایید، می‌ توانید عکس‌ های متعددی از این بازیکن مشهور را مشاهده کنید. هم چنین علاوه بر اینستاگرام اگر به سایت گوگل مراجعه کنید نیز می‌ توانید عکس‌ های مختلفی از امیرحسین را مانند ماشین امیرحسین اسفندیار را به راحتی جستجو کنید. هم چنین در گوگل علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با امیر حسین اسفندیار و همسرش و یا حتی امیرحسین محمدی والیبالیست و بردیا سعادت را نیز بدست آورید و یا به مشاهده قسمت هایی از امیرحسین در خندوانه و یا مصاحبه امیرحسین بپردازید.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

امیرحسین والیبالیست محبوب اهل ایران در حال حاضر برای تیم ملی والیبال مردان ایران و یک تیم برجسته بلژیکی بازی می کند. پیش بینی می شود او در  لیگ ملت های والیبال حضور داشته باشد.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

امیرحسین یکی از والیبالیست های معروف است که تا به اکنون افتخارات زیادی را به دست آورده است و درآمد بسیار بالایی نیز دارد. البته در رابطه با درآمد او در اینترنت اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد.

امیر حسین اسفندیار در کدام تیم است؟

او برای نولیکو مازک در لیگ برتر والیبال مردان بلژیک و تیم ملی والیبال مردان ایران بازی می‌ کند.

امیرحسین اسفندیار استقلالی است یا پرسپولیسی؟

در مصاحبه با امیرحسین اسفندیار که مدتی قبل با او انجام شده بود، بیان کرد که در تیم ملی با پرسپولیسی‌ ها کل‌ کل دارم و در خانه همه استقلالی هستند.

سوالات متداول

 1. امیر حسین اسفندیار کیست؟

  او یکی از والیبالیست های سرشناس اهل ایران است.

 2. او متولد چه سالی است؟

  او متولد 4 بهمن 1377 است.

 3. امیرحسین برای کدام تیم خارجی بازی می کند؟

  برای نولیکو مازک در لیگ برتر والیبال مردان بلژیک بازی می‌ کند.

 4. قد امیرحسین چند سانتی متر است؟

  قد او 2/09 سانتی متر است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :