محمد موسوی با نام مستعار هیرو، عضو موفق تیم ملی والیبال مردان ایران و از بهترین والیبالیست های ایرانی است. این بازیکن هوادار بسیاری دارد و متولد سال شصت و هفت می باشد.

محمد موسوی کیست؟

محمد موسوی کیست؟

محمد موسوی متولد ۳۱ مرداد سال ۱۳۶۷ می باشد که در دزفول متولد شده است. وی هم اکنون ۳۱ سال سن دارد. قد این بازیکن ۲۰۳ سانتی متر می باشد که موجب عملکرد بهتر وی در زمین والیبال شده است. او خانواده ای ۵ نفره دارد و تا کنون اقدامی برای ازدواج نکرده و همسری ندارد. Mohammad Mousavi دیپلم خود را گرفته است و هم اکنون در حال تحصیل در مقطع لیسانس رشته تربیت بدنی می باشد. او را از بهترین والیبالیست های تیم ملی والیبال ایران می دانستند.

آدرس پیج اینستاگرام محمد موسوی چیست؟

محمد موسوی با آیدی (seyedmohamadmousavi) در فضای اینستاگرامی فعالیت می کند. در صفحه مجازی وی محتوا هایی درباره زندگی شخصی اش انتشار می یابد. وی در فضای یوتیوب فعالیتی ندارد. تا کنون خبری در زمینه آدرس منزل Mohammad Mousavi به اشتراک گذاشته نشده است.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

Mohammad Mousavi با نام مستعار هیرو، عضو موفق تیم ملی والیبال مردان ایران است. این بازیکن هوادار بسیاری دارد و متولد سال شصت و هفت می باشد. در حال حاضر در تیم ملی مردان ایران بازی می کند. وی در کنار ستاره های دیگر والیبال ایران از جمله سعید معروف و میلاد عبادی پور افتخارات زیادی را برای کشور ایران به ارمغان آورده اند.

عکس های محمد موسوی را در کجا ببینیم؟

عکس های او را می توان در پیج اینستاگرامی اش و هم چنین سایت های معتبر در زمینه والیبال و بازیکنان تیم ملی ایران یافت کرد. عکس های او در برنامه های دورهمی و خندوانه نیز در سایت های مختلف موجود می باشد. تا کنون عکسی از ماشین Mohammad Mousavi منتشر نشده است. عکس Mohammad Mousavi و شهنوش رضی از حاشیه ساز ترین عکس های این بازیکن والیبال بوده است. Mohammad Mousavi ازدواج اش با شهنوش رضی را تکذیب کرده است. فیلم ها و عکس هایی از رقص وی در عروسی خواهر اش در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب بسیاری را در پی داشت.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

محمد موسوی در مصاحبه هایش گفته است که درآمد بالایی را دارد و ۶ سال پیش نیز این درآمد میلیاردی را داشته است. بازی در لیگ والیبال ایران دارای مشکلات فراوانی می باشد اما در کنارش درآمد خوبی را در پیش دارد.

خداحافظی محمد موسوی از والیبال واقعیت دارد؟

خداحافظی محمد موسوی از والیبال واقعیت دارد؟

پس از خداحافظی سعید معروف از تیم ملی والیبال، خبری منتشر شد که احتمال خداحافظی Mohammad Mousavi را از والیبال تایید کرد. Mohammad Mousavi این خبر را تکذیب کرده و گفته است که با وجود مشکلات فراوان در تیم ملی والیبال ایران خواهد ماند.

سوالات متداول

 1. محمد موسوی در چه تاریخی متولد شده است؟

  وی در تاریخ ۳۱ مرداد سال ۱۳۶۷ متولد شده است و هم اکنون ۳۱ سال سن دارد.

 2. وضعیت تحصیل محمد موسوی چگونه است؟

  محمد موسوی دیپلم خود را گرفته است و هم اکنون در حال تحصیل در مقطع لیسانس رشته تربیت بدنی می باشد.

 3. خبر خداحافظی محمد موسوی تا چه حد معتبر می باشد؟

  پس از خداحافظی سعید معروف از تیم ملی والیبال، خبری منتشر شد که احتمال خداحافظی محمد موسوی را از والیبال تایید کرد. محمد موسوی این خبر را تکذیب کرده است.

 4. درآمد محمد موسوی در ۶ سال قبل چه مقدار بوده است؟

  این بازیکن در مصاحبه هایش گفته است که درآمد بالایی را دارد و ۶ سال پیش نیز این درآمد میلیاردی را داشته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :