می خواهیم به بیوگرافی پل بیلزریان و روابط شخصی او به همراه عکس های پل بپردازیم.

پل بیلزریان کیست؟

پل بیلزریان کیست؟

پل الک بیلزریان (Փօլ Պիլզերեան) زاده سال 1950 است. وی یک تاجر آمریکایی و متخصص تصاحب شرکت‌ ها می باشد. بهتر است که بدانید پل به دلیل عدم افشای کامل و به موقع پرونده های جدول 13 (d) در مورد تلاش های ناموفق برای تصاحب کلوت، پی بادی اند، شرکت و شرکت کاغذ همرمیل در دهه (1980) محکوم شد و محکومیت سیزده ماهه زندان را گذراند. این فرد گذشته خود را صرف بی گناهی اش کرده است. این موضوع را هم باید افزود که امروزه برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می آید، این است که پل بیلزریان الان کجاست؟ در این باره بهتر است که بدانید او در حال حاضر در کنار همسرش در سنت کیتس زندگی می کند.

حال اگر تمایل دارید تا در رابطه با پل و یا حتی سایت پل بیلزریان اطلاعات بیشتری را بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا به پل بیلزریان ویکی پدیای او مراجعه کنید.

همسر این شخص کیست؟

در سال 1978 و بعد از فارغ التحصیلی اش، او با همکلاسی خود در استانفورد، تری استفن ازدواج کرد و سپس با یکدیگر به سنت پترزبورگ، فلوریدا نقل مکان کردند. حاصل این ازدواج دو پسر به نام های آدام و دن بیلزریان است. آدام به دبیرستان (Gaither) رفت و در آن جا نماینده مدرسه خود در تنیس بود. دن و آدام هر دو به عنوان بازیکنان حرفه ای پوکر فعالیت می کردند.

پل بیلزریان از همسرش جدا شده است؟

لازم به ذکر است که پل بیلزریان و همسرش تری استفن در سال ۱۹۷۸ به طور رسمی با یکدیگر ازدواج کردند. در واقع آن ها در دوران دانشگاه با یکدیگر همکلاسی بوده و پس از آشنایی و ایجاد حس علاقه بینشان تصمیم به ازدواج و تشکیل زندگی مشترک گرفتند. حاصل ازدواج این دو شخص با یکدیگر دو پسر به نام‌ های دن و آدام بود که هر دوی آن ها در حال حاضر جز چهره ‌های ثروتمند و بسیار مشهور در دنیا به حساب می ‌آیند.

اما در رابطه با این زوج باید گفت که با وجود سختی‌ ها و مشکلات فراوانی که در زندگی آن ها به وجود آمد، آن ها هنوز هم پس از گذشت حدود چهل و شش سال از زندگی مشترکشان همچنان رابطه عاشقانه‌ ای بسیار گرم و مستحکم دارند. چرا که با وجود محکومیت معاملات پل بیلزریان و تبعید او به سنت کیتس هنوز همسرش به او وفادار مانده و در کنار او زندگی می ‌کند. حتی در دورانی که پل در زندان به سر می ‌برد این همسرش بود که با تلاش و کوشش فراوان موفق شد بخش زیادی از محکومیت او را تخفیف بگیرد ضمن این که بخشی از اموالشان را نیز از دولت آمریکا پس گرفت.

پل بیلزریان چه نسبتی با دن بیلزریان دارد؟

یکی از سوالاتی که این روزها برای خیلی از افراد به وجود می آید، این است که پل و دن چه نسبتی باهم دارند؟ در این باره بهتر است که بدانید پل پدر دن بیلزریان و همچنین آدام بیلزریان می باشد. این موضوع را هم باید افزود که دن برندون بیلزریان بازیگر، پوکرباز و ستاره اینترنتی آمریکایی‌- ارمنی‌ تبار است که به دلیل به نمایش گذاشتن زندگی لاکچری اش و روابط گسترده ای که دارد به معروفیت و شهرت زیادی رسیده است.

رابطه این شخص با پسرش دن چطور است؟

رابطه این شخص با پسرش دن چطور است؟

همان طور که گفته شد در حال حاضر دن بیلزریان یکی از چهره‌ های بسیار معروف و ثروتمند در دنیا محسوب می ‌شود. اگرچه او بخش عمده ‌ای از ثروت و دارایی ‌های خود را از طریق فعالیت ‌های شرط‌ بندی و قمار به دست آورده است، اما حمایت و پشوانه‌ ای که پدرش برای او ایجاد کرده بود در این موفقیت بی تاثیر نبوده است. چرا که او در طول این سال ‌ها از حمایت و پشتوانه مالی پدرش برخوردار بود.

به همین خاطر در دورانی که پدرش یعنی پل دچار مشکلات مالی شد و از سوی دولت نیز محکومیت‌ هایی برای او تعیین شده بود رابطه اعضای این خانواده یعنی پل و همسرش به همراه دو پسر آن ها همچنان پایدار و مستحکم باقی ماند. دن بیلزریا نیز تا کنون بسیاری از مصاحبه ‌ها و گفتگوهایی که انجام داده از سختی ‌ها و رنج پدرش در دوران محکومیت صحبت کرده و در واقع این گونه به نوعی با پدرش احساس همدردی خود را بیان کرده است.

به هر حال شما می ‌توانید برای مشاهده جمع صمیمی این خانواده و رابطه دوستانه آن ها ویدیوهایی که از گلف بازی کردن پل بیلزریان به همراه دو پسرش در شبکه‌ یوتیوب و دیگر شبکه‌ های مجازی منتشر شده را مشاهده کرده و این گونه آشنایی بیشتری با آن ها به دست آورید.

عکس های وی را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به مشاهده عکس های پل را دارید و می خواهید به این گونه بیشتر با این تاجر آمریکایی آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه های مجازی مانند اینستاگرام مراجعه کنید، چرا که برخی از پیج ها در مورد پل اطلاعات مفیدی را قرار می‌ دهند و در کنار این اطلاعات، عکس های مختلفی از او را برای فالووران نیز منتشر می کنند که شما با مراجعه به این پیج ها می توانید به مشاهده عکس های پل بپردازید. این موضوع را هم باید افزود که اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام او را جستجو کنید هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های مختلفی از پل برای شما نمایش خواهد یافت.

همسر این شخص کیست؟

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

این روز ها در اینستاگرام اکثر مردم اعم از افراد معروف و یا غیرمعروف فعالیت می‌ کنند و به این گونه با فالوورانشان در ارتباط هستند. حال خیلی از افراد تمایل به پیدا کردن آدرس اینستاگرام پل را دارند. در این باره باید بگوییم که پل بیلزریان اینستاگرام ندارد و در این شبکه فعالیت نمی‌ کند. اما فن پیج هایی برای او در این شبکه راه اندازی شده است که با مراجعه به این فن پیج ها می‌ توانید به مشاهده عکس ها و مطالب جدید در رابطه با او بپردازید. برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام این فن پیج ها کافیست تا به قسمت جستجوی این شبکه مراجعه کنید.

پل بیلزریان چه حاشیه هایی داشته است؟

از آن جایی که پل یکی از تاجرهای معروف آمریکایی است، به همین دلیل در پیرامون او حاشیه هایی مشاهده می‌ شود. حال این موضوع را هم باید افزود اکثر حواشی پیرامون او در رابطه با شغلش بوده است مانند: تصاحب شرکت‌ ها، ورشکستگی، رفتن به زندان و حتی روابط شخصی او مانند دوست دختر پل بیلزریان و برخی از موضوعات دیگر بوده است.

همسر این شخص کیست؟

درآمد پل بیلزریان چقدر است؟

برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می‌ آید، این است که درآمد بیلزریان چقدر است؟ بهتر است که بدانید بیلزریان مدت ها است که ورشکسته شده است و در حال حاضر در رابطه با میزان درآمد او اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. اما بهتر است که بدانید در گذشته او یکی از تاجران موفق آمریکایی به شمار می رفته است که ثروت بسیار خوبی را برای خود و خانواده‌ اش جمع آوری کرده بود.

شغل اصلی پل بیلزریان چیست؟

اگر تا به اکنون نام پل بیلزریان را شنیده اید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او سرمایه‌ دار، معامله‌ گر و سرمایه‌ گذار بوده است. حال این موضوع را هم باید افزود که در دهه 1970 نخستین معاملات تجاری پل سرمایه گذاری در یک ایستگاه رادیویی در خلیج تامپا بود که آن را با دو همکار ارتش از جنگ ویتنام که تجربه در صنعت پخش داشتند، انجام داد. با این حال در اواخر دهه 1970، در یک اختلاف، بیلزریان این شراکت را ترک کرد تا به پدرزنش در تجارت املاک بپیوندد. سرمایه گذاری های او در املاک و مستغلات موفق بود و به شروع ثروت او منجر شد.

ثروت پل بیلزریان چقدر می باشد؟

ثروت پل بیلزریان چقدر می باشد؟

همان طور که گفته شد پل بیلزریان در گذشته یک تاجر بسیار سرشناس و ثروتمند در آمریکا شناخته می ‌شد؛ اما او به دلیل فرار مالیاتی و فساد مالی مجرم معرفی و به همین خاطر از سوی دولت محکومیت بسیار سختی برای این شخص در نظر گرفته شد. تا جایی که او بخش زیادی از ثروت خود را از دست داد و حتی در این دوران شاهد فروش خانه پل بیلزریان در آویلا بودند؛ چرا که او مجبور بود به دولت غرامت بپردازد.

او پس از افشای جرائمش به عنوان یک جنایتکار وال استریت معرفی شد در حالی که بیش از ۶۲ میلیون دلار به دولت آمریکا مقروض بود. در نتیجه این اتفاقات او بخش زیادی از ثروت خود را از دست داد تا اینکه در اواخر دهه ۱۹۸۰ اعلام ورشکستگی کرد و در این دوران بخش زیادی از اموال او از جمله ماشین پل بیلزریان نیز مصادره و به عنوان غرامت به دولت واگذار شد. در حال حاضر بر اساس آمار و گزارش‌ هایی که در برخی از منابع ارائه شده دارایی این شخص حدود سی میلیون دلار برآورد شده که در واقع خیلی کمتر از مبلغی که او در گذشته در اختیار داشته است.

چه مصاحبه هایی با پل بیلزریان انجام شده است؟

با افشاگری‌ های گسترده ‌ای که از جرائم و فساد مالی پل بیلزریان توسط دولت صورت گرفت، بازخوردها و واکنش‌ های گسترده‌ ای توسط رسانه‌ ها و نشریات مختلف آمریکا به وجود آمد. در آن زمان مصاحبه‌ های متعددی با این شخص انجام گرفت که اغلب آن ها مستقیماً مربوط به موضوع محکومیت و حقایق ماجرا بود. به همین خاطر مصاحبه‌ های متعددی از این شخص در شبکه یوتیوب و آرشیو خبری نیویورک تایمز موجود است که افراد می ‌توانند در صورت تمایل به آن مراجعه کنند.

سوالات متداول

 1. پل بیلزریان کیست؟

  پل الک بیلزریان زاده سال 1950 است، او یک تاجر آمریکایی و متخصص تصاحب شرکت‌ ها می باشد و در حال حاضر در کنار همسرش در سنت کیتس زندگی می کند.

 2. شغل اصلی بیلزریان چیست؟

  پل سرمایه‌ گذار، معامله گر و سرمایه دار بوده است.

 3. فرزندان او چه کسانی هستند؟

  دن و آدام فرزندان او هستند که هر دو به عنوان بازیکنان حرفه ای پوکر فعالیت می کنند. هم چنین از آن ها به عنوان برادران بیلزرین یاد می شود.

 4. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های بیلزریان بپردازند؟

  برای مشاهده عکس های پل روش های متعددی وجود دارد، به عنوان مثال شما می‌ توانید به شبکه‌ های مجازی او و یا حتی اینترنت مراجعه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :