از ورزش های پرطرفدار در سطح جهان و در کشور خودمان ایران ورزش والیبال است که بین مردم طرفداران زیادی دارد و والیبالیست های مشهور زیادی در جهان به طور حرفه ای مشغول به این بازی هستند. علی اصغر مجرد نیز یکی از والیبالیست های ایرانی می باشد که عضو تیم ملی والیبال ایران می باشد.

علی اصغر مجرد کیست؟

علی اصغر مجرد کیست؟

این بازیکن والیبالیست اهل ایران است که در تاریخ 8 ابان 1376 در بجنورد متولد شده است و از بازیکنان عضور تیم ملی والیبال ایران می باشد.قد این بازیکن 205 سانتی متر است و در پست مدافع میانی و با شماره پیراهن 15 بازی می کند. در تاریخچه افتخارات این بازیکن 3 مدال طلا و یک مدال نقره وجود دارد.

آدرس پیج اینستاگرام علی اصغر مجرد چیست؟

اگر شما نیز از طرفداران این بازیکنک هستید و مایلید عکس ها و فیلم های بیشتری از این بازیکن ببینید و همچنین از آخرین فعالیت هایش در زمینه حرفه ای و زندگی شخصی اش مطلع شوید می توانید در اینستاگرام نیز این والیبالیست را دنبال کنید، آدرس پیج اینستاگرام این بازیکن ali.a.mojarad است که این پیج 90.8 هزار دنبال کننده دارد و علی اصغر عکس هایی از فعالیت روزانه و زندگی حرفه ای اش در این صفحه منتشر می کند.

عکس های علی اصغر مجرد را در کجا ببینیم؟

می توانید با جستجو نام علی اصغر در موتور جستجو گوگل به راحتی به عکس ها و فیلم های موجود از این بازیکن دسترسی پیدا کنید و همچنین در فضای مجازی و شبکه هایی مانند اینستاگرام نیز می توان با دنبال کردن صفحات و کانال های ورزشی عکس های مربوط به این بازیکن را مشاهده کنید.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این بازیکن از بازیکنان جوان و پرافتخار والیبال ایران است ک هم اکنون نیز در حال فعالیت در این رشته ورزشی است و عصو تیم ملی والیبال ایران است.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

با توجه به این که علی اصغر از بازیکنان جوان و موفق والیبال ایران است و عضو تیم ملی نیز می باشد درآمد نسبتا خوبی در میان والیبالیست های ایرانی دارد.

علی اصغر مجرد در کدام تیم است؟

این بازیکن هم اکنون علاوه بر اینکه عضو تیم ملی والیبال ایران است در باشگاه والیبال شهرداری ارومیه نیز فعالیت می کند و درگذشه نیز عضو تیم ملی نوجوانان والیبال ایران بوده است.

علی اصغر مجرد چند خواهر و برادر دارد؟

علی اصغر دومین فرزند خانواده است و یک خواهر و یک برادر دارد.

سوالات متداول

 1. قد علی اصغر مجرد چند است؟

  قد این بازیکن 205 سانتی متر است.

 2. علی اصغر مجرد در چه پستی بازی می کند؟

  علی اصغر در پست مدافع میانی بازی می کند

 3. شماره پیراهن مجرد والیبالیست چند است؟

  علی اصغر از بازیکنان تیم ملی والیبال ایران با شماره پیراهن 15 بازی می کند.

 4. مجرد چند سال دارد؟

  علی اصغر والیبالیست اهل ایران است که در تاریخ 8 ابان 1376 در بجنورد متولد شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :