کیری ایروینک که نام اصلیش کایری اندرو اروینگ است یکی از ستاره های بسکتبال آمریکا است. نام این بازیکن به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال جهان همیشه در لیست بهترین بازیکنان بسکتبال جهان آمریکا دیده می شود. این بازیکن از سال 2019 تا به امروز در باشگاه معروف بروکلین نتس بازی می کند.

کیری ایروینک کیست؟

کیری ایروینک کیست؟

در بیوگرافی وی آمده است که او متولد 23 مارس سال 1992 است. سن Kerry Irvink سی سال است و او از دوران نوجوانی به ورزش بکستبال روی آورد. با جستجو Kerry Irvink ویکی پدیا می توانید اطلاعاتی درباره زندگی نسبتا سخت این بازیکن را به دست آورید.

عکس های کیری ایروینک را از کجا ببینیم؟

کیری ایروینک اینستا و یوتیوب نسبتا فعالی دارد. شما می توانید تصاویر این بسکتبالیست حرفه ای را در این شبکات مجازی که به دست خودش اداره می شوند، مشاهده کنید. اکانت یوتیوب Kerry Irvink پر از ویدیو ها و تصاویر جدید او می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام کیری ایروینک چیست؟

با سرچ کردن Kyrie Andrew Irving در قسمت سرچ اینستاگرام می توانید به پیج اصلی و پابلیک کیری ایروینک دست پیدا کنید. پیج ایروینک دارای تیک آبی است و به راحتی قابل شناسایی است.

جوایز و افتخارات کیری ایروینک 

Kerry Irvink در تیم ملی آمریکا بازی می کند و به دلیل بازی در این تیم بار ها نامش در لیست بهترین بسکتبالیست های جهان آورده شده است. این بازیکن بسکتبال ملی آمریکا توانسته است جایزه ام وی پی بسکتبال را به دست آورد.

چه حاشیه هایی برای کیری ایروینک به وجود آمد؟

Kerry Irvink و لبران جیمز از رقبا یکدیگر در بازی های به شمار می آیند. دیالوگ های این دو در خارج از زمین بسکتبال سوژه رسانه ها است. از حواشی این بازیکن می توان به مسلمان شدنش اشاره کرد که در زمان تغییر نامش به عبدل کایری ایروینگ سبب ایجاد موجی از حواشی به سمتش شده است.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

Kerry Irvink در بسکتبال ستاره بی همتا به حساب می آید و به همین دلیل باشگاه های زیادی خواستار حضور او در تیمشان هستند. امروزه این بازیکن در باشگاه بروکلین نتس بازی می کند. بهترین حرکات Kerry Irvink در بازی ها از سال 2019 در این تیم اتفاق افتاده است.

همسر این بازیکن کیست؟

کیری ایروینک و همسرش تا به امروز تصاویر زیادی از خود منتشر نکرده اند. ایروینک بازیکن بسیار کم حاشیه ای است و علاقه ای به انتشار تصاویر زندگی شخصیش در اینترنت ندارد.

ملیت این بازیکن

کیری ایروینک در شهر ملبورن به دنیا آمده است و ملیتش آمریکایی می باشد. بازی Kerry Irvink تا به امروز در تیم ملی آمریکا بوده است.

سوالات متداول

 1. <strong>از حواشی زندگی ایروینک چه بوده است؟</strong>

  از حواشی این بازیکن می توان به مسلمان شدنش اشاره کرد.

 2. <strong>آخرین باشگاهی که این بسکتبالیست در آن بازی کرده است، چیست؟</strong>

  کیری ایروینک از سال 2019 تا به امروز در باشگاه معروف بروکلین نتس بازی می کند.

 3. <strong>در چه شهری به دنیا آمده است؟</strong>

  وی در شهر ملبورن به دنیا آمده است.

 4. <strong>تاریخ تولد این بازیکن چه تاریخی است؟</strong>

  او متولد 23 مارس سال 1992 است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :