اسکوچیچ فعالیت بسیار زیادی را در حوزه فوتبال داشته است. به این صورت که او در فوتبال بازی ها و مسابقات مختلفی را شرکت کرده است و هم اکنون به عنوان یکی از سرمربی های برتر جهان در سال 2022 شناخته می شود. این فرد در کرواسی متولد شده است اما او بعد از آمدن به کشور ایران هدایت و مربیگری تیم ایران را به عهده گرفت. این فرد موفق توانسته در چندین بار متوالی در مسابقات مختلف به پیروزی‌ هایی برسد. او علاوه بر این که در حال حاضر به عنوان سرمربی تیم ایران شناخته می شود در بسیاری از تیم‌ های دیگر به عنوان مربی فعالیت داشته است.

 • همچنین می توانید مقاله اخراج اسکوچیچ را مطالعه کنید تا دلیل اخراج او را متوجه شوید.
اسکوچیچ کیست؟

اسکوچیچ کیست؟

بیوگرافی دراگان اسکوچیچ از گران ترین سرمربی های دنیا به این صورت است که او یکی از افراد موفق و فعال در حوزه فوتبال و مربیگری است. او برای بسیاری از تیم‌ های حرفه‌ ای و مختلف مربیگری کرده است و توانسته به موفقیت‌ های بسیار زیادی هم برسد. این فرد در ابتدا به حوزه فوتبال علاقه بسیار زیادی پیدا کرد به صورتی که به عنوان یکی از بازیکنان نمونه شناخته می‌ شد و در مسابقات بسیار زیادی شرکت کرده بود. با توجه به اینکه اسکوچیچ به عنوان یک بازیکن نمونه شناخته می‌ شد اما بعد از فعالیت‌ های بسیار زیاد خود تصمیم به ورود به حوزه مربیگری گرفت. این فرد با استعداد در دوران مربیگری خود در تیم های مختلف حضور داشته است و توانسته پیروزی های بسیار زیادی را به صورت متوالی در سال های مختلف برای خود ثبت کند.

عکس های اسکوچیچ را در کجا مشاهده کنیم؟

این مربی بااستعداد عکس های بسیار زیادی را از خود در صفحات مجازی مانند اینستاگرام می گذارد. با توجه به اینکه هم اکنون به عنوان مربی تیم ایران شناخته می شود ایرانیان بسیار زیادی او را در صفحات مجازی او را دنبال می‌ کنند و عکس های او را مشاهده می‌ کنند. علاوه بر آن می‌ توانیم عکس های بسیار زیادی از این فرد را در گوگل با جستجو کردن نام او مشاهده کنیم. همچنین می توانیم این را مشاهده کنیم که بسیاری از مردم که افرادی که به عنوان خارجی در پیج او هستند که افراد ایرانی که از طرفداران و هستند بازخورد بسیار خوبی را نسبت به او دارند. او در صفحه اینستاگرام خود عکس های بسیار زیادی را از خود و بازیکنان تیم ملی ایران به اشتراک می‌ گذارد و همواره از اینکه سرمربی تیم ایران است رضایت خود را اعلام کرده است.

پیج اینستاگرام اسکوچیچ چیست؟

با توجه به اینکه این فرد معروف و مشهور است همواره در صفحات مجازی مانند اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد. او همچنین در اینستاگرام دارای صفحه شخصی با آدرس coach_skocic است. در صفحه اینستاگرام او در حدود ۱۸۳ هزار نفر او را دنبال می‌ کنند و همواره از طرفداران و هواداران او هستند. او همچنین در صفحه مجازی خود عکس های بسیار زیادی را از خود و بازیکنان تیم ملی ایران به اشتراک گذاشته است. همچنین به نظر می‌ رسد که تعداد پست های اینستاگرامی او به هزار عدد می‌ رسد و مردم هم بازخورد بسیار خوبی را نسبت به او و پست‌ های او دارند.

اسکوچیچ سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

اسکوچیچ سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

این مربی حرفه‌ای با توجه به اینکه در گذشته به عنوان بازیکن فوتبال شناخته می‌ شد همواره استعداد بسیار زیادی را در حوزه فوتبال و مربیگری دارد. او همچنین در بسیاری از تیم‌ های معروف در خارج از کشور به عنوان مربی فعالیت بسیار موثری داشته است. با توجه به فعالیت خود در حوزه مربیگری هم اکنون او در تیم ملی ایران به عنوان سرمربی فعالیت دارد. از جمله تیم هایی که این فرد در آن ها با عنوان مربی حضور داشته است می توانیم به رییکا و ایران و صنعت نفت آبادان و العربی کویت و… اشاره کنیم.

العربی کویت

العربی کویت باشگاه عربی است که اسکوچیچ در این باشگاه از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ فعالیت داشته است. او همچنین با توجه به فعالیت خود در این باشگاه توانسته به پیروزی هایی دست پیدا کند.

ایران

این مربی توانا که هم اکنون به عنوان سرمربی تیم ایران شناخته می شود فعالیت بسیار زیادی را در این تیم دارد. با توجه به اینکه به عنوان مربی برای تیم ملی ایران فعالیت دارد توانسته در بسیاری از مسابقات پیروزی هایی را هم بدست آورد.

صنعت نفت آبادان

در سال‌ های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ این فرد به عنوان سرمربی تیم صنعت نفت آبادان شناخته می شد.

رییکا

این تیم که در کشور کرواسی قرار دارد این مربی در سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۶ به عنوان سرمربی این تیم شناخته می شد و او برای این تیم فعالیت های بسیار زیادی را انجام داده بود.

فولاد خوزستان

در سال‌ های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ این فرد به عنوان سرمربی تیم فولاد خوزستان شناخته می‌ شد و توانسته بود برای این تیم در مسابقات مختلف پیروزی را به ارمغان آورد.

اسکوچیچ در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟
Dragan Skocic Head coach of Iran in the first press conferenc in Tehran on February 15, 2020. Photo by Amirhossein Kheirkhah PUBLICATIONxNOTxINxIRI.

اسکوچیچ در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟

همانطور که گفته شد این سرمربی در گذشته برای تیم های مختلفی به عنوان بازیکن فعالیت داشته بود. از جمله تیم هایی که این فرد برای آن ها به عنوان بازیکن حضور داشته است می توانیم به رییکا و لاس پالماس اشاره کنیم که تیم رییکا در کشور کرواسی که این مربی در آن متولد شده بود قرار داشت. با توجه به این که او در زمان بازیکنی خود فعالیت بسیار زیادی را داشت و به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای شناخته می‌ شد در دوران مربیگری خود هم توانسته به یکی از مربیان نمونه تبدیل شود.

اسکوچیچ تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

در سال ۱۳۹۹ در بازی تدارکاتی این سرمربی توانست ایران را به پیروزی برساند. او علاوه بر اینکه توانسته پیروزی های بسیار زیادی را برای تیم ایران رقم زند برای تیم‌ های دیگری که به عنوان سرمربی برای آن ها حضور داشته بود توانست به پیروزی های بسیار زیادی دست پیدا کند.

اسکوچیچ از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

این فرد از سال ۲۰۰۵ فعالیت حرفه‌ ای خود را در حوزه مربیگری آغاز کرد همچنین در سال های قبل در چندین سال در حال آموزش مربیگری به صورت حرفه‌ای بود. او با ورود خود دنیای مربیگری توانست در این حوزه هم به عنوان یکی از افراد موفق و توانا حضور پیدا کند.

اسکوچیچ اکنون مربی چه تیمی است؟

اسکوچیچ اکنون مربی چه تیمی است؟

اسکوچیچ با توجه به اینکه در تیم های مختلفی به عنوان سرمربی حضور داشت هم اکنون به عنوان مربی تیم ایران شناخته می‌ شود که در مسابقات بسیار زیادی تیم ایران را همراهی می‌ کند. همچنین می توانیم این را مشاهده کنیم که او توانسته رابطه خوبی را با بازیکنان ایرانی داشته باشد و با فعالیت خود تیم ایران را به پیروزی های مختلفی برساند.

همسر اسکوچیچ کیست؟

اینطور مشاهده شده که این مربی در طی دو مرحله ازدواج کرده است و از ازدواج اول خود فرزندی پسر دارد. با توجه به اینکه ازدواج اول ناموفق بود در سال های بعد با فردی به نام Majda ازدواج کرد که هم اکنون آن ها با یکدیگر دارای یک فرزند هستند. همچنین این طور به نظر می‌ رسد که این دو نفر توانستند در کنار یکدیگر زندگی خوبی را و به دور از حاشیه ها داشته باشند.

درآمد هر فصل اسکوچیچ چقدر است؟

با توجه به اینکه این فرد به عنوان سرمربی تیم ایران شناخته می شود درآمد کمتری را نسبت به دیگر مربیان تیم‌ های دیگر دریافت می‌ کند. با توجه به این که توانسته فعالیت خوبی را در حوزه فوتبال ایران داشته باشد درآمد خوبی را از این راه به دست می آورد و به عنوان یکی از افراد ثروتمند و موفق شناخته می‌ شود. او همچنین در گذشته در صفحات مجازی مانند اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی را در حوزه تبلیغات داشت که درآمدی را هم از این راه به دست آورده بود.

اسکوچیچ چه حاشیه هایی داشته است؟

این مربی سعی کرده که از حاشیه‌ ها دور باشد و زندگی آرامی را برای خود و خانواده خود رقم زند. با توجه به این که او برای تیم های مختلفی فعالیت مربیگری را داشته است در ارتباط درآمد هایی که تیم های مختلف گرفته است وجود دارد. او با توجه به فعالیت خود برای تیم ملی ایران در بسیاری از مصاحبه های مختلف حضور داشته است و این را اعلام کرده است که از مربی گری تیم ایران رضایت دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا اسکوچیچ از فعالیت خود در تیم ملی ایران رضایت دارد؟

  این فرد در بسیاری از مصاحبه های خود این را اعلام کرده است که از فعالیت خود در تیم ملی ایران رضایت دارد.

 2. آیا اسکوچیچ فقط در حوزه مربیگری فعالیت دارد؟

  اسکوچیچ در گذشته علاوه بر مربی گری در حوزه فوتبال و بازیکنی هم فعالیت بسیار زیادی را داشته است. او همچنین علاوه بر فوتبال در ورزش های دیگر هم فعالیت بسیار زیادی را داشته بود.

 3. این مربی از چه سالی وارد حوزه فوتبال شده است؟

  اینطور مشاهده شده که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۱ در حوزه فوتبال آغاز کرده و در ابتدا در حوزه بازیکنی فعالیت بسیار زیادی را داشته است.

 4. آیا اسکوچیچ هم اکنون در ایران می کند؟

  این فرد با توجه به اینکه به عنوان سرمربی تیم ایران شناخته می‌ شود هم اکنون در کشور ایران زندگی می کند و در گاهی اوقات به کشور خود هم سفرهای را دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :