اگر به دنیای فوتبال علاقمند باشید حتما با بازیکنان آن آشنا هستید و گاهی بعضی از افراد زندگی شخصی بازیکنان را به همراه زندگی حرفه ای دنبال می کنند. گاهی اوقات همسران بازیکنان فوتبال به اندازه خود بازیکنان معروف می شوند و سر وصدا به پا می کنند. ستاره معصومی زن مهدی قائدی نیز به همین صورت است. با ما در این مطلب همراه باشید تا با همسر وی بیشتر آشنا شویم.

ستاره معصومی کیست؟

ستاره معصومی کیست؟

شاید شما هم تا به حال درباره همسران بازیکنان فوتبال شنیده باشید و و الخصوص نان همسر مهدی قائدی که از 10 بازیکن برتر فوتبال را نیز بسیار از بقیه بازیکنان به گوشتان خورده باشد. این دو نفر تقریبا یکی از زوج های حاشیه ساز فوتبال ایران هستند. در این جا بیوگرافی اجمالی از همسر او را ارائه می دهیم. ستاره معصومی زاده ۱۰ بهمن ۱۳۷۰ است و اگر به بیوگرافی مهدی قائدی نگاهی بیاندازید متوجه می شوید که ستاره ۷ سال از قائدی بزرگتر است. او یکی از فعالان رسانه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام است و اگر به پست های صفحه وی نگاه کنیم متوجه علاقه او به حیوانات مخصوصا سگ ها می شویم. این فرد به قائدی علاقه بسیار دارد و این موضوع که او از قائدی بزرگ تر است تا به حال برای رابطه آن ها مشکل ساز نشده است.

درواقع اگر به زندگی فوتبالیست های بزرگ در دنیا توجه کنیم، متوجه می شویم که تعدادی از آن ها از همسرانشان کوچک تر هستند. به عنوان مثال شکیرا پارتنر جرارد پیکه یازده سال از او بزرگتر است و پیلار روبیو همسر سرخیو راموس هفت سال از او بزرگ تر است. پس این موضوع که ستاره از مهدی بزرگ تر است نباید برای مردم موضوع مهمی به حساب آید. ستاره ارتباط بسیار خوبی با مهدی قائدی دارد و این موضوع باعث شده است که بدانیم با وجود اختلاف سن زیادی که برای آن ها وجود دارد، درک خوبی از رابطه ای که با هم دارند وجود دارد. این احتمال وجود دارد که ستاره وارد دنیای مدلینگ شود زیرا فالوور های او زیاد است اما تاکنون این اتفاق نیوفتاده است.

ستاره معصومی چه نسبتی با قائدی دارد؟

مهدی قائدی متولد ۱۴ آذر ۱۳۷۷ در شهر بوشهر است. او با تیم استقلال و بازی های درخشان خود در این تیم شناخته شده است و هم اکنون در پست وینگر برای شباب الاهلی توپ می زند. قائدی در سال ۱۳۹۸ به تاریخ ۱۰ دی در صفحه اینستاگرام خود پستی را گذاشت که خبر از ازدواجش می داد. او با ستاره ازدواج کرده بود و علاقه داشت تا خبر این ازدواج و زندگی مشترک خود را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد. همین شد که همه درباره این ازدواج صحبت کردند و این تصور را داشتند که عروسی بسیار لاکچری و زیبا بوده است. این زوج هم اکنون در قطر زندگی می کنند اما در دبی نیز دیده شده اند. آن ها همان طور که گفتیم رابطه خوبی با هم دارند.

عکس های زن قائدی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های زن قائدی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های ستاره که از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام است؛ چند راه داریم که در اینجا به آن ها می پردازیم. او مدتی بود که بسیار خبرساز شده بود و نامش بر سر زبان ها افتاده بود. به همین خاطر خبرگذاری ها سعی کردند تا از او اطلاعات به دست آورند و متن هایی را درباره او بنویسند. این سایت های خبرگذاری عکس هایی هم از او به اشتراک گذاشتند.

این عکس ها برای آشنایی مخاطب با او بود. به همین خاطر شما می توانید به این سایت ها مراجعه کرده و عکس های او را تماشا کنید. البته باید گفت که این کار ممکن است مشکل به نظر برسد. به همین خاطر قسمت تصاویر گوگل به کار می آید. برای این کار فقط کافی است که نام او را در این قسمت بنویسید. سپس تمام عکس های او را در قسمت نتایج تماشا کنید. هم چنین می توان این عکس ها را دانلود نیز کرد و بعدا تماشا کرد.

شغل این فرد چیست؟

همان طور که در بالا گفتیم ستاره معصومی به دلیل تعداد فالوور بالا که در اینستاگرام دارد ممکن است بلاگر یا مدل شود. اما امکان بلاگر شدن او زیاد است زیرا می تواند تبلیغات بگیرد و از این راه درآمد خوبی داشته باشد. با این حال از شغل اصلی او اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و مشخص نیست که وی دقیقا چه کاری انجام می دهد. اگر شغل او مشخص شود حتما آن را در صفحه خود بیان می کند.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

ستاره معصومی به همراه مهدی قائدی حواشی هم داشته اند. این دو اول به خاطر سن بیشتر ستاره از مهدی حاشیه ساز شدند. بعد از آن عقد و عروسی لاکچری آن ها حاشیه ساز شد و همه درباره عکس های آن ها صحبت می کردند. بعد از آن حواشی از خوش گذرانی های آن ها در دبی منتشر شد. آن ها به بار ها می رفتند و عکس های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذاشتند. همین خوش گذرانی های زیاد باعث شده بود تا تیمی که قائدی در آن بازی می کند از او ناراضی باشد و تصمیم به فروش وی بگیرد که اطلاعات دقیقی از این موضوع در دسترس نیست.

ستاره معصومی کجا زندگی می کند؟

ستاره معصومی کجا زندگی می کند؟

ستاره معصومی به همراه مهدی قائدی هم اکنون در دبی زندگی می کند. درواقع قائدی برای تیم اماراتی بازی می کند و باید در این شهر زندگی کنند. قائدی در تیم کشوری بازی می کند که نزدیک به ایران است. این موضوع باعث می شود تا آن ها هرموقع که خواستند به ایران بیایند و خانواده های خود را ببینند.

عروسی ستاره معصومی و قائدی ‌

عروسی ستاره معصومی و مهدی قائدی همان طور که گفتیم بسیار جنجال برانگیز و لاکچری بود. البته فیلمی از آن منتشر نشده است اما کسانی که در این مراسم بودند و یا عکس هایی که از آن منتشر شده بود خبر از لاکچری بودن آن می داد. هم اکنون ۳ سال از این مراسم می گذرد و این دو نفر هنوز کنار هم زندگی می کنند.

آیا ستاره معصومی از قائدی فرزندی دارد؟

آیا ستاره معصومی از قائدی فرزندی دارد؟

ستاره معصومی و مهدی قائدی هنوز بچه دار نشده اند. به نظر می رسد که این دو نفر هنوز آمادگی بچه دار شدن ندارند و زندگی خود را همین طور که هم اکنون هست دوست دارند. اگر آن ها بچه دار شوند حتما آن را در شبکه های اجتماعی خود اعلام می کنند.

پیچ اینستاگرام این فرد چیست؟

ستاره مانند هر فرد معروف دیگری که بقیه او را می شناسند، صفحه ای در اینستاگرام برای خود دارد. آدرس این صفحه setareh.masoumi است و بیشتر از ۵۵۹ هزار نفر نیز دنبال کننده دارد. اما این صفحه با بقیه پیج های افراد معروف یک تفاوت دارد و آن هم این است که ستاره آن را خصوصی کرده است.

به این معنی که شما باید درخواست دنبال کردن را به او بدهید و سپس او بر اساس صلاح دید خود این درخواست را قبول کرده و یا رد می کند. این موضوع به دلیل آن است که او در اینستاگرام حاشیه های زیادی داشته است و افراد در زیر پست های او کامنت های نامربوط می نوشتند. به همین دلیل این صفحه را پرایوت کرده است تا همه افراد نتوانند وارد آن شوند و او‌ دنبال کنندگان خود را گلچین شده انتخاب کند. در حال حاضر دیده می شود که وی ۳۶ عدد پست دارد که به احتمال زیاد عکس هایی از زندگی خودش و همسرش و زندگی آن ها است.

درآمد ستاره معصومی چقدر است؟

درآمد ستاره معصومی چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد این فرد اطلاعاتی در دسترس نیست. زیرا مشخص نیست که شغل او چیست و چه کاری را انجام می دهد. اما به نظر می رسد از راه اینستاگرام ممکن است درآمد داشته باشد. البته همسر او درآمد بسیار بالایی را دارد و به همین دلیل ممکن است ستاره کلا شغلی را نداشته باشد.

ستاره معصومی چگونه معروف شد؟

ستاره معصومی چگونه معروف شد؟

ستاره تا قبل از اینکه با مهدی ازدواج کند شناخته شده نبود و کسی او را نمی شناخت اما بعد از ازدواج با قائدی بخاطر وجود حواشی که پیش آمد همه او را شناختند و عکس های او را دیدند به همین دلیل ستاره معروف شد و اسمش بر سر زبان ها افتاد.

سوالات متداول

  1. ستاره معصومی چند بار ازدواج کرده است؟

    عده ای معتقد هستند که ستاره قبلا ازدواج کرده است و ازدواجش با مهدی قائدی ازدواج دوم وی محسوب می شود. اما این موضوع از طرف ستاره تایید یا تکذیب نشده است و درباره آن صحبتی نکرده است. اما اگر ازدواج او با مهدی قائدی ازدواج دومش باشد این موضوع خصوصی است و نیازی به افشای آن نیست.

  2. عکس ستاره معصومی قبل عمل را کجا ببینیم؟

    اگر به عکس های ستاره توجه کنیم، به این موضوع می توان پی برد که او عمل های زیبایی متفاوتی داشته است. مانند بینی، فک و چانه. افرادی دوست دارند صورت واقعی او را قبل از عمل هم تماشا کند. می توانید با جستجو در اینترنت این عکس ها را پیدا کنید اما ممکن است عکس های قبل از عمل او در هیچ سایتی نباشد. زیرا ستاره قبل از عمل معروف نبوده است و بنابراین عکسی از خود ندارد.

  3. لایو ستاره معصومی را چطور ببینیم؟

    لایو به ویدیوی زنده ای گفته می شود که فرد در صفحه اینستاگرام خود اجرا می کند و با مخاطبان خود ارتباط زنده برقرار می کند. ستاره گاهی اوقات در صفحه خود لایو می گذارد. شما برای دیدن این لایو ها می توانید عضو صفحه او شوید و یا اینکه لایو ضبط شده را از پیج ها یا فن پیج های دیگر تماشا کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :