فوتبال یکی از ورزش های محبوب و پرطرفدار جهان می باشد و استعداد های بزرگی در این عرصه به ظهور رسیده اند و به دلیل محبوبیت این ورزش به شهرت خیلی زیادی رسیده اند. بهترین سرمربی سری آ برای سال های بسیار زیادی آریگو ساکی یکی از مربیان این عرصه می باشد. او با توجه به کارنامه درخشان خود، شهرت جهانی دارد. اطلاعاتی از زندگی شخصی و حرفه ای این سرمربی مشهور را در اختیارتان می گذاریم. امیدواریم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 • در صورتی که تمایل دارید به شرط بندی روی آث میلان بپردازید؛ همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در مقاله مشاهده می کنید، کلیک کنید.
آریگو ساکی کیست؟

آریگو ساکی کیست؟

مربی و چهره شاخص جهان فوتبال متولد ۱ آوریل ۱۹۴۶ میلادی می باشد. که از ابتدا فعالیت خود را در عرصه فوتبال با مربیگری آغاز کرده است و هیچ گاه به عنوان بازیکن در این عرصه فعالیت نکرده است و شغل او فروشندگی کفش بوده است. اما این سرمربی ایتالیایی که از گران ترین سرمربی های دنیا است؛ در این عرصه کارنامه درخشانی را بر جای گذاشته است و مربیگری تیم های بزرگی را برعهده داشته است.

عکس های آریگو ساکی را در کجا مشاهده کنیم؟

آریگو ساکی دو دوره هدایت تیم میلان را برعهده گرفته بود و در این مدت به دلیل عملکرد عالی به شهرت زیادی رسید. این سرمربی توانمند و محبوب و مشهور طرفداران خیلی زیادی دارد که علاقمند هستند، عکس های بیشتری از او را مشاهده نمایند. این مربی یکی از معروف ترین و مشهور ترین چهره های دنیای فوتبال می باشد و از کارنامه ورزشی درخشانی برخوردار است، دسترسی و مشاهده عکس های این چهره سرشناس بسیار آسان می باشد. به همین منظور علاقه مندان می توانند با مراجعه به صفحات اینترنتی و جستجو نام او در مرورگر گوگل عکس های او را مشاهده نمایند. همچنین می توانند به پیج او مراجعه نمایند و عکس ها و فیلم هایی که او در صفحه شخصی خود به اشتراک می گذارد را مشاهده نمایند

پیج اینستاگرام آریگو ساکی چیست؟

این سرمربی معروف و سرشناس عرصه فوتبال ایتالیا که یکی از بهترین سرمربی های جهان فوتبال می باشد که شهرت جهانی دارد، او در اینستاگرام فعالیت دارد. فوتبال دوستان زیادی پیج این سرمربی را دنبال می کنند و عکس ها و فیلم هایی که این سرمربی از زندگی حرفه ای و شخصی خود به اشتراک می گذارد، دیدن می کنند. او در بین علاقه مندان به فوتبال از محبوبیت بالایی برخوردار است، علاقه مندان و طرفداران این سرمربی می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند و فیلم ها و عکس های او را مشاهده نمایند و از این طریق به طور مستقیم در جریان فعالیت حرفه ای این سرمربی قرار گیرند.

آریگو ساکی سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

آریگو ساکی سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

این مربی در عرصه فوتبال از ابتدا فقط به عنوان مربی فعالیت می نموده است و توانسته است که هدایت تیم های بزرگی را برعهده بگیرد.

آ.ث. میلان

یکی از تیم های پرافتخار و مشهور عرصه فوتبال که این مربی هدایت آن را از سال۱۹۸۷ تا ۱۹۹۱ برعهده گرفته بود تیم آ.ث. میلان بوده است.

ایتالیا

در کارنامه مربیگری این چهره سرشناس فوتبالی هدایت تیم ملی ایتالیا هم نیز دیده می شود. او در سال ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۶ مربی این تیم بود.

اتلتیکو مادرید

تیم بزرگ و پرستاره اتلتیکو در سال ۱۹۹۸ تحت هدایت این سرمربی خوش سابقه و مشهور قرار گرفته بود.

پارما

آخرین تیمی که این مربی هدایت آن را برعهده گرفته بود تیم پارما می باشد. او در کنار این تیم به موفقیت های زیادی دست یافت.

فیورنتینا (جوانان)

این مربی و چهره معروف جهان فوتبال در سال های ۱۹۸۳ تا ۱۹۸۴ هدایت این تیم را برعهده گرفته بود.

آریگو ساکی تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

او از کارنامه مربیگری درخشانی در عرصه فوتبال برخوردار می باشد این چهره در کنار افتخارات فردی که کسب نموده است، افتخارات تیمی زیادی در کارنامه خود دارد. یکی از افتخارات این مربی در نخستین فصل حضور خود موفق به قهرمانی در سری آ فصل ۸۸–۱۹۸۷ شد و پس از آن با کسب دو عنوان قهرمانی پیاپی در جام باشگاه‌ های اروپا در فصل ۱۹۸۹ و ۱۹۹۰ می باشد.

آریگو ساکی از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

اولین حضور او در عرصه فوتبال به عنوان مربی در سال ۱۹۸۲ در تیم ریمینی کالچو از سری سی باشگاه‌ های ایتالیا بود. او تیم را به سری بی رساند. او در سال ۱۹۸۶ در جام حذفی توانست تیم بزرگ و پرستاره میلان را شکست دهد و باعث حیرت همگان شود و توجه تمام فعالین عرصه فوتبال را به خود جلب کند.

آریگو ساکی اکنون مربی چه تیمی است؟
RHO, ITALY – MAY 25: Arrigo Sacchi attends Bocelli and Zanetti Night on May 25, 2016 in Rho, Italy. (Photo by Ernesto Ruscio/Getty Images for Bocelli & Zanetti Night)

آریگو ساکی اکنون مربی چه تیمی است؟

این سرمربی سرشناس و موفق از ۲۱ دسامبر سال ۲۰۰۴ مدیر ورزشی باشگاه رئال مادرید شد. وی در ۶ دسامبر سال ۲۰۰۵ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. می توان گفت این سرمربی با توجه به اینکه هیچ گونه سابقه بازیکنی نداشته است توانسته در طول این مدت فعالیت خود کارنامه درخشانی را بر جای بگذارد و بار دیگر به همگان ثابت کند که برای یک مربی خوب بودن نباید حتما قبل از آن یک بازیکن خوب بود.

آریگو ساکی چه حاشیه هایی داشته است؟

با گسترش فضای مجازی و حضور و فعالیت بیشتر افراد در شبکه های اجتماعی میزان حاشیه های به وجود آمده برای افراد مشهور بسیار بیشتر شده است و زندگی شخصی و حرفه ای این افراد نسبت به قبل بیشتر در زیر ذره بین قرار گرفته است. حال آنکه شیوه زندگی این افراد در ایجاد حاشیه ها بی تاثیر نمی باشد. این سرمربی هم مانند دیگر افراد مشهور در طول فعالیت حرفه ای خود با حاشیه هایی مواجه شده است. دنیای فوتبال، دنیایی شگفت انگیز و بسیار پر حاشیه می باشد و معمولا به دلیل هیجان بالای این ورزش، حاشیه های مربوط به آن هم نیز بسیار مورد توجه می باشد و معمولا افرادی که در این عرصه فعالیت می کنند با حاشیه های زیادی مواجه می باشند.

سوالات متداول

 1. آریگو ساکی، مربی سرشناس عرصه فوتبال ایتالیا در چه سالی متولد شده است؟

  مربی و چهره شاخص جهان فوتبال متولد ۱ آوریل ۱۹۴۶ می باشد.

 2. آریگو ساکی قبل از حرفه مربیگری فوتبال به چه شغلی مشغول بوده است؟

  شغل این مربی سرشناس در ابتدا فروشنده کفش بوده است.

 3. آریگو ساکی در چه سالی مدیر تیم باشگاه رئال مادرید شده است؟

  او از ۲۱ دسامبر سال مدیر ورزشی باشگاه رئال مادرید شد.

 4. اولین تیمی که آریگو ساکی هدایت آن را برعهده گرفته بود، چه تیمی بوده است؟

  تیم ریمینی کالچو اولین تیمی می باشد که این چهره ورزشی مربیگری آن را برعهده گرفته بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :