بانوان با استعداد و توانای بسیاری در ایران در رشته فوتبال فعالیت دارند و برخی از آنها به خاطر بازی تکنیکی که از خود به نمایش گذاشته اند در لیگ فوتبال بانوان ایران حضور دارند. با وجود این که فوتبال بانوان ایران همیشه با محدودیت ها و موانع زیادی درگیر می باشد اما بازیکنانی در آن حضور دارند که از نظر تکنیک و توانایی زبانزد تمامی کارشناسان فوتبالی هستند و از این نظر با فوتبال سال مرد رقابت می کنند. زهره جلالی یکی از بانوان فوتبالیست ایران می باشد که در حال حاضر در لیگ فوتبال بازی می ‌کند و به تازگی نیز به عضویت تیم ملی فوتبال بانوان ایران درآمده است. برای آشنایی با بیوگرافی زهره جلالی و فعالیت های ورزشی اش تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

 • لینک معتبرترین سایت پیش بینی فوتبال در گزینه “ورود به وب سایت” برای شما در دسترس می باشد؛ با کلیک بر روی این گزینه و دانلود اپلیکیشن تا بیش از 50% بونوس بی قید و شرط از طرف سایت دریافت خواهید کرد.
زهره جلالی کیست؟   

زهره جلالی کیست؟   

آنچه که در رابطه با بیوگرافی زهره جلالی ویکی پدیا گفته شده، این بازیکن جوان و با استعداد در ۲۷ بهمن ماه سال ۱۳۷۷ به دنیا آمده است. او از 10 بازیکن برتر فوتبال در بین خانم ها می باشد. محل تولد این بازیکن شهر قروه یکی از شهرهای استان کردستان می باشد. در خصوص زندگی خانوادگی و شخصی این بازیکن اطلاعات خاصی ارائه نشده است. او فوتبال را از تیم باشگاه کردستان شروع کرد و با عملکرد قابل قبولی که داشت توجه کارشناسان را به خود جلب کرد. طوری که سرمربی تیم ملی ایران از او برای حضور در تیم ملی دعوت کرد و در اردوی تیم ملی حضور یافت.

این فوتبالیست ایرانی در چه تیمی بازی می کند؟ 

 این بازیکن علاقه زیادی به فوتبال داشت به همین خاطر به صورت حرفه‌ای به فراگیری اصول و تکنیکهای این رشته پرداخت. سرانجام او یکی از گزینه های انتخابی تیم زارع باتری سنندج قرار گرفت و به عضویت این تیم در آمد و در حال حاضر نیز برای این تیم بازی می کند. همچنین در کنار بازی در لیگ فوتبال در تیم ملی ایران نیز حضور داشته و در تمرینات تیم ملی مشارکت می کند.

زهره جلالی در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

زهره جلالی در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

 پیراهن شماره ۱۵ تیم زارع باتری سنندج به این بازیکن اختصاص دارد و او در پست دفاع بازی می کند. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران فوتبال بانوان او یکی از بازیکن های تاثیر گذار و کلیدی در بازی تلقی می شود چرا که او با مهارت تمام از پست خود دفاع می کند.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟ 

این بازیکن جوان و با استعداد به خوبی توانسته نگاه‌ها و توجهات را در زمین بازی به سمت خود جلب کند و بازی قابل قبول در میدان از خود ارائه دهد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که او در آینده یکی از ستاره های فوتبال بانوان خواهد بود و می توان به او اعتماد کرد. از همین جهت بسیاری از رسانه ها و مجلات خبری او را زیر ذره بین خود قرار داده و عکس های زیادی از این بازیکن را چه در جریان بازی و چه در زمان تمرین ثبت کرده اند.

پیج اینستاگرام زهره جلالی

پیج اینستاگرام زهره جلالی

افراد زیادی در شبکه اینستاگرام فعالیت دارند و کاربران این شبکه هم شامل افراد معمولی می شود و هم شامل افراد معروف و سلبریتی ها. این بانوی فوتبالبست نیز یکی دیگر از افراد معروفی است که در این شبکه فعالیت دارد و در حال حاضر صفحه مربوط به زهره جلالی اینستا ایجاد شده است. بازدید کنندگان زیادی از این بازدید می کنند و هر کس که بخواهد به جمع طرفداران این بازیکن در اینستاگرام به پیوند در کافی است نام او را در این شبکه جستجو کند تا پیج او در مقابل شان باز شود.

زهره جلالی چه حاشیه هایی داشته است؟   

دنیای فوتبال و فوتبالیست ها همواره درگیر حواشی و شایعات فراوانی می شوند و همواره در مجلات و نشریات مختلف حاشیه های مربوط به فوتبالیست ها به چشم می خورد. با توجه به اینکه زهره جلالی فوتبالیستی جوان و تازه کار می باشد خوشبختانه تاکنون توانسته است خودش را از حاشیه ها دور نگه دارد و درگیر حواشی های رایج در فوتبال نشود.  

سوالات متداول

 1. زهره جلالی متولد چه سالی است؟

  این فوتبالیست در ۲۷ بهمن ماه سال ۱۳۷۷ به دنیا آمده است.

 2.  آیا زهره جلالی در تیم ملی فوتبال بانوان بازی می کند؟

  بتازگی سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان از زهره جلالی برای حضور در تیم ملی دعوت کرده است.

 3.  زهره جلالی در کدام پست بازی می کند؟

   این فوتباایست در پست مدافع  بازی می کند.

 4. زهره جلالی در کدام تیم باشگاهی حضور دارد؟

   در حال حاضر این بازیکن عضو تیم باشگاه زارع باتری سنندج می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :