در حال حاضر دروازه بان تیم ملی بانوان ایران خانم زهره کودایی می باشد این دروازه بان حرفه ای و توانای ایران یکی از ستاره های این محسوب می‌ شود و در رقابت های ملی و بین المللی بازی بسیار قابل قبولی دارد. این بازیکن درگیر حواشی جنجالی زیادی شد که ما در ادامه علاوه بر بیوگرافی زهره کودایی به بررسی این حواشی نیز خواهیم پرداخت.

 • جهت دسترسی به سایت پیش بینی فوتبال با یک کلیک ساده می توانید به معتبرترین سایت ایرانی هدایت شوید. باید بیان شود با دانلود اپلیکیشن این سایت می توانید تا بیش از 50% بونوس نیز دریافت کنید.
زهره کودایی کیست؟

زهره کودایی کیست؟

زهره کودایی دروازه بان حرفه ای تیم ملی بانوان ایران از 10 بازیکن برتر فوتبال می باشد که در سوم آذر ماه سال ۱۳۶۸ در شهر ایذه خوزستان به دنیا آمده و و اصالتاً از اهالی بختیاری می باشد. آنطور که خود این فوتبالیست مطرح کرده برای خانواده ارزش زیادی قائل است و خانواده خط قرمز او محسوب می شود. این بازیکن از جمله افراد که با سختی و تلاش بسیار به جایگاهی که در حال حاضر در آن قرار دارد رسیده است و در واقع او با فعالیت در فوتبال مخارج زندگی خود و خانواده اش را تامین می کند. البته ناگفته نماند که تلاش و پشتکار او در فوتبال بی نتیجه نمانده و او در حال حاضر یکی از بهترین دروازه بانان بانو در ایران می باشد که مورد تایید بسیاری از کارشناسان قرار دارد.

این فوتبالیست ایرانی در چه تیمی بازی می کند؟

زهره کودایی فوتبال را از سال ۱۳۸۴ و در سن ۱۶ سالگی آغاز کرد و به صورت حرفه‌ ای به این رشته پرداخت. او برای نخستین بار در سال ۱۳۸۶ به عضویت تیم شهرداری بم درآمد و اولین تجربه او حضور در لیگ فوتبال بانوان محسوب می شد. پس از چند وقت به عضویت تیم شهرداری سنندج درآمد و در مسابقات متعددی برای این تیم بازی کرد. این بازیکن در سال ۱۳۹۲ جذب تیم پاس همدان شد در این تیم نیز به خوبی توانست سطح توانایی های خود را به همگان نشان دهد و به همین خاطر در سال ۱۳۹۶ مورد توجه تیم ذوب‌آهن قرار گرفت و به این تیم پیوست. در حال حاضر نیز برای تیم ذوب آهن دروازه بانی می کند و علاوه برحضور در تیم های باشگاهی یکی از اعضای تیم ملی بانوان ایران نیز می باشد.

زهره کودایی در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

زهره کودایی در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

زهره کودایی فوتبالیست توانایی است که در پست دروازه بان بازی می کند و با توجه به اینکه از لحاظ استاندارد زهره کودایی قد ایده آلی دارد یکی از بهترین گزینه ها برای پست دروازه بانی می باشد.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

لازم به ذکر است که زهره کودایی به عنوان دروازه بان تیم مطرح ذوب آهن و تیم ملی ایران همواره از سوی نشریات و رسانه ها مورد توجه بود و عکس های زیادی از او در جریان بازی ثبت شده است. اما پس از ماجرای بازی اردن بیشتر از قبل بر سر زبان ها افتاد طوری که تیتر خبر های ورزشی قرار گرفت و عکس های گوناگون از او در این مجلات خبری منتشر شد. علاوه ‌بر این زهره کودایی در خندوانه نیز حضور داشته و عکس هایی از این برنامه نیز منتشر شده و در دسترس همگان قرار دارد.

پیج اینستاگرام زهره کودایی چیست؟

پیج اینستاگرام زهره کودایی چیست؟

بهتر است بدانید زهره کودایی در اینستاگرام نیز بسیار پر طرفدار است و افراد زیادی دنبال کننده پیج او در این شبکه هستند. چرا که عکس ها و کلیپ های متنوع و زیادی از این بازیکن در این شبکه به اشتراک گذاشته شده است. دوستداران این فوتبالیست بانو با لایک و کامنت های متعدد از بازیکن محبوب خود حمایت می کنند. چنانچه شما نیز تمایل دارید به جمع طرفداران این بازیکن بپیوندید کافیست نام او را در اینستاگرام جستجو کنید.

زهره کودایی چه حاشیه هایی داشته است؟

جنجالی ترین حاشیه ای که در رابطه با این بانوی فوتبالیست با اخلاق مطرح شده است در رابطه با بازی تیم ملی فوتبال ایران و تیم ملی اردن می باشد. به این صورت که در این بازی خانم کودایی که در پست دروازه بان قرار دارد موفق می شود دو ضربه پنالتی تیم اردن را خنثی کند و تلاش تیم اردن برای پیروزی در این بازی را ناکام کرد. پس از پایان بازی با توجه به استایل و قامت بلندی که این بازیکن دارد، تیم اردن طی شکایت از فدراسیون فوتبال درخواست کرد تا جنسیت زهره کودایی را مورد بررسی قرار دهند تا از خانم بودن این فوتبالیست مطمئن شوند. با علنی شدن این شکایت بازخورد ها و واکنش ها از سوی مسئولین فوتبال ایران و دوستداران این بانو شکل گرفت و همه برای حمایت از این بانوی فوتبالیست بیانیه های اعتراض آمیز اعلام کردند.

سوالات متداول

 1. زهره کودایی متولد چه سالی می باشد؟

  این بازیکن در سه آذر ۱۳۶۸ در خوزستان متولد شده است.

 2. زهره کودایی در حال حاضر عضو کدام تیم باشگاهی می باشد؟

  این بازیکن در حال حاضر برای تیم ذوب آهن بازی می کند.

 3. زهره کودایی در کدام پست بازی می کند؟

  این فوتبالیست در پست دروازه بانی قرار دارد.

 4. آیا زهره کودایی در عضویت تیم ملی می باشد؟

  این بازیکن با دعوت سرمربی به عضویت تیم ملی فوتبال بانوان ایران در آمده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :