زهرا قنبری بازیکن زن تیم ملی فوتبال ایران و از 10 بازیکن برتر فوتبال در بین زنان می باشد؛ که مدت هاست در این عرصه حضور دارد و توانسته زندگی بسیار پر فراز و نشیب خود را پشت سر بگذراند و در این لحظه با موفقیت نام خود را در لیست موفق ترین بانوان فوتبال وارد کند. از این رو توصیه می کنیم که اگر شما هم مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازیکن فوتبال هستید، در ادامه مطلب همراه ما باشید تا درباره فعالیت های این بازیکن در تیم فوتبال اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم و شما را با زندگی ورزشی او آشنا کنیم.

 • برای دسترسی به سایت پیش بینی فوتبال تنها کافیست بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید؛ همچنین با دانلود اپلیکیشن می توانید تا بیش از 50% بونوس دریافت کنید.
زهرا قنبری کیست؟

زهرا قنبری کیست؟

زهرا قنبری در تاریخ چهاردهم اسفند سال ۱۳۷۰ متولد شده است و زاده شهر کنگاور می باشد. او هم اکنون یکی از بازیکنان پر طرفدار تیم ملی فوتبال ایران می باشد. او هم اکنون در پست اصلی هافبک وسط فعالیت می کند و در دیگر پست های این تیم نیز به ایفای نقش پرداخته است. زهرا قنبری در سال ۱۳۸۵ به عضویت در این تیم در آمد و تا کنون نیز همچنان در تیم ملی حضور دارد. این بازیکن در سال های متوالی چون، ۹۳ و ۹۴ به عنوان یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال بانوان به شهرت رسید و تا به این لحظه نیز از جایگاه بالایی در این تیم برخوردار می باشد.

این فوتبالیست ایرانی در چه تیمی بازی می کند؟

این بازیکن مدت ها است که در تیم ملی فوتبال جوانان حضور دارد و از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در این تیم آغاز کرد و پس از گذشت چند سال، بهترین بازیکن این تیم شناخته شد. او همچنین به عنوان کاپیتان تیم ملی فوتبال جوانان فعالیت دارد و نقش بسیار موثری در پیشرفت این تیم ایفا نموده است. زهرا قنبری همچنین در تیم ملی فوتبال بزرگسالان نیز فعالیت دارد و موفق شده تا کنون در این تیم نیز نقش موثری داشته باشد.

زهرا قنبری در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

زهرا قنبری در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

زهرا قنبری را می توان یکی از بازیکنان قدر و همه فن حریف تیم ملی دانست، زیرا او تا کنون ثابت کرده توانایی بازی در تمام پست های مهم را دارد و در تیم ملی در پست هافبک نقش اصلی خود را ایفا می کند اما در پست های دیگری مانند دفاع و مهاجم نیز موفق بوده است. اصلی‌ ترین پستی که او انتخاب کرده در آن حضور داشته باشد، پست هافبک می باشد و دیگر پست ها پست غیر تخصصی او می باشد.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

راه های متعددی جهت مشاهده تمام عکس های این ورزشکار معروف در دست می باشد. کسانی که در اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی فعالیت می کنند و در این شبکه های مجازی اکانت خود را ایجاد کرده اند، می توانند در این شبکه های مجازی در پیج های رشته های ورزشی فعالیت داشته باشند و عکس هایی که از این ورزشگاه منتشر می شود را دنبال نمایند. این ورزشکار در شبکه مجازی اینستاگرام هیچگونه پیج اینستاگرامی را ندارد و به همین خاطر دنبال کنندگان او نمی توانند در پیج های اینستاگرامی اطلاعات بیشتری از او به دست آورند.

پیج اینستاگرام زهرا قنبری چیست؟

همانطور که در بخش های قبل نیز شرح دادیم، تا این لحظه هیچ جزئیاتی درباره این ورزشکار در اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی، به دست نیامده است. از این رو شکی وجود ندارد که این بازیکن، وقت و انرژی خود را صرف فعالیت در این شبکه مجازی نمی کند و تمام انرژی خود را در جهت فعالیت در فوتبال و رشته مورد علاقه خود نموده است.

زهرا قنبری چه حاشیه هایی داشته است؟

زهرا قنبری چه حاشیه هایی داشته است؟

درباره ورزشکار معروف، زهرا قنبری ویکی پدیا اطلاعات کاملی را به انتشار در آورده و درباره بیوگرافی زهرا قنبری جزئیاتی را منتشر نموده است. زهرا قنبری اینستا ندارد هیچ گونه فعالیتی در این شبکه مجازی نداشته و مانند اکثریت بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان ایران، تصمیم گرفته که در این شبکه هیچ گونه حضور فعالی نداشته باشد اما او نیز مثل دیگر ورزشکاران خانم ایرانی، از حواشی کمی برخوردار است که می توان به ۴۱ گل او اشاره نمود که با موفقیت این ۴۱ گل را به ثمر رساند و همین او را به عنوان بهترین گل زن خانم ایرانی به شهرت رساند.

سوالات متداول

 1. زهرا قنبری متولد کدام سال است؟

  او ۳۰ ساله است و متولد سال ۱۳۷۰ می باشد.

 2. زهرا قنبری هم اکنون در کدام رشته ورزشی حضور دارد؟

  او فعال در رشته فوتبال می باشد.

 3. زهرا قنبری تاکنون در تیم ملی چند گل به ثمر رسانده است؟

  این بازیکن در بازی های تیم ملی ۴۱ گل را به ثمر رسانده است.

 4. زهرا قنبری در کدام پست تیم ملی ایران حضور دارد؟

  او در پست هافبک وسط حضور دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :