الهام فرهمند یکی از بانوان فوتبالیست لیگ فوتبال بانوان ایران و از 10 بازیکن برتر فوتبال زن می باشد که در حال حاضر در تیم وچان کردستان و همچنین تیم ملی فوتبال بانوان ایران بازی می کند. این بازیکن حرفه‌ ای سابقه ای درخشان در بازی های ملی و بین المللی دارد و یکی از بازیکنان آینده دار تیم فوتبال بانوان ایران محسوب می‌ شود. در این مطلب در رابطه با بیوگرافی الهام فرهمند و حواشی مرتبط با او جزئیاتی ارائه خواهیم کرد.

 • لینک بهترین سایت پیش بینی فوتبال در گزینه “ورود به وب سایت” برای شما در دسترس می باشد؛با دانلود اپلیکیشن موجود در لینک می توانید تا بیش از 50% بونوس بی قید و شرط از طرف این سایت معتبر دریافت کنید.
الهام فرهمند کیست؟

الهام فرهمند کیست؟

تمامی بانوان فوتبال و علاقه ‌مندان به فوتبالیست های بانو با نام الهام فرهمند آشنا هستند. چرا که او حضوری حرفه ای و تاثیر گذار در تیم ملی بانوان ایران دارد. این بازیکن در سال ۱۳۷۲ در یکی از شهر های اصفهان چشم به جهان گشوده و به این ترتیب هم اکنون حدود ۲۹ ساله می باشد. این فوتبالیست تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته تربیت بدنی ادامه داد و پس از پایان تحصیلات ورزش را به صورت حرفه‌ ای آغاز کرد. او ابتدا وارد رشته فوتسال شد و پس از مدتی به باشگاه و لیگ فوتبال بانوان ایران راه پیدا کرد. با توجه به عملکرد خوب و قابل قبولی که در لیگ از خود نشان داد از سوی مربی تیم ملی به تیم ملی فوتبال دعوت شد و در حال حاضر یکی از مهره های اصلی تیم ملی بانوان می باشد. این بازیکن در سال ۱۳۹۷ با شخصی به نام حسین پاپی ازدواج می کند و حاصل ازدواج الهام فرهمند و حسین پاپی یک دختر زیبا به نام آرنیکا می باشد و در این دوران به خاطر وضعیت تاهل و بارداری او مدتی از میدان مسابقه دور می ماند. اما به تازگی الهام فرهمند و فرزندش در میدان حضور پیدا کردند که این نشان دهنده بازگشت مجدد این فوتبالیست به زمین فوتبال می باشد.

این فوتبالیست ایرانی در چه تیمی بازی می کند؟

این بازیکن مدتی پس از فعالیت در رشته فوتسال وارد فوتبال شد و به تیم آینده سازان پیوست و خیلی خوب توانست خود را در تیم نشان دهد و جایگاه خود را در ترکیب ثابت تیم حفظ کند. پس از مدتی الهام فرهمند به تیم باشگاه سپاهان اصفهان دعوت شد و برای مدتی در این تیم بازی کرد. با توجه به بازی حرفه ای و قابل قبولی و تاثیر زیادی که در پیروزی های تیم سپاهان داشت، بازوبندی کاپیتانی این تیم به او واگذار شد. اما پس از مدتی به دلیل برخی مشکلات با حواشی و جنجال بسیار از این تیم جدا شد و به عضویت تیم وچان کردستان در آمد و برای این تیم به میدان بازی رفت. در مدت حضورش در لیگ ایران یک بازیکن حرفه‌ای و تکنیکی محسوب می‌ شد طوری که بسیاری از اهالی فوتبال به او لقب دیوید بکهام بانوان ایران و همچنین مهندسی فوتبال داده اند. این بازیکن در کنار بازی در تیم های باشگاهی عضو تیم ملی فوتبال بانوان ایران نیز هست و در رقابت های بین المللی زیادی حضور داشته است.

الهام فرهمند در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

الهام فرهمند در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

این بانوی فوتبالیست با پیراهن شماره ۴۷ به زمین مسابقه می رود و در پست هافبک بازی می کند. علاوه بر این با توجه به اینکه قد الهام فرهمند از استاندارد لازم برخوردار است در گلزنی و حملات نیز مشارکت می کند.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

این فوتبالیست معروف نه تنها در تیم های باشگاهی موفق بوده بلکه در تیم ملی ایران نیز بازیکنی موثر و شناخته شده می باشد. طوری که نمی توان نقش او را در پیروزی های تیم ملی نادیده گرفت. او همواره مورد توجه رسانه ها و نشریات بوده و معمولاً عکس های زیادی چه در جریان بازی و چه بعد از آن از او ثبت شده که تمامی آنها در سایت رسمی این نشریات به اشتراک گذاشته شده است.

پیج اینستاگرام الهام فرهمند چیست؟

پیج اینستاگرام الهام فرهمند چیست؟

این فوتبالیست در شبکه ‌های اجتماعی و شبکه اینستاگرام حضور دارد و صفحه الهام فرهمند اینستا در این شبکه فعال می باشد. آیدی پیج اینستاگرام او elhamfarahmand5 می باشد و روزانه با انتشار پست های متنوع با طرفداران و فالوورانش در ارتباط است.

الهام فرهمند چه حاشیه هایی داشته است؟

از جمله حاشیه هایی که در خصوص این فوتبالیست در شبکه های مجازی و رسانه های متعدد مطرح شد و بارها شاهد تکرار آن بودیم حضور دخترش در زمین بازی بوده و این بازیکن در بین دو نیمه دختر خود را در آغوش می گیرد. این تصویر بارها در رسانه ها تکرار شد و از آن به عنوان مهر مادرانه الهام فرهمند بر سر آرنیکا در بین دو نیمه یاد می شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. الهام فرهمند چه کسی است؟

  الهام فرهمند بازیکن لیگ و تیم ملی فوتبال بانوان ایران می باشد.

 2. الهام فرهمند در چه پستی بازی می کند؟

  این بازیکن در پست هافبک قرار می گیرد.

 3. الهام فرهمند عضو چه تیم باشگاهی بوده است؟

  تیم سپاهان اصفهان یکی از معتبر ترین تیم هایی که الهام فرهمند عضو آن بوده است.

 4. این بازیکن در تیم ملی نیز حضور دارد؟

  خانم فرهمند یکی از اعضای تیم ملی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :