در این قسمت از مقاله می خواهیم به معرفی یکی از بوکسور های معروف یعنی مانی پاکیائو بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. شناخت با این فرد در فعالیت های شما در سایت شرط بندی بوکس تاصیری مستقیم دارد پس با دقتی بالا تر به زندگی نامه این فرد توجه کنید.

زندگی نامه مانی پاکیائو

زندگی نامه مانی پاکیائو

در این قسمت می خواهیم به معرفی یکی از بوکسور های مشهور و هم چنین معروف یعنی مانی پاکیائو بپردازیم، مانی پاکیائو 17 دسامبر در سال 1978 در شهر زیبای فیلیپین به دنیا آمده است. او یکی از بوکسور های معروف بوده است که این حرفه را از زمان جوانی شروع کرده است. یکی از لقب هایی که طرفداران به او داده اند، پکمن است و در زادگاهش یعنی فیلیپین همه او را با نام پکمن می شناسند. پاکیائو به سیاست نیز علاقه زیادی دارد، چرا که زمانی که فقط 30 سال داشت، برای مجلس نمایندگان فلیپین بسیار رای آورد و انتخاب شد و به فعالیت‌ های سیاسی ادامه داد و در این زمینه نیز بسیار خوش درخشید.

همسر پاکیائو یکی از اقوام دور او به شمار می رفته است، که در تولد یکی از اقوامشان با یک دیگر آشنا شدند، آن ها به مدت 3 سال قرار می گذاشتند و سر انجام در یک مجلس خصوصی و فوق لاکچری با درسال 2000 با همدیگر ازدواج کردند. گفته شده است که همسر او برای تماشای برخی از مسابقه پاکیائو به سالن می رفته است و هم چنین در خانه برای پیروزی او نیز دعا می کرده است.

همکاری با انریکه در عرصه خوانندگی

هم چنین او در رشته‌ های بسکتبال، بازیگری و خوانندگی نیز فعالیت می کند، مانی در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که به خوانندگی علاقه ی بسیار زیادی دارد و اگر زمان آزاد بیشتری داشت، بر روی صدای خود بیشتر تمرین می کرد، هم چنین او تا به امروز چندین آهنگ به زبان فیلیپینی و هم چنین انگلیسی خواننده است، البته مورد انتقاد برخی از افراد قرار گرفته است. هم چنین او بار ها علاقه ی خود را به خواننده ی معروف انریکه ابراز کرده است و در این باره گفته است که یکی از آرزو های او همکاری با انریکه می باشد.

Manny Pacquiao

لقب Manny Pacquiao بوکسور چیست ؟

یکی از لقب هایی که طرفداران به او داده اند، پکمن است و در زادگاهش یعنی فیلیپین همه او را با نام پکمن می شناسند. مانی اولین و تنها ورزشکاری است که در 8 وزن مختلف به قهرمانی جهان رسید که در 4 کلاس وزنی او به صورت پیاپی این قهرمانی‌ ها را بدست آورد، به همین دلیل هوادارن و طرفدارانش به او لقب پکمن را داده اند.

مانی پاکیائو و تجربه 10 دقیقه بازی در بسکتبال

قد این مبارز 170 سانتی متر می باشد، اما با این حال و داشتن قد کوتاه یک بار به مدت 10 دقیقه برای تیم انجمن بسکتبال فلیپین بازی کرده است. هم چنین مانی مربی‌ گری تیم بسکتبال کیا کارناوال را نیز بر عهده دارد و در زمینه ی مربیگری بسیار خوش درخشیده است و یکی از مربیان خوب و حاذق در این زمینه می باشد. بهتر است که بدانید مانی در طول حرفه ی خود 65 مبارزه داشته است که از این تعداد مبارزه 57 برد داشته است و 6 مساوی و فقط 2 باخت داشته است، که یکی از این شکست های او توسط فلوید می ودر بوده است.

در صفحه ی اینستاگرام مانی پاکیائو بیشتر مطالب بشر دوستانه مشاهده می شود، او درباره ی اینستاگرام گفته است که این شبکه مجازی فقط گاهی برای انتشار عکس ها و انرژی های مثبت به هم دیگر خوب و کافی است. هم چنین او افزوده است که افراد می توانند مطالب مفید برای بالا بردن آگاهی دوستان و فالوورانشان در صفحه ی خود به اشتراک بگذارند. پکمن به صورت کاملاً علنی در صفحه ی اینستاگرام خود اعلام کرده است که با گی و همجنسگرایی افراد فقط در صورتی که ناهنجاری در جامعه به وجود نیاورد، موافق است.

پاکیائو اسطوره ی قرن 21

پاکیائو در اول لیست بهترین بوکسورهای قرن بیست و یکم قرار گرفته است، او در این باره گفته است که من در کودکی و نوجوانی سختی های زیادی کشیده ام و در هنگامی که 17 ساله شدم برای این که از بتوانم از این وضعیت خودم و هم چنین خانواده ام را نجات دهم، دنبال یک هدف بودم و بعد از مدت ها فهمیدم که هدف من قهرمان شدن در مبارزات بوکس است. به همین دلیل بعد از تلاش ها و سختی های زیادی که در حرفه کشیدم، خودم را لایق این می دانم که در این لیست باشم و از موضوع خدا را شکر می کنم. علاوه بر آن پاکیائو افتخارات و مقام های زیاد دیگری را نیز در این حرفه کسب کرده است، هم چنین خیلی از بزرگان این ورزش، پاکیائو را یکی از اسطوره های قرن 21 می دانند و در این باره بیان کرده اند که دنیای بوکس دیگر کسی را مانند مانی پاکیائو که دارای چنین پشتکار و تلاشی است به خود نمی بیند.

ثروت مانی پاکیائو

ثروت مانی پاکیائو

مانی پاکیائو در ویکی پدیا به عنوان یک مبارز مشهور فیلیپینی شناخته می شود که بخاطره عملکرد فوق العاده ای که در مسابقات از خود ارائه داده است، بسیارمعروف شده است. هم چنین او در این حرفه توانسته است به ثروت چند میلیون دلاری برسد، پاکیائو جزء یکی از پولدار ترین مبارزان است. هم چنین او بخشی از ثروت خود را از طریق فعالیت های سیاسی و هم چنین مربیگری و خوانندگی بدست آورده است ولی گفته می شود که بخش عمده آن را از طریق فعالیت در حرفه ی بوکس بدست آورده ست.

مبارزه فبوید می ودر و مانی پاکیائو

مبارزه فلوید می ودر و مانی پاکیائو

شاید خیلی از افراد فلوید می ودر نشناسند، فلوید می ودر یکی از بوکسور های پر آوازه و مشهور است که به او لقب مرد شکست ناپذیر را نیز داده اند و علت آن این است که از 50 مسابقه خود 50 پیروزی به ثمر رسانده است. یکی از مهیج ترین مسابقه ها بین تمامی مسابقات بوکس، مبارزه فلوید می ودر و مانی پاکیائو بوده است. نکته ی جالب در این مسابقات بین این دو مبارز این است که همیشه فلوید می ودر پیروز این مسابقات بوده است و یا این دو مبارز به تساوی رسیده اند، در هر صورت فلوید می ودر هیچ شانسی برای پیروزی پاکیائو در رینگ نمی گذاشته است.

مانی پاکیائو و کانر

کمتر کسی است که به بوکس علاقه داشته باشد و کانر مگرگور را نشناسد، او اولین مبارزی است که همزمان در دو وزن مختلف مسابقات یو اف سی توانسته است به قهرمانی برسد و نیز کارنر یکی از برترین مبارزان هنر های رزمی ترکیبی در تمام ادوار به ‌شمار می‌ رود. کارنر با کسب کردن افتخارات زیاد و هم چنین بدست آورد شهرت زیاد در این حرفه در سال 2019 خبر خداحافظی خود را از طریق رسانه ها عمومی کرد. کارنر بعد از این که توسط رسانه ها با دنیای بوکس خداحافظی کرده بود، بعد از چندین سال با رو در رویی با مانی پاکیائو به این حرفه بازگشت.

جالب است که بدانید مانی پاکیائو آمادگی خود را برای این مبارزه از طریق رسانه ها به عموم اعلام کرده است، او که یکی از بوکسور های مشهور است و در این حرفه افتخارات زیادی را بدست آورده، حال قرار است با کارنر رو به رو شود. طرفداران این حرفه بسیار مشتاق هستند که هر چه زودتر زمان این مسابقه تعیین شود و گفته شده است که این مسابقه قرار است به یکی از پر بیننده ترین مسابقه های بوکس تبدیل شود.

سوالات متداول درباره ی مانی پاکیائو

مانی پاکیائو کیست؟

مانی پاکیائو 17 دسامبر در سال 1978 در شهر زیبای فیلیپین به دنیا آمده است. او یکی از بوکسور های معروف بوده است که این حرفه را از زمان جوانی شروع کرده است. مانی در طول حرفه ی خود 65 مبارزه داشته است که از این تعداد مبارزه 57 برد داشته است و 6 مساوی و فقط 2 باخت داشته است، که یکی از این شکست های او توسط فلوید می ودر بوده است. پاکیائو به سیاست نیز علاقه زیادی دارد، چرا که زمانی که فقط 30 سال داشت، برای مجلس نمایندگان فلیپین بسیار رای آورد و انتخاب شد و به فعالیت‌ های سیاسی ادامه داد و در این زمینه نیز بسیار خوش درخشید.

پاکیائو در مورد خوانندگی چه گفته است؟

مانی در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که به خوانندگی علاقه ی بسیار زیادی دارد و اگر زمان آزاد بیشتری داشت، بر روی صدای خود بیشتر تمرین می کرد، هم چنین او تا به امروز چندین آهنگ به زبان فیلیپینی و هم چنین انگلیسی خواننده است، البته مورد انتقاد برخی از افراد قرار گرفته است. هم چنین او بار ها علاقه ی خود را به خواننده ی معروف انریکه ابراز کرده است و در این باره گفته است که یکی از آرزو های او همکاری با انریکه می باشد.

قدرتمند ترین حریف پاکیائو چه کسی بوده است؟

فلوید، فلوید می ودر یکی از بوکسور های پر آوازه و مشهور است که به او لقب مرد شکست ناپذیر را نیز داده اند و علت آن این است که از 50 مسابقه خود 50 پیروزی به ثمر رسانده است. یکی از مهیج ترین مسابقه ها بین تمامی مسابقات بوکس، مبارزه فلوید می ودر و مانی پاکیائو بوده است. نکته ی جالب در این مسابقات بین این دو مبارز این است که همیشه فلوید می ودر پیروز این مسابقات بوده است و یا این دو مبارز به تساوی رسیده اند، در هر صورت فلوید می ودر هیچ شانسی برای پیروزی پاکیائو در رینگ نمی گذاشته است و یکی از قدرتمند ترین حریف ها برای پاکیائو بوده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :