مدتی است که اخباری در رابطه با حضور مسی در الهلال در فضای مجازی به گوش می خورد که این اخبار جنجال های زیادی را نیز به وجود آورده است. برای آشنایی با مسی می توانید همراه ما باشید.

حضور مسی در الهلال عربستان حقیقا دارد

حضور مسی در الهلال شایعه است یا واقعیت؟

این روز ها تعقیب و گریز برای امضای لیونل مسی از  10 بازیکن برتر فوتبال جهان پس از فصل 2022-23 جالب تر شده است. به گزارش خبرنگار دنیای فوتبال، گزارش شده است که الهلال به فوق ستاره آرژانتینی پیشنهادی به ارزش بیشتر از 400 میلیون یورو (438.2 میلیون دلار) در هر فصل داده است. او اضافه کرد که این ستاره آرژانتینی ماندن در اروپا بود که بارسلونا منتظر بود تا مشکلات فیرپلی مالی خود را پیش از پیشنهاد برای مسی بررسی کند و پیشنهاد PSG پذیرفته نشده است و مسی به دنبال ضمانت های ورزشی است. الهلال در لیگ حرفه ای عربستان بازی می کند و در صورت غیرمحتمل بودن این بازیکن به این باشگاه، او به عنوان رقیب دیرینه کریستیانو رونالدو که زمستان امسال به النصر پیوست به رقابت های باشگاهی بازخواهد گشت.

با این که جنگ بارسلونا با الهلال برای مسی به زمین فوتبال کشیده شد و شایعاتی در رابطه با این که قرارداد ۳ ساله مسی با الهلال نهایی شد منتشر شده است. اما بهتر است بدانید که خورخه، پدر و ایجنت لیونل اخیرا شایعات مبنی بر درخواست او برای پیوستن به الهلال را تکذیب کرد. البته با این حال، جالب اینجاست که در اردوگاه وی شایعات مربوط به او به الهلال را تکذیب نکردند.

پیشنهاد الهلال به مسی چقدر است؟

باشگاه فوتبال الهلال عربستان یک باشگاه فوتبال ورزشی، حرفه‌ای در شهر ریاض پایتخت کشور عربستان سعودی می باشد. این باشگاه در تاریخ ۱۶ اکتبر ۱۹۵۷ تأسیس شده است. این تیم با ۶۵ جام داخلی و بین‌ المللی پر افتخارترین و برترین تیم عربستان و با چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، پرافتخارترین باشگاه قاره آسیا می‌ باشد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل این تیم به فوق ستاره آرژانتینی پیشنهادی به ارزش بیشتر از 400 میلیون یورو (438.2 میلیون دلار) در هر فصل را داده است.

جواب مسی به پیشنهاد الهلال برای حضور در این تیم چه بود؟

پس از این که این تیم مبلغ نجومی سالانه 400 میلیون یورویی را به این فوتبالیست معروف پیشنهاد کرد، جنجال های زیادی به وجود آمد و پس از آن خیلی از افراد به ویژه طرفداران این بازیکن تمایل داشتند تا بدانند که آیا مسی پیشنهاد فوق نجومی الهلال را رد کرد و یا این که این پیشنهاد را پذیرفت؟ در این باره بهتر است بدانید به گزارش تای سی اسپورت، یک شبکه ورزشی تلویزیونی پولی آرژانتینی گروپ نشان داد که این بازیکن پیشنهاد الهلال عربستان را که سالانه 400 میلیون یورو تخمین زده می شود، مبنی بر تمایلش برای ماندن در اروپا رد کرده است.

واکنش ها به حضور در الهلال

واکنش ها به حضور این بازیکن در تیم عربستانی از سوی کاربران چگونه بود؟

پس از این که رونالدو به یکی از تیم های عربی پیوست، حال پیشنهاد یک تیم عربی دیگر برای حضور این ستاره آرژانتینی باعث شد تا جنجال زیادی در بین مردم و کاربران فضای مجازی به وجود آید و واکنش‌ های زیادی به حضور این بازیکن در تیم عربستانی به وجود آمد. برخی از کاربران بر این باور بودند که مسی باید در این تیم حضور پیدا کند، چرا که علاوه بر این که از دستمزد فوق‌ العاده‌ ای برخوردار می‌ شود می‌ تواند برای بار دیگر در مقابل رونالدو به مبارزه بپردازد. در مقابل برخی از کاربران دیگر بر این باورند که این ستاره آرژانتینی نباید اروپا را ترک کند و باید جایگاه خود را بداند که آن هم تیم اروپایی است و تیم های عربی در شان و منزلت او نیستند. حال اگر تمایل دارید تا به خواندن کامنت های کاربران در رابطه با حضور این بازیکن در تیم عربستانی بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه‌ های مجازی همچون اینستاگرام مراجعه نمایید.

نظر کارشناسان در رابطه با حضور مسی در الهلال

به گزارش رسانه های اروپایی، باشگاه های عربستانی حاضرند تمام سعی و تلاش خود را برای لیونل انجام دهند. حال جالب است که بدانید کارشناسان نیز در رابطه با حضور این بازیکن در این تیم عربی نظرات متفاوتی را از طریق رسانه‌ ها اعلام کردند. به عنوان مثال رامون دیاز ماه گذشته به خبرنگاران گفت: حضور رونالدو باعث شد تا باور کنیم که مسی ممکن است به عربستان سعودی بیاید! هم چنین به گزارش ESPN، احتمال پیوستن لیونل به باشگاه الهلال عربستان سعودی به طور فزاینده ای وجود دارد و احتمال دارد که در زمین بازی با کریستیانو رونالدو رو به رو شود.

واکنش رسانه های عربستانی به حضور مسی در الهلال

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اکثر رسانه های عربستانی بیان کرده اند که با توجه به این که کریستین رونالدو به یکی از تیم های عربی پیوسته است، به همین دلیل احتمال این که لیونل مسی هم به این باشگاه عربی و یا در آینده به یکی از باشگاه های عربستانی دیگر بپیوندد بسیار زیاد است.

دستمزد پیشنهادی عربستان به مسی

با دستمزد پیشنهادی الهلال به مسی چه چیز هایی را می‌ توان خرید؟

با توجه به این که این تیم عربی یک مبلغ بسیار زیاد را به این ستاره آرژانتینی پیشنهاد کرده است، به همین دلیل کاربران در این باره مورد بیان کردند که اگر مسی این پیشنهاد را قبول می‌ کرد، می توانست هر چیزی که در دنیا تمایل دارد را به آسانی بخرد و یا این که با این پول سرمایه گذاری های خوبی را انجام دهد.

سوالات متداول

  1. آیا مسی در الهلال حضور پیدا خواهد کرد؟

    در حال حاضر تمام شایعاتی که در رابطه با حضور این بازیکن در تیم الهلال به وجود آمده توسط پدر او تکذیب شده است.

  2. مبلغ پیشنهادی حضور مسی در الهلال چقدر بوده است؟

    تیم الهلال به این ستاره آرژانتینی پیشنهادی به ارزش بیشتر از 400 میلیون یورو (438.2 میلیون دلار) در هر فصل داده است.

  3. دلیل رد کردن پیشنهاد مسی در الهلال چه بوده است؟

    این بازیکن پیشنهاد الهلال عربستان را که سالانه چهارصد میلیون یورو تخمین زده می شود، مبنی بر تمایلش برای ماندن در اروپا رد کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :