بازی نخند یکی از جذاب ترین بازی های دورهمی های خانوادگی و دوستانه است. تنها چیزی که برای برنده شدن در این بازی نیاز دارید توانایی خنداندن سایر بازیکنان و البته توانایی نخندیدن در شرایط خنده داری است که دیگر بازیکنان به وجود می آورند. اگر می خواهید بدانید بازی نخند چگونه است، به شما توصیه می کنم برنامه تلویزیونی جوکر که سال گذشته در مجموعه نمایش خانگی با اجرای سیامک انصاری پخش شد را ببینید. اگر هم این برنامه را دیده اید و از این بازی خوشتان آمده، باید بدانید که می توانید آن را براحتی با دوستان خود بازی کنید و سعی کنید نخندید!

  • شما کاربران محترم و عزیز سایت پرشین بت به راحتی به برترین سایت شرط بندی ایرانی هدایت شوید؛ کافی است روی “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
معرفی بازی نخند

معرفی بازی نخند

بازی نخند ممکن است به شکل های مختلفی بازی شود، اما وجه مشترک همه آن ها نخندیدن است که البته برای برخی افراد بسیار سخت است. شما می توانید این بازی را به صورت تیمی یا تکی بازی کنید و هر فرد یا تیمی که زودتر بخندد بازنده بازی است. اما به طور معمول در این بازی به صورت نوبتی هر یک از بازیکنان در نقش جوکر بازی، باید کاری کند تا بقیه بازیکنان بخندند. در این زمان خود جوکر مجاز است که بخندد و حتی همین خندیدن او می تواند دیگران را به خنده بیندازد.

برای خنداندن بقیه بازیکنان می توانید از خلاقیت ها و استعدادهای خود استفاده کنید، یک خاطره خنده دار تعریف کنید یا جوک بگوئید و به هر طریقی باعث خنده سایر بازیکنان شوید. همچنین می توانید از اپلیکیشن هایی که برای این بازی ساخته شده است و با همین نام در برنامه ها و سایت های دانلود بازی موجود است، استفاده کنید.

بررسی اصول و قوانین بازی قهوه به همراه آموزش تصویری را در اختیار شما کاربران محترم و عزیز خود قرار داده ایم.

این بازی چه قوانینی دارد؟

قوانین بازی نخند را می توانید خودتان مشخص کنید، مثلا اینکه مشخص کنید که لبخند زدن باعث باختن بازیکن می شود یا قهقهه زدن. یا اینکه دفعه اول و دوم را به عنوان اخطار در نظر بگیرید و بار سوم بازیکنی که خندید را از بازی خارج کنید. شما می توانید در اول بازی مشخص کنید که بعد از اولین خنده بقیه بازیکنان آزاد باشند که بخندند یا همچنان بازی نخندیدن ادامه پیدا کند تا تعداد بیشتری بازنده داشته باشد. در مواردی هم برای جذاب تر شدن بازی می توانید برای اشخاص بازنده مجازات در نظر بگیرید تا هر فرد خود را ملزم به نخندیدن کند.

می توانید شخصی که از بازی بیرون رفته را کلا کنار بگذارید یا به او اجازه دهید در خنداندن افراد نقش داشته باشد، مانند زامبی هایی که در بازی جوکر سیامک انصاری به بازی برمی گشتند. بازی نخند از جمله بازی هایی است که می توانید با خلاقیت خود هر قانونی با موافقت جمع به آن اضافه کنید تا جذابیت بازی بیشتر شود.

آموزش بازی نخند

آموزش بازی نخند

آموزش خاصی برای این بازی وجود ندارد و فقط باید یاد بگیرید که جلوی خندیدن خود را در شرایط خنده دار بگیرید. البته در این بازی هر چه بیشتر بخندید به شما بیشتر خوش می گذرد، پس اگر شرایطی وجود دارد که دوست دارید از ته دل بخندید، توصیه می کنم از آن استفاده کنید و بخندید تا از بازی لذت بیشتری ببرید. اپلیکیشن هایی هم با عنوان جوکر ( کی خندید؟ ) در بین برنامه های موبایلی ایرانی وجود دارند که ایده ها، چالش ها و موقعیت های خنده داری را برای این بازی در اختیار شما می گذارند.

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

در این بازی بهتر است تعدادتان بیشتر از چهار نفر باشد تا بازی جذاب تری داشته باشید، اما این بازی را می توانید با دو نفر هم بازی کنید.

این بازی شرایط سنی دارد؟

برای بازی نخند شرایط سنی خاصی وجود ندارد و اگر کودکان شما علاقه مند به انجام بازی با بزرگسالان در دورهمی های خانوادگی هستند، می توانید به آن ها هم اجازه بازی بدهید. اما انجام این بازی برای بزرگسالان لذت بیشتری دارد.

زمان لازم برای انجام بازی نخند چند دقیقه است؟

در مسابقه نخندیدن می توانید زمان مشخص کنید و هر بازیکن باید در این زمان مشخص شده هر کاری می تواند برای خنداندن بقیه بازیکنان انجام دهد و پس از پایان زمان، فرصتش برای خنداندن تمام می شود. اما معمولا بازی آنقدر ادامه پیدا می کند تا همه بازیکنان با خندیدن حذف شوند و فقط یک نفر باقی بماند.

سوالات متداول

  1. آیا بازی نخند اپلیکیشن بازی دارد؟

    بازی نخند از جمله بازی های محبوبی است که اپلیکیشن هایی ساخت برنامه نویسان ایرانی برای آن موجود است که با دانلود آن ها می توانید بازی خود را جذاب تر کنید.

  2. آیا بازی نخند با بازی جوکر متفاوت است؟

    به طور معمول به فردی که در این بازی وظیفه دارد دیگران را بخنداند جوکر می گویند و این بازی با نام جوکر یا کی زودتر خندید هم شناخته می شود.

  3. بازی نخند چیست؟

    هدف اصلی این بازی خنداندن دیگران و حذف آن ها از این طریق از بازی است. در طول بازی هر بازیکنی که بخندد از بازی حذف می شود و آخرین نفر برنده بازی نخند است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :