همان‌طور که می‌دانید و آشنا هستید صفحات گسترده مجازی باعث شناخت بسیار از افراد شده‌اند. افرادی که هیچ گونه استعدادی در هیچ زمینه‌ای ندارند و فقط از طریق اینترنت توانسته‌اند به شهرت کاذب رسند. افرادی مانند دنیا جهانبخت، پویان مختاری، ساشا سبحانی و… افرادی هم در ایران به خاطر همین دنیای مجازی تحت تأثیر کشورهای خارجی قرار گرفته و فکر کردند همه چیز مانند عکس‌های اینستا زیبا و جذاب است. یکی از افرادی که در این مقاله قصد داریم تا درباره‌اش با شما صحبت کنیم آقای امیرحسین مرادیان است. امیرحسین مرادیان به دلیل شخصیت پدرش که یک فرد اعتدال‌گرای سیاسی است در فضای مجازی بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت. امیر حسین مرادیان بیشتر به دلیل پخش عکسهای جشن عروسی اش مورد اعتراض مردم قرار گرفت.

امیرحسین مرادیان کیست

امیرحسین مرادیان کیست ؟

امیرحسین مرادیان متولد دهه 60 است. او فرزند مرتضی مرادیان و زاده‌ی تهران هست. او زمانی به شهرت رسید که عکس جشن عروسی او در اینستاگرام پخش شد. این عکس‌ها باعث واکنش‌های تند مردم شد. عکس‌های عروسی او نشان‌دهنده‌ی صرف هزینه‌های بالا در جشن یک‌شبه‌ی عروسی او بود. به نوعی مشخص بود که او لوکس ترین و لاکچری ترین جشن ازدواج را برگزار کرده است. از طرفی همسر ایشان خانم آناشید حسینی بودند. آناشید حسینی مدلینگ معروف ایرانی است. علاوه بر آن او طراح لباس‌های داخلی هست. طراحی‌های منحصر به فرد ایشان باعث شده تا لباس‌های او طرفداران زیادی داشته باشد.

امیرحسین مرادیان و آناشید حسینی

امیرحسین مرادیان و آناشید حسینی

امیرحسین مرادیان همسر سابق آناشید حسینی هست. آن‌ها در سال 1396 با یکدیگر ازدواج کدند؛ اما این ازدواج خیلی طول نکشید و دو سال بعد از یکدیگر جدا شدند. آناشید حسینی متولد 4 بهمن سال 1370 است. او زاده‌ی اهواز هست؛ و فارغ‌التحصیل رشته‌ی معماری است. امیرحسین مرادیان دلیل اصلی جدای از همسرش را آقای صدرالسادات می‌دانند. او در یک پست عنوان کرد آقای صدر السادات منجر به ایجاد اختلافات بین من و همسرم شده‌اند. آقای صدر السادات یک روحانی فعال در اینستاگرام است. او اولین بار عکس‌های جشن عروسی امیرحسین مرادیان را در اینستا قرار داد.

امیرحسین مرادیان و ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بعد از اینکه از ایران به ترکیه رفت جنجال زیادی در اینستا به پا کرد. مردم از رفتارهای بی ثبات ایشان معترض بودند. ایشان در زمانی که بیماری کرونا به تازگی شیوع پیداکرده بود با آقای مهدی کوشکی ازدواج کرده بودند؛ و به همسرشان بسیار ابراز علاقه می‌کردند؛ اما این ازدواج سرانجامی نداشت و انحا از یکدیگر جدا شدند… ایشان بعد از جدایی از مهدی کوشکی با آقای روزبه بمانی ارتباط برقرار کردند؛ که ویدیویی که ایشان و آقای روزبه بمانی در یک ماشین با هم هستند پخش شده است. خانم ریحانه پارسا سرانجام به استانبول مهاجرت کردند.

مدتی بود که ارتباط ریحانه پارسا و امیرحسین مرادیان پخش شده است. گویا این دو خیلی در تلاش بودند تا این ارتباط پنهان بماند ولی این چنین نشد و رازشان بر ملا شده است. جالب است بدانید ریحانه پارسا در کنار ارتباطی که با امیرحسین مرادیان دارد با پویان مختاری مدیر سایت شرط بندی حضرات بت هم در ارتباط است.

امیرحسین مرادیان پسر سفیر

امیرحسین مرادیان پسر سفیر

همان طور که قبلا هم گفتیم. امیرحسین مرادیان فرزند پسر سفیر سابق ایران در دانمارک می‌باشند. یکی از دلایلی که ایشان به شهرت رسیدند شخصیت سیاسی پدرشان بوده است. م. فضای مجازی باعث شهرت خیلی از افراد میان مردم شده است. نام پدر ایشان مرتضی مرادیان است. او در یک خانواده بسیار مذهبی در تهران متولد شده است؛ و تنها یک‌بار ازدواج کرده است. او فرزندی ندارد و ازدواجش با خانم آناشید حسینی به جدایی ختم شده است.

مرتضی مرادیان متولد سال 1366 است؛ و به قول خودشان شغلشان تولید است. ایشان مرکز تولیدی دارند. ایشان برخی از محصولات پزشکی و بهداشتی مصرفی را تولید می‌کنند. به گفته‌ی خودشان حدود 12 سال است که در این زمینه فعالیت می‌کنند. البته ایشان به کمک مهارت یکی از دوستانشان وارد این حرفه شدند. او در سال 1395 ورشکست شده است. امیرحسین مرادیان 10 سال پیش لوازم مصرفی و محصولات پزشکی بهداشتی را به کشور وارد می‌کردند. مدتی است که واردات را به صفر رسانده‌اند والان صادرکننده نیز می‌باشند.

مرتضی مرادیان سفیر سابق دانمارک پدر امیر حسین

 اما بپردازیم به اینکه مرتضی مرادیان کیست؟ مرتضی مرادیان متولد ماه بهمن 1344 در تهران هست. او یک دیپلمات ایرانی است. او پیشتر در کشور کره شمالی و کشور دانمارک به عنوان سفیر ایران حضور و فعالیت داشت. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌ی روابط بین‌الملل از دانشگاه وزارت امور خارجه است. ایشان تسلط کامل به زبان انگلیسی و عربی دارند. این سیاستمدار اعتدال‌گرا دو فرزند دارد. یک پسر و یک دختر، پسر او امیرحسین مرادیان است. چند سال پیش عکس‌های لاکچری عروسی امیرحسین مرادیان با آناشید حسینی در فضای اینستا گرام پخش شد و منجر به اعتراض مردم شد.

ازدواج این دو نفر خیلی ادامه نداشت و چندی پیش از یکدیگر جدا شدند. آنها شاید کمتر از دوسال با یکدیگر زندگی کرده‌اند. مرتضی مرادیان در سال 1394 تا سال 1398 در کشور دانمارک سفیر بوده است؛ و در سال‌های 1388 الی 1392 در کره‌ی شمالی نیز به عنوان سفیر فعالیت داشته است. علاوه بر فعالیت دیپلمات ایشان به عنوان دبیر اول و مسئول بخش اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در جمهوری چک حضور داشتند. همچنین ایشان تألیفات متعددی در زمینه‌های سیاسی و اقتصادی داشته‌اند. ایشان در سال 2016 میلادی به عنوان سفیر در دانمارک مشغول به فعالیت بوده‌اند. همچنین در سال‌های 2013 الی 2015 میلادی به عنوان مدیر کل کشورهای مشترک‌المنافع و همسایگان غربی وزارت امور خارجه مشغول به کار بوده است.

طلاق امیر حسین مرادیان

امیرحسین مرادیان همسر سابق آناشید حسینی بوده است. به گفته امیرحسین دلیل اصلی جدایی‌شان رفتارها و جنجال‌های آقای صدرالسادات بوده است. امیرحسین مرادیان اعتقاد دارد آقای صدر السادات با او و پدرشان خصومت دارند. او پس از جدایی از همسرش یک پست عمومی که مخاطبش آقای صدرالسادات بود به اشتراک گذاشت. امیرحسین مرادیان حتی فردای روز عروسی‌اش یک لایو به اشتراک گذاشت و در آن ویدئو اظهار داشت که آقای صدر السادات با ایشان و خانواده‌شان مشکل دارند. او عنوان کرد وقتی به ایشان تماس گرفتم جواب تماس من را ندادند.

البته آقای صدر السادات پاسخ ایشان را این گونه دادند. اگر شما و همسرتان واقعاً عاشقانه یکدیگر را دوست داشتید به این راحتی از یکدیگر جدا نمی‌شدید. بلکه این‌گونه مشکلات باعث می‌شد تا عشقتان به زندگی بیشتر از پیش شود. مهریه خانم آناشید حسینی 114 سکه بوده است. ایشان این تعداد سکه را بخشیدند؛ و از آقای امیرحسین مرادیان نگرفتند.

طلاق امیر حسین مرادیان

رابطه جدید آناشید حسینی با پویان مختاری

آناشید حسینی طراح لباس محجبه و مدل ایرانی است. او متولد 4 بهمن 1370 در اهواز هست. ایشان قبل از ازدواج با آقای امیرحسین مرادیان یکی از مدلینگ های بی‌حجاب در ایران بوده‌اند. به گفته‌ی امین فردین در یوتیوب دلیل اصلی جدایی آناشید حسینی از همسرش به خاطر این بوده است که ایشان قبلاً به‌عنوان مدلینگ فعالیت داشته‌اند. خانواده امیرحسین مرادیان بسیار مذهبی هستند و قادر به قبول چنین شخصی نبودند. آناشید حسینی بعد از جدایی از امیرحسین مرادیان با پویان مختاری ارتباط برقرار کرده است. پویان مختاری در یک لایو در اینستا از او خواستگاری کرده است. ایشان اولین کسی هستند که مدل‌های لباس منحصر به فرد محجبه را ایجاد کرد.

سوالات متداول

امیرحسین مرادیان متولد چه سالی است؟

او متولد سال 1367 است.

امیر حسین مرادیان در چه سالی از همسرش جدا شد؟

او در سال 1398 از همسرش آناشید حسینی جدا شد.

نام پدر امیر حسین مرادیان چیست؟

مرتضی مرادیان نام پدر ایشان می باشد.

شغل امیر حسین مرادیان چیست؟

او یک تولیدی محصولات پزشکی و بهداشتی دارد. او در حال حاضر وارد کننده محصولات پزشکی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :